Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Pinseløpet, dag 1

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Pinseløpet, dag 1
Arrangørorganisasjon: Kongsberg OL
Dato: lørdag 8 juni 2019

Tyrving IL

42 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Sindre Nikolai HolmboeH 9-10 (15)39.4524.23
2Håkon Jarvis WestergårdH 21- (35)30.11+0.086.13
2anett wallinDirekte B (25)36.43+0.3111.26
2Hege FeiringD 50- (21)30.19+2.279.14
2Maren NorderudD 17-A kort (11)36.19+1.3211.04
3Christian HolmboeH 45- (27)34.33+3.297.53
4Lena HenrikssonD 17-C (8)53.44+11.4221.04
4Tore HoffH 50- (36)31.36+2.357.57
4Bjørn Henning GrandalH 55- (33)34.42+4.218.44
5Don SkantzeDirekte B (25)44.38+8.2613.54
5Per SlungaardH 55- (33)35.23+5.028.54
6Else GrandalD 55- (14)38.15+6.1611.39
7Kjell StenstadvoldH 75- (21)42.01+7.3013.46
8Max KrammerH 17-B (11)54.29+17.4416.48
8Eirik JørgensenDirekte A-Lang (23)47.44+10.0110.00
8Kjersti SkantzeD 55- (14)38.37+6.3811.46
8Per ØhlckersH 65- (14)40.12+8.5812.13
9Randi NilstadD 60- (12)42.51+12.0714.02
10Anne Kristine NorderudD 50- (21)41.55+14.0312.46
10Vida Helland-HansenD 15-16 (34)32.10+4.379.21
10Stella HolmboeD 17-18 (28)39.33+6.5610.32
11Katinka GrønliD 17-B (11)1.09.39+30.4521.29
11Milda ØhlckersD 45- (19)40.44+11.2811.50
12Alf PettersenH 60- (13)38.02+10.2611.33
14Christian GrotnesH 50- (36)35.12+6.118.51
15Frode KamsvågDirekte A-Lang (23)57.33+19.5012.03
17Åshild FlatebakkenD 50- (21)48.06+20.1414.39
18Solveig Eline BergDirekte A-Kort (44)37.27+9.4111.18
18Sofia ØhlckersD 13-14 (27)44.16+19.0715.09
18Hallvard BergH 55- (33)40.43+10.2210.15
18Iver StavlandH 11-12 (21)35.45+20.2815.40
18Iris HolstD 17-18 (28)46.41+14.0412.26
19Erlend MyhreH 11-12 (21)38.22+23.0516.49
20Kajsa Meyer LarssonD 15-16 (34)35.17+7.4410.15
20Ingrid Lund HovdenD 17-18 (28)48.01+15.2412.48
25Silje SlungaardD 17-18 (28)1.06.48+34.1117.48
26Torkjel NesheimH 55- (33)52.13+21.5213.09
28Tom RådahlH 55- (33)56.09+25.4814.08
37Toril WiigDirekte A-Kort (44)53.25+25.3916.08
Karl Rein RådahlUN 10-16 (6)22.3213.49
Thor NorderudH 55- (33)diskvalifisert
Mina JørgensenD 17-18 (28)diskvalifisert
Emil JönssonH 21- (35)ikke startet
Eileen BjanesD 15-16 (34)ikke startet
Eline DrageD 21- (18)ikke startet
Andreas Daniel HolmboeH 13-14 (35)ikke startet
Kristoffer ØhlckersUB 12-16 (8)ikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

O-Festivtival
IOF Eventor