Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Huldersprinten m/Trimtex-cup

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Huldersprinten m/Trimtex-cup
Arrangørorganisasjon: Fet OL
Dato: søndag 2 juni 2019

N-åpen

1 500 m, 27 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Isak  AndersenNydalens SKfullført
Linus BrubakkOK Østfullført
William BærenØstmarka OKfullført
Solveig EversRaumar Orienteringfullført
Emma Margrethe FinstadRaumar Orienteringfullført
Vårinn GjørsvikGjerdrum OLfullført
Linus Mestad HansenLillomarka OLfullført
Sofus Mestad HansenLillomarka OLfullført
Mari Haugen ØgaardRaumar Orienteringfullført
Simen HålienFet OLfullført
Marie Kildal FosserHeming Orienteringfullført
May Britt LarsenOK Østfullført
Simen Lian MortensenIL Kollfullført
Sondre Meinert RystadNydalens SKfullført
Eirill MestadRøyken OLfullført
Ildrid MestadRøyken OLfullført
Ulrik Juveli PedersenOppsal Orienteringfullført
Amund SaugestadNydalens SKfullført
Klara Soma SlåstadRaumar Orienteringfullført
Oskar SteneNydalens SKfullført
Gustav Strøm FerdenKolbotn og Skimt OLfullført
Kristian TøienTyrving ILfullført
Karsten TønsbergOK Østfullført
Aksel ValioIL Kollfullført
Anea ValioIL Kollfullført
Julie Hellerud ØpstadAsker Skiklubbfullført
Even Vogt KortnerØstmarka OKdiskvalifisert

D 9-10

2 300 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Silje Nilsen BergFossum IF29.3912.53
Linne EversRaumar Orientering28.4512.30
Tiril Myklatun JacobsenTyrving IL20.449.00
Eirill Johanne Andersen MariboRaumar Orientering55.3424.09
Helene Hellerud ØpstadAsker Skiklubb22.429.52

D 11-12

1 900 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Helene ScheeleNydalens SK18.109.33
2Synne Nordby HvenekildeOppsal Orientering22.40+4.3011.55
3Astrid ReuschHeming Orientering24.50+6.4013.04
4Selma Aure SkogedalAsker Skiklubb25.23+7.1313.21
5Iben Johansen-BarliOppsal Orientering31.19+13.0916.28
6Ava Viktoria Sætnan ValioIL Koll33.33+15.2317.39
7Kristin Haugen ØgaardRaumar Orientering35.39+17.2918.45
8Kristine WoldeneFossum IF35.54+17.4418.53
9Tuva Wilkens JernbergNydalens SK36.41+18.3119.18
10Oline Soma SlåstadRaumar Orientering37.57+19.4719.58
11Martine Berg-OlsenØstmarka OK55.50+37.4029.23
12Katrina Jarstadmarken PriceØstmarka OK1.03.59+45.4933.40
13Ingrid Jarstadmarken PriceØstmarka OK1.05.50+47.4034.38
14Wiona Resvoll SkaugOppsal Orientering1.05.54+47.4434.41
Henni Hattestad KristensenHeming Orienteringdiskvalifisert
Eline Andrea AndersenGjerdrum OLdiskvalifisert
Silje Andresen SkotteFossum IFikke startet

D 13-14

3 100 m, 24 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Marie ScheeleNydalens SK34.1611.03
2Eira Skaarer WiklundNydalens SK38.40+4.2412.28
3Signe HoloFossum IF38.49+4.3312.31
4Julia ForsgrenOK Tyr45.17+11.0114.36
5Nora Christine HansenAsker Skiklubb45.42+11.2614.44
6Martha WisløffAsker Skiklubb47.29+13.1315.19
7Ingrid Johansen-BarliOppsal Orientering47.35+13.1915.20
8Anna Øvrebø MyrvoldHeming Orientering48.03+13.4715.30
9Ragnhild Øfsthus GravirAsker Skiklubb51.11+16.5516.30
10Maja Mo HjelsethNydalens SK52.10+17.5416.49
11Ellen Margrete Stubban HygenØstmarka OK53.57+19.4117.24
12Sofie Solheim UndebergetOppsal Orientering55.47+21.3117.59
13Tale Nordby HvenekildeOppsal Orientering56.04+21.4818.05
14Karin Halsaa DolvenAsker Skiklubb58.37+24.2118.54
15Ane HustvedtOppsal Orientering58.51+24.3518.59
16Marthe Graff-WiikSturla, IF1.00.53+26.3719.38
17Pauline MyklebustIL Koll1.04.00+29.4420.38
18Maren Aure SkogedalAsker Skiklubb1.04.57+30.4120.57
19Elise ThorsengFossum IF1.08.59+34.4322.15
20Pernille Nor-WollØstmarka OK1.09.41+35.2522.28
21Emilie RehnKolbotn og Skimt OL1.09.48+35.3222.30
22Hanne Wærp HaugeNydalens SK1.11.50+37.3423.10
23Gunde TumelionisFossum IF1.13.33+39.1723.43
Ingeborg Roll MoslandOppsal Orienteringdiskvalifisert

D 15-16

4 100 m, 21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Pia Young VikNydalens SK40.339.53
2Kristin Melby JacobsenLardal OL42.53+2.2010.27
3Kajsa Meyer LarssonTyrving IL47.12+6.3911.30
4Marie KvarmeSturla, IF47.31+6.5811.35
5Inga Skaarer WiklundNydalens SK48.11+7.3811.45
6Mina Akiko JohnsenSturla, IF48.27+7.5411.49
7Hanna RehnKolbotn og Skimt OL48.48+8.1511.54
8Linnea HolstTyrving IL50.09+9.3612.13
9Ragnhild Mathea HelmersenFet OL50.47+10.1412.23
10Netta Bar-NathanLillomarka OL50.58+10.2512.25
11Helene Bjørkvold JendalFossum IF51.39+11.0612.35
12Marie SaugestadNydalens SK54.30+13.5713.17
13Ida Marie FlågenHeming Orientering55.43+15.1013.35
14Aurora Wilkens JernbergNydalens SK56.38+16.0513.48
15Julie BerntzenFet OL56.50+16.1713.51
16Heidi Kristina SebjørnsenFossum IF57.34+17.0114.02
17Mari BrendeFossum IF58.33+18.0014.16
18Sigrid NermoenØstmarka OK1.01.07+20.3414.54
19Anette Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb1.47.54+1.07.2126.19
20Wilmine Resvoll SkaugOppsal Orientering1.51.34+1.11.0127.12
Elise Wærp HaugeNydalens SKdiskvalifisert
Eileen BjanesTyrving ILikke startet

D 17-

4 300 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Vigdis HobølOppsal Orientering44.4910.25
2Lotte Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb45.55+1.0610.40
3Katja MjøsundNydalens SK46.47+1.5810.52
4Magrethe WisløffNTNUI47.28+2.3911.02
5Dana B. SteneNydalens SK50.49+6.0011.49
6Linn Mei WaalerMåren OK58.19+13.3013.33
7Hanne Cesilie MesselØstmarka OK1.00.47+15.5814.08
8Frida Bakken UlsethNydalens SK1.04.26+19.3714.59
9Oda J SikkelandTyrving IL1.11.08+26.1916.32
10Lise HorntvedtLarvik OL1.14.21+29.3217.17
11Silje SlungaardTyrving IL1.40.23+55.3423.20
Ingrid HasaasFossum IFdiskvalifisert
Ingrid Solheim UndebergetOppsal Orienteringdiskvalifisert
Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OKikke startet

D 40-

4 000 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Katrine Finstad LandTyrving IL41.2410.21
2Kari-Ann ÅnensenOppsal Orientering44.36+3.1211.09
3Line Bar-NathanLillomarka OL1.13.24+32.0018.21
4Mari TaraldrudRaumar Orientering1.17.03+35.3919.15

D 45-

4 000 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Else Kari Nordli ScheeleNydalens SK45.5111.27
2Toril Fougner WisløffAsker Skiklubb49.04+3.1312.16
3Bodil NordenströmFossum IF50.24+4.3312.36
4Anna Isaksson ForsgrenOK Tyr50.26+4.3512.36
5Audrun UtskarpenIL GeoForm52.10+6.1913.02
6Anette Roll MoslandOppsal Orientering1.00.03+14.1215.00
7Ingrid SkaarerNydalens SK1.16.36+30.4519.09
8Kristin Stubban HygenØstmarka OK2.41.52+1.56.0140.28
Lene ColquhounLillomarka OLikke startet
Ann Elin FlågenHeming Orienteringikke startet
Maiken Skirstad MoNydalens SKikke startet
Line SletnerLillomarka OLikke startet

D 50-

3 700 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anne-Lene Bakken UlsethNydalens SK41.1811.09
2Nora SkauenTyrving IL46.08+4.5012.28
3Marianne NjåsteinTyrving IL46.48+5.3012.38
4Marit B. EithunNittedal OL47.04+5.4612.43
5Hege FeiringTyrving IL50.07+8.4913.32
6Hilda ØfsthusAsker Skiklubb50.19+9.0113.35
7Kristina ForsOK Grip56.31+15.1315.16
8Ida SyversenRøyken OL57.13+15.5515.27
9Synnøve Lyssand SandbergNydalens SK57.38+16.2015.34
10Trine OldernesLillomarka OL1.00.34+19.1616.22
11Katrine HolenØstmarka OK1.20.15+38.5721.41
12Siv Susanne JystadØstmarka OK1.39.07+57.4926.47
13Eldri HoloFossum IF1.39.22+58.0426.51
Lotta MyhreIL Kollikke startet

D 55-

3 700 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tove StrandMåren OK49.4513.26
2Kjersti SkantzeTyrving IL51.56+2.1114.02
3Trine Marit Justad RaaenLierbygda OL52.57+3.1214.18
4Anne DahlNydalens SK53.13+3.2814.22
5Else GrandalTyrving IL53.20+3.3514.24
6Randi NicolaisenAsker Skiklubb54.35+4.5014.45
7Margrete EngzeliusAsker Skiklubb1.01.04+11.1916.30
8Unni RyeAsker Skiklubb1.08.20+18.3518.28
Ingrid NermoenØstmarka OKdiskvalifisert
Toril HallanLillomarka OLikke startet

D 60-

2 900 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Lena GottfridssonNittedal OL37.0012.45
2Berit DanielsenTyrving IL37.47+0.4713.01
3Elisabet ÖströmOK Tyr41.18+4.1814.14
4Reidunn HallanLillomarka OL47.30+10.3016.22
5Grete BerntsenMåren OK51.20+14.2017.42
6Edel Sofie NilsenAsker Skiklubb1.02.42+25.4221.37
7Bente Sissel SyversenOK Øst1.07.48+30.4823.22

D 65-

2 900 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Elle M. MelbyeHeming Orientering46.3416.03
2Inger TiltnesTyrving IL59.09+12.3520.23
3Eva TaraldrudIndre Østfold OK59.22+12.4820.28
4Inger FinstadRaumar Orientering1.00.36+14.0220.53

D 70-

2 900 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kari VikerhaugenOdal OL - Orientering58.5120.17
2Anne Marit FærdenKolbotn og Skimt OL1.11.28+12.3724.38
Eva Marie GranOK Østdiskvalifisert
Anne Berit MoeRaumar Orienteringikke startet

D 75-

2 900 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Inger SkaugOppsal Orientering46.2916.01
2Anne Lise ØfsthusAsker Skiklubb1.19.23+32.5427.22
3Inger Lise BjordalOppsal Orientering1.36.34+50.0533.17

D 80-

2 900 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Unni Dirro BøhlerengenMåren OK50.5217.32

H 9-10

2 300 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Alf Hattestad KristensenHeming Orientering20.188.49
Age KristvikFossum IF26.1611.25
Ole Jacob MyklebustIL Koll15.506.53
Karl Oraug RyghIL Koll12.545.36
Odin Vie StrislandFossum IF37.1216.10
Simen ÅnensenOppsal Orientering19.518.37
Rasmus MjøsundNydalens SKikke startet

H 11-12

1 900 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sigmund ØlstadFet OL17.409.17
2Simen Dalen EriksenAsker Skiklubb22.44+5.0411.57
3Teodor Nysæter MikkelsenIL Koll25.17+7.3713.18
4Johannes IsakssonOK Tyr27.00+9.2014.12
5Even Nygård ThorsengFossum IF27.56+10.1614.42
6Henrik Elias SebjørnsenFossum IF28.22+10.4214.55
7Mikkel MichelsenFossum IF29.05+11.2515.18
8Gaute SkjønhaugFet OL33.51+16.1117.48
9Jacob Finstad LandTyrving IL33.56+16.1617.51
10Erlend Hellerud ØpstadAsker Skiklubb34.50+17.1018.20
11Eskil OlaussenOppsal Orientering37.03+19.2319.30
12Lauritz Palmstrøm-StolpeEidskog OL37.59+20.1919.59
13Jakob Ramse DønåsenRaumar Orientering1.00.24+42.4431.47
Jørgen LerFet OLdiskvalifisert
Sigurd Øvrebø MyrvoldHeming Orienteringikke startet

H 13-14

3 100 m, 25 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Christoffer ÅnensenOppsal Orientering33.5910.57
2Sigurd Størmer-AntonsenNydalens SK38.04+4.0512.16
3Per Noah SommerheinNydalens SK38.42+4.4312.29
4Sondre OlaussenOppsal Orientering42.16+8.1713.38
5Johannes Salvesen-LundeIL Koll42.48+8.4913.48
6Henning ReichenbachOppsal Orientering43.47+9.4814.07
7Mons Sætre-LorentzenFet OL44.41+10.4214.24
8Eskil BrændenLillomarka OL44.58+10.5914.30
9Martin Christoffer BorgIL Koll47.51+13.5215.26
10Albin IsakssonOK Tyr48.21+14.2215.35
11Nov Bar-NathanLillomarka OL48.45+14.4615.43
12Tobias Tronbøl LiumIL Koll50.35+16.3616.19
13Sigurd HobølOppsal Orientering50.54+16.5516.25
14Mathias BirkelundAsker Skiklubb51.03+17.0416.28
15Kevin RommetvedtRaumar Orientering51.13+17.1416.31
16Jonas HickenIL Koll51.22+17.2316.34
17Andreas SandernesØstmarka OK57.30+23.3118.32
18Jakob A. GjedeboOppsal Orientering57.34+23.3518.34
19Alvin Andersen MariboRaumar Orientering59.14+25.1519.06
20Erlend OtterleiØstmarka OK1.08.55+34.5622.13
21Vetle Frydenlund NorlingNydalens SK1.10.55+36.5622.52
22Max Skjerpen HusebyNydalens SK1.21.53+47.5426.24
23Alfred Eckmann AronsenNittedal OL1.45.41+1.11.4234.05
24Mikkel AasnessOdal OL - Orientering1.50.01+1.16.0235.29
Håvard Rekve LianFossum IFdiskvalifisert
Mikkel RastadAsker Skiklubbikke startet
Lukas Jones ArnesenHeming Orienteringikke startet
Linus MjøsundNydalens SKikke startet

H 15-16

4 600 m, 22 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kasper Bakken UlsethNydalens SK35.107.38
2Philip Lehmann RomørenFossum IF38.11+3.018.18
3Gustav Andresen SkotteFossum IF40.08+4.588.43
4Gaute BerganNydalens SK40.34+5.248.49
5Martin Størmer-AntonsenNydalens SK40.43+5.338.51
6Axel AaldeNydalens SK43.13+8.039.23
7Sigurd RødnesOppsal Orientering43.34+8.249.28
8Simen Aure SkogedalAsker Skiklubb44.01+8.519.34
9Mikael BirkelundAsker Skiklubb46.07+10.5710.01
10Eirik Vie StrislandFossum IF46.10+11.0010.02
11Rolf Andreas BergNydalens SK48.16+13.0610.29
12Sindre Vie StrislandFossum IF51.07+15.5711.06
13Birk Felland SætnanFossum IF51.31+16.2111.11
14Ask OlaussenOppsal Orientering55.38+20.2812.05
15Jakob RastadAsker Skiklubb1.01.16+26.0613.19
16Elias StubberudNydalens SK1.02.42+27.3213.37
17Eskil KolshusOppsal Orientering1.07.55+32.4514.45
18Henrik WoldeneFossum IF1.09.23+34.1315.05
19Mathias NyhaugAsker Skiklubb1.24.15+49.0518.18
20Martin Johannessen LinneboAsker Skiklubb1.27.47+52.3719.05
21Børge Nilsen BergFossum IF1.30.09+54.5919.35
22Jonas AarsethNydalens SK1.40.25+1.05.1521.49
Anselm ReichenbachOppsal Orienteringikke startet
Teodor Mo HjelsethNydalens SKikke startet
Anders Håvard LarsenNydalens SKikke startet

H 17-

5 400 m, 30 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ralph StreetBækkelagets SK34.226.21
2Håvard HagaNydalens SK35.06+0.446.29
3Anders VisterNydalens SK36.16+1.546.42
4Vetle ChristiansenBækkelagets SK36.27+2.056.44
5Nicolas SimoninBækkelagets SK38.35+4.137.08
6Vegard Blomseth JohnsenNydalens SK39.24+5.027.17
7Sindre RønningNydalens SK40.19+5.577.27
8Torkil Eide SolstadTyrving IL40.39+6.177.31
9Karl FremstadTyrving IL41.33+7.117.41
10Sverre Turter SandvoldNydalens SK41.42+7.207.43
11Ola Marius PedersenOppsal Orientering41.48+7.267.44
12Per Melander OftenNydalens SK42.45+8.237.55
13Ludvig RødnesOppsal Orientering42.49+8.277.55
14Sindre NordhagenOppsal Orientering43.25+9.038.02
15Tor Andreas AndersenOppsal Orientering43.49+9.278.06
16Truls HestengenOppsal Orientering44.32+10.108.14
17Erik PerssonOppsal Orientering45.10+10.488.21
18Wolfgang KampelBækkelagets SK45.25+11.038.24
19Jostein AndersenNydalens SK45.58+11.368.30
20Per Øyvind SteneNydalens SK47.24+13.028.46
21Peter GisholtFossum IF48.17+13.558.56
22Pål SkogedalAsker Skiklubb52.58+18.369.48
23William Resvoll SkaugOppsal Orientering54.37+20.1510.06
24Stein H. HagenFossum IF54.54+20.3210.10
25Sander H. RogndokkenNydalens SK55.13+20.5110.13
26Stefan RingOK Löftan55.33+21.1110.17
27Audun BerganNydalens SK56.12+21.5010.24
28Bård GyllverAsker Skiklubb1.02.00+27.3811.28
29Tor Magnus GrøstadØstmarka OK1.09.27+35.0512.51
Inge LindsethNydalens SKdiskvalifisert
Asgeir MjøsundNydalens SKikke startet

H 40-

4 300 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Øystein RastadAsker Skiklubb38.539.02
2Fredrik LarsenIndre Østfold OK47.35+8.4211.03
3Halvor HobølOppsal Orientering54.03+15.1012.34
4Jan Øyvind WoldeneFossum IF1.04.39+25.4615.02
5Torleif GaltelandAsker Skiklubb1.27.08+48.1520.15
Assaf Bar-NathanLillomarka OLikke startet

H 45-

4 300 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Johan MichelsenFossum IF36.238.27
2Charles HalaasFossum IF40.25+4.029.23
3Morten MoslandOppsal Orientering41.35+5.129.40
4Geir HoffTyrving IL42.49+6.269.57
5Jørn SønsterudbråtenLillomarka OL43.02+6.3910.00
6Bjørn HaugeNydalens SK46.23+10.0010.47
7Jøran KristensenHeming Orientering47.07+10.4410.57
8Olav HasaasFossum IF54.11+17.4812.36
9Jan Erik AalbergBækkelagets SK55.42+19.1912.57
10Hans Olav HygenØstmarka OK1.09.17+32.5416.06
11Arild NyhaugAsker Skiklubb1.14.16+37.5317.16
12Bjørn FjeldstadIndre Østfold OK1.21.41+45.1818.59
Anders NorlingNydalens SKdiskvalifisert
Pål SommerheinFossum IFdiskvalifisert

H 50-

4 000 m, 22 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Bent Erik SkaugOppsal Orientering37.059.16
2Christian GrotnesTyrving IL38.20+1.159.35
3Tommy JauhojärviAsker Skiklubb38.23+1.189.35
4Guttorm EggeIL GeoForm38.37+1.329.39
5Arild AndresenFossum IF40.04+2.5910.01
6Ottar WiklundNydalens SK41.29+4.2410.22
7Roger WiikSturla, IF41.46+4.4110.26
8Per Ola UlsethNydalens SK42.03+4.5810.30
9Ståle SønsterudbråtenLillomarka OL43.37+6.3210.54
10Vemund KongsnesØstmarka OK49.30+12.2512.22 Last ned GPS-spor i gpx-format
11Magne BrændenLillomarka OL50.54+13.4912.43
12Nils BerganNydalens SK50.58+13.5312.44
13Odd Arne LianIL Koll51.13+14.0812.48
14Stein MellaOppsal Orientering51.37+14.3212.54
15Peter ForsOK Grip52.32+15.2713.08
16Anders FlågenHeming Orientering52.46+15.4113.11
17Svein OtterleiØstmarka OK58.46+21.4114.41
18Arne KongsnesOppsal Orientering1.03.45+26.4015.56
19Rolf HustvedtOppsal Orientering1.04.41+27.3616.10
20Jens Christian HolstTyrving IL1.19.25+42.2019.51
Erlend RehnKolbotn og Skimt OLdiskvalifisert
Jon Erik KvarmeSturla, IFdiskvalifisert
Kimme ArnesenHeming Orienteringikke startet

H 55-

4 000 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ole Kjell LangmyrenLillomarka OL34.238.35
2Jan Richard EriksenAsker Skiklubb34.48+0.258.42
3Per SlungaardTyrving IL35.31+1.088.52
4Øystein HoloFossum IF37.13+2.509.18
5Øyvind Johannessen LinneboAsker Skiklubb42.08+7.4510.32
6Håkon JendalFossum IF46.15+11.5211.33
7Ola IsakssonOK Tyr46.28+12.0511.37
8Bjørn Henning GrandalTyrving IL47.31+13.0811.52
9Yngvar ChristiansenBækkelagets SK49.43+15.2012.25
Paul WadeFossum IFikke startet

H 60-

3 700 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Morten DueMåren OK37.4810.12
2Hallvard FjærLillomarka OL38.01+0.1310.16
3Per Kristian EkebergTyrving IL38.44+0.5610.28
4 Einar JensenNydalens SK39.45+1.5710.44
5Richard Zeiner-GundersenFossum IF41.48+4.0011.17
6Erik NæssØstmarka OK42.11+4.2311.24
7Reidar FossumAsker Skiklubb44.41+6.5312.04
8Martin GranlyLillomarka OL45.14+7.2612.13
9Per SchancheAsker Skiklubb45.42+7.5412.21
10Bjørn ChristensenØstmarka OK49.51+12.0313.28
11Alf PettersenTyrving IL52.01+14.1314.03
12Øyvind Roger HansenRøyken OL52.34+14.4614.12
13Sigbjørn ModalsliFossum IF52.42+14.5414.14
14Morten KarlsenMåren OK54.30+16.4214.43
15Øyvind GylverAsker Skiklubb55.09+17.2114.54

H 65-

3 700 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jon Arvid FossumAsker Skiklubb38.4310.27
2Svein S JacobsenTyrving IL43.06+4.2311.38
3Olov ÖströmOK Tyr43.07+4.2411.39
4Are EriksenOslostudentenes IK44.04+5.2111.54
5Magne VollenOslostudentenes IK47.35+8.5212.51
6Per ØhlckersTyrving IL53.35+14.5214.28
7Trond SyversenOK Øst54.07+15.2414.37
8Arne TiltnesTyrving IL59.48+21.0516.09

H 70-

2 900 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Helge RevhaugRingerike OL32.2711.11
2Leif BillingsøEidskog OL34.31+2.0411.54
3Jon FærdenKolbotn og Skimt OL34.36+2.0911.55
4John Thomas PetersenNittedal OL35.14+2.4712.08
5Ole Kristian SteinbekkenOdal OL - Orientering38.16+5.4913.11
6Per FosserHeming Orientering44.33+12.0615.21
7Per Oskar LarsenIndre Østfold OK49.10+16.4316.57
8Frank FinstadRaumar Orientering51.51+19.2417.52
Svein AndersenEidsvoll OLdiskvalifisert
Bjørn SpjelkavikTyrving ILdiskvalifisert

H 75-

2 900 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Roar BjordalOppsal Orientering38.5113.23
2Kjell StenstadvoldTyrving IL39.34+0.4313.38
3Helge BjaalandHeming Orientering44.48+5.5715.26
4Klaus EngenEidskog OL45.02+6.1115.31
5Tore LangaardOppsal Orientering46.30+7.3916.02
6Anders TaraldrudIndre Østfold OK50.00+11.0917.14
7Amund Ragnar HerrebrødenOK Øst53.21+14.3018.23
8Jon C. FougnerHeming Orientering53.44+14.5318.31
9Øystein MadsenHaugerud IF1.02.33+23.4221.34

H 80-

2 900 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Hans LarsenRaumar Orientering48.5416.51
2Arne Chr. ScheieØstmarka OK51.16+2.2217.40
3Bjørn GunnerødAsker Skiklubb54.30+5.3618.47
4Bjørn EgnerHeming Orientering56.29+7.3519.28
5Dagfinn FøllesdalOslostudentenes IK58.39+9.4520.13
Hans Haug RuudRaumar Orienteringdiskvalifisert
Odd KletteliBækkelagets SKdiskvalifisert

Utvikling N

2 300 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Iver AarsethNydalens SK16.597.23
2Amund Kortner VogtØstmarka OK24.24+7.2510.36
3Emil ForsgrenOK Tyr26.30+9.3111.31
4Trym Meinert RystadNydalens SK28.18+11.1912.18
4Marie TøienTyrving IL28.18+11.1912.18
6Eskil HobølOppsal Orientering29.10+12.1112.40
7Sara-Sofie Larsen SimonsenOK Øst32.58+15.5914.20
8Amalie BirkelundAsker Skiklubb34.24+17.2514.57
9Silas Mestad HansenLillomarka OL34.48+17.4915.07
10Maren Julie FinstadRaumar Orientering39.24+22.2517.07
10Jenny Soma SlåstadRaumar Orientering39.24+22.2517.07
12Isak ForsgrenOK Tyr1.11.01+54.0230.52

Utvikling C

1 900 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sivert Høilund DragsethFet OL31.5516.47
2Selma Mestad HansenLillomarka OL35.29+3.3418.40
3Casper Eckmann AronsenNittedal OL51.12+19.1726.56
Askil MestadRøyken OLdiskvalifisert

N2-åpen

2 400 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Unni HerrebrødenOK Øst31.5713.18
2Liv SimonsenOK Øst33.37+1.4014.00
3Sine WallbergHeming Orientering36.41+4.4415.17
4Tristan ZainalOdal OL - Orientering37.19+5.2215.32

A-åpen

5 100 m, 41 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Trond KortnerØstmarka OK39.437.47
2Thor MellaOppsal Orientering45.30+5.478.55
3Håvard BergetOppsal Orientering48.00+8.179.24
4Andreas RambergØstmarka OK48.01+8.189.24
5Geir SommerheimOK Horten48.14+8.319.27
6Adam GottfridsonNittedal OL49.42+9.599.44
7Elisabeth IngvaldsenNydalens SK50.03+10.209.48
8Knut HellandØstmarka OK55.44+16.0110.55
9Rolv Anders SystadLyn Ski57.36+17.5311.17
10Christoffer SlettenRaumar Orientering57.41+17.5811.18
11Elling Fossheim AsplinGjø-Vard OL59.22+19.3911.38
12Helena AxelssonNydalens SK59.33+19.5011.40
13Anders  FerdenKolbotn og Skimt OL59.40+19.5711.41
14Anders ØpstadAsker Skiklubb1.00.21+20.3811.50
15Christian ReuschHeming Orientering1.02.06+22.2312.10
16Rune TeiglandØstmarka OK1.02.17+22.3412.12
17Erik HolterLarvik OL1.03.27+23.4412.26
18Kine DirroMåren OK1.05.40+25.5712.52
19Ellen Aure SkogedalAsker Skiklubb1.07.04+27.2113.09
20Per SandbergNydalens SK1.09.24+29.4113.36
21Tor LahlumKolbotn og Skimt OL1.09.29+29.4613.37
22Espen JernbergNydalens SK1.19.56+40.1315.40
23Per Ole DahlsrudNydalens SK1.21.17+41.3415.56
24Geir Johan AndersenRaumar Orientering1.21.39+41.5616.00
25Jan Henrik nilsenOppsal Orientering1.24.11+44.2816.30
26Charlotte SkoglundKils OK1.31.16+51.3317.53
27Michael Eckmann JensenNittedal OL1.31.37+51.5417.57
28Fredik SteiwerLillomarka OL1.32.44+53.0118.10
29Haakon DolvenAsker Skiklubb1.39.28+59.4519.30
30Olaf Halsaa DolvenAsker Skiklubb1.39.30+59.4719.30
31Aase MestadLillomarka OL1.42.24+1.02.4120.04
32Steinar  HansenLillomarka OL2.07.05+1.27.2224.55
33Tom Arne AndersenRaumar Orientering2.10.50+1.31.0725.39
34Vibeke HøstLillomarka OL2.11.49+1.32.0625.50
Christer AnderssonPrivatdiskvalifisert
Lars KlyveOppsal Orienteringdiskvalifisert
Inge RambergØstmarka OKdiskvalifisert
Tom RådahlTyrving ILdiskvalifisert
Fredrik SaugestadNydalens SKdiskvalifisert
Sindre OhmBøler IFdiskvalifisert
Nina BirkelundAsker Skiklubbdiskvalifisert
Kirsti Grundnes BergTyrving ILikke startet
Dag Håvard LarsenNydalens SKikke startet
Hallvard BergTyrving ILikke startet

B-åpen

3 100 m, 26 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Vidar BerteigIL GeoForm36.5511.54
2Lene KinnebergRaumar Orientering39.35+2.4012.46
3Hilde JarstadmarkenØstmarka OK43.00+6.0513.52
4Ivar MestadRøyken OL44.47+7.5214.26
5Cecilie Wærp HaugeNydalens SK45.29+8.3414.40
6Ingrid BrendeFossum IF45.59+9.0414.50
7Terje BrendeFossum IF46.23+9.2814.57
8Ingrid HoilmOppsal Orientering51.29+14.3416.36
9Kristine KolshusOppsal Orientering51.30+14.3516.36
10Jens-Henrik SimonsenOK Øst54.25+17.3017.33
11Odd SlettenRaumar Orientering55.54+18.5918.01
12Audun HvenekildeOppsal Orientering56.32+19.3718.14
13Anders JohnsenSturla, IF59.05+22.1019.03
14Ellen Horni-JohnsenSturla, IF59.08+22.1319.04
15Kristine ThorsengFossum IF1.03.03+26.0820.20
16Sharon BroadwellIL GeoForm1.05.40+28.4521.10
17Beate UndebergetOppsal Orientering1.10.55+34.0022.52
18Hanne BrendeFossum IF1.11.13+34.1822.58
19Hege Norstad MariboRaumar Orientering1.11.30+34.3523.03
20Pål MyklebustIL Koll1.12.57+36.0223.31
21Sissel Nordby HvenekildeOppsal Orientering1.24.26+47.3127.14
22John Harald JohansenOppsal Orientering1.41.10+1.04.1532.38
23Niklas StolpeEidskog OL1.48.54+1.11.5935.07
24Aud Margret KirkhornMåren OK1.50.06+1.13.1135.30
25Kidus Ably GirmaIL Koll1.57.40+1.20.4537.57
Don SkantzeTyrving ILdiskvalifisert

C-åpen

2 600 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Erik BorgIL Koll39.0015.00
2Sigrid Melander VieFossum IF40.02+1.0215.23
3Stian LillegårdLillomarka OL41.27+2.2715.56
4Øyvind EriksenOK Øst42.08+3.0816.12
5Nina WoldeneFossum IF43.42+4.4216.48
6Ola SkaarNittedal OL44.17+5.1717.01
7Anne Marte PensgaardOK Horten50.24+11.2419.23
8Eldrid OtterleiØstmarka OK51.53+12.5319.57
9Eline SkaarNittedal OL54.21+15.2120.54
10Ingvill HoftunAsker Skiklubb1.05.55+26.5525.21
11Aud I SpjelkavikTyrving IL1.10.34+31.3427.08
12Ingrid SkaarNittedal OL1.10.47+31.4727.13
13Sturla Rognskog MellaOppsal Orientering1.15.17+36.1728.57
14Tor SimonsenOK Øst1.29.24+50.2434.23
Morten DragsethFet OLikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor