Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for World Cup granskingsløp mellom

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: World Cup granskingsløp mellom
Arrangørorganisasjon: Raumar Orientering
Dato: lørdag 4 mai 2019

Anttolan Urheilijat

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Henna-Riikka HaikonenD 21-E (52)diskvalifisert

Asker Skiklubb

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
23Synne StrandD 21-E (52)38.07+7.248.04
31Lotte Jauhojärvi MarkussenD 21-E (52)39.50+9.078.26
32Vegard GulbrandsenH 21-E (96)38.32+5.316.27
84Erling SommerfeldtH 21-E (96)48.17+15.168.06
88Henrik Fredriksen AasH 21-E (96)50.46+17.458.31

Byåsen IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
47Ingeborg EideD 21-E (52)48.36+17.5310.17
81Øyvind WiggenH 21-E (96)46.59+13.587.52

Bækkelagets SK

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
20Lone BrochmannD 21-E (52)37.11+6.287.52
27Mariann UlvestadD 21-E (52)38.57+8.148.15
39Øystein Kvaal ØsterbøH 21-E (96)39.37+6.366.38
49Simen Hjalmar WästlundH 21-E (96)40.49+7.486.50
61Nicolas SimoninH 21-E (96)42.37+9.367.09
66Vetle ChristiansenH 21-E (96)43.34+10.337.18
Mathias GløersenH 21-E (96)diskvalifisert
Marthe GløersenD 21-E (52)diskvalifisert

Dansk Orienterings-Forbund

10 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
9Cecilie Friberg KlysnerD 21-E (52)34.42+3.597.21
20Björn CederbergH 21-E (96)36.56+3.556.11
31Tue LassenH 21-E (96)38.23+5.226.26
36Caroline GjøtterupD 21-E (52)41.57+11.148.53
44Emil ØbroH 21-E (96)40.28+7.276.47
55Søren BobachH 21-E (96)41.24+8.236.56
67Laurits Bidstrup MøllerH 21-E (96)43.44+10.437.20
85Kristian VadH 21-E (96)48.31+15.308.08
86Niklas IngwersenH 21-E (96)49.36+16.358.19
90Jason Krogh-PedersenH 21-E (96)54.50+21.499.12Last ned GPS-spor i gpx-format

Estonian national team

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
25Annika RihmaD 21-E (52)38.37+7.548.10

Estonian national team

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
26Kerstin UiboupinD 21-E (52)38.54+8.118.14

Estonian national team

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
32Evely KaasikuD 21-E (52)40.26+9.438.33

Estonian national team

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
35Margret ZimmermannD 21-E (52)41.48+11.058.51

Estonian national team

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
39Marianne HaugD 21-E (52)42.58+12.159.06

Estonian national team

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
10Timo SildH 21-E (96)35.33+2.325.57

Estonian national team

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
18Lauri SildH 21-E (96)36.38+3.376.08

Estonian national team

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
74Olle KärmerH 21-E (96)45.04+12.037.33

Estonian national team

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
78Kristo HeinmannH 21-E (96)45.44+12.437.40

Estonian national team

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
82Kenny KivikasH 21-E (96)47.05+14.047.53

FIF Hillerød Orientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
40Nicoline Friberg KlysnerD 21-E (52)43.44+13.019.15

Fossum IF

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
24Ragnhild HjermstadD 21-E (52)38.08+7.258.04
30Emil AhlbäckH 21-E (96)38.22+5.216.26
48Oskar StørmerH 21-E (96)40.45+7.446.50
59Erling HjermstadH 21-E (96)42.23+9.227.06
70Øyvind HjermstadH 21-E (96)44.05+11.047.23
Einar MelsomH 21-E (96)ikke startet

Fredrikstad SK

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Marianne AndersenD 21-E (52)30.436.30
2Kamilla OlaussenD 21-E (52)30.56+0.136.33
3Gaute Hallan SteiwerH 21-E (96)33.43+0.425.39
14Olli-Markus TaivainenH 21-E (96)36.05+3.046.03
19Hans Petter MathisenH 21-E (96)36.41+3.406.09
46Marie OlaussenD 21-E (52)48.15+17.3210.13
65Håvard WedegeH 21-E (96)43.22+10.217.16
Andreas HøyeH 21-E (96)ikke startet
Göran WinbladH 21-E (96)ikke startet

Freidig

0 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Håvard Sandstad EidsmoH 21-E (96)ikke startet

Frol IL

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
7Yngve SkogstadH 21-E (96)34.42+1.415.49
25Jo Forseth IndgaardH 21-E (96)37.44+4.436.19
27Paul SirumH 21-E (96)37.54+4.536.21
42Simon JakobssonH 21-E (96)40.07+7.066.43
Eirin Svanøe-HafstadD 21-E (52)brutt

Göteborg Majorna OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
41Line CederbergD 21-E (52)43.46+13.039.16
Jennie RunessonD 21-E (52)ikke startet

Halden SK

9 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Magne DæhliH 21-E (96)33.35+0.345.38
6Kine Hallan SteiwerD 21-E (52)33.42+2.597.08
6Olav LundanesH 21-E (96)34.27+1.265.46
14Ida Marie Næss BjørgulD 21-E (52)35.48+5.057.35
16Lizzie InghamD 21-E (52)36.05+5.227.38
19Eveliina HirvonenD 21-E (52)36.46+6.037.47
47Markus HolterH 21-E (96)40.44+7.436.50
80Csaba GerberH 21-E (96)46.00+12.597.43
83Jesse LaukkarinenH 21-E (96)47.09+14.087.54
Jo ShepherdD 21-E (52)ikke startet

Heming Orientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Kasper FosserH 21-E (96)33.015.32

IFK Göteborg

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Eskil KinnebergH 21-E (96)33.48+0.475.40
5Miri Thrane ØdumD 21-E (52)33.14+2.317.02
8Kirsi NurmiD 21-E (52)34.26+3.437.17

IL BUL-Tromsø

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
29Arntraut GötschD 21-E (52)39.21+8.388.20
KyongSa RiH 21-E (96)diskvalifisert

IL Leik

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
45Andreas SølbergH 21-E (96)40.34+7.336.48

Kongsberg OL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
17Ingjerd MyhreD 21-E (52)36.08+5.257.39
46Damien RenardH 21-E (96)40.37+7.366.48
49Linnea OlofssonD 21-E (52)49.25+18.4210.28

Konnerud IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
36Jørgen BaklidH 21-E (96)39.13+6.126.34

Kristiansand OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
28Vegard DanielsenH 21-E (96)38.14+5.136.24
33Dag BlandkjennH 21-E (96)38.42+5.416.29

Lillomarka OL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
28Charlotte WatsonD 21-E (52)39.05+8.228.16
68Steinar KollerudH 21-E (96)43.49+10.487.21
89Elias Skjolden SørensenH 21-E (96)54.29+21.289.08

Løten o-lag

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
30Evine Westli AndersenD 21-E (52)39.30+8.478.22
38Emilie Westli AndersenD 21-E (52)42.52+12.099.04
Marius ØieH 21-E (96)ikke startet

National Team Germany

9 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
21Paula StarkeD 21-E (52)37.22+6.397.55
34Birte FriedrichsD 21-E (52)41.43+11.008.50
44Patricia NiekeD 21-E (52)46.26+15.439.50
48Dorothea MüllerD 21-E (52)48.48+18.0510.20
56Erik DöhlerH 21-E (96)41.29+8.286.57
57Ole HennselerH 21-E (96)41.37+8.366.58
60Matthias KretzschmarH 21-E (96)42.29+9.287.07
62Moritz DöllgastH 21-E (96)42.40+9.397.09
73Marvin GoerickeH 21-E (96)44.54+11.537.32

Navi

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
35Janis TamuzsH 21-E (96)39.12+6.116.34

NTNUI

16 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Audun HeimdalH 21-E (96)33.59+0.585.42
10Ingrid LundanesD 21-E (52)34.53+4.107.23
13Eirik Langedal BreivikH 21-E (96)35.49+2.486.00
22Sigrid AlexandersenD 21-E (52)37.46+7.038.00
29Vegard Jarvis WestergårdH 21-E (96)38.21+5.206.26
37Karen Oline KolstadD 21-E (52)42.50+12.079.04Last ned GPS-spor i gpx-format
37Elias T. MølnvikH 21-E (96)39.14+6.136.34
45Åsne Skram TrømborgD 21-E (52)47.51+17.0810.08
51Marius PyttenH 21-E (96)40.55+7.546.51
53Håkon Raadal BjørloH 21-E (96)41.20+8.196.56
58Rasmus Rørholt TheisenH 21-E (96)41.55+8.547.01
69Gaute FriestadH 21-E (96)44.04+11.037.23
75Ulrik Astrup ArnesenH 21-E (96)45.15+12.147.35
76Olav Milian Schmitt GranH 21-E (96)45.34+12.337.38
79Olai Stensland LillevoldH 21-E (96)45.46+12.457.40
Herman Ryen MartinsenH 21-E (96)brutt

Nydalens SK

17 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Anne M Hausken NordbergD 21-E (52)32.06+1.236.48Last ned GPS-spor i gpx-format
7Silje Ekroll JahrenD 21-E (52)33.54+3.117.10
9Jon Aukrust OsmoenH 21-E (96)35.13+2.125.54
15Eirik Kamstrup HovindH 21-E (96)36.08+3.076.03
16Anders NordbergH 21-E (96)36.18+3.176.05
17Bojan BlumensteinH 21-E (96)36.30+3.296.07
18Siri UlvestadD 21-E (52)36.21+5.387.42
23Håvard HagaH 21-E (96)37.23+4.226.16
26Anders VisterH 21-E (96)37.49+4.486.20
34Lukas LilandH 21-E (96)38.51+5.506.31
43Elias JonssonH 21-E (96)40.19+7.186.45
63Vegard Blomseth JohnsenH 21-E (96)42.57+9.567.12
71Sverre Turter SandvoldH 21-E (96)44.47+11.467.30
77Alan CherryH 21-E (96)45.43+12.427.40
87Beat RothH 21-E (96)50.40+17.398.30
91Sander H. RogndokkenH 21-E (96)58.32+25.319.49
Andreas G. PoldenH 21-E (96)diskvalifisert
Tone Bergerud LyeD 21-E (52)ikke startet

OK Linné

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
64Rasmus Møller JessH 21-E (96)43.12+10.117.14

OK Moss

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
92Thomas TubbehaugenH 21-E (96)1.06.30+33.2911.09Last ned GPS-spor i gpx-format

Raumar Orientering

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
8Vetle Ruud BråtenH 21-E (96)34.46+1.455.50
24Anders HagaH 21-E (96)37.37+4.366.18
54Magne HagaH 21-E (96)41.23+8.226.56

SK Pohjantähti

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Sofia HaajanenD 21-E (52)32.35+1.526.54

Tampereen Pyrintö

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
12Saila KinniD 21-E (52)35.29+4.467.31
13Lotta KarholaD 21-E (52)35.34+4.517.32
41Severi KymäläinenH 21-E (96)39.51+6.506.41

Tyrving IL

9 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
11Maren Jansson HaverstadD 21-E (52)35.22+4.397.29
11Håkon Jarvis WestergårdH 21-E (96)35.43+2.425.59
12Torgeir NørbechH 21-E (96)35.48+2.476.00
21Olle BoströmH 21-E (96)37.06+4.056.13
22Bjørn EkebergH 21-E (96)37.22+4.216.16
33Ida TiltnesD 21-E (52)41.33+10.508.48
43Solveig BlandkjennD 21-E (52)45.48+15.059.42
52Espen JakobsenH 21-E (96)41.09+8.086.54
72Styrk Hundseid KamsvågH 21-E (96)44.52+11.517.31
Karl FremstadH 21-E (96)ikke startet

Varegg Fleridrett

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
38Oskar RøenH 21-E (96)39.22+6.216.36
40Per Harald Löfgren JohansenH 21-E (96)39.46+6.456.40
42Christiane TrösseD 21-E (52)45.08+14.259.33
50Morten Jarvis WestergårdH 21-E (96)40.54+7.536.51

Vegårshei IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
15Synnøve BråtenD 21-E (52)35.54+5.117.36

Østmarka OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
50Marie Hammer IversenD 21-E (52)1.14.26+43.4315.46Last ned GPS-spor i gpx-format
93Kim Aleksander Hammer IversenH 21-E (96)1.43.34+1.10.3317.22

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor