Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Eikernatta

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Eikernatta
Arrangørorganisasjon: Eiker OL
Dato: fredag 11 oktober 2019

Klasser: Visa alla | D 15-16 | D 17-20 | D 21-A | D 40 | D 60 | H 15-16 | H 17-20 | H 21 | H 40 | H 60 | D 11-14 | H 11-14 | Direkte AK | Direkte AL

D 17-20

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jenny BaklidKonnerud IL32.31
2Kristin Melby JacobsenLardal OL33.36+1.05
3Åsne HaavengenKongsberg OL37.14+4.43
4Christine HoenEiker OL42.31+10.00

D 21-A

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Anne Marthe PeveriEiker OL1.15.18
2Anita HillerenEiker OL1.43.30+28.12

D 40

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ingrid KvistadKongsberg OL43.38

D 60

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Eli Tufte HanssenEiker OL49.01
Aud KjemperudEiker OLdiskvalifisert

H 15-16

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Mikael BirkelundAsker Skiklubb35.44
2Simen Aure SkogedalAsker Skiklubb41.43+5.59
3Vilmer NybergAsker Skiklubb43.20+7.36
4Emil Ruud FossheimAsker Skiklubb59.37+23.53
5Mathias NyhaugAsker Skiklubb1.16.54+41.10

H 21

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kenneth SandvoldEiker OL1.03.36
2Pål SkogedalAsker Skiklubb1.11.33+7.57
3Bjørn HaavengenKongsberg OL1.12.48+9.12
4Eirik BrynildsenEiker OL1.35.52+32.16

H 40

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1David LøverModum OL43.41
2Odd StrandKongsberg OL47.43+4.02
3Håvard HågårdKonnerud IL50.42+7.01
4Lars BaklidKonnerud IL54.46+11.05
5Per Øivind EgerKongsberg OL56.11+12.30
6Arnt-Idar JørstadKongsberg OL56.44+13.03
7Bjørn Victor LarsenKongsberg OL1.14.01+30.20
Leif Kåre BessebergEiker OLdiskvalifisert

H 60

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Geir Holm GundersenKonnerud IL32.30
2Hans Roar BakkenEiker OL35.44+3.14
Bjørn W. LudvigsenSturla, IFdiskvalifisert

D 11-14 Par

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Maren Aure SkogedalAsker Skiklubb31.08
2Karin Halsaa DolvenAsker Skiklubb31.09+0.01

H 11-14 Par

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Fredrik Fet AndersenKonnerud IL23.51
2Sebastian RøkebergEiker OL29.53+6.02
3Mina HobbelstadEiker OL29.56+6.05
4Nils Zahl ErikssonKongsberg OL32.50+8.59
5Jon StrandKongsberg OL32.52+9.01

Direkte AK

13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Arne FossheimAsker Skiklubb29.50
2Jannicke ØdegårdOL Tønsberg og omegn33.20+3.30
3Isa HeggedalKonnerud IL33.45+3.55
4Sven OhrvikKonnerud IL34.40+4.50
5Tove HeimdalKonnerud IL35.25+5.35
6Helge StubberudNydalens SK35.43+5.53
7Veslemøy SolbergKonnerud IL38.38+8.48
8Arild NyhaugAsker Skiklubb45.18+15.28
9Glenn Ekholdt HillerenEiker OL54.36+24.46
10Ingrid MobråthenBotne SK54.40+24.50
Frida Kärner GrossAllerød OKdiskvalifisert
Kersti KärnerAllerød OKdiskvalifisert
Torgeir BrandalKongsberg OLdiskvalifisert

Direkte AL

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Morten Taraldsten BrunesModum OL43.54
2Ragnhild HjermstadFossum IF50.32+6.38
3Jesper GroossAllerød OK53.11+9.17
4Tibor VariSturla, IF57.06+13.12
5Erik SaugerudKonnerud IL1.02.33+18.39
6Lars HjermstadFossum IF1.06.37+22.43
7Hedda Kärner GroossAllerød OK1.12.38+28.44

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor