Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Møllesprinten (HOK-ranking 6/2019)

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Møllesprinten (HOK-ranking 6/2019)
Arrangørorganisasjon: Fitjar IL
Dato: lørdag 7 september 2019

H17

15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Per Harald Löfgren JohansenVaregg Fleridrett31.17
2Kenneth WesterheimStord Orientering32.31+1.14
3Sveinung RykkjeVaregg Fleridrett36.09+4.52
4Knut Steffen KvalaHaugesund IL Orientering36.11+4.54
5Tore NymarkVaregg Fleridrett36.45+5.28
6Bjarthe WesterheimStord Orientering37.50+6.33
7Henrik OttesenStord Orientering42.41+11.24
8Bjørn Egil RossebøSauda Orienteringsklubb43.27+12.10
9Scott JuvikIL Gular48.20+17.03
10Steinar DanielsenOs Orienteringsklubb50.23+19.06
11Jens Øien KlosterFitjar IL50.27+19.10
12Trond DøskelandFana IL50.28+19.11
13Even RolsnesStord Orientering55.38+24.21
14Gernot DoppelhoferVaregg Fleridrett1.00.03+28.46
15Sigve Rygg EikelandBergens TF1.10.54+39.37
Magne KnudsenGneist, ILikke startet
Andreas NysæterBergens TFikke startet

D17

14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kristine Bog VikaneFana IL33.26
2Christiane TrösseVaregg Fleridrett34.07+0.41
3Tora Aasheim NymarkVaregg Fleridrett35.13+1.47
4Ingeborg Rygg EikelandBergens TF35.59+2.33
5Rannveig NordhagenFana IL37.24+3.58
6Mari Fjellbirkeland JohannesenIL Gular38.01+4.35
7Eli Fjellbirkeland JohannesenIL Gular38.53+5.27
8Malene ØenStord Orientering43.06+9.40
9Irinja AlmåsStord Orientering43.47+10.21
10Lise ChristensenTIF Viking43.58+10.32
11Arnfrid SkjævelandStord Orientering44.10+10.44
12Tove AasheimVaregg Fleridrett45.06+11.40
13Valentina DimitrovaGneist, IL56.15+22.49
14Annie MyhreStord Orientering57.30+24.04

H15-16

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Andreas DaleBergens TF26.58
2Vegard Velle SivertsenBergens TF32.21+5.23
3Brage Bell LysakerFana IL36.44+9.46
4Sondre BataldenFana IL49.39+22.41
5Jon Erik Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett59.54+32.56

H50

11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Tore JuvikIL Gular32.40
2Kjetil DyrvikVoss IL38.46+6.06
3Erik VikaneFana IL38.52+6.12
4Tommy SævareidOs Orienteringsklubb39.12+6.32
5Jan HauglandÅrstad IL41.24+8.44
6Sigmund SætreFitjar IL44.42+12.02
7Arve LøyningOdda OL45.36+12.56
8Frode FitjarFitjar IL47.49+15.09
9Alfon Harald JohansenBergens TF49.20+16.40
10John Olav AlvsvågFana IL56.55+24.15
11Kjetil HjelleFitjar IL1.20.46+48.06

H70

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Harald WesterheimFitjar IL35.25
2Per VikaneFana IL45.53+10.28
3Per Audun KlosterFitjar IL49.43+14.18

D50

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ingrid SandvollGneist, IL38.55
2Anita Lindvik-SævareidOs Orienteringsklubb1.21.14+42.19

A-Open

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Linda RykkjeVaregg Fleridrett40.00
2Åshild OmaOdda OL40.34+0.34
3Mette FitjarFitjar IL1.02.01+22.01

D13-14

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Hedda Erica EikangerGneist, IL25.56
2Tonje RykkjeVaregg Fleridrett36.16+10.20
3Helene NysæterBergens TF43.15+17.19
4Mari Fitjar HjelleFitjar IL51.07+25.11

B-Open

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Frode KlosterFitjar IL40.36
2Janine FreybothOnarheim IL44.42+4.06
3David Johan TjøswoldBergens TF49.15+8.39
4Bjørn BataldenFana IL1.14.26+33.50
Mette FitjarFitjar ILdiskvalifisert
Helene Foldnes SkageOs Orienteringsklubbdiskvalifisert
Ann Charlotte WallHaugesund IL Orienteringikke startet

D/H-12

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Anna Fitjar HjelleFitjar IL45.50
Ola Fitjar HjelleFitjar IL53.21
Emma Fitjar HjelleFitjar IL1.09.43
Rannveig Oma LøyningOdda OL27.44
Ragna Oline Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett1.00.21
Kirill EikangerGneist, IL27.13
Jon Fitjar HjelleFitjar ILdiskvalifisert
Eldrid FitjarFitjar ILdiskvalifisert

C-Open

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ingfrid LandaBergens TF43.11
2Sigrid AarbakkeOs Orienteringsklubb53.08+9.57
Julie Horn KvåleBergens TFdiskvalifisert

N-Open

25 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Håkon Øien KlosterFitjar IL27.13
Georg SolliFitjar IL26.45
Sebastian BrakedalFitjar IL26.40
Mikael AlmåsStord Orientering38.36
Emily AlmåsStord Orientering38.54
Ingrid DøskelandFana IL38.31
Magnus DøskelandFana IL37.39
Sigurd Oma LøyningOdda OL22.44
Frida Ingeborg EikangerGneist, IL27.35
Marius PedersenFitjar IL21.34
Bjart Sandvik BøFitjar IL21.38
Marie M. BergesenFitjar IL49.51
Mathea B. SkålevikFitjar IL49.48
Anne Sigrid Øye RossebøSauda Orienteringsklubb50.59
Øystein Øye RossebøSauda Orienteringsklubb51.04
Linnea KvalaHaugesund IL Orientering50.55
Ellen KvalaHaugesund IL Orientering50.56
Sverre AarbakkeOs Orienteringsklubb33.38
Erik AndersenStord Orientering34.28
Ingeborg ØenStord Orientering35.49
Noah B. SkålevikFitjar ILdiskvalifisert
Sebastian LundalFitjar ILdiskvalifisert
Henriette T. LundalFitjar ILdiskvalifisert
Ronja W. MaraasFitjar ILdiskvalifisert
Live ØenStord Orienteringdiskvalifisert
Mathilde Øien KlosterFitjar ILikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor