Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Kompisstafetten

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonSkjul lagoppstillingerPresseresultaterSkriv ut

Arrangementets navn: Kompisstafetten
Arrangørorganisasjon: Samnanger IL
Dato: søndag 2 juni 2019

Kompisstafetten, etappe 1

26 startende deltakere
PlassNavnLagTidDiff
1Andreas Strømme LidVaregg Fleridrett 46.49
2Kristoffer Heldal HersvikFana IL 17.20+0.31
3Bendik Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett 17.21+0.32
4Gitle FemsteinevikVaregg Fleridrett 57.31+0.42
5Andreas LangelandSamnanger IL 27.59+1.10
6Kirill EikangerGneist, IL 18.12+1.23
7Olve Berge AarsandVaregg Fleridrett 28.32+1.43
8Emil HeksemFana IL 38.42+1.53
9Helene NysæterBergens TF 18.47+1.58
10Mari HagaOs Orienteringsklubb 28.54+2.05
11Ingrid RognsvågOs Orienteringsklubb 18.58+2.09
12Synne Marie SandviknesBergens TF 29.08+2.19
13Andreas KragsethIL Gular 19.27+2.38
14Marie ThomassenVaregg Fleridrett 39.40+2.51
15Martin HoldhusSamnanger IL 19.46+2.57
16Isak August Holmefjord AmundsenVaregg Fleridrett 69.53+3.04
17Frida Ingeborg EikangerGneist, IL 210.15+3.26
18Axel TveitVaregg Fleridrett 910.36+3.47
19Maria Ormberg EllingsenGneist, IL 311.08+4.19
20Iris Popsueva BuanesTIF Viking 111.09+4.20
21Sofiya MukhidinovaVaregg/osterøy 811.33+4.44
22Mira MukhidinovaVaregg Fleridrett 714.16+7.27
23Sofia Daltveit SlettebøFana IL 215.46+8.57
24Sigve Popsuev BuanesTIF Viking 217.51+11.02
25Øysten GjestemoenBergens TF 319.36+12.47
Serhii IgnatievSlava Fan Club 1diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor