Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for HOK-rankingløp

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: HOK-rankingløp
Arrangørorganisasjon: Bergens TF
Dato: søndag 10 juni 2012

D -10

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Mari Fjellbirkeland JohannesenIL Gular28.02
2Marie AadlandSamnanger IL59.31+31.29
Eirunn Husby NordstadVaregg Fleridrettikke startet

D 11-12

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Eli Fjellbirkeland JohannesenIL Gular32.00
Tora Aasheim NymarkAskøy OLdiskvalifisert

D 13-14

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kårhild Husby NordstadVaregg Fleridrett44.18
2Constance StorvestreVaregg Fleridrett50.18+6.00
3Ida Johanne AadlandSamnanger IL52.01+7.43
4Marte Mjeldheim SandvollIL Gneist52.16+7.58
5Tonje Aasheim NymarkAskøy OL59.36+15.18
6Gunhild Stuland TysværVaregg Fleridrett1.01.32+17.14
7Hedvig Kjellevold MaldeIL Gular1.05.17+20.59
8Julie Roll TørnqvistFana IL1.07.17+22.59

D 13-16C

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Runa AlmelandFana IL29.56

D 15-16

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Vilde SkageIL Gneist52.17
2Ingrid Vrålstad LøvåsVaregg Fleridrett52.59+0.42
3Sigrid SøvikIL Gneist55.03+2.46
4Ingunn RognsvågFana IL56.28+4.11
5Kristiane E. OttesenVaregg Fleridrett57.03+4.46
6Toril Aasheim NymarkAskøy OL59.17+7.00
7Ingeborg AadlandSamnanger IL1.00.00+7.43
8Line LaurantsenIL Gneist1.01.50+9.33
9Lise Lotte FleslandIL Gneist1.02.17+10.00

D 17-AK

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kristin GenbergNoTeam50.20

D 17-C

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Marie DymbeIL Gneist33.18
2Synne OpheimIL Gneist33.25+0.07
3Stina HansonIL Gneist42.48+9.30
4Ingrid RollFana IL51.25+18.07

D 17-N

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Siv Margarita NyhammerBergens TF26.14

D 17-18

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Hildegunn HeggøyVoss IL1.27.26
2Ragnhild FemsteinevikVaregg Fleridrett1.29.14+1.48
3Synnøve HatlandVoss IL1.35.17+7.51

D 19-

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Helen MartinsenIL Gular1.11.45
2Linda RykkjeStord Orientering1.28.04+16.19
3Mariell ArntzenIL Gneist2.02.21+50.36
Gunhild Rogne HallandNTNUIdiskvalifisert
Anne Katrine AubertVaregg Fleridrettdiskvalifisert
Ann-Elin BendiksenFana ILdiskvalifisert
Kristin JægerBSI - Orienteringdiskvalifisert
Tone Aamli SundtjønnVaregg Fleridrettdiskvalifisert
Elise RognsvågFana ILikke startet

D 35-K

11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Randi HoleBergens TF33.26
2Nina GogaBergens TF43.22+9.56
3Marika KujalaVaasan Suunnistajat57.43+24.17
4Mette StorvestreVaregg Fleridrett1.01.32+28.06
5Marianne DymbeIL Gneist1.15.24+41.58
6Jannike Bremar JohannessenIL Gneist1.26.09+52.43
7Benedicte Monstad FleslandIL Gneist1.26.11+52.45
Siren HoplandIL Gneistdiskvalifisert
Anita Lindvik-SævareidFana ILdiskvalifisert
May-lill DammTIF Vikingdiskvalifisert
Vibeke Prestmo ValestrandRisnes ILdiskvalifisert
Britt Kjersti JåstadVaregg Fleridrettikke startet

D 40-

10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kirsti LysakerFana IL1.12.11
2Lise ChristensenTIF Viking1.14.41+2.30
3Ingrid SandvollIL Gneist1.18.38+6.27
4Tove AasheimAskøy OL1.20.39+8.28
5Marianne NummedalFana IL1.24.19+12.08
6Mai Helen LingaIL Gular1.35.54+23.43
Marian Kjellevold MaldeIL Gulardiskvalifisert
Vibeke ØyeIL Gulardiskvalifisert
Lisbeth AadlandSamnanger ILdiskvalifisert
Ragnhild BalsvikOsterøy ILdiskvalifisert

D 50-

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Nina SoligardBergens TF41.26
2Marit NipenIL Gneist46.52+5.26
3Siren GreveBergens TF48.30+7.04
4Hege FjellbirkelandIL Gular50.36+9.10
5Anne LøverStord Orientering1.00.10+18.44
6Gro Birkeland SøvikIL Gneist1.04.07+22.41

D 60-

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Berit HegdalBergens TF40.22
2Bjørg KocbachBergens TF48.23+8.01
3Turid TangenFana IL1.14.10+33.48
4Ingvill VoldFana IL1.42.05+1.01.43
Else Lerche RaadalFana ILikke startet

H 11-12

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Olav Hammersland GarnesIL Gneist32.58
2Mads Jørgen SkageIL Gneist47.07+14.09
3Mathias Kjærner-SembVaregg Fleridrett1.13.19+40.21
4Kristian Fredrik ThomassenVaregg Fleridrett1.16.30+43.32
Eyvind Kjellevold MaldeIL Gulardiskvalifisert
Stian RykkjeStord Orienteringdiskvalifisert
Heine LingaIL Gularikke startet

H 11-12N

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Magnus GjerstadOsterøy IL16.46
2Johan EikangerIL Gular18.54+2.08

H 13-14

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Markus Kjærner-SembVaregg Fleridrett47.42
2Styrk Almeland BleieVaregg Fleridrett48.10+0.28
3Erling Bell LysakerFana IL1.47.15+59.33

H 13-16C

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Simen DymbeIL Gneist1.12.11
Bjørnar AlmelandFana ILdiskvalifisert

H 15-16

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Vegard Jarvis WestergårdVaregg Fleridrett56.08
2Olav EkrheimFana IL1.07.07+10.59
3Ingvar RafdalStord Orientering1.13.06+16.58
4Øyvind JohannessenIL Gneist1.19.40+23.32
5Brage Løver HovdenStord Orientering1.20.36+24.28
6Brage HellenTIF Viking1.26.53+30.45
Sondre DammTIF Vikingdiskvalifisert

H 17-C

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Morten BratsethStord Orientering14.27
2Odin LingaIL Gular22.45+8.18
3Øistein PaulsenBergens TF30.22+15.55
4Sindre EkrheimBergens TF32.21+17.54

H 17-18

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Martin FemsteinevikVaregg Fleridrett1.01.31
2Mads Bratland ClaussenFana IL1.10.04+8.33
3Snorre LundeIL Gneist1.18.46+17.15
4André DyrstadIL Gneist1.27.48+26.17
5Anders BøVoss IL1.37.07+35.36
Per Ola OttesenVaregg Fleridrettdiskvalifisert

H 19-20

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Sondre KongsgårdIL Gneist1.48.54
2Magnus KyrkjebøTIF Viking2.02.42+13.48
3Sturle NordeideIL Gneist2.22.22+33.28

H 21-

15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Rune NygaardIL Gular1.11.46
2Magne KnudsenIL Gneist1.17.56+6.10
3Kenneth WesterheimStord Orientering1.19.24+7.38
4Magnus Rogne HallandVaregg Fleridrett1.21.39+9.53
5Petter Marki ErichsenVaregg Fleridrett1.25.40+13.54
6Espen RognsvågFana IL1.26.27+14.41
7Trygve BuanesTIF Viking1.28.14+16.28
8Einar Marius Hjellestad MartinsenVikebygd IL1.30.11+18.25
9Andreas G. PoldenStord Orientering1.33.23+21.37
10Sveinung RykkjeStord Orientering1.35.49+24.03
11Morten Andreas NomeBSI - Orientering1.38.20+26.34
12Sverre OttesenVaregg Fleridrett1.43.11+31.25
13Jonatan Rosengren DrakeVaregg Fleridrett1.45.31+33.45
14Bjørn Johannessen FieldNTNUI1.59.48+48.02
Ørjan Svaland AasVaregg Fleridrettdiskvalifisert

H 35-K

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Pål ThomassenVaregg Fleridrett1.08.52

H 40-

19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Per Arne AadlandSamnanger IL44.06
2Tom Eirik EikangerIL Gular48.38+4.32
3Tore NymarkAskøy OL48.54+4.48
4Sigurd EiknerFana IL50.12+6.06
5Arnt Ove FemsteinevikVaregg Fleridrett54.47+10.41
6Yngve NymarkAskøy OL55.06+11.00
7Tore JuvikIL Gular1.00.12+16.06
8Tom JohannessenIL Gneist1.00.39+16.33
9Jan Petter HansenIL Gular1.03.21+19.15
10Ole TørnqvistFana IL1.06.59+22.53
11Bjart Are HellenTIF Viking1.09.36+25.30
12Harald HatlandVoss IL1.10.42+26.36
13Ketil MaldeIL Gular1.11.35+27.29
14Jon-Kåre HansenTIF Viking1.12.25+28.19
15Roald LaurantsenIL Gneist1.17.57+33.51
16Jan Kjærner-SembVaregg Fleridrett1.20.54+36.48
17Kjetil DammTIF Viking1.31.06+47.00
Ove DyrstadIL Gneistdiskvalifisert
Ketil DøskelandFana ILdiskvalifisert

H 50-

13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Arne JohannesenIL Gular54.17
2Jon Magne BratsethStord Orientering59.14+4.57
3Tommy SævareidFana IL1.00.14+5.57
4Jan HauglandÅrstad IL1.01.40+7.23
5Jan Frode SeimVoss IL1.04.50+10.33
6Torgeir StrandFana IL1.05.11+10.54
7Bjørn-Inge SkageIL Gneist1.05.34+11.17
8Ørjan Eirik ValestrandFana IL1.16.27+22.10
9Erling StrandBergens TF1.28.18+34.01
10Arne Johan SælenFana IL1.31.19+37.02
Ole-Håkon SælenSamnanger ILdiskvalifisert
Jarle HallandStord Orienteringdiskvalifisert
Svein LingaIL Gulardiskvalifisert

H 60-

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Magnus NatåsBergens TF43.24
2Harald WesterheimFitjar IL45.19+1.55
3Magne RaadalFana IL49.06+5.42
4Anders BjørkaasAskvoll og Holmedal IL49.22+5.58
5Per VoldFana IL1.06.49+23.25
6Arild Frank OlsenBergens TF1.30.03+46.39
Olav Ingvar ThornesÅrstad ILdiskvalifisert
Jan Harald Helmich PedersenTIF Vikingdiskvalifisert

H 70-

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Axel IngvaldsenTIF Viking40.37
2Gunnar J. AlsakerÅrstad IL42.09+1.32
3Per VikaneFana IL44.15+3.38
4Per Olaf TangenFana IL1.08.14+27.37
Svein HaukaasÅrstad ILdiskvalifisert

D/H-10N

10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Otto FemsteinevikVaregg Fleridrett11.38
2Andreas KragsethIL Gular20.00+8.22
3Oda Kjellevold MaldeIL Gular20.25+8.47
4Marie Roll-TørnqvistFana IL22.19+10.41
5Anniken Losnedal TonningIL Gular28.15+16.37
6Sverre TysbergVaregg Fleridrett31.49+20.11
7Linus BlomquistBergens TF32.50+21.12
8Martin ThomassenVaregg Fleridrett44.23+32.45
9Birk Bell LysakerFana IL48.37+36.59
10Brage Bell LysakerFana IL48.44+37.06

H21-AK

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Owen Jarvis WestergårdVaregg Fleridrett1.07.40
2Ivar Magnus NatåsBergens TF1.39.55+32.15
3Ole André WesterheimFitjar IL2.01.12+53.32
Kasper ValestrandVaregg Fleridrettikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor