Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Kompisstafetten

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonSkjul lagoppstillingerPresseresultaterSkriv ut

Arrangementets navn: Kompisstafetten
Arrangørorganisasjon: Samnanger IL
Dato: søndag 2 juni 2019

Kompisstafetten

26 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Varegg Fleridrett 11.44.09
Bendik Madslien Steinhaug7.213+0.327.213+0.32
Oskar Madslien Steinhaug24.136+2.0831.344+1+0.04-0.28
Tonje Rykkje23.3710+5.3055.115+1+5.27+5.23
Jørgen Rokne Dahle22.4011.17.514-1+5.17-0.10
Oskar Røen26.1811.44.091-3-5.17
2Varegg Fleridrett 51.44.12+0.03
Gitle Femsteinevik7.314+0.427.314+0.42
Otto Femsteinevik23.595+1.5431.301-3-0.42
Guro Femsteinevik22.366+4.2954.063+2+4.22+4.22
Arnt Ove Femsteinevik23.284+0.481.17.342-1+5.00+0.38
Martin Femsteinevik26.382+0.201.44.1220+0.03-4.57
3Bergens TF 11.45.51+1.42
Helene Nysæter8.479+1.588.479+1.58
Andreas Nysæter22.503+0.4531.375-4+0.07-1.51
Vegard Velle Sivertsen18.07149.441-4-0.07
Ingeborg Rygg Eikeland22.503+0.101.12.34100.00
Helge Nysæter33.178+6.591.45.513+2+1.42+1.42
4Gneist, IL 11.47.55+3.46
Kirill Eikanger8.126+1.238.126+1.23
Magne Knudsen23.184+1.1331.301-5-1.23
Hedda Erica Eikanger18.262+0.1949.562+1+0.12+0.12
Marit Nipen27.578+5.171.17.535+3+5.19+5.07
Bjarte Eikanger30.024+3.441.47.554-1+3.46-1.33
5IL Gular 11.47.57+3.48
Andreas Kragseth9.2713+2.389.2713+2.38
Scott Juvik22.05131.323-10+0.02-2.36
Espen Lærk23.308+5.2355.024+1+5.18+5.16
Tore Juvik22.472+0.071.17.493-1+5.15-0.03
Rune Nygaard30.085+3.501.47.575+2+3.48-1.27
6Varegg Fleridrett 21.51.44+7.35
Olve Berge Aarsand8.327+1.438.327+1.43
Christiane Trösse28.0510+6.0036.378+1+5.07+3.24
Olena Strugalova20.054+1.5856.426-2+6.58+1.51
Helge Tiger Haugland25.305+2.501.22.1260+9.38+2.40
Vyacheslav Mukhidinov29.323+3.141.51.4460+7.35-2.03
7Samnanger IL 11.59.45+15.36
Martin Holdhus9.4615+2.579.4615+2.57
Asbjørn Fossmark27.198+5.1437.0510-5+5.35+2.38
Magnus Erdal23.369+5.291.00.419-1+10.57+5.22
Dag Terje Røen27.097+4.291.27.5090+15.16+4.19
Per Arne Aadland31.557+5.371.59.457-2+15.36+0.20
8Fana IL 12.02.41+18.32
Kristoffer Heldal Hersvik7.202+0.317.202+0.31
Kristine Bog Vikane30.3617+8.3137.5613+11+6.26+5.55
Oskar Heksem19.403+1.3357.367-6+7.52+1.26
Marie Roll Tørnquist27.599+5.191.25.358+1+13.01+5.09
Geir Heksem37.0611+10.482.02.4180+18.32+5.31
9Os Orienteringsklubb 22.04.07+19.58
Mari Haga8.5410+2.058.5410+2.05
Steinar Danielsen28.1011+6.0537.049-1+5.34+3.29
Venla Arponen Snilstveit23.5412+5.471.00.5812+3+11.14+5.40
Tommy Sævareid29.5012+7.101.30.48120+18.14+7.00
Anders Tønnessen Rød33.199+7.012.04.079-3+19.58+1.44
10Varegg Fleridrett 42.05.23+21.14
Andreas Strømme Lid6.4916.491
Magnus Strømme Lid25.097+3.0431.587+6+0.28+0.28
Tore Lid25.5314+7.4657.518+1+8.07+7.39
Mari Strømme Lid25.466+3.061.23.377-1+11.03+2.56
Karianne Strømme41.4619+15.282.05.2310+3+21.14+10.11
11Os Orienteringsklubb 12.07.51+23.42
Ingrid Rognsvåg8.5811+2.098.5811+2.09
Andreas Berge22.432+0.3831.416-5+0.11-1.58
Marie Pontoppidan29.3120+11.241.01.1213+7+11.28+11.17
Turid Rognsvåg29.2011+6.401.30.3211-2+17.58+6.30
Espen Rognsvåg37.1913+11.012.07.51110+23.42+5.44
12Varegg Fleridrett 32.09.42+25.33
Marie Thomassen9.4014+2.519.4014+2.51
Kristoffer Kjenes Haugland28.1412+6.0937.5412-2+6.24+3.33
Dagfinn Gjerstad22.537+4.461.00.4710-2+11.03+4.39
Owen Jarvis Westergård28.3010+5.501.29.17100+16.43+5.40
Pål Thomasen40.2514+14.072.09.4212+2+25.33+8.50
13TIF Viking 12.17.06+32.57
Iris Popsueva Buanes11.0920+4.2011.0920+4.20
Lise Christensen31.0219+8.5742.1119-1+10.41+6.21
Victoria Popsueva31.0523+12.581.13.16190+23.32+12.51
Gunnar Knudsen33.1916+10.391.46.3516-3+34.01+10.29
Trygve Buanes30.316+4.132.17.0613-3+32.57-1.04
14Bergens TF 22.17.20+33.11
Synne Marie Sandviknes9.0812+2.199.0812+2.19
Brage Iversen27.589+5.5337.0611-1+5.36+3.17
Dagfinn Hole23.5011+5.431.00.56110+11.12+5.36
Hans Rogstadkjernet35.0717+12.271.36.0315+4+23.29+12.17
Sigve Rygg Eikeland41.1717+14.592.17.2014-1+33.11+9.42
15Fana IL 32.22.16+38.07
Emil Heksem8.428+1.538.428+1.53
Rannveig Nordhagen32.1421+10.0940.5615+7+9.26+7.33
Eivind Strandenes21.455+3.381.02.4114-1+12.57+3.31
Atle Alvheim32.5114+10.111.35.32140+22.58+10.01
Torgeir Strand46.4421+20.262.22.1615+1+38.07+15.09
16Samnanger IL 22.22.19+38.10
Andreas Langeland7.595+1.107.595+1.10
Arne Erdal30.2415+8.1938.2314+9+6.53+5.43
Peter Stoykov26.0615+7.591.04.2915+1+14.45+7.52
Erik Høysæter30.5113+8.111.35.2013-2+22.46+8.01
Ida Johanne Aadland46.5922+20.412.22.1916+3+38.10+15.24
17Gneist, IL 32.27.48+43.39
Maria Ormberg Ellingsen11.0819+4.1911.0819+4.19
Bjørn-Inge Skage30.5918+8.5442.0718-1+10.37+6.18
Lars Olav Tolo28.2916+10.221.10.3616-2+20.52+10.15
Jens Kristian Ellingsen39.5422+17.141.50.3018+2+37.56+17.04
Mads Jørgen Skage37.1812+11.002.27.4817-1+43.39+5.43
18Bergens TF 32.31.04+46.55
Øysten Gjestemoen19.3625+12.4719.3625+12.47
Stine Bjørkevoll30.1013+8.0549.4622-3+18.16+5.29
Anne Gjestemoen32.0725+14.001.21.5325+3+32.09+13.53
Knut Gjestemoen35.4318+13.031.57.3621-4+45.02+12.53
Erlend Gjestemoen33.2810+7.102.31.0418-3+46.55+1.53
19TIF Viking 22.35.00+50.51
Sigve Popsuev Buanes17.5124+11.0217.5124+11.02
Kjetil Damm30.2014+8.1548.1120-4+16.41+5.39
May-lill Damm31.0924+13.021.19.2022+2+29.36+12.55
Camilla Vikingsen33.0915+10.291.52.2919-3+39.55+10.19
Martin Damm42.3120+16.132.35.00190+50.51+10.56
20Fana IL 22.36.03+51.54
Sofia Daltveit Slettebø15.4623+8.5715.4623+8.57
Dagrun Daltveit Slettebø36.4423+14.3952.3025+2+21.00+12.03
Karoline Strandenes24.2913+6.221.16.5920-5+27.15+6.15
Bjørn Batalden37.2719+14.471.54.26200+41.52+14.37
Knut Utne41.3718+15.192.36.03200+51.54+10.02
21Varegg Fleridrett 62.38.53+54.44
Isak August Holmefjord Amundsen9.5316+3.049.5316+3.04
Atle Bergseth40.1825+18.1350.1124+8+18.41+15.37
Terje Amundsen29.4921+11.421.20.0023-1+30.16+11.35
Jon Erik Doppelhofer Ervik37.3920+14.591.57.3922-1+45.05+14.49
Lars Smedsrud41.1415+14.562.38.5321-1+54.44+9.39
22Varegg Fleridrett 92.40.20+56.11
Axel Tveit10.3618+3.4710.3618+3.47
Vidar Hardeland31.2020+9.1541.5616-2+10.26+6.39
Cedric Guibert28.5718+10.501.10.5317+1+21.09+10.43
Roar Berge38.5221+16.121.49.45170+37.11+16.02
Bjørn Steinhaug50.3524+24.172.40.2022+5+56.11+19.00
23Varegg Fleridrett 72.42.34+58.25
Mira Mukhidinova14.1622+7.2714.1622+7.27
Tove Aasheim35.4822+13.4350.0423+1+18.34+11.07
Marius Guibert30.3622+12.291.20.4024+1+30.56+12.22
Anne Westergård40.3824+17.582.01.1825+1+48.44+17.48
Gernot Doppelhofer41.1616+14.582.42.3423-2+58.25+9.41
24Varegg/osterøy 82.51.29+1.07.20
Sofiya Mukhidinova11.3321+4.4411.3321+4.44
Ragnild Balsvik30.3016+8.2542.0317-4+10.33+5.49
Ragna Oline Doppelhofer Ervik29.1819+11.111.11.2118+1+21.37+11.04
Astrid Oline Ervik49.3725+26.572.00.5824+6+48.24+26.47
Jan Haugland50.3123+24.132.51.29240+1.07.20+18.56
25Gneist, IL 23.04.18+1.20.09
Frida Ingeborg Eikanger10.1517+3.2610.1517+3.26
Liv Ormberg39.2524+17.2049.4021+4+18.10+14.44
Erle Schjølberg Evensen28.3017+10.231.18.10210+28.26+10.16
Liv Sylvi Meyer40.1423+17.341.58.2423+2+45.50+17.24
Sturle Nordeide1.05.5425+39.363.04.1825+2+1.20.09+34.19
Slava Fan Club 1diskvalifisert
Serhii Ignatievdiskvalifisertdiskvalifisert
Tatiana Priadkinadiskvalifisertdiskvalifisert
Inna Ignatievadiskvalifisertdiskvalifisert
Maksym Ignatievdiskvalifisertdiskvalifisert
Oleksii Ignatievdiskvalifisertdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor