Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Pinseløpet, dag 3

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Pinseløpet, dag 3
Arrangørorganisasjon: Kongsberg OL
Dato: mandag 10 juni 2019

Klasser: Visa alla | N-åpen | D 9-10 | UN10-16 | D 17-AK | D 17-B | D 17-C | D 17-N | D 17-18 | D 19-20 | D 21- | D 35- | D 40- | D 45- | D 50- | D 55- | D 60- | D 65- | D 70- | D 75- | D 80- | H 9-10 | H 17-AK | H 17-B | H 17-C | H 17-N | H 17-18 | H 19-20 | H 21- | H 35- | H 40- | H 45- | H 50- | H 55- | H 60- | H 65- | H 70- | H 75- | H 80- | DIRAK | DIRAL | DIRB | DIRC | H11-12_12 | H11-12_3 | D11-12_12 | D11-12_3 | H13-16_12 | H13-16_3 | D13-16_12 | D13-16_3

Tyrving IL

28 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Amund Sannes RisvollUN 10-1632.2116.00
0Andrea KongsbergUN 10-1640.4120.08
0Maria KongsbergUN 10-1633.5716.48
1Mina JørgensenD 17-1853.149.57
1Håkon Jarvis WestergårdH 21-49.406.31
3Kjell StenstadvoldH 75-41.56+2.5013.03
3Per SlungaardH 55-53.04+6.499.47
5Ingvill SommerstadDirekte B57.45+19.5517.52
5Markus Knapp KongsbergDirekte A-Kort43.25+8.4610.14
5Christian HolmboeH 45-55.37+5.279.08
6Lars Haakon ErikssonH11-12_1224.14+5.3513.05
6Ingrid Lund HovdenD 17-181.12.40+19.2613.34
6Christian GrotnesH 50-53.56+7.539.57
6Hallvard BergH 55-1.07.46+21.3112.30
8Åsmund Larsen HirschH11-12_31.06.01+30.5235.41
8Aud I SpjelkavikD 70-1.07.55+31.5926.19
10Morten Urdal BakkeH 21-58.22+8.427.40
13Vegard Brun SagaH 21-1.01.47+12.078.07
14Bjørn SpjelkavikDirekte B1.21.44+43.5425.18
15Bjørn VeeDirekte A-Lang1.17.15+30.2312.18
16Emil JönssonH 21-1.04.08+14.288.25
21Maren NorderudDirekte A-Kort53.49+19.1012.41
31Morten KongsbergDirekte A-Kort1.03.14+28.3514.54
34Solveig Eline BergDirekte A-Kort1.04.10+29.3115.08
44Kirsti Grundnes BergDirekte A-Kort1.20.40+46.0119.01
49Thor NorderudDirekte A-Kort1.56.28+1.21.4927.28
Eline DrageD 21-diskvalifisert
Silje SlungaardD 17-A kortdiskvalifisert
Lena HenrikssonD 17-Cikke startet
Iris HolstD 17-18ikke startet
Sindre Nikolai HolmboeH 9-10ikke startet
Emma Meyer LarssonD 17-18ikke startet
Marianne NjåsteinD 50-ikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor