Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Pinseløpet, dag 3

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Pinseløpet, dag 3
Arrangørorganisasjon: Kongsberg OL
Dato: mandag 10 juni 2019

Direkte A-Kort

4 240 m, 54 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jonas JuveliKonnerud IL34.39
2Lars MyklebustSandnes IL (Rogaland)37.42+3.03
3Brynjar FredheimLillomarka OL39.18+4.39
4Håkon HeggedalNydalens SK40.37+5.58
5Markus Knapp KongsbergTyrving IL43.25+8.46
6Lars FremstadLarvik OK43.38+8.59
7Espen SvaeSarpsborg OL44.09+9.30
8Bjørn Idar SætranIF Trauma44.40+10.01
9Markus RichterSandnes IL (Rogaland)46.01+11.22
10Leif ErikssonModum OL46.35+11.56
11Marte BalchenIL Koll47.00+12.21
12Anders ØpstadAsker Skiklubb49.09+14.30
13Jon Erik KvarmeSturla, IF49.59+15.20
14Kjell RønnebergRøyken OL51.28+16.49
15Kristin SandvenNotodden OL51.41+17.02
16Nicole RagvinNydalens SK52.17+17.38
17Erik LindstrømModum OL53.34+18.55
18Sunniva BergStokke IL53.35+18.56
19Bjørn Tore ThoresenSarpsborg OL53.36+18.57
20Per Kristian TømtIL Imås53.39+19.00
21Maren NorderudTyrving IL53.49+19.10
22Sindre TengesdalNOTEAM54.27+19.48
23Monica BerglundRingerike OL56.08+21.29
24Maun WästlundNotodden OL56.39+22.00
25Andreas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)57.02+22.23
26Aksel OlsenAsker Skiklubb57.09+22.30
27Elena GrandLillomarka OL1.00.27+25.48
28Silvia Schneider-SchiessLG Stettlen1.02.11+27.32
29Inge RingheimLarvik OK1.02.12+27.33
30Håkon BergStokke IL1.02.27+27.48
31Morten KongsbergTyrving IL1.03.14+28.35
32Karl MikkelsenOL Tønsberg og omegn1.03.56+29.17
33Marianne Mellbye LarsenAsker Skiklubb1.03.58+29.19
34Solveig Eline BergTyrving IL1.04.10+29.31
35Tanni MarkussenNTNUI1.07.42+33.03
36Knut Johan NerhusIL Strand-Ulv1.08.20+33.41
37Dorthe Kühl PetersenLillomarka OL1.08.24+33.45
38Karin EriksenOL Tønsberg og omegn1.09.12+34.33
39Emil Ruud FossheimAsker Skiklubb1.10.29+35.50
40Ørjan LågNOTEAM1.14.53+40.14
41Vincent EijsinkÅs-NMBU Orientering1.15.55+41.16
42David HanssenOL Tønsberg og omegn1.18.34+43.55
43Runar KirkerudEiker OL1.20.28+45.49
44Kirsti Grundnes BergTyrving IL1.20.40+46.01
45Anders BjørkasAskvold og Holmedal IL1.26.46+52.07
46Karl Anton UndelandSturla, IF1.33.53+59.14
47Heidi BørstadSarpsborg OL1.50.53+1.16.14
48Yngve MobråthenBotne SK1.54.11+1.19.32
49Thor NorderudTyrving IL1.56.28+1.21.49
Hanne FredheimLillomarka OLdiskvalifisert
Per Ove TransethRøyken OLdiskvalifisert
Nina Marie UndelandSturla, IFdiskvalifisert
Morten AndresenOK Skeididiskvalifisert
Joachim KnutsenSturla, IFbrutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor