Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Pinseløpet, dag 2

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Pinseløpet, dag 2
Arrangørorganisasjon: Kongsberg OL
Dato: søndag 9 juni 2019

Hjelp oss å gjøre arrangementene våre bedre gjennom å fylle ut deltakerundersøkelsen senest om 3 dager! (5 svar)

N-åpen

1 570 m, 46 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Nora HeggeKongsberg OLfullført
Zelia HeggeKongsberg OLfullført
Elisabeth Rønning Kvam HaugomRøyken OLfullført
Ida MyrvoldHeming Orienteringfullført
Anna Elizabeth Fontes AarbuVarteig OLfullført
Sturla SigurdsonStokke ILfullført
Eline HanssenOL Tønsberg og omegnfullført
Mathilde Linholm AchenhausenKonnerud ILfullført
Tiril Holth RekaaRøyken OLfullført
Erik SaunesNOTEAMfullført
Troy Victor StoksethHalden SKfullført
Ola Bråten BergeIL Kollfullført
Leah Sewali AalbergNOTEAMfullført
Liv Alice Kvam HaugomRøyken OLfullført
Tarjei Hausken NordbergNydalens SKfullført
Ronia Robin MarstonHemsedal ILfullført
Nelly Bjerke EvensenSandefjord OKfullført
Eivind BredholtKongsberg OLfullført
Nora Ryen BertelsenOdda OLfullført
Elise Nauf BorgersenHedrum OLfullført
Ana Zagar NesLarvik OKfullført
Kamille DanielsenKongsberg OLfullført
Elida EspenesVarteig OLfullført
Erik BerganKongsberg OLfullført
Mathias SundbyLarvik OKfullført
Ada Josefine KnoopOL Tønsberg og omegnfullført
Amalie BirkelundAsker Skiklubbfullført
Håvard Ryen BerthelsenOdda OLfullført
Dag Jørgen MoeTorridal ILfullført
Tobias DanielsenKongsberg OLfullført
Ofelia Leonora AxelsonEiker OLfullført
Magnus LestebergKongsberg OLfullført
Ildrid MestadRøyken OLfullført
Eirill MestadRøyken OLfullført
Christopher David EriksenLarvik OKfullført
Alva Zahl ErikssonKongsberg OLfullført
Vegard Solheim EideOdda OLfullført
Sanna Aasrum NilssenNOTEAMfullført
Milli EspenesVarteig OLfullført
Syver AamodtKongsberg OLfullført
Fredrik Nauf BorgersenHedrum OLfullført
Tony N HansenOdda OLfullført
Amalie Bjerke EvensenSandefjord OKfullført
Marlene KnoopOL Tønsberg og omegnfullført
Sigurd Oma LøyningOdda OLfullført
Jørsen ReuschHeming Orienteringdiskvalifisert
Olai BisethKongsberg OLikke startet
Martina VågsnesOppsal Orienteringikke startet

D 9-10

2 080 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Vigdis SigurdsdottirStokke IL35.4917.13
0Anna Strøm JuliussenSandefjord OK25.3012.15
0Julie Økern HågårdKonnerud IL1.46.0751.01

D 11-12

2 230 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Wilma EvensenOL Tønsberg og omegn21.199.33
2Amalie Myrvold SkovlystKongsberg OL22.07+0.489.55
3Daniella GjoneSandefjord OK23.09+1.5010.22
4Henni Hattestad KristensenHeming Orientering24.11+2.5210.50
5Abelone Josefine AxelsonEiker OL25.03+3.4411.13
6Mari RichterSandnes IL (Rogaland)25.16+3.5711.19
7Selma Aure SkogedalAsker Skiklubb25.24+4.0511.23
8Elise RenardKongsberg OL25.27+4.0811.24
9Rannveig Oma LøyningOdda OL28.36+7.1712.49
10Astrid ReuschHeming Orientering31.08+9.4913.57
11Triana K NerhusIL Strand-Ulv35.15+13.5615.48
12Ingvild RingheimLarvik OK38.45+17.2617.22
Cathrine SognNotodden OLbrutt
Marte EgerKongsberg OLikke startet
Ida Kristine BueOL Tønsberg og omegnikke startet
Mone Småge-HilsenKonnerud ILikke startet

UN 10-16

2 080 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Wilmer HanssonOL Tønsberg og omegn29.4014.15
0Eline Mandal PettersenKongsberg OL52.3225.15
0Sigurd Øvrebø MyrvoldHeming Orientering30.0014.25
0Maria KongsbergTyrving IL55.5926.54
0Lars WikstrømHaugesund IL Orientering46.5522.33
0Andrea KongsbergTyrving IL38.4618.38
0Karoline FjæreHedrum OL32.5715.50
0Håkon ØverbyKongsberg OL39.1418.51
0Marie HoltermannPorsgrunn OL28.3113.42
0Kaia AamodtKongsberg OL52.3125.14
0Marcus WindvikSandefjord OK47.0722.39
0Mikkel MichelsenFossum IF25.2412.12
0Tuva BredholtKongsberg OL34.5716.48
0Linnea DanielsenKongsberg OL30.2614.37

D 13-14

2 780 m, 20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Synne SandvenNotodden OL22.278.04
2Synne Sommerstad RøsteKongsberg OL26.28+4.019.31
3Ragnhild Øfsthus GravirAsker Skiklubb28.25+5.5810.13
4Nora Christine HansenAsker Skiklubb29.37+7.1010.39
5Maren Aure SkogedalAsker Skiklubb29.39+7.1210.39
6Sofia ØhlckersTyrving IL30.21+7.5410.55
7Anne ØstvoldHeming Orientering32.49+10.2211.48
8Anna Øvrebø MyrvoldHeming Orientering33.01+10.3411.52
9Julie BrenåsVarteig OL34.13+11.4612.18
10Iselin HøivoldKongsberg OL35.10+12.4312.38
11Iril RingheimLarvik OK37.23+14.5613.26
12Martha WisløffAsker Skiklubb37.44+15.1713.34
13Martine Gjermstad PettersenKonnerud IL40.24+17.5714.31
14Alva ChristiansenSandnes IL (Rogaland)40.58+18.3114.44
15Maren Sofie FremstadLarvik OK45.54+23.2716.30
16Annika van RaaijHedrum OL46.53+24.2616.51
17Ingeborg EikåsSandefjord OK54.27+32.0019.35
Judit M. MøllerFana ILdiskvalifisert
Pernille ZagarLarvik OKdiskvalifisert
Amalie Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)brutt
Johanne StorhaugKonnerud ILikke startet
Elma Sagli GudimIndre Østfold OKikke startet

UC 12-16

2 230 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Ane Kristine EidKongsberg OL29.1813.08
0Ane MathisenOL Tønsberg og omegn50.5922.51
0Sturla Rognskog MellaOppsal Orientering38.2717.14
0Marta MyklebostSandnes IL (Rogaland)27.0412.08
0Askil MestadRøyken OL25.2411.23
0Hanna LindtnerHaugesund IL Orientering41.3718.39
0Marius Grønhovd WiersdalenNedre Sigdal IF1.30.2040.30
0Ola Myklebost TorgersenSandnes IL (Rogaland)25.5711.38
0Silje Lund HovdenTyrving IL25.0311.13

D 15-16

4 760 m, 33 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Une HoltermannPorsgrunn OL43.309.08
2Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn44.01+0.319.14
3Kristin Melby JacobsenLardal OL44.11+0.419.16
4Pia Young VikNydalens SK46.00+2.309.39
5Mille Vasshaug JægtvikKonnerud IL48.14+4.4410.07
6Kaja PeikliSandnes IL (Rogaland)49.31+6.0110.24
7Mina Akiko JohnsenSturla, IF50.41+7.1110.38
8Selma HøivoldKongsberg OL51.44+8.1410.52
9Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK52.00+8.3010.55
10Netta Bar-NathanLillomarka OL54.01+10.3111.20
11Emilie JohansenSandefjord OK54.03+10.3311.21
12Emma EngehultNotodden OL56.35+13.0511.53
13Anine Kjørholt LiePorsgrunn OL56.36+13.0611.53
14Marie Roll-TørnqvistFana IL57.09+13.3912.00
15Selma SteinsvågHaugesund IL Orientering57.37+14.0712.06
16Ingrid MobråthenBotne SK57.46+14.1612.08
17Maria GrovanOL Tønsberg og omegn58.52+15.2212.22
18Kristine Bog VikaneFana IL1.00.01+16.3112.36
19Mari ØverbyKongsberg OL1.00.02+16.3212.36
20Ingvild GustafssonKongsberg OL1.03.42+20.1213.22
21Kajsa Meyer LarssonTyrving IL1.04.58+21.2813.38
22Ine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering1.06.21+22.5113.56
23Ingeborg Rygg EikelandBergens TF1.06.37+23.0713.59
24Vida Helland-HansenTyrving IL1.07.05+23.3514.05
25Hedda SpangbergKonnerud IL1.07.37+24.0714.12
26Lerke HjelsethOL Tønsberg og omegn1.10.37+27.0714.50
27Konstanse MoholthKongsberg OL1.12.49+29.1915.17
28Sara HetlandHaugesund IL Orientering1.13.21+29.5115.24
29Ingeborg HovdejordNotodden OL1.15.02+31.3215.45
30Amanda AxelsonEiker OL1.21.50+38.2017.11
31Emilie Pedersen VoldLillomarka OL1.39.39+56.0920.56
32Helene Brandal SøftingKongsberg OL1.42.32+59.0221.32
Tiril KihleKonnerud ILdiskvalifisert
Lise MikkelsenIK Grane Arendal Orienteringikke startet
Eileen BjanesTyrving ILikke startet

UB 12-16

2 780 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Hedda Kind KjellevoldModum OL54.3919.39
0Kristoffer ØhlckersTyrving IL40.3214.34
0Stella S. DahleFana IL45.0616.13
0Elias Vågsnes SælsbråtenIK Grane Arendal Orientering1.24.5530.32
0Gustav LevangSandnes IL (Rogaland)36.0913.00
0Annabell Aunmo KjellevoldModum OL45.5416.30
0Gabriel ÅrsvollSandnes IL (Rogaland)34.1912.20
0Mathias NyhaugAsker Skiklubb37.2413.27
0Jørgen WesterheimStord Orientering41.1314.49
Åsmund Paulsen VieHaugesund IL Orienteringdiskvalifisert
Ingvild JohnsenHedrum OLikke startet

D 17-A kort

3 830 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Eirin Mari FossøyNTNUI42.4611.09
2Solveig SletnerRøyken OL45.00+2.1411.44
3Maren NorderudTyrving IL45.08+2.2211.47
4Ada WulfsbergNydalens SK45.53+3.0711.58
5Britt Kari LegårdOdda OL46.04+3.1812.01
6Pernille Nauf BorgersenHedrum OL51.08+8.2213.21
7Tanja InstanesSturla, IF55.05+12.1914.22
8Lenka WestinPorsgrunn OL1.00.51+18.0515.53
9Åshild OmaOdda OL1.02.38+19.5216.21
10Torill Hynne FjæreHedrum OL1.02.54+20.0816.25
11Ellen Strøm JuliussenSandefjord OK1.03.17+20.3116.31
12Linn Hege RosoLardal OL1.06.14+23.2817.17
13Grethe Paulsen VieHaugesund IL Orientering1.21.40+38.5421.19
14Ida Solheim EideOdda OL1.23.56+41.1021.54

D 17-B

3 290 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Julie EikelandOL Tønsberg og omegn43.2013.10
2Kirsten GjermstadKonnerud IL44.29+1.0913.31
3Mie ZagarLarvik OK47.37+4.1714.28
4Marianne ArnesenAsker Skiklubb53.58+10.3816.24
5Trude NysæterSkien OK54.53+11.3316.40
6Gunhild MyhrAsker Skiklubb55.58+12.3817.00
7Eirill DalanRøyken OL56.07+12.4717.03
8Anne Berit UlsakerHemsedal IL56.46+13.2617.15
9Kristin GottfridssonRøyken OL57.22+14.0217.26
10Susanne StrømHedrum OL1.02.33+19.1319.00
11Mia EngehultNotodden OL1.09.45+26.2521.12
12Hilde Gunn HellenesOK Skeidi1.17.05+33.4523.25
Katinka GrønliTyrving ILdiskvalifisert
Mariann SlettenIK Grane Arendal Orienteringikke startet
Hilde Andrea NysetherOK Hortenikke startet

D 17-C

3 140 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Eli Tufte HanssenEiker OL1.04.3920.35
2Trude Nielsen BergeRøyken OL1.13.03+8.2423.15
3Edle-Christine FlaterRøyken OL1.13.09+8.3023.17
4June Helen MyklebustHedrum OL1.13.44+9.0523.28
5Veronica EspenesVarteig OL1.17.58+13.1924.49
6Lena HenrikssonTyrving IL1.28.22+23.4328.08
7Randi MobråthenBotne SK1.36.33+31.5430.44
8Inger MørkSandefjord OK1.38.55+34.1631.30
Heidi EriksenLarvik OKdiskvalifisert
Kristin Tørnes AlfredsenHedrum OLikke startet
Anja VistnesSandnes IL (Rogaland)ikke startet

D 17-18

5 520 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mina JørgensenTyrving IL1.00.4210.59
2Anna Øfsthus GravirAsker Skiklubb1.01.20+0.3811.06
3Marte Madslien BakkenNydalens SK1.02.23+1.4111.18
4Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OK1.03.29+2.4711.30
5Ingrid BlindheimLillomarka OL1.07.17+6.3512.11
6Ingrid LamarkGanddal IL1.12.17+11.3513.05
7Oda Isnes TyseEiker OL1.13.53+13.1113.23
8Christine HoenEiker OL1.15.03+14.2113.35
9Solveig Moen LetmolieEiker OL1.15.10+14.2813.37
10Nora Småge HilsenKonnerud IL1.17.38+16.5614.03
11Ingrid Lund HovdenTyrving IL1.20.49+20.0714.38
12Malene InstanesSturla, IF1.22.39+21.5714.58
13Ine InstanesSturla, IF1.27.58+27.1615.56
14Silje SlungaardTyrving IL1.39.15+38.3317.58
Emma Meyer LarssonTyrving ILdiskvalifisert
Live ØstvoldHeming Orienteringikke startet
Iselin SørensenSturla, IFikke startet
Silje MorlandstøEiker OLikke startet
Amanda Skyttersæter SaugerudKonnerud ILikke startet
Iris HolstTyrving ILikke startet
Thea LandKonnerud ILikke startet

D 19-20

5 520 m, 0 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Andrine Harriet FremstadLarvik OKikke startet
Thea Sildnes BaklidKonnerud ILikke startet

D 21-

6 990 m, 24 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anne M Hausken NordbergNydalens SK51.487.24
2Tone Bergerud LyeNydalens SK1.01.17+9.298.46
3Kine GulliksenBækkelagets SK1.10.41+18.5310.06
4Marie Line FurlandSandnes IL (Rogaland)1.11.16+19.2810.11
5Therese HaareKonnerud IL1.12.08+20.2010.19
6Maria JonssonNydalens SK1.14.46+22.5810.41
7Maiken Økern HågårdKonnerud IL1.15.10+23.2210.45
8Silje ArntzenNTNUI1.15.19+23.3110.46
9Margrethe WisløffNTNUI1.18.08+26.2011.10
10Gunhild Rogne HallandNydalens SK1.19.02+27.1411.18
11Helen MartinsenIL Gular1.19.18+27.3011.20
12Vendula SramkovaHemsedal IL1.20.25+28.3711.30
13Sofie AarnesNydalens SK1.21.16+29.2811.37
14Ingrid GulbrandsenNTNUI1.23.06+31.1811.53
15Sunniva OmdalNTNUI1.26.02+34.1412.18
16Sølvi FossøyEiker OL1.26.35+34.4712.23
17Kjersti Adéla WestinPorsgrunn OL1.30.09+38.2112.53
18Ida Solberg SvenneEiker OL1.30.10+38.2212.53
19Anita HillerenEiker OL1.39.33+47.4514.14
20Marie Hammer IversenØstmarka OK1.43.01+51.1314.44
21Mariell ArntzenNydalens SK1.43.09+51.2114.45
22Emilie WestinNydalens SK1.47.50+56.0215.25
Delphine PoirotLillomarka OLdiskvalifisert
Ingvild Paulsen VieHaugesund IL Orienteringbrutt

D 35-

5 380 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tonje RasmussenOL Tønsberg og omegn57.5110.45
2Petra WernerssonGöteborg Majorna OK58.13+0.2210.49
3Marion RyenOdda OL1.02.18+4.2711.34
4Hege Holth RekaaRøyken OL1.10.48+12.5713.09
5Anne Marthe PeveriEiker OL1.22.21+24.3015.18
Kristin SletnerIL GeoFormdiskvalifisert

D 40-

5 380 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Elin BjervaLarvik OK54.2210.06
2Aasne Fenne HoksrudBækkelagets SK58.00+3.3810.46
3Monica BerglundRingerike OL1.03.52+9.3011.52
4Turid Zagar NesLarvik OK1.19.49+25.2714.50
5Camilla AasrumKristiansand OK1.28.30+34.0816.26
6Nina BirkelundAsker Skiklubb1.51.50+57.2820.47
7Line Bar-NathanLillomarka OL1.55.59+1.01.3721.33
Heidi StoksethHalden SKikke startet

D 45-

4 760 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingrid UndstadLarvik OK47.239.57
2Mariann Øren ArvesenSandefjord OK52.30+5.0711.01
3Kirsti KringhaugRingerike OL53.33+6.1011.15
4Kristin BruserudOL Trollo54.41+7.1811.29
5Milda ØhlckersTyrving IL55.39+8.1611.41
6Sara MathisenPorsgrunn OL55.56+8.3311.45
7Audrun UtskarpenIL GeoForm58.29+11.0612.17
8Anne Guro NøklebyRingerike OL1.01.16+13.5312.52
9Toril Fougner WisløffAsker Skiklubb1.01.45+14.2212.58
10Vibeke LamarkGanddal IL1.05.04+17.4113.40
11Silvia Schneider-SchiessLG Stettlen1.07.13+19.5014.07
12Kari Reppesgård HoltHedrum OL1.18.15+30.5216.26
13Wenche EikåsSandefjord OK1.26.35+39.1218.11
14Elin BordøyHedrum OL1.29.02+41.3918.42
Hanne Marthe ØstvoldHeming Orienteringikke startet

D 50-

3 830 m, 21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kari MadslienNydalens SK37.119.42
2Hilda ØfsthusAsker Skiklubb38.15+1.049.59
3Hege FeiringTyrving IL38.52+1.4110.08
4Anne-Lene Bakken UlsethNydalens SK39.27+2.1610.18
5Marianne Fruseth ChristiansenOL Tønsberg og omegn42.42+5.3111.08
6Kjersti Holt HanssenMåren OK44.56+7.4511.43
7Tove HeimdalKonnerud IL46.21+9.1012.06
8Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL47.02+9.5112.16
9Ida SyversenRøyken OL50.37+13.2613.12
10Åshild FlatebakkenTyrving IL51.36+14.2513.28
11Tone SkramRøyken OL52.10+14.5913.37
12Britt Helene FossøyNotodden OL52.28+15.1713.41
13Anne Berit EidNydalens SK52.51+15.4013.47
14Anne Kristine NorderudTyrving IL52.57+15.4613.49
15Lill-Ann TorpSandefjord OK55.51+18.4014.34
16Jorunn BlindheimLillomarka OL1.00.00+22.4915.39
17Anne Marit BjergaardNydalens SK1.05.29+28.1817.05
18Mette SpangbergKonnerud IL1.13.40+36.2919.14
19Marianne ReuschHeming Orientering1.16.21+39.1019.56
20Tone Sølie LysnesHedrum OL1.20.48+43.3721.05
21Merete UndelandSturla, IF1.22.54+45.4321.38
Toini SkyttersæterKonnerud ILikke startet

D 55-

3 830 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Inger Tone NygårdEgersund OK39.3910.21
2Kristin D SelvigNydalens SK44.06+4.2711.30
3Ann Elisabeth GunnulfsenModum OL45.59+6.2012.00
4Tiri RebårdSandefjord OK46.41+7.0212.11
5Kjersti SkantzeTyrving IL51.30+11.5113.26
6Margrete EngzeliusAsker Skiklubb55.28+15.4914.28
7Ann Katrin OlsenAsker Skiklubb57.36+17.5715.02
8Trine Marit Justad RaaenLierbygda OL1.01.16+21.3715.59
9Eva SyversenRøyken OL1.17.33+37.5420.14
10May Jorunn RognlienModum OL1.33.17+53.3824.21
11Kristin FleisjeNittedal OL1.40.10+1.00.3126.09
12Inger SchibstedRøyken OL1.51.43+1.12.0429.10
Veslemøy SolbergKonnerud ILikke startet

D 60-

3 580 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gunhild HennumLierbygda OL43.0312.01
2Ellen Marie TurterNydalens SK43.33+0.3012.09
3Helga HaverstadLierbygda OL45.13+2.1012.37
4Ragnhild Elsrud HultgreenRingerike OL48.24+5.2113.31
5Lena GottfridssonNittedal OL49.53+6.5013.56
6Siren GreveBergens TF54.28+11.2515.12
7Bjørg SvanbergRøyken OL58.14+15.1116.15
8Edel Sofie NilsenAsker Skiklubb1.10.18+27.1519.38
9Grete BerntsenMåren OK1.15.31+32.2821.05
Elisabeth Holth JohannessenRøyken OLdiskvalifisert
Brit HougePorsgrunn OLdiskvalifisert

D 65-

3 580 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingrid StrandeSkien OK50.1014.00
2Berit HegdalBergens TF1.00.05+9.5516.46
3Unni Strand KarlsenFredrikstad SK1.00.21+10.1116.51
4Emma Grete Feyling HaareKonnerud IL1.03.04+12.5417.36
5Anne-Berit RasmussenOL Tønsberg og omegn1.07.40+17.3018.54
6Aud KjemperudEiker OL1.07.51+17.4118.57
7Inger NergaardStokke IL1.19.47+29.3722.17
8Grethe Lill RyengSturla, IF1.32.33+42.2325.51
9Helga PeveriEiker OL1.48.14+58.0430.13
May ChristoffersenAsker Skiklubbikke startet

D 70-

2 890 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kari StrandeRingerike OL39.0913.32
2Marit VågsnesKolbotn og Skimt OL45.19+6.1015.40
3Bjørg KocbachBergens TF51.36+12.2717.51
4Edel SlettemarkStord Orientering55.18+16.0919.08
5Gerd LangsethLarvik OK57.35+18.2619.55
6Margit Ryen SteenBø OL58.29+19.2020.14
7Sissel OlaisenKolbotn og Skimt OL1.04.06+24.5722.10
8Marta StangModum OL1.07.01+27.5223.11
Unn EllefsenTyrving ILdiskvalifisert
Bjørg MostaulBø OLdiskvalifisert
Elisabeth UndstadLarvik OKdiskvalifisert
Ingjerd SognnæsBergens TFikke startet

D 75-

2 890 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Birgitte BekkelundRøyken OL55.4519.17
2Anne Lise ØfsthusAsker Skiklubb1.12.25+16.4025.03
3Inger Lise BjordalOppsal Orientering1.22.37+26.5228.35

D 80-

2 890 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Unni DrageHaugerud IF1.05.2422.37
2Tirill Liby SeipOK Skeidi1.26.22+20.5829.53

H 9-10

2 080 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Håkon Fenne IngierdBækkelagets SK31.5715.21
0Kristian KaiserSturla, IF32.1915.32
0Eirik LestebergKongsberg OL26.5112.54
0Rasmus MjøsundNydalens SK23.3511.20
0Sindre Nikolai HolmboeTyrving IL54.5026.21
0Jakob Bredland EidKongsberg OL35.4117.09
0Alfred TeigNydalens SK28.4313.48
0Mathis RenardKongsberg OL24.4211.52
Alf Hattestad KristensenHeming Orienteringdiskvalifisert
Mathias Bredland EidKongsberg OLdiskvalifisert
Alexander DybvikStokke ILdiskvalifisert

H 11-12

2 230 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Simen Sommerstad RøsteKongsberg OL17.067.40
2Jan Olav BerganKongsberg OL19.53+2.478.54
3Magnus SigurdssonStokke IL20.07+3.019.01
4Erlend SommerheinFossum IF20.15+3.099.04
5Ola Gjermstad PettersenKonnerud IL24.22+7.1610.55
6Sindre FurlandSandefjord OK24.38+7.3211.02
7Sondre HafskjoldNydalens SK24.53+7.4711.09
8Simen Dalen EriksenAsker Skiklubb27.39+10.3312.23
9Jonatan Herman Lysheden-VogtKonnerud IL29.33+12.2713.15
10Eivind VågsnesOppsal Orientering31.33+14.2714.08
11Hans Mathias Økern HågårdKonnerud IL33.26+16.2014.59
12Henrik MathisenOL Tønsberg og omegn38.16+21.1017.09
13Jens G. DybvikStokke IL40.20+23.1418.05
14Jon StrandKongsberg OL45.34+28.2820.26
15Åsmund Larsen HirschTyrving IL45.43+28.3720.30
Eskil OlaussenOppsal Orienteringikke startet
Emil Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)ikke startet

H 13-14

2 780 m, 29 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Henrik Julian Fontes AarbuVarteig OL22.188.01
2Gabriel GjoneSandefjord OK23.26+1.088.25
3Andreas Myrvold SkovlystKongsberg OL23.36+1.188.29
4Per Noah SommerheinNydalens SK24.56+2.388.58
5Jone ValdalSandnes IL (Rogaland)25.51+3.339.17
6Mathias BirkelundAsker Skiklubb26.43+4.259.36
7Jonas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)26.54+4.369.40
8Bjørnar PeikliSandnes IL (Rogaland)28.54+6.3610.23
9Sindre Solheim EideOdda OL29.39+7.2110.39
10Vebjørn Emil BlindheimLillomarka OL29.51+7.3310.44
11Jonas Fenne IngierdBækkelagets SK30.10+7.5210.51
12Rasmus D. EastwoodLillomarka OL30.44+8.2611.03
13Gaute NysæterSkien OK31.34+9.1611.21
14Henrik KaiserSturla, IF31.50+9.3211.27
15Fredrik Fet AndersenKonnerud IL32.06+9.4811.32
16Henrik NybergAsker Skiklubb32.52+10.3411.49
17Jonathan WoodhouseLillomarka OL33.00+10.4211.52
18Erlend UlsakerHemsedal IL35.06+12.4812.37
19Eskil BrændenLillomarka OL38.47+16.2913.57
20Torgeir Andreas MoheimIK Grane Arendal Orientering39.22+17.0414.09
21Rasmus BerglundRingerike OL39.35+17.1714.14
22Brage EikåsSandefjord OK39.50+17.3214.19
23Vetle Frydenlund NorlingNydalens SK43.37+21.1915.41
24Borgar SkjelbredKongsberg OL48.07+25.4917.18
25Sindre MathisenOL Tønsberg og omegn56.00+33.4220.08
26Lavrans HirschTyrving IL58.45+36.2721.07
27Erik ZagarLarvik OK59.52+37.3421.32
28Martin DybvikStokke IL2.00.48+1.38.3043.27
Mathias AxelsonEiker OLdiskvalifisert
Sondre OlaussenOppsal Orienteringikke startet
Einar ØstvoldHeming Orienteringikke startet
Linus MjøsundNydalens SKikke startet
Andreas Daniel HolmboeTyrving ILikke startet
Nov Bar-NathanLillomarka OLikke startet
Henrik Repstad StoremyrIL Haukenikke startet

H 15-16

5 520 m, 33 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tobias MathisenPorsgrunn OL46.598.30
2Kasper Bakken UlsethNydalens SK50.10+3.119.05
3Sindre UlsakerHemsedal IL55.26+8.2710.02
4Atle Nikolai WølloKongsberg OL55.42+8.4310.05
5Ask OlaussenOppsal Orientering55.47+8.4810.06
6Andreas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)56.17+9.1810.11
7Halvor LøkenKongsberg OL56.32+9.3310.14
8Benjamin GjoneSandefjord OK56.45+9.4610.16
9Gaute BerganNydalens SK57.11+10.1210.21
10Johan EgerKongsberg OL57.35+10.3610.25
11Mikael BirkelundAsker Skiklubb58.09+11.1010.32
12Arne BerganKongsberg OL1.01.21+14.2211.06
13Jonas MyhrAsker Skiklubb1.02.05+15.0611.14
14Edvin AakreEgersund OK1.02.33+15.3411.19
15Sondre EvensenOL Tønsberg og omegn1.03.16+16.1711.27
16Markus RichterSandnes IL (Rogaland)1.04.54+17.5511.45
17Øyvind LamarkGanddal IL1.05.44+18.4511.54
18Martin Nøkleby MellingRingerike OL1.08.37+21.3812.25
19Hallvard TjentlandLardal OL1.17.00+30.0113.56
20Simen Aure SkogedalAsker Skiklubb1.20.14+33.1514.32
21Kalle JongenburgerSandnes IL (Rogaland)1.24.00+37.0115.13
22Brage Bell LysakerFana IL1.27.24+40.2515.50
23Stian HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)1.28.23+41.2416.00
24Olav MelheimSturla, IF1.28.27+41.2816.01
25Henrik Andreas TømtIL Imås1.35.15+48.1617.15
26Lukas KlausenSturla, IF1.35.33+48.3417.18
27Martin KaiserSturla, IF1.38.24+51.2517.49
28Vegard Wiig NystadHaugesund IL Orientering1.49.25+1.02.2619.49
29Omund Thu LandstadSandnes IL (Rogaland)1.49.59+1.03.0019.55
Theodor BjørkSandefjord OKdiskvalifisert
Sondre BataldenFana ILdiskvalifisert
Vilmer NybergAsker Skiklubbdiskvalifisert
Ola Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)brutt
Erlend LangeggenKongsberg OLikke startet

H 17-A kort

5 380 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Siggen YtrehusBø OL50.019.17
2Erik Feyling HaareKonnerud IL51.20+1.199.32
3Jarle LysnesHedrum OL1.01.38+11.3711.27
4Peter CarlsenSturla, IF1.02.10+12.0911.33
5Stig InstanesSturla, IF1.03.11+13.1011.44
6John RundeKristiansand OK1.04.10+14.0911.55
7Atle StrømHedrum OL1.08.03+18.0212.38
8Atle BorgersenHedrum OL1.10.54+20.5313.10
9Kristoffer FjæreHedrum OL1.11.42+21.4113.19
10Tor RingstadHedrum OL1.11.57+21.5613.22
11Rune SørensenSturla, IF1.15.31+25.3014.02
12Endre UlsakerHemsedal IL1.17.04+27.0314.19
13Eelco van RaaijHedrum OL1.27.29+37.2816.15
Jørgen FjæreHedrum OLikke startet

H 17-B

3 290 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sigurdur Freyr SigurdssonStokke IL38.4411.46
2Axel EiknerFana IL41.06+2.2212.29
3Per Jarle EikelandOL Tønsberg og omegn42.01+3.1712.46
4Håvard Sandvoll AskLierbygda OL42.56+4.1213.02
5Magnus Myrvang HagenRøyken OL45.31+6.4713.50
6Ulrik Andre StrømHedrum OL52.44+14.0016.01
7Nils Jarle LindtnerHaugesund IL Orientering53.06+14.2216.08
8John Lars HovdejordNotodden OL53.58+15.1416.24
9Sten Øivind BjerkeHedrum OL1.12.01+33.1721.53
10Markus EikåsSandefjord OK1.18.20+39.3623.48
11Kenneth DybvikStokke IL1.19.49+41.0524.15

H 17-C

3 140 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sindre EspenesVarteig OL45.3514.31
2Sigurd Paulsen AskLierbygda OL50.58+5.2316.13
3Torbjørn Nguyen HansenOdda OL1.12.12+26.3722.59
4Roy Roger EspenesVarteig OL1.12.46+27.1123.10
Einar HansenOdda OLdiskvalifisert
Geir HaugomRøyken OLdiskvalifisert

H 17-N

2 260 m, 0 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Stian LillegårdLillomarka OLikke startet

H 17-18

6 990 m, 21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anders VestølVegårshei IL56.338.05
2Viljan van RaaijHedrum OL1.00.37+4.048.40
3Oliver ØstbyOL Tønsberg og omegn1.00.38+4.058.40
4Johan Kristian UndelandSturla, IF1.02.46+6.138.58
5Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering1.03.17+6.449.03
6Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn1.04.06+7.339.10
7Sivert Møklegård PihlIK Grane Arendal Orientering1.06.23+9.509.29
8Eetu KorhonenSK Vuoksi1.07.20+10.479.37
9Vetle MathisenOL Tønsberg og omegn1.11.53+15.2010.17
10Iver RingheimLarvik OK1.15.47+19.1410.50
11Henrik R HoltHedrum OL1.16.05+19.3210.53
12Jonas EikåsSandefjord OK1.20.05+23.3211.27
13Mathias Pedersen VoldLillomarka OL1.23.40+27.0711.58
14Halvard KornmoPorsgrunn OL1.25.10+28.3712.11
15Frikk Alvaro EmbergsrudAsker Skiklubb1.25.36+29.0312.14
16Eeka HusuSK Vuoksi1.27.59+31.2612.35
17Martin BirkelundAsker Skiklubb1.31.48+35.1513.07
18Sander Solheim OttesenSturla, IF1.54.40+58.0716.24
Cornelius BjørkSandefjord OKdiskvalifisert
Morten Krona HaflanOL Tønsberg og omegndiskvalifisert
Sigurd SmemoSturla, IFbrutt
Håvard SkriubakkenPorsgrunn OLikke startet

H 19-20

7 790 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jørgen BaklidKonnerud IL1.03.208.07
2Rasmus MathisenPorsgrunn OL1.05.22+2.028.23
3Per C EisløffAsker Skiklubb1.07.30+4.108.39
4Skjalg NysæterSkien OK1.21.58+18.3810.31
Ludvig JohnsenHedrum OLikke startet
Ole Jørgen Bogen ArenthNTNUIikke startet

H 21-

9 110 m, 47 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Håkon Jarvis WestergårdTyrving IL57.366.19
2Håvard HagaNydalens SK58.13+0.376.23
3Elias JonssonNydalens SK58.39+1.036.26
4Lukas LilandNydalens SK59.10+1.346.29
5Alan CherryNydalens SK59.31+1.556.31
6Eirik Kamstrup HovindNydalens SK59.38+2.026.32
7Anders NordbergNydalens SK1.00.21+2.456.37
8Hans Petter MathisenFredrikstad SK1.00.27+2.516.38
9Vegard Jarvis WestergårdNTNUI1.02.46+5.106.53
10Simen Hjalmar WästlundBækkelagets SK1.02.49+5.136.53
11Anders VisterNydalens SK1.03.12+5.366.56
12Sindre RønningNydalens SK1.03.39+6.036.59
13Vegard Blomseth JohnsenNydalens SK1.05.08+7.327.08
14Vetle ChristiansenBækkelagets SK1.05.10+7.347.09
15Sindre R HoltHedrum OL1.05.47+8.117.13
16Henrik EijsinkNydalens SK1.06.26+8.507.17
17Sverre Turter SandvoldNydalens SK1.09.31+11.557.37
18Jonas Madslien BakkenNTNUI1.09.37+12.017.38
19Håkon Fruseth ChristiansenNTNUI1.09.38+12.027.38
19Rune NygaardIL Gular1.09.38+12.027.38
21Per Melander OftenNydalens SK1.09.41+12.057.38
22Daniel WernerssonGöteborg Majorna OK1.10.16+12.407.42
23Aslak HeimdalKonnerud IL1.11.55+14.197.53
24Lars Young VikNydalens SK1.12.51+15.157.59
25Sigve VågsnesOppsal Orientering1.13.50+16.148.06
25Sigurd Myhre AndreassenHalden SK1.13.50+16.148.06
27Sander ArntzenAsker Skiklubb1.14.03+16.278.07
28Are WigaardNTNUI1.15.07+17.318.14
29Halvor SaunesNydalens SK1.15.09+17.338.14
30Daniel MarstonBækkelagets SK1.16.13+18.378.21
31Truls HestengenOppsal Orientering1.18.20+20.448.35
32Marius AurebekkKristiansand OK1.18.46+21.108.38
33Anders B. ØksenholtNydalens SK1.19.32+21.568.43
34Knut Sveinung Holth RekaaRøyken OL1.20.22+22.468.49
35Thomas NipenBækkelagets SK1.21.21+23.458.55
36Andreas G. PoldenNydalens SK1.21.40+24.048.57
37Anders BjergaardNydalens SK1.24.46+27.109.18
38Einar Marius Hjellestad MartinsenVindafjord Orienteringslag1.24.47+27.119.18
39Magnus SandvenSogndal IL1.28.32+30.569.43
40Lars GrønhovdModum OL1.32.54+35.1810.11
41Bjørnar LøvliAsker Skiklubb1.34.03+36.2710.19
42Pål SkogedalAsker Skiklubb1.34.10+36.3410.20
43Eirik Holth JohannessenRøyken OL1.42.48+45.1211.17
44Kim Aleksander Hammer IversenØstmarka OK2.31.55+1.34.1916.40
Håvard MyhreBækkelagets SKdiskvalifisert
Asgeir MjøsundNydalens SKdiskvalifisert
Trygve HeggedalNydalens SKbrutt
Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SKikke startet

H 35-

7 790 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Morten Taraldsten BrunesModum OL1.13.209.24
2Ole Morten ThingbøSandnes IL (Rogaland)1.20.25+7.0510.19

H 40-

7 790 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jostein MoeTorridal IL1.05.148.22
2Jørn SundbyLarvik OK1.07.03+1.498.36
3Sindre LangaasNydalens SK1.09.01+3.478.51
4Bjørn Egil RossebøSauda Orienteringsklubb1.13.59+8.459.29
5Sigleif SteinsvågHaugesund IL Orientering1.17.14+12.009.54
6Kim RichterSandnes IL (Rogaland)1.26.25+21.1111.05
7Per Henrik ZagarLarvik OK1.29.43+24.2911.31
8Aksel OlsenAsker Skiklubb2.00.00+54.4615.24
9Assaf Bar-NathanLillomarka OL2.09.59+1.04.4516.41

H 45-

6 990 m, 24 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Johan MichelsenFossum IF57.408.14
2Vegard PeikliSandnes IL (Rogaland)57.55+0.158.17
3Kenneth WesterheimStord Orientering1.00.15+2.358.37
4Christian HolmboeTyrving IL1.04.09+6.299.10
5Øyvind StoksethHalden SK1.08.48+11.089.50
6Mika KorhonenSK Vuoksi1.09.20+11.409.55
7Neil MarstonHemsedal IL1.09.39+11.599.57
8Runar HafskjoldNydalens SK1.10.34+12.5410.05
9Erik PaulsrudIL Koll1.10.53+13.1310.08
10Sturle FurlandSandefjord OK1.13.26+15.4610.30
11Pål SommerheinFossum IF1.14.19+16.3910.37
12Atle PedersenFossum IF1.15.35+17.5510.48
13Stig MellingRingerike OL1.16.06+18.2610.53
14Terje W. PettersenBerger og Svelvik OL1.16.12+18.3210.54
15Christian ReuschHeming Orientering1.21.16+23.3611.37
16Anders Kristian HoltHedrum OL1.22.34+24.5411.48
17Nils-Erik HirschTyrving IL1.23.48+26.0811.59
18Asgeir FremstadLarvik OK1.25.33+27.5312.14
19Trond EvensenOL Tønsberg og omegn1.27.20+29.4012.29
20Jens TjentlandLardal OL1.30.42+33.0212.58
21Jo Børre EikåsSandefjord OK1.46.15+48.3515.12
22Øystein MyrvoldHeming Orientering1.50.20+52.4015.47
23Øystein WiersdalenNedre Sigdal IF1.54.28+56.4816.22
Knut Ivar JohansenSandefjord OKdiskvalifisert
Pål Christian IngierdBækkelagets SKikke startet
André JægtvikKonnerud ILikke startet

H 50-

6 250 m, 28 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Magnus LandstadSandnes IL (Rogaland)56.419.04
2Svein NygårdLillomarka OL56.46+0.059.04
3Tore HoffTyrving IL58.14+1.339.19
4Trond GjelstadSandefjord OK1.00.42+4.019.42
5Øyvind HyllesethSkien OK1.01.02+4.219.45
6Jon Iver BakkenNydalens SK1.01.13+4.329.47
7Christian GrotnesTyrving IL1.02.10+5.299.56
8Bjørnar OlsrødStokke IL1.04.01+7.2010.14
8Geir SommerheinOK Horten1.04.01+7.2010.14
10Per Ola UlsethNydalens SK1.04.31+7.5010.19
11Teemu KorhonenSK Vuoksi1.05.05+8.2410.24
12Per Olav GulbrandsenLarvik OK1.07.44+11.0310.50
13Bjørn-Willy ArntzenLierbygda OL1.08.06+11.2510.53
14Bjørn HallanFossum IF1.09.21+12.4011.05
15Kent KopperudIndre Østfold OK1.11.36+14.5511.27
16Terje BlindheimLillomarka OL1.13.38+16.5711.46
17Guttorm EggeIL GeoForm1.13.51+17.1011.48
18Jon MyklebostSandnes IL (Rogaland)1.14.04+17.2311.51
19Rune ChristiansenSandnes IL (Rogaland)1.17.56+21.1512.28
20Trond LamarkGanddal IL1.19.56+23.1512.47
21Roger LysnesHedrum OL1.20.12+23.3112.49
22Jan Erik AalbergBækkelagets SK1.20.36+23.5512.53
23Jon SkriubakkenPorsgrunn OL1.23.55+27.1413.25
24Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb2.09.21+1.12.4020.41
Espen JohnsenHedrum OLdiskvalifisert
Tord Bell MykingFana ILdiskvalifisert
Roar MathisenOL Tønsberg og omegndiskvalifisert
Lars Audun VoldLillomarka OLbrutt
Nils BerganNydalens SKikke startet
Asle Sagli GudimIndre Østfold OKikke startet
Håvard HågårdKonnerud ILikke startet

H 55-

6 250 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jan Richard EriksenAsker Skiklubb55.448.55
2Morten AamodtSandnes IL (Rogaland)58.57+3.139.25
3Per SlungaardTyrving IL1.04.44+9.0010.21
4Frode RobertsenStokke IL1.06.05+10.2110.34
5Kjell WestinPorsgrunn OL1.08.17+12.3310.55
6Ole TørnqvistFana IL1.09.59+14.1511.11
7Roar ByeModum OL1.13.50+18.0611.48
8Tore KjølsethNydalens SK1.15.47+20.0312.07
9Sigurd EiknerFana IL1.16.43+20.5912.16
10Leif Kåre BessebergEiker OL1.19.53+24.0912.46
11Terje HenriksenAsker Skiklubb1.20.56+25.1212.56
12Yngvar ChristiansenBækkelagets SK1.24.00+28.1613.26
13Torkjel NesheimTyrving IL1.26.50+31.0613.53
14Håkon MogstadFana IL1.38.45+43.0115.48
15Christian SchibstedRøyken OL1.39.17+43.3315.53
Eivind SelvigNydalens SKbrutt
Sven OhrvikKonnerud ILikke startet
Kim Farnes HansenLierbygda OLikke startet

H 60-

4 020 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Øyvind Roger HansenRøyken OL38.589.41
2Sören JonssonNydalens SK39.19+0.219.46
3Arve GlittumOK Skeidi40.32+1.3410.04
4Kjell DaleSandnes IL (Rogaland)40.47+1.4910.08
5Morten DueMåren OK41.08+2.1010.13
6Geir Holm GundersenKonnerud IL44.33+5.3511.04
7Richard Zeiner-GundersenFossum IF44.58+6.0011.11
8Reidar FossumAsker Skiklubb46.32+7.3411.34
9Kjell MarksetIL Koll48.02+9.0411.56
10Morten DåsnesRingerike OL51.08+12.1012.43
11Leif BergersenAsker Skiklubb53.04+14.0613.12
12Morten KarlsenMåren OK53.08+14.1013.13
13Eivind TokheimOdda OL55.17+16.1913.45
14Karl Aasmund ErøyOK Moss1.03.45+24.4715.51
15Roy GjerdingOK Moss1.04.43+25.4516.05
Morten HulløenKristiansand OKikke startet

H 65-

4 020 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tom A. KarlsenFredrikstad SK42.2810.33
2Dag MoeKristiansand OK46.56+4.2811.40
3Bjørn GrindeIL GeoForm48.30+6.0212.03
4Are EriksenOslostudentenes IK50.22+7.5412.31
5Per Ove TransethRøyken OL55.14+12.4613.44
6Svein AckenhausenKonnerud IL56.11+13.4313.58
6Per Chr. HagenBø OL56.11+13.4313.58
8Kjell SvanbergRøyken OL59.55+17.2714.54
9Olav NipenTyrving IL1.00.12+17.4414.58
10Per ØhlckersTyrving IL1.03.34+21.0615.48
11Jan Erik RøedSandefjord OK1.05.56+23.2816.24
12Morten JohannessenRøyken OL1.06.24+23.5616.31
13Ragnar Niemi BergStokke IL1.11.18+28.5017.44
14Martin NaufHedrum OL1.19.17+36.4919.43
15Hans Lyder HaareKonnerud IL1.22.13+39.4520.27
16Svein GrønhovdModum OL1.24.07+41.3920.55
17Leif Roger HultgreenRingerike OL1.24.21+41.5320.58
Jan BøhleOL Trolloikke startet
Hugo A. ChristensenNotodden OLikke startet

H 70-

3 830 m, 20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Eldar BørsumBækkelagets SK41.0410.43
2Tor TrøanHadeland OL43.31+2.2711.21
3Atle AlvheimFana IL44.02+2.5811.29
4Hans Roar BakkenEiker OL44.30+3.2611.37
5Geir ArnesenBærums Skiklub49.54+8.5013.01
6Geir TrøanKolbotn og Skimt OL52.15+11.1113.38
7Kjell GrønhovdModum OL55.19+14.1514.26
8Bjørn SteenBø OL55.55+14.5114.35
9Atle RemmePorsgrunn OL56.55+15.5114.51
10Ragnar HillestadLardal OL56.56+15.5214.51
11Dag Rønning JensenOL Trollo57.27+16.2315.00
12Rolf GjølbergLarvik OK58.40+17.3615.19
13Øyvind EgeskogStavanger Orienteringsklubb1.01.44+20.4016.07
14Bård StangModum OL1.02.05+21.0116.12
15Knut Erik GulbrandsenFana IL1.02.23+21.1916.17
16Helge LyeTyrving IL1.04.51+23.4716.55
17Alf Johan HjelmtvedtEiker OL1.05.32+24.2817.06
18John Ivar KjellevoldModum OL1.12.11+31.0718.50
19Per DalheimKonnerud IL1.28.12+47.0823.01
20Hallvard MyrvollBø OL1.55.01+1.13.5730.01
Jørn TorgersenTIF Vikingikke startet
Knut G KarlsenHeming Orienteringikke startet

H 75-

3 580 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Harald LundhaugOK Moss48.2213.30
2Ivar HelgesenSørreisa OL53.19+4.5714.53
3Roar BjordalOppsal Orientering53.24+5.0214.54
4Sigvald RobberstadStord Orientering56.24+8.0215.45
5Jan VærpSøgne og Songdalen OK57.54+9.3216.10
6Kjell StenstadvoldTyrving IL58.05+9.4316.13
7Per VoldFana IL58.54+10.3216.27
8Arne KristensenStokke IL1.03.15+14.5317.40
9Thorolf TrolsrudBotne SK1.05.02+16.4018.09
10Frank EliassenSandefjord OK1.10.53+22.3119.47
11Lars Martin GjeinStokke IL1.12.08+23.4620.08
12Ingolf DybvikStord Orientering1.23.14+34.5223.14
13Kåre KnudsenIL GeoForm1.24.59+36.3723.44
14Tormod FjæreHedrum OL1.32.23+44.0125.48
15Steinar SlettemarkStord Orientering1.39.37+51.1527.49
Sigurd HaugerudIL GeoFormbrutt
Kjell KlokkerudEiker OLikke startet
Bjørn W. LudvigsenSturla, IFikke startet
Tor Eivind EdvardsenLarvik OKikke startet

H 80-

2 890 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Magnar ReppesgårdHedrum OL48.2716.45
2Ivar Louis BergSturla, IF49.11+0.4417.01
3Oddvar GjelstadSandefjord OK50.08+1.4117.20
4Bjørn GunnerødAsker Skiklubb54.05+5.3818.42
5Sturle HånesIL GeoForm54.59+6.3219.01
6Per MeilandLommedalens IL1.05.35+17.0822.41
7Johan JanssonVäxjö OK1.12.49+24.2225.11
8Knut Kristen HangeraasIL GeoForm1.49.13+1.00.4637.47
9Tore S. RasmussenOL Tønsberg og omegn1.51.00+1.02.3338.24

Direkte A-Kort

3 890 m, 61 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Håkon HeggedalNydalens SK37.079.32
2Markus Knapp KongsbergTyrving IL37.33+0.269.39
3Henning SpjelkavikTyrving IL38.01+0.549.46
4Lars MyklebostSandnes IL (Rogaland)39.08+2.0110.03
5Bjørn-Erik GunnerødNOTEAM39.33+2.2610.10
6Lars FremstadLarvik OK40.12+3.0510.20
6Konow ThomasAsker Skiklubb40.12+3.0510.20
8Bjørn Idar SætranIF Trauma40.32+3.2510.25
9Jan SævigNOTEAM41.28+4.2110.39
10Per Kristian TømtIL Imås43.58+6.5111.18
11Ellen Aure SkogedalAsker Skiklubb44.35+7.2811.27
12Sten MellaOppsal Orientering44.36+7.2911.27
13Malin WästlundNotodden OL45.08+8.0111.36
14Sindre TengesdalNOTEAM45.33+8.2611.42
15Zsuza FeyTyrving IL45.37+8.3011.43
16Kjell BlomsethÅs-NMBU47.58+10.5112.19
17Siri SelvigNOTEAM48.08+11.0112.22
18Birgit Økern JensenKonnerud IL48.19+11.1212.25
19Anders  FossdalNotodden OL49.42+12.3512.46
20Harald HeiaasRøyken OL50.23+13.1612.57
21Ivar MestadRøyken OL50.48+13.4113.03
22Roger ØstvoldHeming Orientering51.49+14.4213.19
23Morten KongsbergTyrving IL52.07+15.0013.23
24Ottar EideOdda OL54.36+17.2914.02
25Åsmund AndersenNOTEAM56.22+19.1514.29
26Thomas KaiserSturla, IF57.12+20.0514.42
27Øyvind GylverAsker Skiklubb58.48+21.4115.06
28Tove StrandMåren OK1.00.55+23.4815.39
29Stine KaiserSturla, IF1.01.44+24.3715.52
30Bent HaflanOL Tønsberg og omegn1.04.11+27.0416.29
31Eivind Bøhn HeiebråtenRøyken OL1.04.15+27.0816.31
32Anett WallinTyrving IL1.04.22+27.1516.32
33Morten AndresenOK Skeidi1.04.57+27.5016.41
34Thor NorderudTyrving IL1.05.31+28.2416.50
35Mai Britt BjørkSandefjord OK1.05.44+28.3716.53
36Daniel NystuenSturla, IF1.06.13+29.0617.01
37Tom André AlstadsætherEiker OL1.07.53+30.4617.27
38Dorthe Kühl PetersenLillomarka OL1.08.26+31.1917.35
39Solveig BerganNOTEAM1.10.08+33.0118.01
40Torleif GaltelandAsker Skiklubb1.11.35+34.2818.24
41David  HanssonOL Tønsberg og omegn1.11.57+34.5018.29
42Aase MestadLillomarka OL1.12.07+35.0018.32
43Nina Jeanette TollehaugEiker OL1.13.09+36.0218.48
44Runar KirkerudEiker OL1.14.30+37.2319.09
45Tom RådahlTyrving IL1.15.05+37.5819.18
46Børre GrovanOL Tønsberg og omegn1.16.44+39.3719.43
47Asbjørn RoeHedrum OL1.17.59+40.5220.02
48Karl Anton UndelandSturla, IF1.19.50+42.4320.31
49Rune  RøedStokke IL1.21.05+43.5820.50
50Thor Inge TollehaugEiker OL1.22.34+45.2721.13
51Per Einar StrømHedrum OL1.34.52+57.4524.23
52Arve LøyningOdda OL1.41.36+1.04.2926.07
53Harald WibyeOK Moss1.54.30+1.17.2329.26
54Bjørn AarbuVarteig OL1.57.30+1.20.2330.12
axel HoveidAsker Skiklubbdiskvalifisert
Bjørn SpjelkavikTyrving ILdiskvalifisert
Hanne FredheimLillomarka OLdiskvalifisert
Tor Sverre GravningenStokke ILdiskvalifisert
Inge RingheimLarvik OKdiskvalifisert
Jiri UrvalekPorsgrunn OLdiskvalifisert
Maria PerssonAsker Skiklubbbrutt
Pål PedersenKonnerud ILikke startet

Direkte A-Lang

6 630 m, 25 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ledig StartnrIL Koll52.567.59
2Torbjørn SagbergTyrving IL55.57+3.018.26
3Einar TommelstadNydalens SK59.25+6.298.57
4Lars Eid NielsenNydalens SK59.30+6.348.58
5Marius Lindholm AchenhausenKonnerud IL1.01.32+8.369.16
6Bjørn  GammelsæterKolbotn og Skimt OL1.06.54+13.5810.05
7Mathias GløersenBækkelagets SK1.08.33+15.3710.20
8Geir NilsenViul Orienteringsklubb1.09.30+16.3410.28
9Brynjar FredheimLillomarka OL1.09.38+16.4210.30
10Trond LundTyrving IL1.09.47+16.5110.31
11Gløer GløersenOL Tønsberg og omegn1.12.43+19.4710.58
12Hallvard KorenOK Moss1.15.15+22.1911.20
13Stefan SchwarzenbergerLG Stettlen1.17.14+24.1811.38
14Esten KorenNydalens SK1.17.49+24.5311.44
15Steinar EastwoodLillomarka OL1.21.32+28.3612.17
16Audun BerganNydalens SK1.26.10+33.1412.59
17Dag Helland-HansenTyrving IL1.29.24+36.2813.29
18Dag BrenåsVarteig OL1.35.45+42.4914.26
19Bertil HorvliNOTEAM1.37.46+44.5014.44
20Mila ZaharinovaOppsal Orientering1.38.13+45.1714.48
21Linda  GammelsæterKolbotn og Skimt OL1.40.16+47.2015.07
22Maren KoplandModum OL1.41.03+48.0715.14
23Anton PlaianAsker Skiklubb1.44.18+51.2215.43
24Ingunn Jahren HorvliNOTEAM1.47.47+54.5116.15
Jøran KristensenHeming Orienteringdiskvalifisert
Mons Kr. LøvfaldNydalens SKikke startet
Nina Marie UndelandSturla, IFikke startet
Børge BrenåsVarteig OLikke startet

Direkte B

3 140 m, 22 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ellen  Horni-JohnsenSturla, IF48.1115.20
2Anders JohnsenSturla, IF48.12+0.0115.21
3Kristin Sæthre SørensenSturla, IF48.27+0.1615.25
4Bjørn Sverre GulheimKolbotn og Skimt OL48.37+0.2615.28
5Knut GjoneSandefjord OK53.45+5.3417.07
6katrine Van RaajiHedrum OL55.30+7.1917.40
7Don SkantzeTyrving IL59.37+11.2618.59
8Øyvind IndreboNOTEAM1.02.19+14.0819.50
9Elin Fredheim GravningenStokke IL1.04.34+16.2320.33
10Oddbjørg MoeKristiansand OK1.06.10+17.5921.04
11Arild NyhaugAsker Skiklubb1.07.01+18.5021.20
12Sigrun GjoneSandefjord OK1.09.17+21.0622.03
13Marius StrandseterRøyken OL1.18.31+30.2025.00
14Per Ingar TollehaugNOTEAM1.19.37+31.2625.21
15Cathrine Næss HoltermannPorsgrunn OL1.22.18+34.0726.12
16Trond CeebergAndebu IL1.27.19+39.0827.48
17Marit TanbergModum OL1.27.38+39.2727.54
18Linnea EvensenOL Tønsberg og omegn1.29.55+41.4428.38
19Berit Grønhovd WiersdalenNedre Sigdal IF1.38.11+50.0031.16
20Aud SpjelkavikTyrving IL1.38.35+50.2431.23
Christine TeigNydalens SKdiskvalifisert
Anne Gro ReppesgårdHedrum OLbrutt
Frøydis OlaussenOppsal Orienteringikke startet
Nora Skyttersæter SaugerudHalden SKikke startet
Anne Sofie Forseth BueOL Tønsberg og omegnikke startet

Direkte C

2 730 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristian Grønhovd WiersdalenNedre Sigdal IF44.1416.12
2Jessika BruksåsRøyken OL50.36+6.2218.32
3Anne-Sofie LyshedenKonnerud IL53.28+9.1419.35
4Hanne MongNOTEAM54.52+10.3820.05
5Anne Gro SommerheimFossum IF57.29+13.1521.03
6Mikkel Ersdal ErsdalEiker OL1.02.07+17.5322.45
7Eirik MelandNydalens SK1.02.09+17.5522.45
8Egil DahlenNOTEAM1.10.48+26.3425.56
9Ladislav KocbachNOTEAM1.10.52+26.3825.57
10Odd Egil FrognerOL Tønsberg og omegn1.41.55+57.4137.19
11Silje Grøtan TorpGjø-Vard OL1.45.12+1.00.5838.32
Inger-Helene CarlsenSturla, IFdiskvalifisert
Malena Grov OttesenNOTEAMdiskvalifisert
Marianne StrandseterRøyken OLikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

O-Festivtival
IOF Eventor