Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Pinseløpet, dag 1

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Pinseløpet, dag 1
Arrangørorganisasjon: Kongsberg OL
Dato: lørdag 8 juni 2019

Andebu IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Halvard Sommerstad-EidN-åpen (62)fullført
Johan Sommerstad-EidN-åpen (62)fullført
Hogne KjæråsH 70- (16)ikke startet

Asker Skiklubb

57 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Gaute Fuglseth OlsenH 9-10 (15)23.2414.21
0Silje Ruud FossheimUC 12-16 (13)32.2814.14
1Kjersti Fuglseth OlsenD 40- (8)33.569.23
1Anne Lise ØfsthusD 75- (6)44.2016.10
1Øystein RastadDirekte A-Lang (23)37.437.54
1Jorun RuudD 50- (21)27.528.29
1Arild NyhaugDirekte B (25)36.1211.16
1Jan Richard EriksenH 55- (33)30.217.38
2Thomas OlsenH 17-A kort (7)34.04+6.519.26
3Hilda ØfsthusD 50- (21)32.36+4.449.56
3Mikael BirkelundH 15-16 (40)31.06+3.508.17
3Nora Christine HansenD 13-14 (27)25.47+0.388.49
3May ChristoffersenD 65- (8)46.20+8.5015.11
4Selma Aure SkogedalD 11-12 (21)23.44+4.3410.24
4Ragnhild Øfsthus GravirD 13-14 (27)26.53+1.449.12
4Simen Dalen EriksenH 11-12 (21)20.18+5.018.54
4Anna Øfsthus GravirD 17-18 (28)36.08+3.319.38
5Gunhild MyhrD 17-B (11)50.17+11.2315.31
5Reidar FossumH 60- (13)32.12+4.369.47
6Margaret Arentz GjertsenD 70- (11)42.23+10.4215.28
6Ingvill HoftunD 17-C (8)1.08.03+26.0126.41
6Bjørn GunnerødH 80- (9)42.45+10.4915.36
7Toril Fougner WisløffD 45- (19)36.57+7.4110.44
8Anders ØpstadDirekte A-Kort (44)32.52+5.069.55
8Erlend Hellerud ØpstadH 11-12 (21)24.05+8.4810.33
8Edel Sofie NilsenD 60- (12)41.12+10.2813.30
9Per SchancheH 60- (13)36.07+8.3110.58
9Mathias BirkelundH 13-14 (35)25.42+4.198.48
10Ellen Aure SkogedalD 45- (19)39.02+9.4611.20
10Sander ArntzenH 21- (35)32.42+2.396.44
10Leif BergersenH 60- (13)36.21+8.4511.02
11Arne FossheimH 55- (33)37.32+7.119.27
12Martin BirkelundH 17-18 (23)36.06+7.388.14
13Anton PlaianDirekte A-Lang (23)53.55+16.1211.18
13Vilmer NybergH 15-16 (40)35.07+7.519.21
13Margrete EngzeliusD 55- (14)43.22+11.2313.13
13Øyvind GylverH 60- (13)41.59+14.2312.45
14Marianne ArnesenD 55- (14)49.48+17.4915.10
14Martha WisløffD 13-14 (27)35.51+10.4212.16
16Maren Aure SkogedalD 13-14 (27)37.43+12.3412.55
17Brage Fuglseth OlsenH 11-12 (21)32.20+17.0314.10
19Nina BirkelundDirekte A-Lang (23)1.10.29+32.4614.46
19Jonas MyhrH 15-16 (40)39.13+11.5710.27
19Mikkel RastadH 13-14 (35)33.03+11.4011.19
19Tore VaajeH 75- (21)56.50+22.1918.38
20Terje HenriksenH 55- (33)44.56+14.3511.19
21Simen Aure SkogedalH 15-16 (40)40.23+13.0710.46
21Arne ØfsthusH 75- (21)1.19.04+44.3325.55
23Frikk Alvaro EmbergsrudH 17-18 (23)48.09+19.4110.59
25Jakob RastadH 15-16 (40)42.20+15.0411.17
26Henrik NybergH 13-14 (35)36.30+15.0712.30
34Emil Ruud FossheimH 15-16 (40)1.01.07+33.5116.17
Magnus Dalen EriksenN-åpen (62)fullført
Trym Fuglseth OlsenN-åpen (62)fullført
Julie Hellerud ØpstadN-åpen (62)fullført
Helene Hellerud ØpstadD 9-10 (5)25.0715.24
Mathias NyhaugUB 12-16 (8)37.0212.40
Jan Anders IstadH 45- (27)ikke startet
Trond HegnaH 60- (13)ikke startet

Bergens TF

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Bjørg KocbachD 70- (11)36.40+4.5913.22
2Berit HegdalD 65- (8)40.20+2.5013.13
5Ingeborg Rygg EikelandD 15-16 (34)29.30+1.578.34
10Siren GreveD 60- (12)44.21+13.3714.32
Ingjerd SognnæsD 70- (11)ikke startet

Berger og Svelvik OL

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Trude HansenD 40- (8)54.15+20.1915.01
10Hans Marius NelsonH 40- (13)54.58+20.4411.44
21Hedda Wessel PettersenD 11-12 (21)51.09+31.5922.26
27Oda GjerdahlD 17-18 (28)1.28.29+55.5223.35
Håvard W. PettersenH 50- (36)diskvalifisert
Terje W. PettersenH 45- (27)ikke startet

Botne SK

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Randi MobråthenD 17-C (8)1.04.42+22.4025.22
12Thorolf TrolsrudH 75- (21)45.30+10.5914.55
22Ingrid MobråthenD 15-16 (34)37.28+9.5510.53
43Yngve MobråthenDirekte A-Kort (44)1.17.54+50.0823.32

Bækkelagets SK

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Odd KletteliH 80- (9)31.5611.39
9Yngvar ChristiansenH 55- (33)37.00+6.399.19
12Simen Hjalmar WästlundH 21- (35)33.13+3.106.50
20Håvard MyhreH 21- (35)36.24+6.217.30
23Halvor JutulstadH 55- (33)48.03+17.4212.06
28Vetle ChristiansenH 21- (35)39.19+9.168.06
33Jan Erik AalbergH 50- (36)47.44+18.4312.01
Ingeborg ØderudD 50- (21)ikke startet
Lars Øderud VatneH 17-18 (23)ikke startet

Bærums Verk Hauger idrettsfore

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
29Elisabeth MyhreDirekte A-Kort (44)46.42+18.5614.06

Bø OL

9 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Siggen YtrehusH 17-A kort (7)27.137.32
3Synnøve DalvaD 75- (6)53.41+9.2119.35
4Dag Steinar RagvinDirekte A-Lang (23)39.57+2.148.22
4Inger Lise SolbergD 75- (6)57.00+12.4020.48
4Per Chr. HagenH 65- (14)37.48+6.3411.29
5Bjørg MostaulD 70- (11)40.51+9.1014.54
11Hallvard MyrvollH 70- (16)45.18+14.1413.48
16Olav SolbergH 75- (21)52.03+17.3217.03
26Elise StørenD 17-18 (28)1.08.13+35.3618.11
Liv Solberg AndersenD 17-C (8)ikke startet
Øyvind StørenH 45- (27)ikke startet

Egersund OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Inger Tone NygårdD 55- (14)31.599.45
7Edvin AakreH 15-16 (40)33.52+6.369.01

Eiker OL

35 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Mina HobbelstadUC 12-16 (13)27.5312.13
0Sebastian RøkebergUC 12-16 (13)40.3117.46
2Glenn Ekholdt HillerenH 17-B (11)38.07+1.2211.45
2Gjermund RørenH 55- (33)32.25+2.048.09
2Hans Roar BakkenH 70- (16)33.19+2.1510.09
3Eli Tufte HanssenD 17-C (8)51.41+9.3920.16
3Anne Marthe PeveriD 35- (4)42.13+8.4911.41
5Aud KjemperudD 65- (8)49.19+11.4916.10
6Abelone Josefine AxelsonD 11-12 (21)24.35+5.2510.46
6Anna Isnes TyseD 19-20 (7)43.40+15.2211.38
8Ellen Sofie RuudDirekte C (8)1.43.46+1.03.3739.36
8Solveig Moen LetmolieD 17-18 (28)38.51+6.1410.21
11Rolf LundeH 65- (14)48.18+17.0414.40
14Christine HoenD 17-18 (28)41.26+8.4911.02
17Anita HillerenD 21- (18)1.01.27+24.2914.01
19Leif Kåre BessebergH 55- (33)41.13+10.5210.22
19Silje MorlandstøD 17-18 (28)47.31+14.5412.40
23Torun DyrkornDirekte A-Kort (44)42.17+14.3112.46
24Mathias AxelsonH 13-14 (35)35.02+13.3911.59
24Oda Isnes TyseD 17-18 (28)58.08+25.3115.30
29Kenneth SandvoldH 21- (35)39.28+9.258.08
32Amanda AxelsonD 15-16 (34)49.20+21.4714.20
Tuva AronsenN-åpen (62)fullført
Ofelia Leonora AxelsonN-åpen (62)fullført
Mathis BurckhardtN-åpen (62)fullført
Maja Randa GjerdenN-åpen (62)fullført
Vilje HillerenN-åpen (62)fullført
Andrea Hårvik SolumN-åpen (62)fullført
Martine RøkebergN-åpen (62)fullført
Hedda SalomonsenN-åpen (62)fullført
Marina SandvoldN-åpen (62)fullført
Anneli Heien SælebakkeN-åpen (62)fullført
Eira Zürcher-GretteN-åpen (62)fullført
Line Zürcher-GretteN-åpen (62)fullført
Nila HillerenD 9-10 (5)30.0918.29
Øystein AndersenH 65- (14)ikke startet

Emblem IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
11Kjetil OkkenhaugH 21- (35)33.12+3.096.50
12Katharina RogstadD 21- (18)47.22+10.2410.48

Fana IL

14 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Stella S. DahleUC 12-16 (13)28.0412.18
0Judit M. MøllerUC 12-16 (13)25.1011.02
4Axel EiknerH 17-B (11)39.43+2.5812.15
9Brage Bell LysakerH 15-16 (40)34.11+6.559.06
10Atle AlvheimH 70- (16)43.22+12.1813.13
12Sigurd EiknerH 55- (33)37.50+7.299.31
12Knut Erik GulbrandsenH 70- (16)47.36+16.3214.30
13Kristine Bog VikaneD 15-16 (34)32.41+5.089.30
14Per VoldH 75- (21)46.34+12.0315.16
17Ole TørnqvistH 55- (33)40.12+9.5110.07
18Marie Roll-TørnqvistD 15-16 (34)34.49+7.1610.07
22Håkon MogstadH 55- (33)46.43+16.2211.46
25Tord Bell MykingH 50- (36)41.56+12.5510.33
Sondre BataldenH 15-16 (40)diskvalifisert

Fossum IF

16 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Erlend SommerheinH 11-12 (21)15.176.42
3Charles HalaasDirekte A-Lang (23)39.44+2.018.19
5Arild AndresenDirekte A-Lang (23)42.10+4.278.50
6Richard Zeiner-GundersenH 60- (13)32.38+5.029.55
11Magnhild T. MølnvikD 55- (14)41.21+9.2212.36
12Silje Andresen SkotteD 11-12 (21)34.20+15.1015.03
14Håkon JendalH 55- (33)39.19+8.589.54
16Pål SommerheinH 45- (27)42.07+11.039.36
16Tanja AppenzellerDirekte B (25)56.14+20.0217.31
17Hildegunn GrønsethDirekte B (25)57.00+20.4817.45
21Helene Bjørkvold JendalD 15-16 (34)36.53+9.2010.43
22Bjørn HallanH 50- (36)38.47+9.469.46
30Gustav Andresen SkotteH 15-16 (40)50.18+23.0213.24
Anne Siri Halaas AppenzellerN-åpen (62)fullført
Åse Marie Halaas AppenzellerD 9-10 (5)27.2216.47
Fredrik GrønsethUN 10-16 (6)31.4019.25

Fredrikstad SK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
13Hans Petter MathisenH 21- (35)33.51+3.486.58

Frol IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Jo Forseth IndgaardH 21- (35)30.11+0.086.13

Ganddal IL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
11Ingrid LamarkD 17-18 (28)39.36+6.5910.33
15Vibeke LamarkD 45- (19)45.24+16.0813.11
17Øyvind LamarkH 15-16 (40)37.27+10.119.59
28Trond LamarkH 50- (36)43.31+14.3010.57

Göteborg Majorna OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Petra WernerssonD 35- (4)33.249.15
16Daniel WernerssonH 21- (35)34.37+4.347.08

Hadeland OL

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Tor TrøanH 70- (16)31.049.28
2Eivind HagenH 80- (9)38.52+6.5614.11
2Øyvind WatterdalDirekte A-Kort (44)29.09+1.238.48
16Stefani PopovaDirekte A-Lang (23)59.17+21.3412.25
40Anne Marie TimenesDirekte A-Kort (44)1.00.38+32.5218.19

Halden SK

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Heidi StoksethD 40- (8)34.01+0.059.25
5Hedda Raadal BjørloD 19-20 (7)41.45+13.2711.08
18Øyvind StoksethH 45- (27)43.40+12.369.58
23Sigurd Myhre AndreassenH 21- (35)37.02+6.597.38
Thor PalmgrenH 75- (21)ikke startet

Hamar OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Anine LomeD 19-20 (7)28.187.32

Haugerud IF

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Unni DrageD 80- (2)40.2514.45
7Tor DrageH 80- (9)49.05+17.0917.54
18Øystein MadsenH 75- (21)56.13+21.4218.25

Haugesund IL Orientering

11 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Hanna LindtnerUC 12-16 (13)38.5417.03
1Nils Jarle LindtnerH 17-B (11)36.4511.20
3Sigleif SteinsvågH 40- (13)38.06+3.528.08
5Sigurd Paulsen VieH 17-18 (23)31.56+3.287.17
7Ingvild Paulsen VieD 21- (18)41.54+4.569.33
8Grethe Paulsen VieD 17-A kort (11)50.47+16.0015.28
26Selma SteinsvågD 15-16 (34)42.43+15.1012.25
28Sara HetlandD 15-16 (34)45.51+18.1813.19
35Vegard Wiig NystadH 15-16 (40)1.02.29+35.1316.39
Lars WikstrømUN 10-16 (6)39.1324.03
Åsmund Paulsen VieUB 12-16 (8)54.5718.49

Hedrum OL

35 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Karoline FjæreUC 12-16 (13)47.5721.01
3Viljan van RaaijH 17-18 (23)29.49+1.216.48
4Kristoffer FjæreH 17-A kort (7)36.12+8.5910.01
5Sindre R HoltH 21- (35)31.04+1.016.24
5Magnar ReppesgårdH 80- (9)42.15+10.1915.25
5Pernille Nauf BorgersenD 17-A kort (11)46.54+12.0714.17
6Susanne StrømD 17-B (11)51.46+12.5215.58
6Astrid Reppesgård LieD 75- (6)1.10.04+25.4425.34
6Ulrik Andre StrømH 17-B (11)46.31+9.4614.21
7Tor RingstadH 40- (13)48.54+14.4010.26
8Annika van RaaijD 13-14 (27)31.53+6.4410.55
9Sten Øivind BjerkeH 17-B (11)1.02.11+25.2619.11
9Torill Hynne FjæreD 17-A kort (11)52.14+17.2715.55
14Henrik R HoltH 17-18 (23)36.26+7.588.19
14Martin NaufH 65- (14)1.21.46+50.3224.51
15Katrine van RaaijDirekte B (25)55.54+19.4217.24
15Tormod FjæreH 75- (21)47.02+12.3115.25
16Kari Reppesgård HoltD 45- (19)49.42+20.2614.26
16Tone Sølie LysnesD 50- (21)47.57+20.0514.37
17Anders Kristian HoltH 45- (27)43.12+12.089.51
20Atle StrømH 45- (27)51.11+20.0711.41
22Eelco van RaaijH 45- (27)55.35+24.3112.41
23Atle BorgersenH 45- (27)56.17+25.1312.51
23Anne Gro ReppesgårdDirekte B (25)1.15.28+39.1623.30
26Asbjørn RoeDirekte A-Kort (44)42.39+14.5312.53
30Per Einar StrømH 55- (33)58.59+28.3814.51
32Roger LysnesH 50- (36)45.54+16.5311.33
33Jarle LysnesH 21- (35)54.34+24.3111.15
34Espen JohnsenH 50- (36)48.42+19.4112.16
Elise Nauf BorgersenN-åpen (62)fullført
Fredrik Nauf BorgersenN-åpen (62)fullført
June Helen MyklebustD 17-C (8)diskvalifisert
Elin BordøyD 45- (19)diskvalifisert
Victoria Myklebust StrømD 19-20 (7)diskvalifisert
Jørgen FjæreH 40- (13)brutt
Kristin Tørnes AlfredsenD 17-B (11)ikke startet
Ingvild JohnsenD 15-16 (34)ikke startet
Ludvig JohnsenH 19-20 (1)ikke startet

Heming Orientering

13 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Alf Hattestad KristensenH 9-10 (15)18.2311.16
6Jøran KristensenDirekte A-Lang (23)44.09+6.269.15
6Anna Øvrebø MyrvoldD 13-14 (27)29.36+4.2710.08
6Maya Jones ArnesenD 17-18 (28)37.47+5.1010.04
8Knut G KarlsenH 70- (16)42.20+11.1612.54
9Knut Erling ØenH 50- (36)34.13+5.128.37
9Henni Hattestad KristensenD 11-12 (21)26.45+7.3511.43
13August Syrdal ØenH 17-18 (23)36.15+7.478.16
17Kimme ArnesenH 50- (36)36.52+7.519.17
21Astrid Waaler KaasDirekte A-Kort (44)41.33+13.4712.33
24Øystein MyrvoldH 45- (27)56.31+25.2712.54
27Lukas Jones ArnesenH 13-14 (35)36.55+15.3212.38
Sigurd Øvrebø MyrvoldUN 10-16 (6)23.5514.40

Hemsedal IL

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Anne Berit UlsakerD 17-C (8)43.07+1.0516.54
5Neil MarstonH 45- (27)36.19+5.158.17
9Vendula SramkovaD 21- (18)44.06+7.0810.04
15Erlend UlsakerH 13-14 (35)28.25+7.029.43
21Endre UlsakerH 45- (27)53.06+22.0212.07
Ronia Robin MarstonN-åpen (62)fullført
UlsakerH 15-16 (40)diskvalifisert

IF Trauma

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
18Bjørn Idar SætranH 50- (36)36.53+7.529.17

IK Grane Arendal Orientering

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
18Sivert Møklegård PihlH 17-18 (23)41.25+12.579.27
23Ine MikkelsenD 15-16 (34)38.39+11.0611.14
28Torgeir Andreas MoheimH 13-14 (35)39.58+18.3513.41
29Lise MikkelsenD 15-16 (34)46.03+18.3013.23
Elias Vågsnes SælsbråtenUB 12-16 (8)54.2318.37
Mariann SlettenD 17-B (11)ikke startet

IL GeoForm

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Bjørn GrindeH 65- (14)31.149.29
4Kristin SletnerD 35- (4)48.37+15.1313.28
9Audrun UtskarpenD 45- (19)38.56+9.4011.19
21Guttorm EggeH 50- (36)37.33+8.329.27
Knut Kristen HangeraasH 80- (9)diskvalifisert

IL Gular

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Helen MartinsenD 21- (18)41.47+4.499.32
17Rune NygaardH 21- (35)35.07+5.047.14

IL Hauken

0 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Henrik Repstad StoremyrH 13-14 (35)ikke startet

IL Imås

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
24Per Kristian TømtDirekte A-Kort (44)42.20+14.3412.47
33Henrik Andreas TømtH 15-16 (40)1.00.25+33.0916.06

IL Koll

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Kjell MarksetH 60- (13)30.23+2.479.14

IL Strand-Ulv

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
14Triana K NerhusD 11-12 (21)35.55+16.4515.45

Indre Østfold OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
29Kent KopperudH 50- (36)43.49+14.4811.02

Kolbotn og Skimt OL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Marit VågsnesD 70- (11)38.05+6.2413.53
4Bjørn Sverre GulheimDirekte B (25)42.42+6.3013.18
6Geir TrøanH 70- (16)40.25+9.2112.19
8Sissel OlaisenD 70- (11)50.21+18.4018.22
Cathrine PalmgrenDirekte B (25)ikke startet

Kongsberg OL

40 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Eirik LestebergH 9-10 (15)18.2811.19
0Mathis RenardH 9-10 (15)16.3310.09
0Mathias Bredland EidH 9-10 (15)17.1010.31
0Jakob Bredland EidH 9-10 (15)19.1011.45
0Ane Kristine EidUC 12-16 (13)32.2714.13
0Håkon ØverbyUC 12-16 (13)37.5216.36
2Amalie Myrvold SkovlystD 11-12 (21)22.37+3.279.55
2Johan EgerH 15-16 (40)29.41+2.257.54
2Simen Sommerstad RøsteH 11-12 (21)17.32+2.157.41
5Elise RenardD 11-12 (21)23.56+4.4610.29
5Synne Sommerstad RøsteD 13-14 (27)28.12+3.039.39
5Jan Olav BerganH 11-12 (21)20.49+5.329.07
5Andreas Myrvold SkovlystH 13-14 (35)24.15+2.528.18
6Atle Nikolai WølloH 15-16 (40)33.39+6.238.58
7Mari ØverbyD 15-16 (34)30.46+3.138.56
7Jon StrandH 11-12 (21)23.21+8.0410.14
10Anders Martin JørstadDirekte A-Kort (44)34.08+6.2210.18
10Halvor LøkenH 15-16 (40)34.14+6.589.07
10Iselin HøivoldD 13-14 (27)32.24+7.1511.05
14Konstanse MoholthD 15-16 (34)33.34+6.019.45
14Borgar SkjelbredH 13-14 (35)28.04+6.419.36
15Selma HøivoldD 15-16 (34)33.37+6.049.46
15Tuva BredholtD 11-12 (21)36.21+17.1115.56
19Linnea DanielsenD 11-12 (21)42.48+23.3818.46
27Erlend LangeggenH 15-16 (40)42.36+15.2011.21
28Arne BerganH 15-16 (40)44.48+17.3211.56
30Ingvild GustafssonD 15-16 (34)46.48+19.1513.36
34Helene Brandal SøftingD 15-16 (34)1.10.05+42.3220.22
Erik BerganN-åpen (62)fullført
Eivind BredholtN-åpen (62)fullført
Kamille DanielsenN-åpen (62)fullført
Tobias DanielsenN-åpen (62)fullført
Nils Zahl EriksonN-åpen (62)fullført
Alva Zahl ErikssonN-åpen (62)fullført
Nora HeggeN-åpen (62)fullført
Zelia HeggeN-åpen (62)fullført
Magnus LestebergN-åpen (62)fullført
Marie Watterdal SyrstadN-åpen (62)fullført
Magnhild M-K TveitenN-åpen (62)fullført
Erik HøivoldDirekte A-Lang (23)brutt
Marte EgerD 11-12 (21)ikke startet
Olai BisethN-åpen (62)ikke startet

Konnerud IL

50 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Jenny BaklidD 17-18 (28)32.40+0.038.42
3Lise MeldgaardDirekte C (8)46.59+6.5017.55
3Kirsten GjermstadD 17-B (11)43.18+4.2413.21
3Mille Vasshaug JægtvikD 15-16 (34)28.22+0.498.14
3Therese HaareD 21- (18)40.07+3.099.09
3Anniken RanvikD 17-18 (28)34.15+1.389.08
3Thea Sildnes BaklidD 19-20 (7)38.44+10.2610.19
4Jørgen BaklidH 21- (35)30.40+0.376.19
4Kjetil SpangbergDirekte C (8)48.53+8.4418.39
4Emma Grete Feyling HaareD 65- (8)48.19+10.4915.50
6Anne-Sofie LyshedenDirekte C (8)1.00.46+20.3723.11
7Tove HeimdalD 50- (21)37.53+10.0111.32
7Veslemøy SolbergD 55- (14)38.36+6.3711.46
7Geir Holm GundersenH 60- (13)33.02+5.2610.02
9Jonatan Herman Lysheden-VogtH 11-12 (21)24.27+9.1010.43
9Andrea RanvikD 17-18 (28)39.09+6.3210.26
9Svein AckenhausenH 65- (14)40.43+9.2912.22
11Martine Gjermstad PettersenD 13-14 (27)33.14+8.0511.22
12Line BjønåsDirekte B (25)54.09+17.5716.52
12Ola Gjermstad PettersenH 11-12 (21)27.25+12.0812.01
12Kari LyngbakkenD 60- (12)1.00.37+29.5319.52
12Hans Lyder HaareH 65- (14)51.12+19.5815.33
13Thea LandD 17-18 (28)40.16+7.3910.44
14Toini SkyttersæterD 50- (21)45.49+17.5713.58
14Per DalheimH 70- (16)56.44+25.4017.17
16Isa HeggedalDirekte A-Kort (44)36.46+9.0011.06
16Hedda SpangbergD 15-16 (34)34.21+6.489.59
17Fredrik Fet AndersenH 13-14 (35)31.04+9.4110.38
18Ingun Jahren HorvliDirekte A-Lang (23)1.09.00+31.1714.27
18August Hellerud SireH 13-14 (35)31.39+10.1610.50
20Bertil HorvliDirekte A-Lang (23)1.15.11+37.2815.45
20Nora Skyttersæter SaugerudDirekte B (25)1.02.13+26.0119.22
20Mone Småge-HilsenD 11-12 (21)42.55+23.4518.49
21Morten Herman VogtDirekte A-Lang (23)1.36.52+59.0920.18
21Mette SpangbergD 50- (21)52.20+24.2815.57
22Nora Småge HilsenD 17-18 (28)49.45+17.0813.16
23Amanda Skyttersæter SaugerudD 17-18 (28)51.13+18.3613.39
24Sven OhrvikH 55- (33)49.22+19.0112.26
24Johanne StorhaugD 13-14 (27)57.05+31.5619.32
25Elsa Sofie Lysheden-VogtD 13-14 (27)1.02.04+36.5521.15
26Hanna SpangbergD 13-14 (27)1.06.02+40.5322.36
27Hans Jørgen KrokstieDirekte A-Kort (44)44.35+16.4913.28
27Bjørn BendiktsenH 55- (33)53.01+22.4013.21
30Erik Feyling HaareH 21- (35)40.24+10.218.19
31Aslak HeimdalH 21- (35)40.46+10.438.24
33Tiril KihleD 15-16 (34)51.43+24.1015.02
44Pål PedersenDirekte A-Kort (44)1.19.25+51.3923.59
Rikke KihleN-åpen (62)fullført
Sindre Elias Lysheden-VogtN-åpen (62)fullført
Valdemar Hellerud SireN-åpen (62)fullført
André JægtvikH 45- (27)ikke startet
Steinar RuudH 80- (9)ikke startet
Kjell Petter SmågeH 50- (36)ikke startet

Kristiansand OK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Dag MoeH 65- (14)32.30+1.169.52
22Oddbjørg MoeDirekte B (25)1.12.12+36.0022.29
Marius AurebekkH 21- (35)diskvalifisert
John RundeH 21- (35)ikke startet
Bodil HulløenD 60- (12)ikke startet
Morten HulløenH 60- (13)ikke startet

Lardal OL

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Ragnar HillestadH 70- (16)38.34+7.3011.45
4Anne Omholt BerrefjordD 19-20 (7)40.29+12.1110.47
6Kristin Melby JacobsenD 15-16 (34)29.56+2.238.42
14Hallvard TjentlandH 15-16 (40)36.11+8.559.38
15Jens TjentlandH 45- (27)41.05+10.019.22
17Håkon Omholt BerrefjordH 17-18 (23)40.45+12.179.18
36Liv Kristin Omholt BerrefjordDirekte A-Kort (44)49.02+21.1614.48

Larvik OK

27 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Ingrid UndstadD 45- (19)29.168.30
2Jørn SundbyH 40- (13)34.54+0.407.27
4Turid Zagar NesD 40- (8)42.19+8.2311.43
5Rolf GjølbergH 70- (16)40.05+9.0112.13
6Per Øystein AndersenH 75- (21)40.59+6.2813.26
7Mie ZagarD 17-B (11)55.26+16.3217.06
7Asgeir FremstadH 45- (27)38.02+6.588.41
7Pernille ZagarD 13-14 (27)31.19+6.1010.43
8Kari BergD 65- (8)1.30.13+52.4329.34
9Gerd LangsethD 70- (11)51.55+20.1418.56
9Per Henrik ZagarH 40- (13)53.16+19.0211.22
9Iver RingheimH 17-18 (23)34.16+5.487.49
11Elisabeth UndstadD 70- (11)59.49+28.0821.49
11Ingvild RingheimD 11-12 (21)29.00+9.5012.43
12Maren Sofie FremstadD 13-14 (27)33.45+8.3611.33
13Kåre ThorbjørnsenH 70- (16)51.23+20.1915.39
17Tor Eivind EdvardsenH 75- (21)55.42+21.1118.15
18Iril RingheimD 13-14 (27)44.16+19.0715.09
19Inge RingheimDirekte A-Kort (44)37.58+10.1211.28
20Per Olav GulbrandsenH 50- (36)37.10+8.099.21
Christopher David EriksenN-åpen (62)fullført
Ana Zagar NesN-åpen (62)fullført
Mathias SundbyN-åpen (62)fullført
Heidi EriksenD 17-C (8)diskvalifisert
Elin BjervaD 40- (8)diskvalifisert
Kristin JohanssonDirekte B (25)diskvalifisert
Erik ZagarH 13-14 (35)diskvalifisert
Anne Berg GjølbergD 17-A kort (11)ikke startet

LG Stettlen

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
10Stefan SchwarzenbergerDirekte A-Lang (23)50.50+13.0710.39
14Silvia Schneider-SchiessD 45- (19)43.11+13.5512.33

Lierbygda OL

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Gunhild HennumD 60- (12)30.4410.04
2Helga HaverstadD 60- (12)31.21+0.3710.16
3Sigurd Paulsen AskH 17-C (6)43.59+9.4917.14
3Håvard Sandvoll AskH 17-B (11)38.17+1.3211.48
10Trine Marit Justad RaaenD 55- (14)39.45+7.4612.07
21Kim Farnes HansenH 55- (33)45.51+15.3011.32
Bjørn-Willy ArntzenH 50- (36)ikke startet

Lillomarka OL

22 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Stian LillegårdH 17-C (6)42.13+8.0316.33
2Steinar EastwoodDirekte A-Lang (23)39.35+1.528.17
2Delphine PoirotD 21- (18)38.32+1.348.47
3Svein NygårdH 50- (36)31.26+2.257.55
6Line Bar-NathanD 40- (8)54.20+20.2415.03
6Rasmus D. EastwoodH 13-14 (35)24.20+2.578.20
7Vidar BenjamsenDirekte A-Lang (23)45.43+8.009.35
12Ingrid BlindheimD 17-18 (28)39.58+7.2110.39
12Vebjørn Emil BlindheimH 13-14 (35)27.21+5.589.21
13Jorunn BlindheimD 50- (21)45.23+17.3113.50
13Assaf Bar-NathanH 40- (13)1.06.00+31.4614.06
13Eskil BrændenH 13-14 (35)27.56+6.339.33
15Terje BlindheimH 50- (36)36.02+7.019.04
16Guro BrændenD 11-12 (21)37.00+17.5016.13
18David GottfridssonH 21- (35)35.35+5.327.20
19Netta Bar-NathanD 15-16 (34)34.53+7.2010.08
22Aase MestadDirekte A-Lang (23)1.36.55+59.1220.19
22Nov Bar-NathanH 13-14 (35)33.35+12.1211.30
23Håkon BogasonH 13-14 (35)34.38+13.1511.51
30Magne BrændenH 50- (36)45.24+16.2311.26
30Jonathan WoodhouseH 13-14 (35)43.23+22.0014.51
38Dorthe Kühl PetersenDirekte A-Kort (44)58.08+30.2217.33

Modum OL

12 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Ann Elisabeth GunnulfsenD 55- (14)37.33+5.3411.26
6May Ingela HopeD 45- (19)36.15+6.5910.32
8Lars EnerhaugenH 50- (36)34.09+5.088.36
10Gunnar HopeH 55- (33)37.27+7.069.25
13Larysa MironavaD 45- (19)42.37+13.2112.23
18Frida HopeD 11-12 (21)41.11+22.0118.03
19Laila ThomassenDirekte B (25)1.02.07+25.5519.21
19Solveig KongsrudD 50- (21)48.48+20.5614.52
25Oskar HopeH 13-14 (35)36.13+14.5012.24
Roar ByeH 55- (33)diskvalifisert
John Ivar KjellevoldH 70- (16)brutt
Hedda Kind KjellevoldUB 12-16 (8)diskvalifisert
Annabell Aunmo KjellevoldUB 12-16 (8)ikke startet

Nittedal OL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Henning RøbergH 50- (36)29.017.18
4Lena GottfridssonD 60- (12)34.28+3.4411.18
12Kristin FleisjeD 55- (14)42.12+10.1312.51

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Malena Grov OttesenN-åpen (62)fullført

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Maren Sofie SandN-åpen (62)fullført

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Josefine TrollerudN-åpen (62)fullført

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Yasmin IsmailUN 10-16 (6)23.4514.34

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Sindre TengesdalDirekte A-Kort (44)31.32+3.469.31

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
20Siri SelvigDirekte A-Kort (44)41.28+13.4212.31

Notodden OL

24 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Veslemøy VærvågenD 17-C (8)42.0216.29
2Synne SandvenD 13-14 (27)25.26+0.178.42
3Rune Kristian MorkH 17-A kort (7)35.53+8.409.56
3Heidi SchatvetD 55- (14)35.47+3.4810.54
3Randi MorkD 17-A kort (11)40.28+5.4112.20Last ned GPS-spor i gpx-format
5Anna GjestrudDirekte C (8)51.44+11.3519.44
5Torgrim GjestrudH 17-A kort (7)38.23+11.1010.37
5Kristin SandvenD 50- (21)33.16+5.2410.08
6Erling Dahl BorkamoH 17-A kort (7)41.59+14.4611.37
7Hugo A. ChristensenH 65- (14)39.26+8.1211.59
8Elin SlokvikD 17-B (11)1.03.23+24.2919.33
8Mia EngehultD 17-B (11)1.03.23+24.2919.33
10Cathrine SognD 11-12 (21)28.16+9.0612.23
11Sondre Dahl BorkamoH 11-12 (21)25.44+10.2711.17
11Anne Carine Dahl BorkamoD 17-A kort (11)59.25+24.3818.06
12Malm WästlundDirekte A-Kort (44)35.07+7.2110.36
13Ada Othilie Dahl BorkamoD 13-14 (27)34.44+9.3511.53
14Rasmus EngehultH 11-12 (21)30.08+14.5113.12
19Rune EngehultH 50- (36)37.07+8.069.20
20Alfred Hagen UrdalenH 11-12 (21)48.33+33.1621.17
24Emma EngehultD 15-16 (34)41.34+14.0112.05
Tuva Dahl BorkamoN-åpen (62)fullført
Halvor GjestrudN-åpen (62)fullført
Syver Hagen UrdalenN-åpen (62)fullført
John Lars HovdejordH 17-B (11)ikke startet
Ingeborg HovdejordD 15-16 (34)ikke startet
Harald KvisliH 55- (33)ikke startet

NTNUI

9 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Vegard Jarvis WestergårdH 21- (35)30.036.11
1Ingrid GulbrandsenD 21- (18)36.588.26
2Thea DyrkornD 19-20 (7)32.19+4.018.37
4Margrethe WisløffD 21- (18)41.34+4.369.29
8Silje ArntzenD 21- (18)42.19+5.219.39
9Elias T. MølnvikH 21- (35)32.12+2.096.38
14Håkon Fruseth ChristiansenH 21- (35)34.02+3.597.01
16Sunniva OmdalD 21- (18)55.45+18.4712.43
26Are WigaardH 21- (35)38.36+8.337.57
Ane DyrkornD 19-20 (7)ikke startet

Nydalens SK

51 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Rasmus MjøsundH 9-10 (15)22.2013.42
0Alfred TeigH 9-10 (15)19.1511.48
0Sverre Øen LandstadH 9-10 (15)32.1119.44
0Felix Fabrisius ByeUC 12-16 (13)38.4316.58
1Helene ScheeleD 11-12 (21)19.108.24
1Marie ScheeleD 13-14 (27)25.098.36
1Kasper Bakken UlsethH 15-16 (40)27.167.16
1Oda ScheeleD 17-18 (28)32.378.41
2Eirik MelandDirekte C (8)41.14+1.0515.44
2Kristin D SelvigD 55- (14)32.29+0.309.54
3Else Kari Nordli ScheeleD 45- (19)33.36+4.209.46
3Christine TeigDirekte B (25)42.07+5.5513.07
3Ellen Marie TurterD 60- (12)31.48+1.0410.25
4Håkon HeggedalDirekte A-Kort (44)30.11+2.259.07
4Esten KorenH 45- (27)34.56+3.527.58
4Herman Øen PaulsrudH 13-14 (35)23.27+2.048.01
5Rune ScheeleH 40- (13)39.26+5.128.25
5Mette HallénD 60- (12)35.52+5.0811.45
6Eirik Kamstrup HovindH 21- (35)31.07+1.046.24
7Jan Tore HenriksenH 50- (36)33.07+4.068.20
8Even Angell-PetersenH 45- (27)38.58+7.548.53
8Anny ØenD 45- (19)38.36+9.2011.13
8Alan CherryH 21- (35)32.03+2.006.36
8Anne Marit BjergaardD 50- (21)39.07+11.1511.55
9Anne DahlD 55- (14)39.29+7.3012.02
10Sofie AarnesD 21- (18)44.51+7.5310.14
11Emilie WestinD 21- (18)45.16+8.1810.20
12Runar HafskjoldH 45- (27)40.36+9.329.16
12Rolf Andreas BergH 15-16 (40)34.36+7.209.13
13Otto Schjølberg-HenriksenH 11-12 (21)29.53+14.3613.06
14Kari Schjølberg-HenriksenDirekte B (25)55.22+19.1017.14
15Halvor SaunesH 21- (35)34.23+4.207.05
16Sondre HafskjoldH 11-12 (21)31.54+16.3713.59
16Per Noah SommerheinH 13-14 (35)29.26+8.0310.04
17Per Ole DahlsrudDirekte A-Lang (23)1.03.46+26.0313.22
17Inka M. Boldingh DebernardD 11-12 (21)40.26+21.1617.44
19Andreas G. PoldenH 21- (35)35.37+5.347.20
21Trygve HeggedalH 21- (35)36.54+6.517.36
24Asgeir MjøsundH 21- (35)37.45+7.427.47
25Inge LindsethH 21- (35)37.53+7.507.48
25Eivind SelvigH 55- (33)50.39+20.1812.45
27Vegard Blomseth JohnsenH 21- (35)38.42+8.397.58
29Vetle Frydenlund NorlingH 13-14 (35)40.42+19.1913.56
Helle S. Boldingh DebernardN-åpen (62)fullført
Selja M. Boldingh DebernardN-åpen (62)fullført
Johanne Ragvin RystadN-åpen (62)fullført
Ingeborg Rekkertbø KorenD 9-10 (5)27.2616.49
Knut LandstadH 45- (27)diskvalifisert
Rolf BergDirekte B (25)diskvalifisert
Mariell ArntzenD 21- (18)diskvalifisert
Per Melander OftenH 21- (35)ikke startet
Gunhild Rogne HallandD 21- (18)ikke startet
Mathilde Rekkertbø KorenD 11-12 (21)ikke startet
Linus MjøsundH 13-14 (35)ikke startet
Max Skjerpen HusebyUB 12-16 (8)diskvalifisert

Odda OL

16 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Sigurd Oma LøyningH 9-10 (15)25.3315.40
2Marion RyenD 35- (4)37.43+4.1910.26
4Torbjørn Nguyen HansenH 17-C (6)46.20+12.1018.10
4Åshild OmaD 17-A kort (11)41.55+7.0812.46
5Einar HansenH 17-C (6)48.44+14.3419.06
7Arve LøyningH 17-A kort (7)49.12+21.5913.37
8Eivind TokheimH 60- (13)35.39+8.0310.50
10Ida Solheim EideD 17-A kort (11)59.21+24.3418.05
11Ottar EideH 40- (13)58.49+24.3512.34
13Rannveig Oma LøyningD 11-12 (21)35.18+16.0815.28
14Britt Kari LegårdD 21- (18)48.45+11.4711.07
31Sindre Solheim EideH 13-14 (35)49.04+27.4116.48
Nora Ryen BertelsenN-åpen (62)fullført
Håvard Ryen BerthelsenN-åpen (62)fullført
Vegard Solheim EideN-åpen (62)fullført
Tony N HansenN-åpen (62)fullført

OK Horten

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
10Geir SommerheinH 50- (36)34.33+5.328.42

OK Moss

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Karl Aasmund ErøyH 60- (13)32.01+4.259.43
7Inger LindløvD 70- (11)43.27+11.4615.51
9Hallvard KorenDirekte A-Lang (23)49.54+12.1110.27
10Knut LindløvH 75- (21)44.34+10.0314.36
13Torgeir SnilsbergH 50- (36)35.08+6.078.50
16Marie Lindløv JensenD 17-18 (28)42.16+9.3911.16
Roy GjerdingH 60- (13)ikke startet
Harald LundhaugH 75- (21)ikke startet

OK Skeidi

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Helge GisholtH 50- (36)30.39+1.387.43
2Tirill Liby SeipD 80- (2)56.31+16.0620.37
10Hilde Gunn HellenesD 17-B (11)1.03.57+25.0319.44
11Tore H. HvidebergH 45- (27)40.25+9.219.13
29Morten AndresenH 55- (33)56.42+26.2114.16
Ellinor HvidebergN-åpen (62)fullført

OL Trollo

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Dag Rønning JensenH 70- (16)37.49+6.4511.31
4Kristin BruserudD 45- (19)34.21+5.059.59

OL Tønsberg og omegn

30 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Fredrik BueH 9-10 (15)29.0217.48
1Mathea GløersenD 15-16 (34)27.338.00
2Julie EikelandD 17-B (11)42.24+3.3013.05
5Per Jarle EikelandH 17-B (11)42.32+5.4713.07
7Odd Egil FrognerDirekte C (8)1.09.30+29.2126.31
7Karl MikkelsenDirekte A-Kort (44)32.37+4.519.51
7Wilma EvensenD 11-12 (21)24.50+5.4010.53
8Turid  ØdegårdDirekte B (25)50.15+14.0315.39
9Tore WatterdalDirekte A-Kort (44)34.06+6.2010.18
10Oliver ØstbyH 17-18 (23)34.52+6.247.57
11Jakob HjelsethH 17-18 (23)35.20+6.528.04
11Sondre EvensenH 15-16 (40)34.30+7.149.12
12Lene LoftesnesD 45- (19)41.43+12.2712.07
13Trond EvensenH 45- (27)40.49+9.459.19
16Tor Ivar ChristiansenH 50- (36)36.23+7.229.09
17Anita MathisenD 45- (19)50.57+21.4114.48
18Stein ØdegårdDirekte B (25)58.35+22.2318.15
20Lars Loftesnes KaupangH 13-14 (35)33.10+11.4711.21
21Linnea EvensenDirekte B (25)1.08.40+32.2821.23
21Vetle MathisenH 17-18 (23)43.51+15.2310.00
22Morten Krona HaflanH 17-18 (23)44.42+16.1410.12
22Ane MathisenD 13-14 (27)54.17+29.0818.35
24Mari Loftesnes KaupangD 15-16 (34)41.34+14.0112.05
27Maria GrovanD 15-16 (34)44.07+16.3412.49
28Karin EriksenDirekte A-Kort (44)45.09+17.2313.38
31Lerke HjelsethD 15-16 (34)48.21+20.4814.03
31Anne Sofie Forseth BueDirekte A-Kort (44)47.21+19.3514.18
32Børre GrovanDirekte A-Kort (44)47.27+19.4114.20
Silje Loftesnes KaupangD 9-10 (5)34.0020.51
Gløer GløersenDirekte A-Lang (23)diskvalifisert
Egil RyghH 80- (9)ikke startet
Ida Kristine BueD 11-12 (21)ikke startet

Oppsal Orientering

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Roar BjordalH 75- (21)39.06+4.3512.49
5Inger Lise BjordalD 75- (6)1.07.00+22.4024.27
6Beate UndebergetDirekte B (25)48.32+12.2015.07
8Helge Grenager SolheimH 40- (13)51.55+17.4111.05
8Ask OlaussenH 15-16 (40)33.59+6.439.03
9Sofie Solheim UndebergetD 13-14 (27)31.55+6.4610.55
Ingrid Solheim UndebergetD 17-18 (28)ikke startet
Sondre OlaussenH 13-14 (35)ikke startet

Oslostudentenes IK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Are EriksenH 65- (14)33.28+2.1410.10
14Eirik Næsset RamtvedtDirekte A-Kort (44)35.26+7.4010.42

Porsgrunn OL

24 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Maria Gammelsæter MehammerD 17-B (11)38.5412.00
2Une HoltermannD 15-16 (34)27.57+0.248.07
4Tobias MathisenH 15-16 (40)31.47+4.318.28
5Sara MathisenD 45- (19)36.11+6.5510.31
6Ole JohanssonH 65- (14)38.26+7.1211.40
7Kjell WestinH 55- (33)36.47+6.269.15
7Atle RemmeH 70- (16)42.16+11.1212.53
7Lenka WestinD 17-A kort (11)50.39+15.5215.26
8Halvard KornmoH 17-18 (23)33.26+4.587.37
11Hilde Kristine RosenvoldD 50- (21)43.13+15.2113.10
11Brit HougeD 60- (12)55.31+24.4718.12
12Anine Kjørholt LieD 15-16 (34)32.38+5.059.29
13Kjersti Adéla WestinD 21- (18)47.52+10.5410.55
19Håvard SkriubakkenH 17-18 (23)43.03+14.359.49
24Jon SkriubakkenH 50- (36)41.15+12.1410.23
26Truls FjeldstadH 45- (27)1.02.11+31.0714.11
27Jostein MehammerH 50- (36)42.46+13.4510.46
30Mona HolteDirekte A-Kort (44)47.19+19.3314.17
35Jiri UrvalekDirekte A-Kort (44)48.40+20.5414.42
Kaja Holte FjeldstadN-åpen (62)fullført
Vilma Holte FjeldstadN-åpen (62)fullført
Marie HoltermannUN 10-16 (6)27.5817.09
Rasmus MathisenH 19-20 (1)diskvalifisert
Inger Marie JohanssonD 65- (8)brutt

Ringerike OL

13 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Kari StrandeD 70- (11)31.4111.33
3Monica BerglundD 40- (8)36.13+2.1710.01
3Rasmus BerglundH 13-14 (35)22.32+1.097.43
4Kjersti StræteD 50- (21)33.15+5.2310.08
6Sissel SkovlyD 50- (21)36.28+8.3611.07
6Stig MellingH 45- (27)37.39+6.358.35
6Knut AasH 55- (33)36.09+5.489.06
7Ragnhild Elsrud HultgreenD 60- (12)38.13+7.2912.31
11Morten DåsnesH 60- (13)37.16+9.4011.19
13Leif Roger HultgreenH 65- (14)55.07+23.5316.45
16Brede Høibak GundersenH 70- (16)1.04.59+33.5519.48
20Martin Nøkleby MellingH 15-16 (40)39.24+12.0810.30
Stein Aas StræteH 15-16 (40)diskvalifisert

Røyken OL

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Kristin GottfridssonDirekte C (8)40.0915.19
1Solveig SletnerD 17-A kort (11)34.4710.36
2Birgitte BekkelundD 75- (6)47.48+3.2817.26
2Øyvind Roger HansenH 60- (13)30.14+2.389.11
9Ida SyversenD 50- (21)41.44+13.5212.43

Sande Sportsklubb

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Øivind FadumH 65- (14)38.18+7.0411.38

Sandefjord OK

34 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Cornelius BjørkH 17-18 (23)28.286.29
2Mariann Øren ArvesenD 45- (19)33.01+3.459.35
2Frank EliassenH 75- (21)38.39+4.0812.40
3Oddvar GjelstadH 80- (9)41.16+9.2015.03
4Tiri RebårdD 55- (14)35.52+3.5310.56
5Benjamin GjoneH 15-16 (40)32.42+5.268.43
6Trond GjelstadH 50- (36)32.12+3.118.06
7Sigrun GjoneDirekte B (25)49.15+13.0315.20
8Daniella GjoneD 11-12 (21)25.39+6.2911.15
9Sturle FurlandH 45- (27)39.25+8.218.59
9Emilie JohansenD 15-16 (34)31.47+4.149.14
10Sindre FurlandH 11-12 (21)25.12+9.5511.03
10Brage EikåsH 13-14 (35)26.41+5.189.08
11Gjendine Gjelstad RebårdD 15-16 (34)32.31+4.589.27
13Knut Ivar JohansenH 45- (27)40.49+9.459.19
13Knut GjoneDirekte B (25)54.53+18.4117.05
14Einar KlavenesDirekte A-Lang (23)55.19+17.3611.35
15Lill-Ann TorpD 50- (21)46.00+18.0814.01
15Jonas EikåsH 17-18 (23)37.45+9.178.37
15Roar LøkenH 70- (16)1.01.04+30.0018.37
15Ragne KlavenesD 13-14 (27)35.52+10.4312.16
17Mai Britt BjørkDirekte A-Kort (44)36.56+9.1011.09
18Wenche EikåsD 45- (19)59.51+30.3517.23
21Marcus WindvikH 11-12 (21)56.36+41.1924.49
22Kari Hasaas KlavenesDirekte A-Kort (44)41.59+14.1312.41
23Ingeborg EikåsD 13-14 (27)54.35+29.2618.41
25Jo Børre EikåsH 45- (27)56.32+25.2812.54
31Theodor BjørkH 15-16 (40)50.46+23.3013.32
Amalie Bjerke EvensenN-åpen (62)fullført
Nelly Bjerke EvensenN-åpen (62)fullført
Karen KlavenesN-åpen (62)fullført
Anders KlavenesH 15-16 (40)diskvalifisert
Gabriel GjoneH 13-14 (35)diskvalifisert
Markus EikåsH 17-B (11)brutt

Sandnes IL (Rogaland)

26 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Marta MyklebostUC 12-16 (13)27.5212.13
0Ola Myklebost TorgersenUC 12-16 (13)27.2912.03
1Ole Morten ThingbøH 35- (1)1.00.4012.57
1Kjell DaleH 60- (13)27.368.23
2Vegard PeikliH 45- (27)32.20+1.167.22
2Bjørnar PeikliH 13-14 (35)21.53+0.307.29
3Mari RichterD 11-12 (21)23.03+3.5310.06
3Morten AamodtH 55- (33)33.17+2.568.23
4Kaja PeikliD 15-16 (34)29.25+1.528.33
4Kim RichterH 40- (13)38.55+4.418.18
5Marie Line FurlandD 21- (18)41.40+4.429.30
5Magnus LandstadH 50- (36)31.53+2.528.01
8Jone ValdalH 13-14 (35)25.00+3.378.33
11Jonas Vistnes MyklebostH 13-14 (35)27.16+5.539.20
15Andreas Vistnes MyklebostH 15-16 (40)36.39+9.239.46
16Kalle JongenburgerH 15-16 (40)36.44+9.289.47
20Alva ChristiansenD 13-14 (27)45.19+20.1015.31
23Jon MyklebostH 50- (36)40.45+11.4410.15
23Stian HaugvaldstadH 15-16 (40)41.01+13.4510.56
24Markus RichterH 15-16 (40)41.41+14.2511.06
26Rune ChristiansenH 50- (36)42.20+13.1910.39
29Omund Thu LandstadH 15-16 (40)45.36+18.2012.09
32Ola Wathne ThingbøH 15-16 (40)57.07+29.5115.13
Gustav LevangUB 12-16 (8)1.10.2124.05
Gabriel ÅrsvollUB 12-16 (8)44.5815.23
Amalie Wathne ThingbøD 13-14 (27)diskvalifisert
Anja VistnesD 17-C (8)ikke startet
Emil Wathne ThingbøH 11-12 (21)ikke startet

Sarpsborg OL

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Espen SvaeDirekte A-Kort (44)27.468.23
6Ingvild Ramtvedt NæssetDirekte A-Kort (44)31.46+4.009.35
6Jesper Vonen SvaeH 11-12 (21)22.41+7.249.56
12Wenche LindløvD 50- (21)43.52+16.0013.22
15Øystein JensenH 55- (33)39.48+9.2710.01
Anne Elisabeth RamtvedtD 55- (14)ikke startet

Sauda Orienteringsklubb

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Bjørn Egil RossebøH 40- (13)44.00+9.469.24

SK Vuoksi

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
7Eetu KorhonenH 17-18 (23)33.04+4.367.32
12Teemu KorhonenH 50- (36)34.53+5.528.47
16Eeka HusuH 17-18 (23)38.15+9.478.43
19Mika KorhonenH 45- (27)46.34+15.3010.37

Skien OK

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Ingrid StrandeD 65- (8)37.3012.17
4Rita RaastadD 17-B (11)49.28+10.3415.16
16Espen RaastadH 55- (33)40.06+9.4510.06
31Rune SolliH 55- (33)1.41.43+1.11.2225.37
41Turid VongravenDirekte A-Kort (44)1.03.59+36.1319.19
42Eilef LandsverkDirekte A-Kort (44)1.08.45+40.5920.46
David SolliH 17-B (11)diskvalifisert
Kjell DolvaH 70- (16)ikke startet

Sogndal IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
22Magnus SandvenH 21- (35)37.01+6.587.37

Stavanger Orienteringsklubb

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
9Øyvind EgeskogH 70- (16)42.36+11.3212.59
31Pål BårdsenH 50- (36)45.44+16.4311.31

Stokke IL

16 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Alexander DybvikH 9-10 (15)27.5517.07
3Magnus SigurdssonH 11-12 (21)20.14+4.578.52
7Sigurdur Freyr SigurdssonH 17-B (11)46.58+10.1314.29
7Inger NergaardD 65- (8)59.27+21.5719.29
8Arne KristensenH 75- (21)42.14+7.4313.50
10Kenneth DybvikH 17-B (11)1.14.02+37.1722.50
10Ragnar Niemi BergH 65- (14)48.07+16.5314.37
11Bjørnar OlsrødH 50- (36)34.38+5.378.43
11Lars Martin GjeinH 75- (21)44.37+10.0614.37
13Frode RobertsenH 55- (33)38.54+8.339.47
15Sunniva BergDirekte A-Kort (44)36.18+8.3210.58
15Jens G. DybvikH 11-12 (21)30.24+15.0713.20
32Martin DybvikH 13-14 (35)56.15+34.5219.15
33Håkon BergDirekte A-Kort (44)47.52+20.0614.27
39Rune RøedDirekte A-Kort (44)58.38+30.5217.42
Sturla SigurdssonN-åpen (62)fullført

Stord Orientering

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Kenneth WesterheimH 45- (27)31.047.05
4Edel SlettemarkD 70- (11)40.38+8.5714.49
9Sigvald RobberstadH 75- (21)44.14+9.4314.30
13Ingolf DybvikH 75- (21)46.03+11.3215.05
Jørgen WesterheimUB 12-16 (8)45.2715.33
Steinar SlettemarkH 75- (21)ikke startet

Sturla, IF

35 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Aksel KlausenH 9-10 (15)17.0410.28
0Kristian KaiserH 9-10 (15)24.4215.09
3Håkon WoldDirekte A-Kort (44)29.55+2.099.02
3Bjørn W. LudvigsenH 75- (21)39.03+4.3212.48
4Johan Kristian UndelandH 17-18 (23)30.46+2.187.01
5Ine InstanesD 17-18 (28)37.14+4.379.55
6Mathias Skourup RognebakkeH 17-18 (23)32.02+3.347.18
6Tanja InstanesD 17-A kort (11)48.08+13.2114.40
6Grethe Lill RyengD 65- (8)54.24+16.5417.50
7Magnus Skourup RognebakkeH 13-14 (35)24.38+3.158.26
8Ivar Louis BergH 80- (9)56.11+24.1520.30
8Marie KvarmeD 15-16 (34)31.42+4.099.12
10Gry Bruland VråleD 70- (11)55.50+24.0920.22
10Ellen Horni-JohnsenDirekte B (25)52.49+16.3716.27
10Anders GustafssonH 45- (27)40.03+8.599.08
11Anders JohnsenDirekte B (25)52.54+16.4216.28
12Tibor VariDirekte A-Lang (23)53.13+15.3011.09
13Jon Erik KvarmeDirekte A-Kort (44)35.10+7.2410.37
14Malene InstanesD 17-18 (28)41.26+8.4911.02
17Mina Akiko JohnsenD 15-16 (34)34.42+7.0910.05
17Marthe Graff-WiikD 13-14 (27)42.22+17.1314.30
17Ingeborg KvarmeD 17-18 (28)45.21+12.4412.05
18Charlotte SkourupD 50- (21)48.26+20.3414.45
18Olav MelheimH 15-16 (40)38.47+11.3110.20
20Merete UndelandD 50- (21)51.34+23.4215.43
20Joachim Sandor KnudsenH 17-18 (23)43.32+15.049.56
20Lasse VråleH 75- (21)1.00.47+26.1619.55
21Iselin SørensenD 17-18 (28)48.22+15.4512.53
21Henrik KaiserH 13-14 (35)33.21+11.5811.25
22Lukas KlausenH 15-16 (40)40.32+13.1610.48
25Thomas KaisenDirekte A-Kort (44)42.23+14.3712.48
26Martin KaiserH 15-16 (40)42.30+15.1411.20
33Stine KaisenDirekte A-Kort (44)47.52+20.0614.27
35Karl Anton UndelandH 50- (36)1.12.45+43.4418.19
Jens WoldH 13-14 (35)diskvalifisert
Stig InstanesH 45- (27)ikke startet

Søgne og Songdalen OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Jan VærpH 75- (21)40.35+6.0413.18

Sørreisa OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Ivar HelgesenH 75- (21)34.3111.19

TIF Viking

0 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Jørn TorgersenH 70- (16)ikke startet

Tistedalen FL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Astrid WatterdalD 60- (12)35.59+5.1511.47

Torridal IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Jostein MoeH 40- (13)34.147.18
Dag Jørgen MoeN-åpen (62)fullført

Tyrving IL

42 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Sindre Nikolai HolmboeH 9-10 (15)39.4524.23
2Håkon Jarvis WestergårdH 21- (35)30.11+0.086.13
2anett wallinDirekte B (25)36.43+0.3111.26
2Hege FeiringD 50- (21)30.19+2.279.14
2Maren NorderudD 17-A kort (11)36.19+1.3211.04
3Christian HolmboeH 45- (27)34.33+3.297.53
4Lena HenrikssonD 17-C (8)53.44+11.4221.04
4Tore HoffH 50- (36)31.36+2.357.57
4Bjørn Henning GrandalH 55- (33)34.42+4.218.44
5Don SkantzeDirekte B (25)44.38+8.2613.54
5Per SlungaardH 55- (33)35.23+5.028.54
6Else GrandalD 55- (14)38.15+6.1611.39
7Kjell StenstadvoldH 75- (21)42.01+7.3013.46
8Max KrammerH 17-B (11)54.29+17.4416.48
8Eirik JørgensenDirekte A-Lang (23)47.44+10.0110.00
8Kjersti SkantzeD 55- (14)38.37+6.3811.46
8Per ØhlckersH 65- (14)40.12+8.5812.13
9Randi NilstadD 60- (12)42.51+12.0714.02
10Anne Kristine NorderudD 50- (21)41.55+14.0312.46
10Vida Helland-HansenD 15-16 (34)32.10+4.379.21
10Stella HolmboeD 17-18 (28)39.33+6.5610.32
11Katinka GrønliD 17-B (11)1.09.39+30.4521.29
11Milda ØhlckersD 45- (19)40.44+11.2811.50
12Alf PettersenH 60- (13)38.02+10.2611.33
14Christian GrotnesH 50- (36)35.12+6.118.51
15Frode KamsvågDirekte A-Lang (23)57.33+19.5012.03
17Åshild FlatebakkenD 50- (21)48.06+20.1414.39
18Solveig Eline BergDirekte A-Kort (44)37.27+9.4111.18
18Sofia ØhlckersD 13-14 (27)44.16+19.0715.09
18Hallvard BergH 55- (33)40.43+10.2210.15
18Iver StavlandH 11-12 (21)35.45+20.2815.40
18Iris HolstD 17-18 (28)46.41+14.0412.26
19Erlend MyhreH 11-12 (21)38.22+23.0516.49
20Kajsa Meyer LarssonD 15-16 (34)35.17+7.4410.15
20Ingrid Lund HovdenD 17-18 (28)48.01+15.2412.48
25Silje SlungaardD 17-18 (28)1.06.48+34.1117.48
26Torkjel NesheimH 55- (33)52.13+21.5213.09
28Tom RådahlH 55- (33)56.09+25.4814.08
37Toril WiigDirekte A-Kort (44)53.25+25.3916.08
Karl Rein RådahlUN 10-16 (6)22.3213.49
Thor NorderudH 55- (33)diskvalifisert
Mina JørgensenD 17-18 (28)diskvalifisert
Emil JönssonH 21- (35)ikke startet
Eileen BjanesD 15-16 (34)ikke startet
Eline DrageD 21- (18)ikke startet
Andreas Daniel HolmboeH 13-14 (35)ikke startet
Kristoffer ØhlckersUB 12-16 (8)ikke startet

Varegg Fleridrett

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
7Morten Jarvis WestergårdH 21- (35)31.23+1.206.28
8Owen Jarvis WestergårdH 55- (33)36.58+6.379.18
9Anne WestergårdDirekte B (25)50.36+14.2415.45

Varteig OL

9 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Veronica EspenesD 17-N (1)26.1311.39
1Sindre EspenesH 17-C (6)34.1013.23
1Henrik Julian Fontes AarbuH 13-14 (35)21.237.19
6Roy Roger EspenesH 17-C (6)50.27+16.1719.47
11Dag BrenåsDirekte A-Lang (23)52.58+15.1511.06
21Julie BrenåsD 13-14 (27)53.29+28.2018.18
Anna Elizabeth Fontes AarbuN-åpen (62)fullført
Elida EspenesN-åpen (62)fullført
Milli EspenesN-åpen (62)fullført
Børge BrenåsDirekte A-Lang (23)ikke startet

Vegårshei IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Anders VestølH 17-18 (23)28.286.29

Vindafjord Orienteringslag

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
32Einar Marius Hjellestad MartinsenH 21- (35)42.28+12.258.45

Växjö OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Johan JanssonH 80- (9)41.34+9.3815.10

Østmarka OK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
7Ingrid Marie Stubban HygenD 17-18 (28)38.37+6.0010.17
15Marie Hammer IversenD 21- (18)55.10+18.1212.35
34Kim Aleksander Hammer IversenH 21- (35)1.00.20+30.1712.26

Ås-NMBU Orientering

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Vilde Vaaje-KolstadUC 12-16 (13)37.3516.29
7Tove Vaaje-KolstadD 40- (8)59.43+25.4716.32
11Kjell BlomsethDirekte A-Kort (44)34.40+6.5410.28
12Gustav Vaaje-KolstadH 40- (13)1.04.51+30.3713.51
Mikkel Vaaje-KolstadH 15-16 (40)diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor