Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Sjusjørennet mellom - Ski-O

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Sjusjørennet mellom - Ski-O
Arrangørorganisasjon: Nydalens SK
Dato: søndag 16 desember 2018

N Åpen

2 410 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Conny ErikssonIFK Mora OK32.3213.29
Eline KravdalGjø-Vard OL28.3611.52
Siv BrodinIFK Mora OKikke startet

D 11-12

2 410 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Helene ScheeleNydalens SK16.066.40
2Vilde BergeHadeland OL29.33+13.2712.15
3Silje Andresen SkotteFossum IF39.23+23.1716.20
Eiril Erlien SolerødGjø-Vard OLikke startet

D 13-14

2 930 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marie KravdalGjø-Vard OL22.257.39
2Eira Skaarer WiklundNydalens SK22.36+0.117.42
3Marie ScheeleNydalens SK25.48+3.238.48
4Mari AarsethNydalens SK25.59+3.348.52
5Astrid YtterbøAsker Skiklubb26.23+3.589.00
6Ellen Margrete Stubban HygenØstmarka OK29.31+7.0610.04
7Sara MartiniAsker Skiklubb30.09+7.4410.17
8Una NastadAsker Skiklubb33.21+10.5611.22
9Ingrid Pedersen HolmskauTrøsken IL36.36+14.1112.29
10Tuva HøyerFossum IF38.16+15.5113.03
11Silje Ruud FossheimAsker Skiklubb40.03+17.3813.40
12Selma PerssonFK Herkules45.37+23.1215.34
13Marte Lillegraven LangsæterTrøsken IL46.33+24.0815.53
Anne ØstvoldHeming Orienteringikke startet
Signe HoloFossum IFikke startet
Tiril Ebon EspedalNydalens SKikke startet
Maja Mo HjelsethNydalens SKikke startet

D 15-16

3 530 m, 20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Pia Young VikNydalens SK22.266.21
2Kristin Melby JacobsenLardal OL23.58+1.326.47
3Elsa HermanssonIFK Mora OK24.21+1.556.53
4Mille Vasshaug JægtvikKonnerud IL24.42+2.166.59
5Inga Skaarer WiklundNydalens SK26.16+3.507.26
6Ane Malene KolstadFreidig26.39+4.137.32
7Johanne Rognerud BøeFossum IF26.52+4.267.36
8Mari EidsmoFreidig26.58+4.327.38
9Ida Marie FlågenHeming Orientering27.31+5.057.47
10Martine SkjelsvikLillehammer OK27.46+5.207.51
11Ragnhild Mathea HelmersenFet OL29.29+7.038.21
12Hedda SpangbergKonnerud IL33.33+11.079.30
13Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK34.33+12.079.47
14Heidi Kristina SebjørnsenFossum IF34.38+12.129.48
15June Rogstad BekkevoldLøten o-lag35.34+13.0810.04
16Kathinka Zahl HagenFossum IF35.46+13.2010.07
17Selma Tørudbakken JendalFossum IF38.37+16.1110.56
18Ragnhild Blom-HagenFossum IF39.38+17.1211.13
19Ingeborg Hasle HaslestadRingsaker OK46.53+24.2713.16
20Ingrid MobråthenBotne SK56.14+33.4815.55
Birgit Dorthea Kleppa MadslienLillehammer OKikke startet
Tiril KihleKonnerud ILikke startet
Emma Visted-HansenGjø-Vard OLikke startet
Frida SolsrudNydalens SKikke startet

D 17 - Kort

3 530 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Karoline SønsterudbråtenLillomarka OL28.338.05
2Ida Sofie HjortlandLarvik OK41.01+12.2811.37

D 17-20

5 110 m, 24 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Elin SchagerströmGarphyttans IF31.076.05
2Sofia WestinI 19 IF32.23+1.166.20
3Jenny BaklidKonnerud IL32.45+1.386.24
4Ane Sofie KroghOppsal Orientering33.10+2.036.29
5Synne StrandLierbygda OL33.44+2.376.36
6Eliane DeiningerIFK Mora OK34.00+2.536.39
7Sofia BerglundIFK Mora OK35.14+4.076.53
8Marlin HaavengenKongsberg OL36.36+5.297.09
9Åsne HaavengenKongsberg OL37.18+6.117.17
10Anna Øfsthus GravirAsker Skiklubb37.59+6.527.25
11Elin EdströmHärnösands OK38.36+7.297.33
12Kristine KravdalGjø-Vard OL38.56+7.497.37
13Anna HerbertTäby OK42.01+10.548.13
14Emelie BrudinIFK Mora OK42.52+11.458.23
15Lovisa MoqvistLerums SOK43.03+11.568.25
16Nora Småge HilsenKonnerud IL46.50+15.439.09
17Oda ScheeleNydalens SK49.26+18.199.40
18Clara JohanssonOK Skärmen52.38+21.3110.18
19Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OK53.40+22.3310.30
20Live ØstvoldHeming Orientering54.11+23.0410.36
21Ingrid Solheim UndebergetOppsal Orientering55.09+24.0210.47
22Lea HnilicaIFK Mora OK57.33+26.2611.15
Julia WannerIFK Mora OKdiskvalifisert
Lilian PalmHJS Vansbro OKdiskvalifisert
Oda Marie ColquhounLillomarka OLikke startet

D 40-

3 530 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Zsuzsa FeyIL Tyrving24.346.57
2Maiken Skirstad MoNydalens SK32.19+7.459.09

D 50-

3 530 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Signe Astrup ArnesenHeming Orientering25.347.14
2Jorun RuudAsker Skiklubb25.36+0.027.15
3Carina SandbergSäterbygdens OK25.39+0.057.15
4Isa HeggedalKonnerud IL26.50+1.167.36
5Hege SolerødGjø-Vard OL28.17+2.438.00
6Tove HeimdalKonnerud IL32.11+6.379.07
7Christina HalvarssonOK Kroppefjäll32.57+7.239.20
8Kjersti SmåstuenOL Toten-Troll33.38+8.049.31
9Unn Mette KlopbakkenSnertingdal IF Orientering34.01+8.279.38
10Agnetha le ClaireFK Herkules39.41+14.0711.14
11Kristin Hasle HaslestadRingsaker OK42.27+16.5312.01
12Hege HeibergHadeland OL44.56+19.2212.43

H 11-12

2 410 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ole Solli KvikstadOL Toten-Troll19.117.57
2Magnus Svaland DaleOL Vallset/Stange20.16+1.058.24
3Ask Felland SætnanFossum IF21.11+2.008.47
4Lars FlaskerudOL Toten-Troll26.34+7.2311.01
5Torgrim Hasle HaslestadRingsaker OK28.08+8.5711.40
6Håkon Lillegraven LangsæterTrøsken IL29.14+10.0312.07

H 13-14

2 930 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristoffer Strømdal WikFreidig17.496.04
2Martin Christoffer BorgIL Koll20.40+2.517.03
3Even LienGjø-Vard OL21.10+3.217.13
4Hannes PerssonFK Herkules23.13+5.247.55
5Jonas HickenIL Koll25.22+7.338.39
6Johannes Salvesen-LundeIL Koll25.27+7.388.41
7Johannes Bjørke SollienOL Toten-Troll36.29+18.4012.27
8Amund FlaskerudOL Toten-Troll43.42+25.5314.54
9Håvard EikRaumar Orientering44.26+26.3715.09
Eyvind Hasle HaslestadRingsaker OKikke startet

H 15-16

4 530 m, 31 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Albin GezeliusIFK Mora OK26.205.48
2Teodor Mo HjelsethNydalens SK28.19+1.596.15
3Christian Fredrik BorgIL Koll29.18+2.586.28
4Lars LienGjø-Vard OL30.52+4.326.48
5Jonas MyhrAsker Skiklubb31.16+4.566.54
6Mats LindaasElverum OK33.39+7.197.25
7Kasper Bakken UlsethNydalens SK34.07+7.477.31
8Atle Nikolai WølloKongsberg OL34.08+7.487.32
9Ole Gunnar Kleppa MadslienLillehammer OK37.22+11.028.14
10Birk Felland SætnanFossum IF37.59+11.398.23
11Fridtjof ReuschHeming Orientering39.06+12.468.37
12Axel AaldeNydalens SK40.54+14.349.01
13Eirik Vie StrislandFossum IF42.07+15.479.17
14Hallvard TjentlandLardal OL44.02+17.429.43
15Vilmer NybergAsker Skiklubb45.35+19.1510.03
16Martin Johannessen LinneboAsker Skiklubb46.36+20.1610.17
17Martin Nøkleby MellingRingerike OL46.37+20.1710.17
18Johan EgerKongsberg OL47.32+21.1210.29
19Arne BerganKongsberg OL50.49+24.2911.13
20Jonas AarsethNydalens SK51.17+24.5711.19
21Sindre Vie StrislandFossum IF56.06+29.4612.23
22Gustav Andresen SkotteFossum IF56.17+29.5712.25
23Rolf Andreas BergNydalens SK1.01.17+34.5713.31
24Mathias Pedersen HolmskauTrøsken IL1.22.40+56.2018.14
Gaute LindaasElverum OKdiskvalifisert
Emil Ruud FossheimAsker Skiklubbdiskvalifisert
Tarje EspelinAsker Skiklubbdiskvalifisert
Jo Randar HolmøyHadeland OLdiskvalifisert
Trym Holme BrinchAsker Skiklubbdiskvalifisert
Mikael BirkelundAsker Skiklubbdiskvalifisert
Hugo PerssonÅtvidabergs IFdiskvalifisert
Annar Erlien SolerødGjø-Vard OLikke startet
Gaute BerganNydalens SKikke startet
Jonas KroghOppsal Orienteringikke startet

H 17- Kort

4 530 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sigurd KvammeOL Toten-Troll51.4511.25
Viktor Le ClaireHerculesikke startet

H 17-20

6 960 m, 33 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Aslak HeimdalKonnerud IL38.095.28
2Styrk Hundseid KamsvågKonnerud IL38.21+0.125.30
3Eskil FrøislandVang OL38.39+0.305.33
4Edvin NordströmTäby OK41.34+3.255.58
5Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb42.43+4.346.08
6Per Clemet WisløffAsker Skiklubb43.22+5.136.13
7Gustav JohnsonIFK Mora OK43.31+5.226.15
8Elias JonssonNydalens SK43.36+5.276.15
9Anton HänströmTäby OK43.58+5.496.19
10Even LindaasVang OL44.29+6.206.23
11Trygve MyhrAsker Skiklubb44.52+6.436.26
12Jonatan StahlIFK Mora OK44.57+6.486.27
13Rasmus NordgrenOk Kåre45.11+7.026.29
14Erik BrandtDomnarvets GoIF45.15+7.066.30
15Sondre YtterbøAsker Skiklubb45.50+7.416.35
16Jørgen SchjølbergTynset IF47.55+9.466.53
17Jørgen WulfsbergNTNUI48.44+10.357.00
18Truls LindholmSundsvalls OK49.16+11.077.04
19Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK50.19+12.107.13
20Njaal Ellegaard MelbyVang OL51.06+12.577.20
21Kristian ØstermannHeming Orientering51.25+13.167.23
22Zeb PalmHJS Vansbro OK51.51+13.427.26
23Ole Jakob FrankrigNydalens SK53.59+15.507.45
24Tobias EspedalNydalens SK59.04+20.558.29
25Kristian Markhus BrekkeLillomarka OL59.17+21.088.31
26Eirik Høst FossgardLillomarka OL59.29+21.208.32
27Tobias AlstadFrol IL1.00.25+22.168.40
28Sondre Zahl HagenFossum IF1.05.10+27.019.21
Ådne SkjærsteinIL Tyrvingdiskvalifisert
Felix FinsrudAsker Skiklubbdiskvalifisert
Magnus Eide-FredriksenHeming Orienteringdiskvalifisert
Jostein Svaland DaleVang OLdiskvalifisert
Melker NordgrenOk Kårediskvalifisert
Elias RöstinSöders-Tyresöikke startet
Martin GranbergIFK Mora OKikke startet
Thobias Eriksson BrodinIFK Mora OKikke startet
Emil ArvidssonSäterbygdens OKikke startet

H 40-

5 110 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Peter FredricsonIFK Mora OK32.176.19
2Knut Jostein SætnanFossum IF35.47+3.307.00
3Øyvind LienGjø-Vard OL36.17+4.007.06
4Bjørn BergeHadeland OL36.35+4.187.09
5Peter HermanssonIFK Mora OK38.00+5.437.26
6Sigmund HansenGjø-Vard OL38.42+6.257.34
7Martin ØhmanGjø-Vard OL40.00+7.437.49
8André JægtvikKonnerud IL40.38+8.217.57
9Jostein F. TellnesAsker Skiklubb40.41+8.247.57
10Anders SollienOL Toten-Troll43.47+11.308.34
11Carl ForsströmFrölunda OL47.11+14.549.14
12Trond FlaskerudOL Toten-Troll49.43+17.269.43
13Pablo CorbiCatalunya50.38+18.219.54
14Even ErlienGjø-Vard OL51.11+18.5410.00
15Mikael SvenssonFK Herkules54.05+21.4810.35
16David CastilloCatalunya1.05.13+32.5612.45

H 50-

4 530 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jonny I HansenIL BUL-Tromsø29.166.27
2Frans WickbomI 19 IF29.38+0.226.32
3Thomas PerssonÅtvidabergs IF30.04+0.486.38
4Kim Farnes HansenLierbygda OL31.36+2.206.58
5Lasse ArnesenHeming Orientering32.35+3.197.11
6Gjermund GravirAsker Skiklubb32.47+3.317.14
7Terje HenriksenAsker Skiklubb33.20+4.047.21
8Arild AndresenFossum IF36.48+7.328.07
9Per SandbergSäterbygdens OK37.25+8.098.15
10Arne FossheimAsker Skiklubb39.32+10.168.43
11Øyvind Johannessen LinneboAsker Skiklubb40.30+11.148.56
12Stein Arne NegårdVang OL41.26+12.109.08
13Geir Holm GundersenSturla, IF41.57+12.419.15
14Per Anders YtterbøAsker Skiklubb1.02.38+33.2213.49
Øystein WiggenByåsen ILdiskvalifisert
Björn AlbinssonIFK Mora OKikke startet
Nils BerganNydalens SKikke startet
Stein H. HagenFossum IFikke startet
Kjetil EspedalNydalens SKikke startet
Roger ØstvoldHeming Orienteringikke startet

H 60-

2 930 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Dag HauglandOslo Kommune BIL33.5811.35
2Jon Vegard LundeLillehammer OK51.24+17.2617.32

D 21

5 110 m, 21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Isabel SalénIFK Mora OK26.185.08
2Magdalena OlssonIFK Mora OK26.23+0.055.09
3Tove AlexanderssonAlfta-Ösa OK26.50+0.325.15
4Milka ReponenKeuruun Kisailijat27.11+0.535.19
5Frida SandbergSäterbygdens OK27.30+1.125.22
6Anna UlvensøenNTNUI28.00+1.425.28
7Evelina WickbomI 19 IF28.27+2.095.34
8Salla KoskelaLounais-Hämeen Rasti28.59+2.415.40
9Evine Westli AndersenLøten o-lag29.55+3.375.51
10Bente RostAlfta-Ösa OK30.22+4.045.56
11Emma BergströmI 19 IF32.02+5.446.16
12Audhild Bakken RognstadEmblem IL32.12+5.546.18
13Elin LundgrenI 19 IF32.23+6.056.20
14Tilla Farnes HennumLierbygda OL32.29+6.116.21
15Anniken Eriksrud KarlsenNTNUI34.25+8.076.44
16Sarah PerssonÅtvidabergs IF35.00+8.426.50
17Margrethe WisløffNTNUI35.57+9.397.02
18Marta UlvensøenNTNUI37.41+11.237.22
19Emilie Westli AndersenLøten o-lag44.47+18.298.45
20Marit Melby JacobsenLardal OL45.49+19.318.57
Klara YngvessonUmeå OKdiskvalifisert
Laura Csucs-FenyvesiIFK Mora OKikke startet
Hanna ErikssonIFK Mora OKikke startet

H 21

6 960 m, 23 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lars Hol MoholdtWing OK32.324.40
2Martin HammarbergSundsvalls OK33.31+0.594.48
3Stanimir BelomazhevHadeland OL33.47+1.154.51
4Jørgen MadslienNTNUI33.54+1.224.52
5Jørgen BaklidKonnerud IL34.36+2.044.58
6Oskar SandbergSäterbygdens OK35.26+2.545.05
7Erik BlomgrenUmeå OK35.34+3.025.06
8Rasmus WickbomI 19 IF35.35+3.035.06
9Øyvind WiggenByåsen IL36.28+3.565.14
10Øyvind WatterdalHadeland OL38.06+5.345.28
11Ove SætraHadeland OL38.42+6.105.33
12Bojan BlumensteinNydalens SK40.54+8.225.52
13Håvard HagaNydalens SK41.15+8.435.55
14Ulrik Astrup ArnesenHeming Orientering41.20+8.485.56
15Emil GranqvistNTNUI44.49+12.176.26
16Olai Stensland LillevoldNTNUI46.53+14.216.44
17Zoltan SzepVSK Csikszereda49.18+16.467.05
18Sander H. RogndokkenNydalens SK49.21+16.497.05
19Rasmus Rørholt TheisenNTNUI53.04+20.327.37
20Audun JørgensenØstmarka OK1.30.09+57.3712.57
Klaus CsucsIFK Mora OKdiskvalifisert
Bjørnar KvåleHadeland OLdiskvalifisert
Gion SchnyderSki-O Swissdiskvalifisert
Mathias BenjaminsenLillomarka OLikke startet
Audun HeimdalKonnerud ILikke startet
Linus RappIFK Mora OKikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor