Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for OSI/GeoForm Rankingløp 17

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: OSI/GeoForm Rankingløp 17
Arrangørorganisasjon: IL GeoForm
Dato: lørdag 29 september 2018

Asker SK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Jan R. EriksenMellom (36)39.028.52

Asker SK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
19Per GjermoKort (20)51.00+29.2125.30

Asker skiklubb

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
7Simen Dalen EriksenKort (20)30.32+8.5315.16

Byggmesterforbundet

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
27Nils Jørgen BrodinMellom (36)1.12.46+33.4416.32

Bækkelaget

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
9Jørgen Mathias NipenLang (50)55.10+11.249.30

Bækkelaget SK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
25Louise OramLang (50)1.05.33+21.4711.18

Bækkelagets SK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Vetle ChristiansenLang (50)44.29+0.437.40
21Yngvar ChristiansenLang (50)1.02.24+18.3810.45

Bærum Skiklub

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
18Geir ArnesenMellom (36)55.08+16.0612.31

DNV

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
18Tore MyhrvoldLang (50)59.33+15.4710.16

DNV

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
49Zoltan HorvathLang (50)2.06.50+1.23.0421.52

DNV

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
31Hallvard BjørgumMellom (36)1.18.20+39.1817.48

FFI

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
30Helge WeydahlLang (50)1.09.19+25.3311.57

Fossum IF

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Bjørn Are CarlssonKort (20)22.55+1.1611.27
6Morten FismenLang (50)53.04+9.189.08
16Morten HeierLang (50)57.51+14.059.58
23Tone Jahren HerudMellom (36)1.05.29+26.2714.52
27Britta FismenLang (50)1.07.19+23.3311.36
28Hans JevanordLang (50)1.07.45+23.5911.40
33Magnus JevanordMellom (36)1.31.40+52.3820.49
Mari HerudKort (20)ikke godkjent

Halden SK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Mats NordbrødenLang (50)43.467.32
2Agnes LeoMellom (36)41.14+2.129.22
8Tor Ragnar AndersenMellom (36)49.03+10.0111.08

Hamar OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
5Kjetil JacobsenKort (20)26.23+4.4413.11

IL GeoForm

12 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Holger SchlaupitzLang (50)51.01+7.158.47
9Vidar BerteigMellom (36)49.07+10.0511.09
17Eyvind AasKort (20)40.44+19.0520.22
18Knut HangeraasKort (20)41.40+20.0120.50
24Stig Hultgreen  KarlsenMellom (36)1.11.36+32.3416.16
29Harald Østgaard LundLang (50)1.08.40+24.5411.50
30Sharon BroadwellMellom (36)1.16.14+37.1217.19
31Jon LahlumLang (50)1.10.57+27.1112.13
32Rune HultgreenMellom (36)1.18.38+39.3617.52
42Knut OnsagerLang (50)1.19.49+36.0313.45
45John Bjørnar BremnesLang (50)1.24.34+40.4814.34
47Øyvind GrandumLang (50)1.34.21+50.3516.16

IL Tyrving

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Kristoffer JacobsenLang (50)44.52+1.067.44
4Bjørn SpjelkavikKort (20)24.46+3.0712.23
7Ida TiltnesMellom (36)47.54+8.5210.53
12Kjersti SkantzeMellom (36)52.09+13.0711.51
14Aud SpjelkavikKort (20)38.52+17.1319.26
20Heidi FalckMellom (36)1.00.25+21.2313.43
35Christian GrotnesLang (50)1.12.35+28.4912.30

Kolbotn og Skimt OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
24Bjørnar GammelsæterLang (50)1.05.18+21.3211.15
39Tor LahlumLang (50)1.17.53+34.0713.25

Koll

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Harald AulieKort (20)21.3910.49
33Erik SauarLang (50)1.11.49+28.0312.22
41Trude FixdalLang (50)1.19.17+35.3113.40

Kongsberg OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
14Ola LestebergLang (50)56.19+12.339.42

Lillomarka OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
6Hallvard FjærMellom (36)45.33+6.3110.21
37Dag WangLang (50)1.16.25+32.3913.10

Lyn

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
22Rolv Anders SystadLang (50)1.03.44+19.5810.59

Måren OK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Morten DueMellom (36)44.47+5.4510.10
13Peter KlavenessMellom (36)53.11+14.0912.05
16Lars Petter EndresenMellom (36)54.51+15.4912.27

N1B OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
23Christian KorvaldLang (50)1.05.07+21.2111.13

Nittedal OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
11Terje TrondsenKort (20)36.25+14.4618.12

Norges Bank BIL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
15Jan Tore HenriksenLang (50)57.22+13.369.53

NTNUI

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
8Vegard Blomseth JohnsenLang (50)53.58+10.129.18

Nydalen SK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
26Frida AamotMellom (36)1.12.12+33.1016.24

Nydalen SK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
35Jens HetlandMellom (36)ikke godkjent

Nydalens SK

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
7Sindre LangaasLang (50)53.31+9.459.13
10Torstein HoleMellom (36)49.32+10.3011.15
11Axel AaldeMellom (36)51.10+12.0811.37
17Johan T. JensenMellom (36)54.58+15.5612.29
28Espen AnderssonMellom (36)1.13.27+34.2516.41
29Helena AxelssonMellom (36)1.13.28+34.2616.41

OL Trollelg

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
19Eskil ÅsmulLang (50)59.44+15.5810.17

Oppegård

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
10Svein KvalheimKort (20)35.34+13.5517.47

Oppsal IF

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
5Tor Andreas AndersenLang (50)51.06+7.208.48

Oppsal IF

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
46Ketil ÅstebølLang (50)1.34.07+50.2116.13

Oppsal IF

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
36Roar BjordalMellom (36)ikke godkjent

Oppsal Orientering

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Truls HestengenMellom (36)41.50+2.489.30
17Espen WigaardLang (50)58.27+14.4110.04

OSI

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
20Bjørn GrindeLang (50)59.54+16.0810.19

OSI

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
43Are EriksenLang (50)1.20.15+36.2913.50

OSI

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
8Dagfinn FøllesdalKort (20)33.36+11.5716.48

Oslo sporveier BIL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
22Stein MyhreMellom (36)1.05.25+26.2314.52

Oslostudentenes IK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
10Mikael OlaussonLang (50)55.11+11.259.30

Over toppen

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
19Per KaarbyMellom (36)55.53+16.5112.42

Privat

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Per OngstadKort (20)23.10+1.3111.35
6Gisela SundelinKort (20)30.16+8.3715.08
12Finn GangeKort (20)37.07+15.2818.33
13Andreas GehrmannKort (20)38.26+16.4719.13
34Anne Berit RørlienMellom (36)1.32.09+53.0720.56
36Pål TerkelsenLang (50)1.15.25+31.3913.00
40Per StiansenLang (50)1.18.50+35.0413.35
48Egil Reidar OsnesLang (50)1.37.31+53.4516.48

Ringnes

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
15Roar SigurdsenMellom (36)54.27+15.2512.22

Rudsbygd IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
38Jon Gunnar HenriksenLang (50)1.16.49+33.0313.14

Røyken OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
5Torgeir StrandhagenMellom (36)45.11+6.0910.16

Rådtassene

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
21Harald RikheimMellom (36)1.05.24+26.2214.51

Siemens Oslo

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
14Martin GranlyMellom (36)53.48+14.4612.13

Stabæk IF

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
25Kjersti ThoMellom (36)1.12.10+33.0816.24

STAMI

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
9Merete BuggeKort (20)35.18+13.3917.39

Statnett

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
13Stefan RingLang (50)56.04+12.189.40

Statoil

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
34Brita SauarLang (50)1.11.53+28.0712.23

Teddy TV

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
44Tor Erik OlsenLang (50)1.24.06+40.2014.30

UiO

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
26Ivar RefslandLang (50)1.07.12+23.2611.35

Vbil

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
12Torkel Eide SolstadLang (50)55.19+11.339.32

Østmarka OK

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
11Knut HellandLang (50)55.12+11.269.31
15Kjell TeiglandKort (20)39.19+17.4019.39
16Arne Christian ScheieKort (20)40.34+18.5520.17
32Øystein KildahlLang (50)1.11.07+27.2112.15
Rune TeiglandLang (50)ikke godkjent

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor