Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Veslesprekken (OSI/GeoForm Rankingløp 18)

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Veslesprekken (OSI/GeoForm Rankingløp 18)
Arrangørorganisasjon: IL GeoForm
Dato: lørdag 6 oktober 2018

Lang

6 700 m, 27 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Thomas NipenBækkelagets SK58.128.41
2Bo EngdahlBrekke og Strand58.47+0.358.46
3Jan R. EriksenAsker Skiklubb1.06.00+7.489.51
4Sindre LangaasNydalens SK1.07.06+8.5410.00
5Jo Inge FjellstadÅs-NMBU Orientering1.10.15+12.0310.29
6Pål SkogedalAsker Skiklubb1.10.16+12.0410.29
7Espen WigaardOppsal Orientering1.10.26+12.1410.30
8Knut HellandØstmarka OK1.11.28+13.1610.40
9Trond LundIL Tyrving1.11.55+13.4310.44
10Stein BlomsethVålerenga1.13.02+14.5010.54
11Ivar SeierstadIL GeoForm1.14.17+16.0511.05
12Bjørn HaugeNydalen SK1.15.54+17.4211.19
13Rolv Anders SystadLyn1.16.01+17.4911.20
14Guttorm EggeOslostudentenes IK1.16.09+17.5711.21
15Bjørn GrindeOslostudentenes IK1.17.07+18.5511.30
16Bjørnar GammelsæterKolbotn og Skimt OL1.21.29+23.1712.09
17Mikael OlaussonOslostudentenes IK1.23.32+25.2012.28
18Hanne Maria  VisterOslostudentenes IK1.24.09+25.5712.33
19Bjørn ChristensenØstmarka OK1.28.38+30.2613.13
20Knut OnsagerIL GeoForm1.32.39+34.2713.49
21Per OsenEquinor BIL1.38.04+39.5214.38
22Per StiansenPrivat1.52.06+53.5416.43
23Håkon BuggePrivat1.55.00+56.4817.09
24Harald AulieIL Koll1.58.09+59.5717.38
25Trude FixdalIL Koll1.58.24+1.00.1217.40
26Ola Peter Krohn GjessingHeming Orienteringikke godkjent
27Steinar LågVeritasikke godkjent

Mellom

4 200 m, 26 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lars Erik GjeinFossum IF36.358.42
2Per Kristian EkebergIL Tyrving38.43+2.089.13
3Einar JensenNydalens SK40.38+4.039.40
4Richard Zeiner-GundersenAker Brygge Orientering40.55+4.209.44
5Louise OramBækkelaget SK42.35+6.0010.08
6Øystein KildahlØstmarka OK43.03+6.2810.15
7Britta FismenFossum IF45.30+8.5510.50
8Roar SigurdsenRingnes BIL46.30+9.5511.04
9Rune TeiglandØstmarka OK47.26+10.5111.17
10Signe Astrup ArnesenHeming Orientering48.34+11.5911.33
11Are EriksenOslostudentenes IK49.51+13.1611.52
12Kari NatvigNittedal OL50.42+14.0712.04
13Morten KongsbergIL Tyrving53.14+16.3912.40
14Bård NatvigNittedal OL53.17+16.4212.41
15Frode JohansenEquinor BIL55.00+18.2513.05
16Berit DanielsenIL Tyrving55.03+18.2813.06
17Kjersti SkantzeIL Tyrving56.51+20.1613.32
18Johan T. JensenNydalens SK57.20+20.4513.39
19Philip FøyenEidskog OL57.40+21.0513.43
20John Thomas PetersenNittedal OL58.33+21.5813.56
21Bjørn FjeldstadIndre Østfold OK58.34+21.5913.56
22Stein MyhreOslo sporveier BIL1.01.37+25.0214.40
23Tor LahlumKolbotn og Skimt OL1.02.12+25.3714.48
24Preben von der Lippenorsk kulturråd1.02.50+26.1514.57
25Don SkantzeIL Tyrving1.23.52+47.1719.58
26Rachele RighiniOslostudentenes IK1.36.58+1.00.2323.05

Kort

2 700 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
2Per StefferudToridal IL34.47+34.4712.52
3Liv PaltielFolkehelseinstituttet46.40+46.4017.17
4Trine Marit Justad RaaenAker Brygge Orientering47.09+47.0917.27
5Kjetil JacobsenHamar OK50.21+50.2118.38
Bjørn Are CarlssonFossum IFfullført
6Terje TrondsenNittedal OLikke godkjent

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor