Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for World Cup granskingsløp lang

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: World Cup granskingsløp lang
Arrangørorganisasjon: Raumar Orientering
Dato: søndag 5 mai 2019

D 21-E

9 570 m, 37 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marianne AndersenFredrikstad SK1.14.027.44
2Anne M Hausken NordbergNydalens SK1.18.53+4.518.14
3Silje Ekroll JahrenNydalens SK1.20.04+6.028.21
4Maren Jansson HaverstadTyrving IL1.21.50+7.488.33
5Kine Hallan SteiwerHalden SK1.22.10+8.088.35
6Marie OlaussenFredrikstad SK1.24.24+10.228.49
7Line CederbergGöteborg Majorna OK1.24.47+10.458.51
8Ingeborg EideByåsen IL1.25.04+11.028.53
9Ingrid LundanesNTNUI1.25.54+11.528.58
10Ingjerd MyhreKongsberg OL1.26.31+12.299.02
11Siri UlvestadNydalens SK1.26.45+12.439.03
12Synnøve BråtenVegårshei IL1.26.53+12.519.04
13Annika RihmaEstonian national team1.29.08+15.069.18
14Charlotte WatsonLillomarka OL1.31.50+17.489.35
15Synne StrandAsker Skiklubb1.33.35+19.339.46
16Cecilie Friberg KlysnerDansk Orienterings-Forbund1.33.37+19.359.46
17Ragnhild HjermstadFossum IF1.33.43+19.419.47
18Karen Oline KolstadNTNUI1.33.48+19.469.48
18Caroline GjøtterupDansk Orienterings-Forbund1.33.48+19.469.48
20Arntraut GötschIL BUL-Tromsø1.35.51+21.4910.00
21Margret ZimmermannEstonian national team1.36.58+22.5610.07
22Evely KaasikuEstonian national team1.37.01+22.5910.08
23Paula StarkeNational Team Germany1.38.52+24.5010.19
24Marianne HaugEstonian national team1.39.38+25.3610.24
25Margrethe WisløffNTNUI1.40.20+26.1810.29
26Nicoline Friberg KlysnerFIF Hillerød Orientering1.41.02+27.0010.33
27Birte FriedrichsNational Team Germany1.41.38+27.3610.37
28Dorothea MüllerNational Team Germany1.42.33+28.3110.42
29Lone BrochmannBækkelagets SK1.44.30+30.2810.55
30Marion HuberNydalens SK1.46.43+32.4111.09
31Kerstin UiboupinEstonian national team1.47.59+33.5711.17
32Eirin Svanøe-HafstadFrol IL1.48.54+34.5211.22
33Patricia NiekeNational Team Germany1.59.27+45.2512.28
Christiane TrösseVaregg Fleridrettbrutt
Åsne Skram TrømborgNTNUIbrutt
Sigrid AlexandersenNTNUIbrutt
Lizzie InghamHalden SKbrutt
Mariann UlvestadBækkelagets SKikke startet
Tone Bergerud LyeNydalens SKikke startet
Jo ShepherdHalden SKikke startet
Ida Marie Næss BjørgulHalden SKikke startet
Kamilla OlaussenFredrikstad SKikke startet

H 21-E

13 610 m, 69 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Magne DæhliHalden SK1.24.326.12
2Gaute Hallan SteiwerFredrikstad SK1.25.05+0.336.15
3Kasper FosserHeming Orientering1.25.25+0.536.16
4Yngve SkogstadFrol IL1.26.08+1.366.19
5Olav LundanesHalden SK1.26.22+1.506.20
6Torgeir NørbechTyrving IL1.26.52+2.206.22
7Vetle Ruud BråtenRaumar Orientering1.27.13+2.416.24
8Audun HeimdalNTNUI1.27.14+2.426.24
9Timo SildEstonian national team1.27.45+3.136.26
10Jon Aukrust OsmoenNydalens SK1.27.52+3.206.27
11Håkon Jarvis WestergårdTyrving IL1.28.00+3.286.27
12Eirik Langedal BreivikNTNUI1.31.19+6.476.42
13Vegard Jarvis WestergårdNTNUI1.31.45+7.136.44
13Håvard HagaNydalens SK1.31.45+7.136.44
15Hans Petter MathisenFredrikstad SK1.32.17+7.456.46
16Vegard DanielsenKristiansand OK1.32.56+8.246.49
17Bjørn EkebergTyrving IL1.33.22+8.506.51
18Øystein Kvaal ØsterbøBækkelagets SK1.33.30+8.586.52
19Olle BoströmTyrving IL1.34.28+9.566.56
20Anders HagaRaumar Orientering1.35.07+10.356.59
21Andreas SølbergIL Leik1.35.19+10.477.00
22Håkon Raadal BjørloNTNUI1.35.56+11.247.02
23Ole HennselerNational Team Germany1.36.29+11.577.05
24Eirik Kamstrup HovindNydalens SK1.36.40+12.087.06
24Bojan BlumensteinNydalens SK1.36.40+12.087.06
26Jo Forseth IndgaardFrol IL1.37.03+12.317.07
27Lauri SildEstonian national team1.38.10+13.387.12
28Jussi SunaTurun Metsänkävijät1.38.57+14.257.16
29Anders TiltnesTyrving IL1.39.15+14.437.17
30Nicolas SimoninBækkelagets SK1.40.14+15.427.21
31Dag BlandkjennKristiansand OK1.40.24+15.527.22
32Håvard WedegeFredrikstad SK1.41.10+16.387.25
33Rasmus Rørholt TheisenNTNUI1.41.14+16.427.26
34Gaute FriestadNTNUI1.42.33+18.017.32
35Simen Hjalmar WästlundBækkelagets SK1.43.20+18.487.35
36Sindre RønningNydalens SK1.43.41+19.097.37
37Kristo HeinmannEstonian national team1.44.10+19.387.39
38Ulrik Astrup ArnesenNTNUI1.45.06+20.347.43
39Vegard GulbrandsenAsker Skiklubb1.45.08+20.367.43
40Erik DöhlerNational Team Germany1.46.17+21.457.48
40Vegard Blomseth JohnsenNydalens SK1.46.17+21.457.48
42Olai Stensland LillevoldNTNUI1.49.17+24.458.01
43Sander ArntzenAsker Skiklubb1.50.36+26.048.07
44Laurits Bidstrup MøllerDansk Orienterings-Forbund1.51.56+27.248.13
45Matthias KretzschmarNational Team Germany1.52.08+27.368.14
46Marius PyttenNTNUI1.53.38+29.068.20
47Emil ØbroDansk Orienterings-Forbund1.55.49+31.178.30
48Oskar RøenVaregg Fleridrett1.57.22+32.508.37
49Thomas NipenBækkelagets SK1.57.28+32.568.37
50Kristian VadDansk Orienterings-Forbund1.59.11+34.398.45
51Daniel MarstonBækkelagets SK2.01.10+36.388.54
52Rasmus Møller JessOK Linné2.03.13+38.419.03
53Andreas G. PoldenNydalens SK2.07.53+43.219.23
54Marvin GoerickeNational Team Germany2.10.54+46.229.37
55Øyvind WiggenByåsen IL2.13.07+48.359.46
56Sverre Waaler KaasNydalens SK2.13.35+49.039.48
57Olav Milian Schmitt GranNTNUI2.18.34+54.0210.10
58Csaba GerberHalden SK2.25.22+1.00.5010.40
KyongSa RiIL BUL-Tromsødiskvalifisert
Moritz DöllgastNational Team Germanydiskvalifisert
Sander H. RogndokkenNydalens SKbrutt
Simon JakobssonFrol ILbrutt
Herman Ryen MartinsenNTNUIbrutt
Henry McNultyBækkelagets SKbrutt
Emil AhlbäckFossum IFbrutt
Per Harald Löfgren JohansenVaregg Fleridrettbrutt
Björn CederbergDansk Orienterings-Forbundbrutt
Tue LassenDansk Orienterings-Forbundbrutt
Eskil KinnebergIFK Göteborgbrutt
Anders VisterNydalens SKikke startet
Håvard Sandstad EidsmoFreidigikke startet
Einar MelsomFossum IFikke startet
Elias T. MølnvikNTNUIikke startet
Paul SirumFrol ILikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor