Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Pinseløpet, dag 3

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Pinseløpet, dag 3
Arrangørorganisasjon: Kongsberg OL
Dato: mandag 10 juni 2019

Sturla, IF

39 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Kristian KaiserH 9-1021.1710.32
1Ivar Louis BergH 80-41.5116.13
2Linda VerdeD 65-43.40+0.5013.36
5Charlotte SkourupD 50-1.00.25+14.0816.09
6Mina Akiko JohnsenD13-16_345.49+6.1423.01
6Ellen Horni-JohnsenDirekte B59.53+22.0318.32
6Peter CarlsenH 17-A kort55.35+14.0111.52
7Marie KvarmeD13-16_1222.46+2.5211.26
7Anders JohnsenDirekte B59.55+22.0518.33
7Johan Kristian UndelandH 17-1858.16+13.519.35
9Malene InstanesD 17-181.14.16+21.0213.52
9Mathias Skourup RognebakkeH 17-181.02.41+18.1610.18
9Bjørn W. LudvigsenH 75-46.07+7.0114.21
9Merete UndelandD 50-1.33.33+47.1625.00
9Tanja InstanesD 17-A kort55.48+14.3214.55
10Ine InstanesD 17-181.21.08+27.5415.09
11Kristin Sæthre SørensenDirekte B1.08.50+31.0021.18
11Stig InstanesH 17-A kort1.06.10+24.3614.08
12Magnus Skourup RognebakkeH13-16_343.05+9.0121.38
12Monica MøllerDirekte C1.21.55+44.3528.14
13Jon Erik KvarmeDirekte A-Kort49.59+15.2011.47
13Geir Thomas KnutheimH 45-1.15.58+25.4812.29
14Rune SørensenH 17-A kort1.16.19+34.4516.18
15Mats JohnsenH13-16_351.31+17.2725.53
16Øystein RognebakkeH 45-1.34.07+43.5715.28
20Martin kaiserH13-16_1224.38+8.5612.22
23Henrik KaiserH13-16_1225.19+9.3712.43
24Oskar KnutheimH13-16_31.08.13+34.0934.16
31Filip KnudsenH13-16_1237.02+21.2018.36
32Ingar Aarvik-HansenH13-16_1240.20+24.3820.16
33Sivert KnutheimH13-16_1240.22+24.4020.17
46Karl Anton UndelandDirekte A-Kort1.33.53+59.1422.08
Ewa Linnea KnudsenN-åpenfullført
Milica MilenkovicN-åpenfullført
Jens WoldH13-16_3diskvalifisert
Nina Marie UndelandDirekte A-Kortdiskvalifisert
Sigurd SmemoH 17-18diskvalifisert
Iselin SørensenD 17-18diskvalifisert
Joachim KnutsenDirekte A-Kortbrutt
Lasse VråleH 65-ikke startet
Gry Bruland VråleD 70-ikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor