Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for OSI/GeoForm Rankingløp 17

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: OSI/GeoForm Rankingløp 17
Arrangørorganisasjon: IL GeoForm
Dato: lørdag 29 september 2018

Lang

5 800 m, 50 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mats NordbrødenHalden SK43.467.32
2Vetle ChristiansenBækkelagets SK44.29+0.437.40
3Kristoffer JacobsenIL Tyrving44.52+1.067.44
4Holger SchlaupitzIL GeoForm51.01+7.158.47
5Tor Andreas AndersenOppsal IF51.06+7.208.48
6Morten FismenFossum IF53.04+9.189.08
7Sindre LangaasNydalens SK53.31+9.459.13
8Vegard Blomseth JohnsenNTNUI53.58+10.129.18
9Jørgen Mathias NipenBækkelaget55.10+11.249.30
10Mikael OlaussonOslostudentenes IK55.11+11.259.30
11Knut HellandØstmarka OK55.12+11.269.31
12Torkel Eide SolstadVbil55.19+11.339.32
13Stefan RingStatnett56.04+12.189.40
14Ola LestebergKongsberg OL56.19+12.339.42
15Jan Tore HenriksenNorges Bank BIL57.22+13.369.53
16Morten HeierFossum IF57.51+14.059.58
17Espen WigaardOppsal Orientering58.27+14.4110.04
18Tore MyhrvoldDNV59.33+15.4710.16
19Eskil ÅsmulOL Trollelg59.44+15.5810.17
20Bjørn GrindeOSI59.54+16.0810.19
21Yngvar ChristiansenBækkelagets SK1.02.24+18.3810.45
22Rolv Anders SystadLyn1.03.44+19.5810.59
23Christian KorvaldN1B OK1.05.07+21.2111.13
24Bjørnar GammelsæterKolbotn og Skimt OL1.05.18+21.3211.15
25Louise OramBækkelaget SK1.05.33+21.4711.18
26Ivar RefslandUiO1.07.12+23.2611.35
27Britta FismenFossum IF1.07.19+23.3311.36
28Hans JevanordFossum IF1.07.45+23.5911.40
29Harald Østgaard LundIL GeoForm1.08.40+24.5411.50
30Helge WeydahlFFI1.09.19+25.3311.57
31Jon LahlumIL GeoForm1.10.57+27.1112.13
32Øystein KildahlØstmarka OK1.11.07+27.2112.15
33Erik SauarKoll1.11.49+28.0312.22
34Brita SauarStatoil1.11.53+28.0712.23
35Christian GrotnesIL Tyrving1.12.35+28.4912.30
36Pål TerkelsenPrivat1.15.25+31.3913.00
37Dag WangLillomarka OL1.16.25+32.3913.10
38Jon Gunnar HenriksenRudsbygd IL1.16.49+33.0313.14
39Tor LahlumKolbotn og Skimt OL1.17.53+34.0713.25
40Per StiansenPrivat1.18.50+35.0413.35
41Trude FixdalIL Koll1.19.17+35.3113.40
42Knut OnsagerIL GeoForm1.19.49+36.0313.45
43Are EriksenOSI1.20.15+36.2913.50
44Tor Erik OlsenTeddy TV1.24.06+40.2014.30
45John Bjørnar BremnesIL GeoForm1.24.34+40.4814.34
46Ketil ÅstebølOppsal IF1.34.07+50.2116.13
47Øyvind GrandumIL GeoForm1.34.21+50.3516.16
48Egil Reidar OsnesPrivat1.37.31+53.4516.48
49Zoltan HorvathDNV2.06.50+1.23.0421.52
Rune TeiglandØstmarka OKikke godkjent

Mellom

4 400 m, 36 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jan R. EriksenAsker SK39.028.52
2Agnes LeoHalden SK41.14+2.129.22
3Truls HestengenOppsal Orientering41.50+2.489.30
4Morten DueMåren OK44.47+5.4510.10
5Torgeir StrandhagenRøyken OL45.11+6.0910.16
6Hallvard FjærLillomarka OL45.33+6.3110.21
7Ida TiltnesIL Tyrving47.54+8.5210.53
8Tor Ragnar AndersenHalden SK49.03+10.0111.08
9Vidar BerteigIL GeoForm49.07+10.0511.09
10Torstein HoleNydalens SK49.32+10.3011.15
11Axel AaldeNydalens SK51.10+12.0811.37
12Kjersti SkantzeIL Tyrving52.09+13.0711.51
13Peter KlavenessMåren OK53.11+14.0912.05
14Martin GranlySiemens Oslo53.48+14.4612.13
15Roar SigurdsenRingnes54.27+15.2512.22
16Lars Petter EndresenMåren OK54.51+15.4912.27
17Johan T. JensenNydalens SK54.58+15.5612.29
18Geir ArnesenBærum Skiklub55.08+16.0612.31
19Per KaarbyOver toppen55.53+16.5112.42
20Heidi FalckIL Tyrving1.00.25+21.2313.43
21Harald RikheimRådtassene1.05.24+26.2214.51
22Stein MyhreOslo sporveier BIL1.05.25+26.2314.52
23Tone Jahren HerudFossum IF1.05.29+26.2714.52
24Stig Hultgreen  KarlsenIL GeoForm1.11.36+32.3416.16
25Kjersti ThoStabæk IF1.12.10+33.0816.24
26Frida AamotNydalen SK1.12.12+33.1016.24
27Nils Jørgen BrodinByggmesterforbundet1.12.46+33.4416.32
28Espen AnderssonNydalens SK1.13.27+34.2516.41
29Helena AxelssonNydalens SK1.13.28+34.2616.41
30Sharon BroadwellIL GeoForm1.16.14+37.1217.19
31Hallvard BjørgumDNV1.18.20+39.1817.48
32Rune HultgreenIL GeoForm1.18.38+39.3617.52
33Magnus JevanordFossum IF1.31.40+52.3820.49
34Anne Berit RørlienPrivat1.32.09+53.0720.56
35Jens HetlandNydalen SKikke godkjent
36Roar BjordalOppsal IFikke godkjent

Kort

2 000 m, 20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Harald AulieIL Koll21.3910.49
2Bjørn Are CarlssonFossum IF22.55+1.1611.27
3Per OngstadPrivat23.10+1.3111.35
4Bjørn SpjelkavikIL Tyrving24.46+3.0712.23
5Kjetil JacobsenHamar OK26.23+4.4413.11
6Gisela SundelinPrivat30.16+8.3715.08
7Simen Dalen EriksenAsker skiklubb30.32+8.5315.16
8Dagfinn FøllesdalOSI33.36+11.5716.48
9Merete BuggeSTAMI35.18+13.3917.39
10Svein KvalheimOppegård35.34+13.5517.47
11Terje TrondsenNittedal OL36.25+14.4618.12
12Finn GangePrivat37.07+15.2818.33
13Andreas GehrmannPrivat38.26+16.4719.13
14Aud SpjelkavikIL Tyrving38.52+17.1319.26
15Kjell TeiglandØstmarka OK39.19+17.4019.39
16Arne Christian ScheieØstmarka OK40.34+18.5520.17
17Eyvind AasIL GeoForm40.44+19.0520.22
18Knut HangeraasIL GeoForm41.40+20.0120.50
19Per GjermoAsker SK51.00+29.2125.30
Mari HerudFossum IFikke godkjent

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor