Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Romeriksløpet 2019

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Romeriksløpet 2019
Arrangørorganisasjon: Raumar Orientering
Dato: søndag 5 mai 2019

Raumar Orientering

48 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Oline Soma SlåstadD 11-12 (12)31.3713.20
0Kristin Haugen ØgaardD 11-12 (12)58.5824.52
0Eline Eggen AndreassenD 11-12 (12)56.5624.01
1Emma Ailin SkårbøD 13-16C (1)41.0917.08
1Hans Haug RuudH 80- (2)35.0016.35
2Even EnghH 13-16C (5)31.33+2.4913.08
2Christopher G HøeH 17-B (2)38.51+6.4514.10
2Inger FinstadD 65- (2)38.39+5.4618.19
4Alvin Andersen MariboH 13-16C (5)49.30+20.4620.37
5Odd GundersenH 70- (5)32.34+10.5715.26
6Hege Norstad MariboDirekte C (14)38.44+10.5116.08
6Håvard EikH 13-14 (22)27.27+7.1410.48
13Katja SynsfjellD 17- (30)47.20+11.3211.02
15Gjermund Taje SkeieH 13-14 (22)40.19+20.0615.52
18Tiril Emilie Ruud BråtenD 17- (30)49.44+13.5611.35
19Øyvind LundH 17- (31)42.21+11.228.15Last ned GPS-spor i gpx-format
20Kevin RommetvedtH 13-14 (22)55.57+35.4422.01
25Nora SørbergD 13-14 (29)47.04+23.2718.31
26Ella Sofie Gudim HaugD 13-14 (29)55.01+31.2421.39
29Håvard GundersenH 17- (31)1.25.32+54.3316.40
Vetle Eggen AndreassenN-åpen (46)fullført
Astrid Marie Bauck JensenN-åpen (46)fullført
Carl Magnus Bauck JensenN-åpen (46)fullført
Ingebjørg BergeN-åpen (46)fullført
Johanne BergeN-åpen (46)fullført
Ledig Eirk MyrboldN-åpen (46)fullført
Linne EversN-åpen (46)fullført
Solveig EversN-åpen (46)fullført
Emma Margrethe FinstadN-åpen (46)fullført
Maria Kittelsen FlesvikN-åpen (46)fullført
Martine Cecilie JensenN-åpen (46)fullført
Oliver JensenN-åpen (46)fullført
Emil Randby KatanN-åpen (46)fullført
Jonas Randby KatanN-åpen (46)fullført
Håkon LynneN-åpen (46)fullført
Per Magnus LynneN-åpen (46)fullført
Eirill Johanne Andersen MariboN-åpen (46)fullført
Einar MyrvoldN-åpen (46)fullført
Ivar Røise SaxhaugN-åpen (46)fullført
Per Taje SkeieN-åpen (46)fullført
Jenny Soma SlåstadN-åpen (46)fullført
Klara Soma SlåstadN-åpen (46)fullført
Even ØsmundsetN-åpen (46)fullført
Mina ØsmundsetN-åpen (46)fullført
Unni GlomnesD 11-12 (12)diskvalifisert
Stian SørlieDirekte AK (19)brutt
Maren Julie FinstadN-åpen (46)diskvalifisert
Håkon Jarl LynneN-åpen (46)diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor