Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Pinseløpet, dag 2

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Pinseløpet, dag 2
Arrangørorganisasjon: Kongsberg OL
Dato: søndag 9 juni 2019

Andebu IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
16Trond CeebergDirekte B (21)1.27.19+39.0827.48

Asker Skiklubb

44 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Mathias NyhaugUB 12-16 (10)37.2413.27
1Jan Richard EriksenH 55- (15)55.448.55
2Hilda ØfsthusD 50- (21)38.15+1.049.59
2Anna Øfsthus GravirD 17-18 (15)1.01.20+0.3811.06
2Anne Lise ØfsthusD 75- (3)1.12.25+16.4025.03
3Per C EisløffH 19-20 (4)1.07.30+4.108.39
3Ragnhild Øfsthus GravirD 13-14 (19)28.25+5.5810.13
4Marianne ArnesenD 17-B (13)53.58+10.3816.24
4Nora Christine HansenD 13-14 (19)29.37+7.1010.39
4Bjørn GunnerødH 80- (9)54.05+5.3818.42
5Maren Aure SkogedalD 13-14 (19)29.39+7.1210.39
6Gunhild MyhrD 17-B (13)55.58+12.3817.00
6Konow ThomasDirekte A-Kort (60)40.12+3.0510.20
6Margrete EngzeliusD 55- (12)55.28+15.4914.28
6Mathias BirkelundH 13-14 (29)26.43+4.259.36
6Nina BirkelundD 40- (7)1.51.50+57.2820.47
7Ann Katrin OlsenD 55- (12)57.36+17.5715.02
7Selma Aure SkogedalD 11-12 (12)25.24+4.0511.23
8Simen Dalen EriksenH 11-12 (15)27.39+10.3312.23
8Aksel OlsenH 40- (9)2.00.00+54.4615.24
8Edel Sofie NilsenD 60- (11)1.10.18+27.1519.38
8Reidar FossumH 60- (15)46.32+7.3411.34
9Toril Fougner WisløffD 45- (14)1.01.45+14.2212.58
11Arild NyhaugDirekte B (21)1.07.01+18.5021.20
11Ellen Aure SkogedalDirekte A-Kort (60)44.35+7.2811.27
11Mikael BirkelundH 15-16 (32)58.09+11.1010.32
11Leif BergersenH 60- (15)53.04+14.0613.12
11Terje HenriksenH 55- (15)1.20.56+25.1212.56
12Martha WisløffD 13-14 (19)37.44+15.1713.34
13Jonas MyhrH 15-16 (32)1.02.05+15.0611.14
15Frikk Alvaro EmbergsrudH 17-18 (20)1.25.36+29.0312.14
16Henrik NybergH 13-14 (29)32.52+10.3411.49
17Martin BirkelundH 17-18 (20)1.31.48+35.1513.07
20Simen Aure SkogedalH 15-16 (32)1.20.14+33.1514.32
23Anton PlaianDirekte A-Lang (25)1.44.18+51.2215.43
27Øyvind GylverDirekte A-Kort (60)58.48+21.4115.06
27Sander ArntzenH 21- (46)1.14.03+16.278.07
40Torleif GaltelandDirekte A-Kort (60)1.11.35+34.2818.24
41Bjørnar LøvliH 21- (46)1.34.03+36.2710.19
42Pål SkogedalH 21- (46)1.34.10+36.3410.20
Amalie BirkelundN-åpen (46)fullført
axel HoveidDirekte A-Kort (60)diskvalifisert
Vilmer NybergH 15-16 (32)diskvalifisert
Maria PerssonDirekte A-Kort (60)brutt
May ChristoffersenD 65- (9)ikke startet

Bergens TF

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Berit HegdalD 65- (9)1.00.05+9.5516.46
3Bjørg KocbachD 70- (11)51.36+12.2717.51
6Siren GreveD 60- (11)54.28+11.2515.12
23Ingeborg Rygg EikelandD 15-16 (33)1.06.37+23.0713.59
Ingjerd SognnæsD 70- (11)ikke startet

Berger og Svelvik OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
14Terje W. PettersenH 45- (24)1.16.12+18.3210.54

Botne SK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
7Randi MobråthenD 17-C (9)1.36.33+31.5430.44
9Thorolf TrolsrudH 75- (15)1.05.02+16.4018.09
16Ingrid MobråthenD 15-16 (33)57.46+14.1612.08

Bækkelagets SK

13 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Håkon Fenne IngierdH 9-10 (11)31.5715.21
1Eldar BørsumH 70- (20)41.0410.43
2Aasne Fenne HoksrudD 40- (7)58.00+3.3810.46
3Kine GulliksenD 21- (23)1.10.41+18.5310.06
7Mathias GløersenDirekte A-Lang (25)1.08.33+15.3710.20
10Simen Hjalmar WästlundH 21- (46)1.02.49+5.136.53
11Jonas Fenne IngierdH 13-14 (29)30.10+7.5210.51
12Yngvar ChristiansenH 55- (15)1.24.00+28.1613.26
14Vetle ChristiansenH 21- (46)1.05.10+7.347.09
22Jan Erik AalbergH 50- (27)1.20.36+23.5512.53
30Daniel MarstonH 21- (46)1.16.13+18.378.21
35Thomas NipenH 21- (46)1.21.21+23.458.55
Håvard MyhreH 21- (46)diskvalifisert
Pål Christian IngierdH 45- (24)ikke startet

Bærums Skiklub

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
5Geir ArnesenH 70- (20)49.54+8.5013.01

Bø OL

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Siggen YtrehusH 17-A kort (13)50.019.17
6Per Chr. HagenH 65- (17)56.11+13.4313.58
6Margit Ryen SteenD 70- (11)58.29+19.2020.14
8Bjørn SteenH 70- (20)55.55+14.5114.35
20Hallvard MyrvollH 70- (20)1.55.01+1.13.5730.01
Bjørg MostaulD 70- (11)diskvalifisert

Egersund OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Inger Tone NygårdD 55- (12)39.3910.21
14Edvin AakreH 15-16 (32)1.02.33+15.3411.19

Eiker OL

22 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Eli Tufte HanssenD 17-C (9)1.04.3920.35
4Hans Roar BakkenH 70- (20)44.30+3.2611.37
5Abelone Josefine AxelsonD 11-12 (12)25.03+3.4411.13
5Anne Marthe PeveriD 35- (6)1.22.21+24.3015.18
6Mikkel Ersdal ErsdalDirekte C (13)1.02.07+17.5322.45
6Aud KjemperudD 65- (9)1.07.51+17.4118.57
7Oda Isnes TyseD 17-18 (15)1.13.53+13.1113.23
8Christine HoenD 17-18 (15)1.15.03+14.2113.35
9Helga PeveriD 65- (9)1.48.14+58.0430.13
9Solveig Moen LetmolieD 17-18 (15)1.15.10+14.2813.37
10Leif Kåre BessebergH 55- (15)1.19.53+24.0912.46
16Sølvi FossøyD 21- (23)1.26.35+34.4712.23
17Alf Johan HjelmtvedtH 70- (20)1.05.32+24.2817.06
18Ida Solberg SvenneD 21- (23)1.30.10+38.2212.53
19Anita HillerenD 21- (23)1.39.33+47.4514.14
30Amanda AxelsonD 15-16 (33)1.21.50+38.2017.11
37Tom André AlstadsætherDirekte A-Kort (60)1.07.53+30.4617.27
43Nina Jeanette TollehaugDirekte A-Kort (60)1.13.09+36.0218.48
44Runar KirkerudDirekte A-Kort (60)1.14.30+37.2319.09
50Thor Inge TollehaugDirekte A-Kort (60)1.22.34+45.2721.13
Ofelia Leonora AxelsonN-åpen (46)fullført
Mathias AxelsonH 13-14 (29)diskvalifisert
Kjell KlokkerudH 75- (15)ikke startet
Silje MorlandstøD 17-18 (15)ikke startet

Fana IL

14 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Stella S. DahleUB 12-16 (10)45.0616.13
2Axel EiknerH 17-B (11)41.06+2.2212.29
3Atle AlvheimH 70- (20)44.02+2.5811.29
6Ole TørnqvistH 55- (15)1.09.59+14.1511.11
7Per VoldH 75- (15)58.54+10.3216.27
9Sigurd EiknerH 55- (15)1.16.43+20.5912.16
14Marie Roll-TørnqvistD 15-16 (33)57.09+13.3912.00
14Håkon MogstadH 55- (15)1.38.45+43.0115.48
15Knut Erik GulbrandsenH 70- (20)1.02.23+21.1916.17
18Kristine Bog VikaneD 15-16 (33)1.00.01+16.3112.36
22Brage Bell LysakerH 15-16 (32)1.27.24+40.2515.50
Sondre BataldenH 15-16 (32)diskvalifisert
Judit M. MøllerD 13-14 (19)diskvalifisert
Tord Bell MykingH 50- (27)diskvalifisert

Fossum IF

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Mikkel MichelsenUN 10-16 (14)25.2412.12
1Johan MichelsenH 45- (24)57.408.14
4Erlend SommerheinH 11-12 (15)20.15+3.099.04
5Anne Gro SommerheimDirekte C (13)57.29+13.1521.03
7Richard Zeiner-GundersenH 60- (15)44.58+6.0011.11
11Pål SommerheinH 45- (24)1.14.19+16.3910.37
12Atle PedersenH 45- (24)1.15.35+17.5510.48
14Bjørn HallanH 50- (27)1.09.21+12.4011.05

Fredrikstad SK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Tom A. KarlsenH 65- (17)42.2810.33
3Unni Strand KarlsenD 65- (9)1.00.21+10.1116.51
8Hans Petter MathisenH 21- (46)1.00.27+2.516.38

Ganddal IL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
6Ingrid LamarkD 17-18 (15)1.12.17+11.3513.05
10Vibeke LamarkD 45- (14)1.05.04+17.4113.40
17Øyvind LamarkH 15-16 (32)1.05.44+18.4511.54
20Trond LamarkH 50- (27)1.19.56+23.1512.47

Gjø-Vard OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
11Silje Grøtan TorpDirekte C (13)1.45.12+1.00.5838.32

Göteborg Majorna OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Petra WernerssonD 35- (6)58.13+0.2210.49
22Daniel WernerssonH 21- (46)1.10.16+12.407.42

Hadeland OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Tor TrøanH 70- (20)43.31+2.2711.21

Halden SK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
5Øyvind StoksethH 45- (24)1.08.48+11.089.50
25Sigurd Myhre AndreassenH 21- (46)1.13.50+16.148.06
Troy Victor StoksethN-åpen (46)fullført
Nora Skyttersæter SaugerudDirekte B (21)ikke startet
Heidi StoksethD 40- (7)ikke startet

Haugerud IF

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Unni DrageD 80- (2)1.05.2422.37

Haugesund IL Orientering

11 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Hanna LindtnerUC 12-16 (9)41.3718.39
0Lars WikstrømUN 10-16 (14)46.5522.33
5Sigleif SteinsvågH 40- (9)1.17.14+12.009.54
5Sigurd Paulsen VieH 17-18 (20)1.03.17+6.449.03
7Nils Jarle LindtnerH 17-B (11)53.06+14.2216.08
13Grethe Paulsen VieD 17-A kort (14)1.21.40+38.5421.19
15Selma SteinsvågD 15-16 (33)57.37+14.0712.06
28Vegard Wiig NystadH 15-16 (32)1.49.25+1.02.2619.49
28Sara HetlandD 15-16 (33)1.13.21+29.5115.24
Åsmund Paulsen VieUB 12-16 (10)diskvalifisert
Ingvild Paulsen VieD 21- (23)brutt

Hedrum OL

32 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Karoline FjæreUN 10-16 (14)32.5715.50
1Magnar ReppesgårdH 80- (9)48.2716.45
2Viljan van RaaijH 17-18 (20)1.00.37+4.048.40
3Jarle LysnesH 17-A kort (13)1.01.38+11.3711.27
4June Helen MyklebustD 17-C (9)1.13.44+9.0523.28
6Pernille Nauf BorgersenD 17-A kort (14)51.08+8.2213.21
6katrine Van RaajiDirekte B (21)55.30+7.1917.40
6Ulrik Andre StrømH 17-B (11)52.44+14.0016.01
7Atle StrømH 17-A kort (13)1.08.03+18.0212.38
8Atle BorgersenH 17-A kort (13)1.10.54+20.5313.10
9Kristoffer FjæreH 17-A kort (13)1.11.42+21.4113.19
9Sten Øivind BjerkeH 17-B (11)1.12.01+33.1721.53
10Tor RingstadH 17-A kort (13)1.11.57+21.5613.22
10Torill Hynne FjæreD 17-A kort (14)1.02.54+20.0816.25
10Susanne StrømD 17-B (13)1.02.33+19.1319.00
11Henrik R HoltH 17-18 (20)1.16.05+19.3210.53
12Kari Reppesgård HoltD 45- (14)1.18.15+30.5216.26
13Eelco van RaaijH 17-A kort (13)1.27.29+37.2816.15
14Tormod FjæreH 75- (15)1.32.23+44.0125.48
14Martin NaufH 65- (17)1.19.17+36.4919.43
14Elin BordøyD 45- (14)1.29.02+41.3918.42
15Sindre R HoltH 21- (46)1.05.47+8.117.13
16Anders Kristian HoltH 45- (24)1.22.34+24.5411.48
16Annika van RaaijD 13-14 (19)46.53+24.2616.51
20Tone Sølie LysnesD 50- (21)1.20.48+43.3721.05
21Roger LysnesH 50- (27)1.20.12+23.3112.49
47Asbjørn RoeDirekte A-Kort (60)1.17.59+40.5220.02
51Per Einar StrømDirekte A-Kort (60)1.34.52+57.4524.23
Elise Nauf BorgersenN-åpen (46)fullført
Fredrik Nauf BorgersenN-åpen (46)fullført
Espen JohnsenH 50- (27)diskvalifisert
Anne Gro ReppesgårdDirekte B (21)brutt
Kristin Tørnes AlfredsenD 17-C (9)ikke startet
Jørgen FjæreH 17-A kort (13)ikke startet
Ingvild JohnsenUB 12-16 (10)ikke startet
Ludvig JohnsenH 19-20 (4)ikke startet

Heming Orientering

13 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Sigurd Øvrebø MyrvoldUN 10-16 (14)30.0014.25
4Henni Hattestad KristensenD 11-12 (12)24.11+2.5210.50
7Anne ØstvoldD 13-14 (19)32.49+10.2211.48
8Anna Øvrebø MyrvoldD 13-14 (19)33.01+10.3411.52
10Astrid ReuschD 11-12 (12)31.08+9.4913.57
15Christian ReuschH 45- (24)1.21.16+23.3611.37
19Marianne ReuschD 50- (21)1.16.21+39.1019.56
22Øystein MyrvoldH 45- (24)1.50.20+52.4015.47
22Roger ØstvoldDirekte A-Kort (60)51.49+14.4213.19
Ida MyrvoldN-åpen (46)fullført
Jøran KristensenDirekte A-Lang (25)diskvalifisert
Jørsen ReuschN-åpen (46)diskvalifisert
Alf Hattestad KristensenH 9-10 (11)diskvalifisert
Einar ØstvoldH 13-14 (29)ikke startet
Live ØstvoldD 17-18 (15)ikke startet
Knut G KarlsenH 70- (20)ikke startet
Hanne Marthe ØstvoldD 45- (14)ikke startet

Hemsedal IL

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Sindre UlsakerH 15-16 (32)55.26+8.2710.02
7Neil MarstonH 45- (24)1.09.39+11.599.57
8Anne Berit UlsakerD 17-B (13)56.46+13.2617.15
12Endre UlsakerH 17-A kort (13)1.17.04+27.0314.19
12Vendula SramkovaD 21- (23)1.20.25+28.3711.30
18Erlend UlsakerH 13-14 (29)35.06+12.4812.37
Ronia Robin MarstonN-åpen (46)fullført

IF Trauma

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
8Bjørn Idar SætranDirekte A-Kort (60)40.32+3.2510.25

IK Grane Arendal Orientering

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Elias Vågsnes SælsbråtenUB 12-16 (10)1.24.5530.32
7Sivert Møklegård PihlH 17-18 (20)1.06.23+9.509.29
20Torgeir Andreas MoheimH 13-14 (29)39.22+17.0414.09
22Ine MikkelsenD 15-16 (33)1.06.21+22.5113.56
Mariann SlettenD 17-B (13)ikke startet
Lise MikkelsenD 15-16 (33)ikke startet

IL GeoForm

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Bjørn GrindeH 65- (17)48.30+6.0212.03
5Sturle HånesH 80- (9)54.59+6.3219.01
7Audrun UtskarpenD 45- (14)58.29+11.0612.17
8Knut Kristen HangeraasH 80- (9)1.49.13+1.00.4637.47
13Kåre KnudsenH 75- (15)1.24.59+36.3723.44
17Guttorm EggeH 50- (27)1.13.51+17.1011.48
Kristin SletnerD 35- (6)diskvalifisert
Sigurd HaugerudH 75- (15)brutt

IL Gular

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
11Helen MartinsenD 21- (23)1.19.18+27.3011.20
19Rune NygaardH 21- (46)1.09.38+12.027.38

IL Hauken

0 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
Henrik Repstad StoremyrH 13-14 (29)ikke startet

IL Imås

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
10Per Kristian TømtDirekte A-Kort (60)43.58+6.5111.18
25Henrik Andreas TømtH 15-16 (32)1.35.15+48.1617.15

IL Koll

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Ledig StartnrDirekte A-Lang (25)52.567.59
9Erik PaulsrudH 45- (24)1.10.53+13.1310.08
9Kjell MarksetH 60- (15)48.02+9.0411.56
Ola Bråten BergeN-åpen (46)fullført

IL Strand-Ulv

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
11Triana K NerhusD 11-12 (12)35.15+13.5615.48

Indre Østfold OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
15Kent KopperudH 50- (27)1.11.36+14.5511.27
Elma Sagli GudimD 13-14 (19)ikke startet
Asle Sagli GudimH 50- (27)ikke startet

Kolbotn og Skimt OL

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Marit VågsnesD 70- (11)45.19+6.1015.40
4Bjørn Sverre GulheimDirekte B (21)48.37+0.2615.28
6Bjørn  GammelsæterDirekte A-Lang (25)1.06.54+13.5810.05
6Geir TrøanH 70- (20)52.15+11.1113.38
7Sissel OlaisenD 70- (11)1.04.06+24.5722.10
21Linda  GammelsæterDirekte A-Lang (25)1.40.16+47.2015.07

Kongsberg OL

37 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Eline Mandal PettersenUN 10-16 (14)52.3225.15
0Ane Kristine EidUC 12-16 (9)29.1813.08
0Håkon ØverbyUN 10-16 (14)39.1418.51
0Kaia AamodtUN 10-16 (14)52.3125.14
0Tuva BredholtUN 10-16 (14)34.5716.48
0Linnea DanielsenUN 10-16 (14)30.2614.37
0Eirik LestebergH 9-10 (11)26.5112.54
0Jakob Bredland EidH 9-10 (11)35.4117.09
0Mathis RenardH 9-10 (11)24.4211.52
1Simen Sommerstad RøsteH 11-12 (15)17.067.40
2Jan Olav BerganH 11-12 (15)19.53+2.478.54
2Amalie Myrvold SkovlystD 11-12 (12)22.07+0.489.55
2Synne Sommerstad RøsteD 13-14 (19)26.28+4.019.31
3Andreas Myrvold SkovlystH 13-14 (29)23.36+1.188.29
4Atle Nikolai WølloH 15-16 (32)55.42+8.4310.05
7Halvor LøkenH 15-16 (32)56.32+9.3310.14
8Elise RenardD 11-12 (12)25.27+4.0811.24
8Selma HøivoldD 15-16 (33)51.44+8.1410.52
10Johan EgerH 15-16 (32)57.35+10.3610.25
10Iselin HøivoldD 13-14 (19)35.10+12.4312.38
12Arne BerganH 15-16 (32)1.01.21+14.2211.06
14Jon StrandH 11-12 (15)45.34+28.2820.26
19Mari ØverbyD 15-16 (33)1.00.02+16.3212.36
20Ingvild GustafssonD 15-16 (33)1.03.42+20.1213.22
24Borgar SkjelbredH 13-14 (29)48.07+25.4917.18
27Konstanse MoholthD 15-16 (33)1.12.49+29.1915.17
32Helene Brandal SøftingD 15-16 (33)1.42.32+59.0221.32
Nora HeggeN-åpen (46)fullført
Zelia HeggeN-åpen (46)fullført
Eivind BredholtN-åpen (46)fullført
Kamille DanielsenN-åpen (46)fullført
Erik BerganN-åpen (46)fullført
Tobias DanielsenN-åpen (46)fullført
Magnus LestebergN-åpen (46)fullført
Alva Zahl ErikssonN-åpen (46)fullført
Syver AamodtN-åpen (46)fullført
Mathias Bredland EidH 9-10 (11)diskvalifisert
Olai BisethN-åpen (46)ikke startet
Erlend LangeggenH 15-16 (32)ikke startet
Marte EgerD 11-12 (12)ikke startet

Konnerud IL

27 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Julie Økern HågårdD 9-10 (3)1.46.0751.01
1Jørgen BaklidH 19-20 (4)1.03.208.07
2Erik Feyling HaareH 17-A kort (13)51.20+1.199.32
2Kirsten GjermstadD 17-B (13)44.29+1.0913.31
3Anne-Sofie LyshedenDirekte C (13)53.28+9.1419.35
4Emma Grete Feyling HaareD 65- (9)1.03.04+12.5417.36
5Marius Lindholm AchenhausenDirekte A-Lang (25)1.01.32+8.369.16
5Ola Gjermstad PettersenH 11-12 (15)24.22+7.1610.55
5Therese HaareD 21- (23)1.12.08+20.2010.19
5Mille Vasshaug JægtvikD 15-16 (33)48.14+4.4410.07
6Svein AckenhausenH 65- (17)56.11+13.4313.58
6Geir Holm GundersenH 60- (15)44.33+5.3511.04
7Tove HeimdalD 50- (21)46.21+9.1012.06
7Maiken Økern HågårdD 21- (23)1.15.10+23.2210.45
9Jonatan Herman Lysheden-VogtH 11-12 (15)29.33+12.2713.15
10Nora Småge HilsenD 17-18 (15)1.17.38+16.5614.03
11Hans Mathias Økern HågårdH 11-12 (15)33.26+16.2014.59
13Martine Gjermstad PettersenD 13-14 (19)40.24+17.5714.31
15Fredrik Fet AndersenH 13-14 (29)32.06+9.4811.32
15Hans Lyder HaareH 65- (17)1.22.13+39.4520.27
18Birgit Økern JensenDirekte A-Kort (60)48.19+11.1212.25
18Mette SpangbergD 50- (21)1.13.40+36.2919.14
19Per DalheimH 70- (20)1.28.12+47.0823.01
23Aslak HeimdalH 21- (46)1.11.55+14.197.53
25Hedda SpangbergD 15-16 (33)1.07.37+24.0714.12
Mathilde Linholm AchenhausenN-åpen (46)fullført
Tiril KihleD 15-16 (33)diskvalifisert
Pål PedersenDirekte A-Kort (60)ikke startet
Veslemøy SolbergD 55- (12)ikke startet
André JægtvikH 45- (24)ikke startet
Toini SkyttersæterD 50- (21)ikke startet
Mone Småge-HilsenD 11-12 (12)ikke startet
Amanda Skyttersæter SaugerudD 17-18 (15)ikke startet
Thea LandD 17-18 (15)ikke startet
Johanne StorhaugD 13-14 (19)ikke startet
Thea Sildnes BaklidD 19-20ikke startet
Sven OhrvikH 55- (15)ikke startet
Håvard HågårdH 50- (27)ikke startet

Kristiansand OK

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Dag MoeH 65- (17)46.56+4.2811.40
5Camilla AasrumD 40- (7)1.28.30+34.0816.26
6John RundeH 17-A kort (13)1.04.10+14.0911.55
10Oddbjørg MoeDirekte B (21)1.06.10+17.5921.04
32Marius AurebekkH 21- (46)1.18.46+21.108.38
Morten HulløenH 60- (15)ikke startet

Lardal OL

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Kristin Melby JacobsenD 15-16 (33)44.11+0.419.16
10Ragnar HillestadH 70- (20)56.56+15.5214.51
12Linn Hege RosoD 17-A kort (14)1.06.14+23.2817.17
19Hallvard TjentlandH 15-16 (32)1.17.00+30.0113.56
20Jens TjentlandH 45- (24)1.30.42+33.0212.58

Larvik OK

23 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Elin BjervaD 40- (7)54.2210.06
1Ingrid UndstadD 45- (14)47.239.57
2Jørn SundbyH 40- (9)1.07.03+1.498.36
3Mie ZagarD 17-B (13)47.37+4.1714.28
4Turid Zagar NesD 40- (7)1.19.49+25.2714.50
5Gerd LangsethD 70- (11)57.35+18.2619.55
6Lars FremstadDirekte A-Kort (60)40.12+3.0510.20
7Per Henrik ZagarH 40- (9)1.29.43+24.2911.31
10Iver RingheimH 17-18 (20)1.15.47+19.1410.50
11Iril RingheimD 13-14 (19)37.23+14.5613.26
12Ingvild RingheimD 11-12 (12)38.45+17.2617.22
12Rolf GjølbergH 70- (20)58.40+17.3615.19
12Per Olav GulbrandsenH 50- (27)1.07.44+11.0310.50
15Maren Sofie FremstadD 13-14 (19)45.54+23.2716.30
18Asgeir FremstadH 45- (24)1.25.33+27.5312.14
27Erik ZagarH 13-14 (29)59.52+37.3421.32
Ana Zagar NesN-åpen (46)fullført
Mathias SundbyN-åpen (46)fullført
Christopher David EriksenN-åpen (46)fullført
Heidi EriksenD 17-C (9)diskvalifisert
Inge RingheimDirekte A-Kort (60)diskvalifisert
Pernille ZagarD 13-14 (19)diskvalifisert
Elisabeth UndstadD 70- (11)diskvalifisert
Tor Eivind EdvardsenH 75- (15)ikke startet
Andrine Harriet FremstadD 19-20ikke startet

LG Stettlen

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
11Silvia Schneider-SchiessD 45- (14)1.07.13+19.5014.07
13Stefan SchwarzenbergerDirekte A-Lang (25)1.17.14+24.1811.38

Lierbygda OL

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Gunhild HennumD 60- (11)43.0312.01
2Sigurd Paulsen AskH 17-C (6)50.58+5.2316.13
3Helga HaverstadD 60- (11)45.13+2.1012.37
4Håvard Sandvoll AskH 17-B (11)42.56+4.1213.02
8Trine Marit Justad RaaenD 55- (12)1.01.16+21.3715.59
13Bjørn-Willy ArntzenH 50- (27)1.08.06+11.2510.53
Kim Farnes HansenH 55- (15)ikke startet

Lillomarka OL

20 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Svein NygårdH 50- (27)56.46+0.059.04
5Ingrid BlindheimD 17-18 (15)1.07.17+6.3512.11
7Line Bar-NathanD 40- (7)1.55.59+1.01.3721.33
9Brynjar FredheimDirekte A-Lang (25)1.09.38+16.4210.30
9Assaf Bar-NathanH 40- (9)2.09.59+1.04.4516.41
10Vebjørn Emil BlindheimH 13-14 (29)29.51+7.3310.44
10Netta Bar-NathanD 15-16 (33)54.01+10.3111.20
12Rasmus D. EastwoodH 13-14 (29)30.44+8.2611.03
13Mathias Pedersen VoldH 17-18 (20)1.23.40+27.0711.58
15Steinar EastwoodDirekte A-Lang (25)1.21.32+28.3612.17
16Jorunn BlindheimD 50- (21)1.00.00+22.4915.39
16Terje BlindheimH 50- (27)1.13.38+16.5711.46
17Jonathan WoodhouseH 13-14 (29)33.00+10.4211.52
19Eskil BrændenH 13-14 (29)38.47+16.2913.57
31Emilie Pedersen VoldD 15-16 (33)1.39.39+56.0920.56
38Dorthe Kühl PetersenDirekte A-Kort (60)1.08.26+31.1917.35
42Aase MestadDirekte A-Kort (60)1.12.07+35.0018.32
Hanne FredheimDirekte A-Kort (60)diskvalifisert
Delphine PoirotD 21- (23)diskvalifisert
Lars Audun VoldH 50- (27)brutt
Stian LillegårdH 17-Nikke startet
Nov Bar-NathanH 13-14 (29)ikke startet

Lommedalens IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
6Per MeilandH 80- (9)1.05.35+17.0822.41

Modum OL

14 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Hedda Kind KjellevoldUB 12-16 (10)54.3919.39
0Annabell Aunmo KjellevoldUB 12-16 (10)45.5416.30
1Morten Taraldsten BrunesH 35- (2)1.13.209.24
3Ann Elisabeth GunnulfsenD 55- (12)45.59+6.2012.00
7Kjell GrønhovdH 70- (20)55.19+14.1514.26
7Roar ByeH 55- (15)1.13.50+18.0611.48
8Marta StangD 70- (11)1.07.01+27.5223.11
10May Jorunn RognlienD 55- (12)1.33.17+53.3824.21
14Bård StangH 70- (20)1.02.05+21.0116.12
16Svein GrønhovdH 65- (17)1.24.07+41.3920.55
17Marit TanbergDirekte B (21)1.27.38+39.2727.54
18John Ivar KjellevoldH 70- (20)1.12.11+31.0718.50
22Maren KoplandDirekte A-Lang (25)1.41.03+48.0715.14
40Lars GrønhovdH 21- (46)1.32.54+35.1810.11

Måren OK

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
5Morten DueH 60- (15)41.08+2.1010.13
6Kjersti Holt HanssenD 50- (21)44.56+7.4511.43
9Grete BerntsenD 60- (11)1.15.31+32.2821.05
12Morten KarlsenH 60- (15)53.08+14.1013.13
28Tove StrandDirekte A-Kort (60)1.00.55+23.4815.39

Nedre Sigdal IF

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Marius Grønhovd WiersdalenUC 12-16 (9)1.30.2040.30
1Kristian Grønhovd WiersdalenDirekte C (13)44.1416.12
19Berit Grønhovd WiersdalenDirekte B (21)1.38.11+50.0031.16
23Øystein WiersdalenH 45- (24)1.54.28+56.4816.22

Nittedal OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
5Lena GottfridssonD 60- (11)49.53+6.5013.56
11Kristin FleisjeD 55- (12)1.40.10+1.00.3126.09

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
Leah Sewali AalbergN-åpen (46)fullført

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
Sanna Aasrum NilssenN-åpen (46)fullført

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
Erik SaunesN-åpen (46)fullført

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
5Bjørn-Erik GunnerødDirekte A-Kort (60)39.33+2.2610.10

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
9Jan SævigDirekte A-Kort (60)41.28+4.2110.39

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
14Sindre TengesdalDirekte A-Kort (60)45.33+8.2611.42

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
17Siri SelvigDirekte A-Kort (60)48.08+11.0112.22

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
25Åsmund AndersenDirekte A-Kort (60)56.22+19.1514.29

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
39Solveig BerganDirekte A-Kort (60)1.10.08+33.0118.01

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
19Bertil HorvliDirekte A-Lang (25)1.37.46+44.5014.44

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
24Ingunn Jahren HorvliDirekte A-Lang (25)1.47.47+54.5116.15

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
8Øyvind IndreboDirekte B (21)1.02.19+14.0819.50

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
14Per Ingar TollehaugDirekte B (21)1.19.37+31.2625.21

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
Malena Grov OttesenDirekte C (13)diskvalifisert

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Hanne MongDirekte C (13)54.52+10.3820.05

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
8Egil DahlenDirekte C (13)1.10.48+26.3425.56

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
9Ladislav KocbachDirekte C (13)1.10.52+26.3825.57

Notodden OL

9 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Synne SandvenD 13-14 (19)22.278.04
8John Lars HovdejordH 17-B (11)53.58+15.1416.24
11Mia EngehultD 17-B (13)1.09.45+26.2521.12
12Britt Helene FossøyD 50- (21)52.28+15.1713.41
12Emma EngehultD 15-16 (33)56.35+13.0511.53
13Malin WästlundDirekte A-Kort (60)45.08+8.0111.36
19Anders  FossdalDirekte A-Kort (60)49.42+12.3512.46
29Ingeborg HovdejordD 15-16 (33)1.15.02+31.3215.45
Cathrine SognD 11-12 (12)brutt
Hugo A. ChristensenH 65- (17)ikke startet

NTNUI

9 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Eirin Mari FossøyD 17-A kort (14)42.4611.09
8Silje ArntzenD 21- (23)1.15.19+23.3110.46
9Margrethe WisløffD 21- (23)1.18.08+26.2011.10
9Vegard Jarvis WestergårdH 21- (46)1.02.46+5.106.53
14Ingrid GulbrandsenD 21- (23)1.23.06+31.1811.53
15Sunniva OmdalD 21- (23)1.26.02+34.1412.18
18Jonas Madslien BakkenH 21- (46)1.09.37+12.017.38
19Håkon Fruseth ChristiansenH 21- (46)1.09.38+12.027.38
28Are WigaardH 21- (46)1.15.07+17.318.14
Ole Jørgen Bogen ArenthH 19-20 (4)ikke startet

Nydalens SK

57 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Rasmus MjøsundH 9-10 (11)23.3511.20
0Alfred TeigH 9-10 (11)28.4313.48
1Håkon HeggedalDirekte A-Kort (60)37.079.32
1Kari MadslienD 50- (21)37.119.42
1Anne M Hausken NordbergD 21- (23)51.487.24
2Kristin D SelvigD 55- (12)44.06+4.2711.30
2Kasper Bakken UlsethH 15-16 (32)50.10+3.119.05
2Ellen Marie TurterD 60- (11)43.33+0.3012.09
2Tone Bergerud LyeD 21- (23)1.01.17+9.298.46
2Sören JonssonH 60- (15)39.19+0.219.46
2Håvard HagaH 21- (46)58.13+0.376.23
3Einar TommelstadDirekte A-Lang (25)59.25+6.298.57
3Sindre LangaasH 40- (9)1.09.01+3.478.51
3Marte Madslien BakkenD 17-18 (15)1.02.23+1.4111.18
3Elias JonssonH 21- (46)58.39+1.036.26
4Ada WulfsbergD 17-A kort (14)45.53+3.0711.58
4Lars Eid NielsenDirekte A-Lang (25)59.30+6.348.58
4Per Noah SommerheinH 13-14 (29)24.56+2.388.58
4Anne-Lene Bakken UlsethD 50- (21)39.27+2.1610.18
4Pia Young VikD 15-16 (33)46.00+2.309.39
4Lukas LilandH 21- (46)59.10+1.346.29
5Alan CherryH 21- (46)59.31+1.556.31
6Maria JonssonD 21- (23)1.14.46+22.5810.41
6Eirik Kamstrup HovindH 21- (46)59.38+2.026.32
6Jon Iver BakkenH 50- (27)1.01.13+4.329.47
7Eirik MelandDirekte C (13)1.02.09+17.5522.45
7Sondre HafskjoldH 11-12 (15)24.53+7.4711.09
7Anders NordbergH 21- (46)1.00.21+2.456.37
8Runar HafskjoldH 45- (24)1.10.34+12.5410.05
8Tore KjølsethH 55- (15)1.15.47+20.0312.07
9Gaute BerganH 15-16 (32)57.11+10.1210.21
10Gunhild Rogne HallandD 21- (23)1.19.02+27.1411.18
10Per Ola UlsethH 50- (27)1.04.31+7.5010.19
11Anders VisterH 21- (46)1.03.12+5.366.56
12Sindre RønningH 21- (46)1.03.39+6.036.59
13Anne Berit EidD 50- (21)52.51+15.4013.47
13Sofie AarnesD 21- (23)1.21.16+29.2811.37
13Vegard Blomseth JohnsenH 21- (46)1.05.08+7.327.08
14Esten KorenDirekte A-Lang (25)1.17.49+24.5311.44
16Audun BerganDirekte A-Lang (25)1.26.10+33.1412.59
16Henrik EijsinkH 21- (46)1.06.26+8.507.17
17Anne Marit BjergaardD 50- (21)1.05.29+28.1817.05
17Sverre Turter SandvoldH 21- (46)1.09.31+11.557.37
21Mariell ArntzenD 21- (23)1.43.09+51.2114.45
21Per Melander OftenH 21- (46)1.09.41+12.057.38
22Emilie WestinD 21- (23)1.47.50+56.0215.25
23Vetle Frydenlund NorlingH 13-14 (29)43.37+21.1915.41
24Lars Young VikH 21- (46)1.12.51+15.157.59
29Halvor SaunesH 21- (46)1.15.09+17.338.14
33Anders B. ØksenholtH 21- (46)1.19.32+21.568.43
36Andreas G. PoldenH 21- (46)1.21.40+24.048.57
37Anders BjergaardH 21- (46)1.24.46+27.109.18
Tarjei Hausken NordbergN-åpen (46)fullført
Christine TeigDirekte B (21)diskvalifisert
Asgeir MjøsundH 21- (46)diskvalifisert
Eivind SelvigH 55- (15)brutt
Trygve HeggedalH 21- (46)brutt
Mons Kr. LøvfaldDirekte A-Lang (25)ikke startet
Linus MjøsundH 13-14 (29)ikke startet
Nils BerganH 50- (27)ikke startet
Kornelius Kriszat-LøvfaldH 21- (46)ikke startet

Odda OL

16 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Torbjørn Nguyen HansenH 17-C (6)1.12.12+26.3722.59
3Marion RyenD 35- (6)1.02.18+4.2711.34
5Britt Kari LegårdD 17-A kort (14)46.04+3.1812.01
9Åshild OmaD 17-A kort (14)1.02.38+19.5216.21
9Sindre Solheim EideH 13-14 (29)29.39+7.2110.39
9Rannveig Oma LøyningD 11-12 (12)28.36+7.1712.49
13Eivind TokheimH 60- (15)55.17+16.1913.45
14Ida Solheim EideD 17-A kort (14)1.23.56+41.1021.54
24Ottar EideDirekte A-Kort (60)54.36+17.2914.02
52Arve LøyningDirekte A-Kort (60)1.41.36+1.04.2926.07
Nora Ryen BertelsenN-åpen (46)fullført
Håvard Ryen BerthelsenN-åpen (46)fullført
Vegard Solheim EideN-åpen (46)fullført
Tony N HansenN-åpen (46)fullført
Sigurd Oma LøyningN-åpen (46)fullført
Einar HansenH 17-C (6)diskvalifisert

OK Horten

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
8Geir SommerheinH 50- (27)1.04.01+7.2010.14
Hilde Andrea NysetherD 17-B (13)ikke startet

OK Moss

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Harald LundhaugH 75- (15)48.2213.30
12Hallvard KorenDirekte A-Lang (25)1.15.15+22.1911.20
14Karl Aasmund ErøyH 60- (15)1.03.45+24.4715.51
15Roy GjerdingH 60- (15)1.04.43+25.4516.05
53Harald WibyeDirekte A-Kort (60)1.54.30+1.17.2329.26

OK Skeidi

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Tirill Liby SeipD 80- (2)1.26.22+20.5829.53
3Arve GlittumH 60- (15)40.32+1.3410.04
12Hilde Gunn HellenesD 17-B (13)1.17.05+33.4523.25
33Morten AndresenDirekte A-Kort (60)1.04.57+27.5016.41

OL Trollo

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Kristin BruserudD 45- (14)54.41+7.1811.29
11Dag Rønning JensenH 70- (20)57.27+16.2315.00
Jan BøhleH 65- (17)ikke startet

OL Tønsberg og omegn

30 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Wilmer HanssonUN 10-16 (14)29.4014.15
0Ane MathisenUC 12-16 (9)50.5922.51
1Julie EikelandD 17-B (13)43.2013.10
1Wilma EvensenD 11-12 (12)21.199.33
1Tonje RasmussenD 35- (6)57.5110.45
2Mathea GløersenD 15-16 (33)44.01+0.319.14
3Per Jarle EikelandH 17-B (11)42.01+3.1712.46
3Oliver ØstbyH 17-18 (20)1.00.38+4.058.40
5Anne-Berit RasmussenD 65- (9)1.07.40+17.3018.54
5Marianne Fruseth ChristiansenD 50- (21)42.42+5.3111.08
6Jakob HjelsethH 17-18 (20)1.04.06+7.339.10
9Vetle MathisenH 17-18 (20)1.11.53+15.2010.17
9Tore S. RasmussenH 80- (9)1.51.00+1.02.3338.24
10Odd Egil FrognerDirekte C (13)1.41.55+57.4137.19
11Gløer GløersenDirekte A-Lang (25)1.12.43+19.4710.58
12Henrik MathisenH 11-12 (15)38.16+21.1017.09
15Sondre EvensenH 15-16 (32)1.03.16+16.1711.27
17Maria GrovanD 15-16 (33)58.52+15.2212.22
18Linnea EvensenDirekte B (21)1.29.55+41.4428.38
19Trond EvensenH 45- (24)1.27.20+29.4012.29
25Sindre MathisenH 13-14 (29)56.00+33.4220.08
26Lerke HjelsethD 15-16 (33)1.10.37+27.0714.50
30Bent HaflanDirekte A-Kort (60)1.04.11+27.0416.29
41David  HanssonDirekte A-Kort (60)1.11.57+34.5018.29
46Børre GrovanDirekte A-Kort (60)1.16.44+39.3719.43
Eline HanssenN-åpen (46)fullført
Ada Josefine KnoopN-åpen (46)fullført
Marlene KnoopN-åpen (46)fullført
Morten Krona HaflanH 17-18 (20)diskvalifisert
Roar MathisenH 50- (27)diskvalifisert
Anne Sofie Forseth BueDirekte B (21)ikke startet
Ida Kristine BueD 11-12 (12)ikke startet

Oppsal Orientering

9 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Sturla Rognskog MellaUC 12-16 (9)38.2717.14
3Roar BjordalH 75- (15)53.24+5.0214.54
3Inger Lise BjordalD 75- (3)1.22.37+26.5228.35
5Ask OlaussenH 15-16 (32)55.47+8.4810.06
10Eivind VågsnesH 11-12 (15)31.33+14.2714.08
12Sten MellaDirekte A-Kort (60)44.36+7.2911.27
20Mila ZaharinovaDirekte A-Lang (25)1.38.13+45.1714.48
25Sigve VågsnesH 21- (46)1.13.50+16.148.06
31Truls HestengenH 21- (46)1.18.20+20.448.35
Frøydis OlaussenDirekte B (21)ikke startet
Martina VågsnesN-åpen (46)ikke startet
Eskil OlaussenH 11-12 (15)ikke startet
Sondre OlaussenH 13-14 (29)ikke startet

Oslostudentenes IK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Are EriksenH 65- (17)50.22+7.5412.31

Porsgrunn OL

16 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Marie HoltermannUN 10-16 (14)28.3113.42
1Tobias MathisenH 15-16 (32)46.598.30
1Une HoltermannD 15-16 (33)43.309.08
2Rasmus MathisenH 19-20 (4)1.05.22+2.028.23
5Kjell WestinH 55- (15)1.08.17+12.3310.55
6Sara MathisenD 45- (14)55.56+8.3311.45
8Lenka WestinD 17-A kort (14)1.00.51+18.0515.53
8Hilde Kristine RosenvoldD 50- (21)47.02+9.5112.16
9Atle RemmeH 70- (20)56.55+15.5114.51
13Anine Kjørholt LieD 15-16 (33)56.36+13.0611.53
14Halvard KornmoH 17-18 (20)1.25.10+28.3712.11
15Cathrine Næss HoltermannDirekte B (21)1.22.18+34.0726.12
17Kjersti Adéla WestinD 21- (23)1.30.09+38.2112.53
23Jon SkriubakkenH 50- (27)1.23.55+27.1413.25
Jiri UrvalekDirekte A-Kort (60)diskvalifisert
Brit HougeD 60- (11)diskvalifisert
Håvard SkriubakkenH 17-18 (20)ikke startet

Ringerike OL

10 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Kari StrandeD 70- (11)39.0913.32
3Monica BerglundD 40- (7)1.03.52+9.3011.52
3Kirsti KringhaugD 45- (14)53.33+6.1011.15
4Ragnhild Elsrud HultgreenD 60- (11)48.24+5.2113.31
8Anne Guro NøklebyD 45- (14)1.01.16+13.5312.52
10Morten DåsnesH 60- (15)51.08+12.1012.43
13Stig MellingH 45- (24)1.16.06+18.2610.53
17Leif Roger HultgreenH 65- (17)1.24.21+41.5320.58
18Martin Nøkleby MellingH 15-16 (32)1.08.37+21.3812.25
21Rasmus BerglundH 13-14 (29)39.35+17.1714.14

Røyken OL

33 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Askil MestadUC 12-16 (9)25.2411.23
1Øyvind Roger HansenH 60- (15)38.589.41
1Birgitte BekkelundD 75- (3)55.4519.17
2Trude Nielsen BergeD 17-C (9)1.13.03+8.2423.15
2Solveig SletnerD 17-A kort (14)45.00+2.1411.44
2Jessika BruksåsDirekte C (13)50.36+6.2218.32
3Edle-Christine FlaterD 17-C (9)1.13.09+8.3023.17
4Hege Holth RekaaD 35- (6)1.10.48+12.5713.09
5Magnus Myrvang HagenH 17-B (11)45.31+6.4713.50
5Per Ove TransethH 65- (17)55.14+12.4613.44
7Eirill DalanD 17-B (13)56.07+12.4717.03
7Bjørg SvanbergD 60- (11)58.14+15.1116.15
8Kjell SvanbergH 65- (17)59.55+17.2714.54
9Kristin GottfridssonD 17-B (13)57.22+14.0217.26
9Eva SyversenD 55- (12)1.17.33+37.5420.14
9Ida SyversenD 50- (21)50.37+13.2613.12
11Tone SkramD 50- (21)52.10+14.5913.37
12Inger SchibstedD 55- (12)1.51.43+1.12.0429.10
12Morten JohannessenH 65- (17)1.06.24+23.5616.31
13Marius StrandseterDirekte B (21)1.18.31+30.2025.00
15Christian SchibstedH 55- (15)1.39.17+43.3315.53
20Harald HeiaasDirekte A-Kort (60)50.23+13.1612.57
21Ivar MestadDirekte A-Kort (60)50.48+13.4113.03
31Eivind Bøhn HeiebråtenDirekte A-Kort (60)1.04.15+27.0816.31
34Knut Sveinung Holth RekaaH 21- (46)1.20.22+22.468.49
43Eirik Holth JohannessenH 21- (46)1.42.48+45.1211.17
Elisabeth Rønning Kvam HaugomN-åpen (46)fullført
Tiril Holth RekaaN-åpen (46)fullført
Liv Alice Kvam HaugomN-åpen (46)fullført
Ildrid MestadN-åpen (46)fullført
Eirill MestadN-åpen (46)fullført
Geir HaugomH 17-C (6)diskvalifisert
Elisabeth Holth JohannessenD 60- (11)diskvalifisert
Marianne StrandseterDirekte C (13)ikke startet

Sandefjord OK

32 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Marcus WindvikUN 10-16 (14)47.0722.39
0Anna Strøm JuliussenD 9-10 (3)25.3012.15
2Gabriel GjoneH 13-14 (29)23.26+1.088.25
2Mariann Øren ArvesenD 45- (14)52.30+5.0711.01
3Daniella GjoneD 11-12 (12)23.09+1.5010.22
3Oddvar GjelstadH 80- (9)50.08+1.4117.20
4Tiri RebårdD 55- (12)46.41+7.0212.11
4Trond GjelstadH 50- (27)1.00.42+4.019.42
5Knut GjoneDirekte B (21)53.45+5.3417.07
6Sindre FurlandH 11-12 (15)24.38+7.3211.02
8Inger MørkD 17-C (9)1.38.55+34.1631.30
8Benjamin GjoneH 15-16 (32)56.45+9.4610.16
9Gjendine Gjelstad RebårdD 15-16 (33)52.00+8.3010.55
10Markus EikåsH 17-B (11)1.18.20+39.3623.48
10Frank EliassenH 75- (15)1.10.53+22.3119.47
10Sturle FurlandH 45- (24)1.13.26+15.4610.30
11Ellen Strøm JuliussenD 17-A kort (14)1.03.17+20.3116.31
11Jan Erik RøedH 65- (17)1.05.56+23.2816.24
11Emilie JohansenD 15-16 (33)54.03+10.3311.21
12Sigrun GjoneDirekte B (21)1.09.17+21.0622.03
12Jonas EikåsH 17-18 (20)1.20.05+23.3211.27
13Wenche EikåsD 45- (14)1.26.35+39.1218.11
15Lill-Ann TorpD 50- (21)55.51+18.4014.34
17Ingeborg EikåsD 13-14 (19)54.27+32.0019.35
21Jo Børre EikåsH 45- (24)1.46.15+48.3515.12
22Brage EikåsH 13-14 (29)39.50+17.3214.19
35Mai Britt BjørkDirekte A-Kort (60)1.05.44+28.3716.53
Nelly Bjerke EvensenN-åpen (46)fullført
Amalie Bjerke EvensenN-åpen (46)fullført
Theodor BjørkH 15-16 (32)diskvalifisert
Knut Ivar JohansenH 45- (24)diskvalifisert
Cornelius BjørkH 17-18 (20)diskvalifisert

Sandnes IL (Rogaland)

27 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Marta MyklebostUC 12-16 (9)27.0412.08
0Ola Myklebost TorgersenUC 12-16 (9)25.5711.38
0Gustav LevangUB 12-16 (10)36.0913.00
0Gabriel ÅrsvollUB 12-16 (10)34.1912.20
1Magnus LandstadH 50- (27)56.419.04
2Ole Morten ThingbøH 35- (2)1.20.25+7.0510.19
2Vegard PeikliH 45- (24)57.55+0.158.17
2Morten AamodtH 55- (15)58.57+3.139.25
4Lars MyklebostDirekte A-Kort (60)39.08+2.0110.03
4Marie Line FurlandD 21- (23)1.11.16+19.2810.11
4Kjell DaleH 60- (15)40.47+1.4910.08
5Jone ValdalH 13-14 (29)25.51+3.339.17
6Kim RichterH 40- (9)1.26.25+21.1111.05
6Andreas Vistnes MyklebostH 15-16 (32)56.17+9.1810.11
6Mari RichterD 11-12 (12)25.16+3.5711.19
6Kaja PeikliD 15-16 (33)49.31+6.0110.24
7Jonas Vistnes MyklebostH 13-14 (29)26.54+4.369.40
8Bjørnar PeikliH 13-14 (29)28.54+6.3610.23
14Alva ChristiansenD 13-14 (19)40.58+18.3114.44
16Markus RichterH 15-16 (32)1.04.54+17.5511.45
18Jon MyklebostH 50- (27)1.14.04+17.2311.51
19Rune ChristiansenH 50- (27)1.17.56+21.1512.28
21Kalle JongenburgerH 15-16 (32)1.24.00+37.0115.13
23Stian HaugvaldstadH 15-16 (32)1.28.23+41.2416.00
29Omund Thu LandstadH 15-16 (32)1.49.59+1.03.0019.55
Ola Wathne ThingbøH 15-16 (32)brutt
Amalie Wathne ThingbøD 13-14 (19)brutt
Anja VistnesD 17-C (9)ikke startet
Emil Wathne ThingbøH 11-12 (15)ikke startet

Sauda Orienteringsklubb

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Bjørn Egil RossebøH 40- (9)1.13.59+8.459.29

SK Vuoksi

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
6Mika KorhonenH 45- (24)1.09.20+11.409.55
8Eetu KorhonenH 17-18 (20)1.07.20+10.479.37
11Teemu KorhonenH 50- (27)1.05.05+8.2410.24
16Eeka HusuH 17-18 (20)1.27.59+31.2612.35

Skien OK

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Ingrid StrandeD 65- (9)50.1014.00
4Skjalg NysæterH 19-20 (4)1.21.58+18.3810.31
5Trude NysæterD 17-B (13)54.53+11.3316.40
5Øyvind HyllesethH 50- (27)1.01.02+4.219.45
13Gaute NysæterH 13-14 (29)31.34+9.1611.21

Sogndal IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
39Magnus SandvenH 21- (46)1.28.32+30.569.43

Stavanger Orienteringsklubb

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
13Øyvind EgeskogH 70- (20)1.01.44+20.4016.07
24Pål BårdsenH 50- (27)2.09.21+1.12.4020.41

Stokke IL

17 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Vigdis SigurdsdottirD 9-10 (3)35.4917.13
1Sigurdur Freyr SigurdssonH 17-B (11)38.4411.46
3Magnus SigurdssonH 11-12 (15)20.07+3.019.01
4Frode RobertsenH 55- (15)1.06.05+10.2110.34
7Inger NergaardD 65- (9)1.19.47+29.3722.17
8Arne KristensenH 75- (15)1.03.15+14.5317.40
8Bjørnar OlsrødH 50- (27)1.04.01+7.2010.14
9Elin Fredheim GravningenDirekte B (21)1.04.34+16.2320.33
11Kenneth DybvikH 17-B (11)1.19.49+41.0524.15
11Lars Martin GjeinH 75- (15)1.12.08+23.4620.08
13Jens G. DybvikH 11-12 (15)40.20+23.1418.05
13Ragnar Niemi BergH 65- (17)1.11.18+28.5017.44
28Martin DybvikH 13-14 (29)2.00.48+1.38.3043.27
49Rune  RøedDirekte A-Kort (60)1.21.05+43.5820.50
Sturla SigurdsonN-åpen (46)fullført
Tor Sverre GravningenDirekte A-Kort (60)diskvalifisert
Alexander DybvikH 9-10 (11)diskvalifisert

Stord Orientering

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Jørgen WesterheimUB 12-16 (10)41.1314.49
3Kenneth WesterheimH 45- (24)1.00.15+2.358.37
4Sigvald RobberstadH 75- (15)56.24+8.0215.45
4Edel SlettemarkD 70- (11)55.18+16.0919.08
12Ingolf DybvikH 75- (15)1.23.14+34.5223.14
15Steinar SlettemarkH 75- (15)1.39.37+51.1527.49

Sturla, IF

26 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Kristian KaiserH 9-10 (11)32.1915.32
1Ellen  Horni-JohnsenDirekte B (21)48.1115.20
2Anders JohnsenDirekte B (21)48.12+0.0115.21
2Ivar Louis BergH 80- (9)49.11+0.4417.01
3Kristin Sæthre SørensenDirekte B (21)48.27+0.1615.25
4Peter CarlsenH 17-A kort (13)1.02.10+12.0911.33
4Johan Kristian UndelandH 17-18 (20)1.02.46+6.138.58
5Stig InstanesH 17-A kort (13)1.03.11+13.1011.44
7Tanja InstanesD 17-A kort (14)55.05+12.1914.22
7Mina Akiko JohnsenD 15-16 (33)50.41+7.1110.38
8Grethe Lill RyengD 65- (9)1.32.33+42.2325.51
11Rune SørensenH 17-A kort (13)1.15.31+25.3014.02
12Malene InstanesD 17-18 (15)1.22.39+21.5714.58
13Ine InstanesD 17-18 (15)1.27.58+27.1615.56
14Henrik KaiserH 13-14 (29)31.50+9.3211.27
18Sander Solheim OttesenH 17-18 (20)1.54.40+58.0716.24
21Merete UndelandD 50- (21)1.22.54+45.4321.38
24Olav MelheimH 15-16 (32)1.28.27+41.2816.01
26Thomas KaiserDirekte A-Kort (60)57.12+20.0514.42
26Lukas KlausenH 15-16 (32)1.35.33+48.3417.18
27Martin KaiserH 15-16 (32)1.38.24+51.2517.49
29Stine KaiserDirekte A-Kort (60)1.01.44+24.3715.52
36Daniel NystuenDirekte A-Kort (60)1.06.13+29.0617.01
48Karl Anton UndelandDirekte A-Kort (60)1.19.50+42.4320.31
Inger-Helene CarlsenDirekte C (13)diskvalifisert
Sigurd SmemoH 17-18 (20)brutt
Nina Marie UndelandDirekte A-Lang (25)ikke startet
Bjørn W. LudvigsenH 75- (15)ikke startet
Iselin SørensenD 17-18 (15)ikke startet

Søgne og Songdalen OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
5Jan VærpH 75- (15)57.54+9.3216.10

Sørreisa OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Ivar HelgesenH 75- (15)53.19+4.5714.53

TIF Viking

0 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
Jørn TorgersenH 70- (20)ikke startet

Torridal IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Jostein MoeH 40- (9)1.05.148.22
Dag Jørgen MoeN-åpen (46)fullført

Tyrving IL

47 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Kristoffer ØhlckersUB 12-16 (10)40.3214.34
0Maria KongsbergUN 10-16 (14)55.5926.54
0Andrea KongsbergUN 10-16 (14)38.4618.38
0Silje Lund HovdenUC 12-16 (9)25.0311.13
0Sindre Nikolai HolmboeH 9-10 (11)54.5026.21
1Mina JørgensenD 17-18 (15)1.00.4210.59
1Håkon Jarvis WestergårdH 21- (46)57.366.19
2Torbjørn SagbergDirekte A-Lang (25)55.57+3.018.26
2Markus Knapp KongsbergDirekte A-Kort (60)37.33+0.269.39
3Henning SpjelkavikDirekte A-Kort (60)38.01+0.549.46
3Maren NorderudD 17-A kort (14)45.08+2.2211.47
3Hege FeiringD 50- (21)38.52+1.4110.08
3Per SlungaardH 55- (15)1.04.44+9.0010.21
3Tore HoffH 50- (27)58.14+1.339.19
4Christian HolmboeH 45- (24)1.04.09+6.299.10
5Kjersti SkantzeD 55- (12)51.30+11.5113.26
5Milda ØhlckersD 45- (14)55.39+8.1611.41
6Lena HenrikssonD 17-C (9)1.28.22+23.4328.08
6Kjell StenstadvoldH 75- (15)58.05+9.4316.13
6Sofia ØhlckersD 13-14 (19)30.21+7.5410.55
7Don SkantzeDirekte B (21)59.37+11.2618.59
7Christian GrotnesH 50- (27)1.02.10+5.299.56
9Olav NipenH 65- (17)1.00.12+17.4414.58
10Åshild FlatebakkenD 50- (21)51.36+14.2513.28
10Per ØhlckersH 65- (17)1.03.34+21.0615.48
10Trond LundDirekte A-Lang (25)1.09.47+16.5110.31
11Ingrid Lund HovdenD 17-18 (15)1.20.49+20.0714.38
13Torkjel NesheimH 55- (15)1.26.50+31.0613.53
14Anne Kristine NorderudD 50- (21)52.57+15.4613.49
14Silje SlungaardD 17-18 (15)1.39.15+38.3317.58
15Zsuza FeyDirekte A-Kort (60)45.37+8.3011.43
15Åsmund Larsen HirschH 11-12 (15)45.43+28.3720.30
16Helge LyeH 70- (20)1.04.51+23.4716.55
17Dag Helland-HansenDirekte A-Lang (25)1.29.24+36.2813.29
17Nils-Erik HirschH 45- (24)1.23.48+26.0811.59
20Aud SpjelkavikDirekte B (21)1.38.35+50.2431.23
21Kajsa Meyer LarssonD 15-16 (33)1.04.58+21.2813.38
23Morten KongsbergDirekte A-Kort (60)52.07+15.0013.23
24Vida Helland-HansenD 15-16 (33)1.07.05+23.3514.05
26Lavrans HirschH 13-14 (29)58.45+36.2721.07
32Anett WallinDirekte A-Kort (60)1.04.22+27.1516.32
34Thor NorderudDirekte A-Kort (60)1.05.31+28.2416.50
45Tom RådahlDirekte A-Kort (60)1.15.05+37.5819.18
Bjørn SpjelkavikDirekte A-Kort (60)diskvalifisert
Katinka GrønliD 17-B (13)diskvalifisert
Emma Meyer LarssonD 17-18 (15)diskvalifisert
Unn EllefsenD 70- (11)diskvalifisert
Andreas Daniel HolmboeH 13-14 (29)ikke startet
Iris HolstD 17-18 (15)ikke startet
Eileen BjanesD 15-16 (33)ikke startet

Varteig OL

10 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Sindre EspenesH 17-C (6)45.3514.31
1Henrik Julian Fontes AarbuH 13-14 (29)22.188.01
4Roy Roger EspenesH 17-C (6)1.12.46+27.1123.10
5Veronica EspenesD 17-C (9)1.17.58+13.1924.49
9Julie BrenåsD 13-14 (19)34.13+11.4612.18
18Dag BrenåsDirekte A-Lang (25)1.35.45+42.4914.26
54Bjørn AarbuDirekte A-Kort (60)1.57.30+1.20.2330.12
Anna Elizabeth Fontes AarbuN-åpen (46)fullført
Elida EspenesN-åpen (46)fullført
Milli EspenesN-åpen (46)fullført
Børge BrenåsDirekte A-Lang (25)ikke startet

Vegårshei IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Anders VestølH 17-18 (20)56.338.05

Vindafjord Orienteringslag

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
38Einar Marius Hjellestad MartinsenH 21- (46)1.24.47+27.119.18

Viul Orienteringsklubb

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
8Geir NilsenDirekte A-Lang (25)1.09.30+16.3410.28

Växjö OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
7Johan JanssonH 80- (9)1.12.49+24.2225.11

Østmarka OK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Ingrid Marie Stubban HygenD 17-18 (15)1.03.29+2.4711.30
20Marie Hammer IversenD 21- (23)1.43.01+51.1314.44
44Kim Aleksander Hammer IversenH 21- (46)2.31.55+1.34.1916.40

Ås-NMBU Orientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
16Kjell BlomsethDirekte A-Kort (60)47.58+10.5112.19

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor