Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Romeriksløpet 2019

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Romeriksløpet 2019
Arrangørorganisasjon: Raumar Orientering
Dato: søndag 5 mai 2019

N-åpen

2 140 m, 46 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Vetle Eggen AndreassenRaumar Orienteringfullført
Astrid Marie Bauck JensenRaumar Orienteringfullført
Carl Magnus Bauck JensenRaumar Orienteringfullført
Ingebjørg BergeRaumar Orienteringfullført
Johanne BergeRaumar Orienteringfullført
Elmer BlomFet OLfullført
Petter Brenna-LundNittedal OLfullført
Ledig Eirk MyrboldRaumar Orienteringfullført
Linne EversRaumar Orienteringfullført
Solveig EversRaumar Orienteringfullført
Emma Margrethe FinstadRaumar Orienteringfullført
Maria Kittelsen FlesvikRaumar Orienteringfullført
Ida Berge GjellestadNydalens SKfullført
Astrid GlenneMåren OKfullført
Bjørn Ingemar GreenNydalens SKfullført
Martine Cecilie JensenRaumar Orienteringfullført
Oliver JensenRaumar Orienteringfullført
Emil Randby KatanRaumar Orienteringfullført
Jonas Randby KatanRaumar Orienteringfullført
Alf Hattestad KristensenHeming Orienteringfullført
Jens Sætre LorentzenFet OLfullført
Marius Brenna LundNittedal OLfullført
Håkon LynneRaumar Orienteringfullført
Per Magnus LynneRaumar Orienteringfullført
Eirill Johanne Andersen MariboRaumar Orienteringfullført
Askil MestadRøyken OLfullført
Eirill MestadRøyken OLfullført
Ildrid MestadRøyken OLfullført
Einar MyrvoldRaumar Orienteringfullført
Tarjei Hausken NordbergNydalens SKfullført
Hermine OddenMåren OKfullført
Isolde OddenMåren OKfullført
Martin finstad PaulsbergEidsvoll OLfullført
Signe Drange RuudRøyken OLfullført
Ivar Røise SaxhaugRaumar Orienteringfullført
Per Taje SkeieRaumar Orienteringfullført
Jenny Soma SlåstadRaumar Orienteringfullført
Klara Soma SlåstadRaumar Orienteringfullført
Esther StenbergVang OLfullført
Mari StenbergVang OLfullført
Silje StrandLierbygda OLfullført
Even ØsmundsetRaumar Orienteringfullført
Mina ØsmundsetRaumar Orienteringfullført
Maren Julie FinstadRaumar Orienteringdiskvalifisert
Håkon Jarl LynneRaumar Orienteringdiskvalifisert
Nora Vollen SataøenRond OLdiskvalifisert
Frode WallbergHeming Orienteringikke startet

D 9-10

2 340 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Eline KravdalGjø-Vard OL35.1615.04

D 11-12

2 370 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Tuva Wilkens JernbergNydalens SK47.5020.10
0Åse LuråsOppsal Orientering50.2721.17
0Oline Soma SlåstadRaumar Orientering31.3713.20
0Henni Hattestad KristensenHeming Orientering30.3812.55
0Helene ScheeleNydalens SK18.087.39
0Alida HertzenbergFossum IF25.0510.35
0Silja BerstadHeming Orientering34.2914.32
0Leah HanneborgØstmarka OK1.06.2528.01
0Kristin Haugen ØgaardRaumar Orientering58.5824.52
0Ingrid Merete JebsenIL Heming29.5412.36
0Eline Eggen AndreassenRaumar Orientering56.5624.01
Unni GlomnesRaumar Orienteringdiskvalifisert

D 13-14

2 540 m, 29 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ane HustvedtOppsal Orientering23.379.17
2Ingeborg Roll MoslandOppsal Orientering24.06+0.299.29
3Marie KravdalGjø-Vard OL24.57+1.209.49
4Signe HoloFossum IF25.12+1.359.55
5Astrid YtterbøAsker Skiklubb26.23+2.4610.23
6Eira Skaarer WiklundNydalens SK26.49+3.1210.33
7Hanne Wærp HaugeNydalens SK27.45+4.0810.55
8Marie ScheeleNydalens SK29.14+5.3711.30
9Maja Mo HjelsethNydalens SK29.15+5.3811.30
10Anna Øvrebø MyrvoldHeming Orientering29.48+6.1111.43
11Mari AarsethNydalens SK30.15+6.3811.54 Last ned GPS-spor i gpx-format
12Nora Christine HansenAsker Skiklubb31.04+7.2712.13
13Gunde TumelionisFossum IF31.08+7.3112.15
14Anne ØstvoldHeming Orientering31.11+7.3412.16
15Sofie Solheim UndebergetOppsal Orientering31.24+7.4712.21
16Elise Nygård ThorsengFossum IF33.01+9.2412.59
17Maren Aure SkogedalAsker Skiklubb33.18+9.4113.06
18Mari KallesonOppsal Orientering33.22+9.4513.08
19Martha WisløffAsker Skiklubb33.49+10.1213.18
20Ingrid Johansen-BarliOppsal Orientering37.42+14.0514.50
21Sara MartiniAsker Skiklubb38.02+14.2514.58
22Pauline MyklebustIL Koll38.49+15.1215.16
23Selma Størmer-AntonsenNydalens SK39.39+16.0215.36
24Tuva HøyerFossum IF40.52+17.1516.05
25Nora SørbergRaumar Orientering47.04+23.2718.31
26Ella Sofie Gudim HaugRaumar Orientering55.01+31.2421.39
Karin Halsaa DolvenAsker Skiklubbdiskvalifisert
Silje Ruud FossheimAsker Skiklubbdiskvalifisert
Helene Margarethe KristensenHeming Orienteringdiskvalifisert

D 13-16C

2 400 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Emma Ailin SkårbøRaumar Orientering41.0917.08

D 15-16

2 980 m, 26 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Alva Marika NiklassonKolbotn og Skimt OL25.358.35
2Pia Young VikNydalens SK26.23+0.488.51
3Netta Bar-NathanLillomarka OL27.59+2.249.23
4Linnea HolstTyrving IL28.20+2.459.30
5Inga Skaarer WiklundNydalens SK28.42+3.079.37
6Mari BrendeFossum IF30.49+5.1410.20
7Ragnhild Mathea HelmersenFet OL30.58+5.2310.23
8Eileen BjanesTyrving IL32.00+6.2510.44
9Kathinka Zahl HagenFossum IF32.46+7.1110.59
10Johanne Rognerud BøeFossum IF33.29+7.5411.14
11Heidi Kristina SebjørnsenFossum IF33.52+8.1711.21
12Ida Marie FlågenHeming Orientering34.17+8.4211.30
13Kajsa Meyer LarssonTyrving IL35.49+10.1412.01
14Hanna RehnKolbotn og Skimt OL35.55+10.2012.03
15Helene Bjørkvold JendalFossum IF36.11+10.3612.08
16Sigrid NermoenØstmarka OK36.52+11.1712.22
17Katrine Bjordal VegganOppsal Orientering37.04+11.2912.26
18Hannah Syrdal ØenHeming Orientering37.33+11.5812.36
19Astrid RognstadHadeland OL40.24+14.4913.33
20Janna Sofie TellesbøØstmarka OK41.54+16.1914.03
21Frida SolsrudNydalens SK43.03+17.2814.26
22Vida Helland-HansenTyrving IL46.48+21.1315.42
23Mille Baastad BergTyrving IL47.02+21.2715.46
24Elise Wærp HaugeNydalens SK50.49+25.1417.03
25Selma Tørudbakken JendalFossum IF1.07.42+42.0722.43
Aurora Wilkens JernbergNydalens SKbrutt

D 17-

4 290 m, 30 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Oda ScheeleNydalens SK35.488.20
2Sofie JohanssonVang OL36.50+1.028.35
3Marie LilandNydalens SK38.00+2.128.51
4Andrea RanvikKonnerud IL40.58+5.109.32
5Tina KallesonOppsal Orientering41.47+5.599.44
6Åsne Naadland HoloFossum IF42.56+7.0810.00
7Anna Øfsthus GravirAsker Skiklubb43.57+8.0910.14
8Anniken RandvikKonnerud IL45.15+9.2710.32
9Marie Hammer IversenØstmarka OK46.06+10.1810.44
10Marte Madslien BakkenNydalens SK46.31+10.4310.50
11Kristine KravdalGjø-Vard OL46.40+10.5210.52
12Agnethe HasliBækkelagets SK46.51+11.0310.55
13Katja SynsfjellRaumar Orientering47.20+11.3211.02
14Mina JørgensenTyrving IL47.34+11.4611.05
15Emma GreenNydalens SK47.54+12.0611.09
16Ada WulfsbergNydalens SK49.24+13.3611.30
17Iris HolstTyrving IL49.32+13.4411.32
18Tiril Emilie Ruud BråtenRaumar Orientering49.44+13.5611.35
19Malene Teresia JebsenHeming Orientering52.14+16.2612.10
20Ea LunøeNydalens SK52.15+16.2712.10
21Rikke Blakkestad IngesenFossum IF53.14+17.2612.24
22Emma Meyer LarssonTyrving IL55.22+19.3412.54 Last ned GPS-spor i gpx-format
23Ingrid HasaasFossum IF57.11+21.2313.19
24Ingrid RavnanOL Toten-Troll57.42+21.5413.26
25Live ØstvoldHeming Orientering58.04+22.1613.32
26Line Drange RuudRøyken OL1.01.26+25.3814.19
27Inga Cathrin WinsvoldØstmarka OK1.04.43+28.5515.05
28Celine YtternesKolbotn og Skimt OL1.05.31+29.4315.16
29Jenny Emilie Brenni HerredsvelaØstmarka OK1.06.48+31.0015.34
Ingrid BlindheimLillomarka OLdiskvalifisert
Yngvild Langedal BreivikNydalens SKikke startet
Ingrid Solheim UndebergetOppsal Orienteringikke startet
Alexandra LinløkkenØstmarka OKikke startet

D 17-B

2 740 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Inger SvalandOL Vallset/Stange37.2613.39
2Kari LundNittedal OL38.09+0.4313.55
3Gunnhild LuråsOppsal Orientering39.43+2.1714.29
4Gunhild MyhrAsker Skiklubb40.17+2.5114.42
5Cecilie Wærp HaugeNydalens SK43.11+5.4515.45
6Laila Eriksen BlomFet OL46.10+8.4416.50

D 40-

3 980 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kari-Ann ÅnensenOppsal Orientering40.1810.07
2Katrine Finstad LandTyrving IL40.32+0.1410.11
3Astrid KravdalGjø-Vard OL52.00+11.4213.03
4Monica BerglundRingerike OL52.08+11.5013.05
5Line Bar-NathanLillomarka OL1.02.56+22.3815.48
6Sigrid Melander VieFossum IF1.06.28+26.1016.42
Linda FredhOK Mossbrutt
Atanaska BedelevaNydalens SKikke startet

D 45-

3 980 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kristine Sollien FlaskerudOL Toten-Troll39.069.49
2Katja MjøsundNydalens SK40.43+1.3710.13
3Else Kari Nordli ScheeleNydalens SK43.12+4.0610.51
4Bodil NordenströmFossum IF47.29+8.2311.55
5Arnhild KroghOppsal Orientering47.34+8.2811.57
6Maiken Skirstad MoNydalens SK1.00.02+20.5615.05
7Line SletnerLillomarka OL1.05.38+26.3216.29
8Paula BerstadHeming Orientering1.16.56+37.5019.19
Audrun UtskarpenIL GeoFormbrutt
Lene ColquhounLillomarka OLikke startet

D 50-

2 900 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jorun RuudAsker Skiklubb26.189.04
2Hilda ØfsthusAsker Skiklubb29.06+2.4810.02
3Marianne NjåsteinTyrving IL32.07+5.4911.04
4Nora SkauenTyrving IL32.48+6.3011.18
5Tove HeimdalKonnerud IL33.03+6.4511.23
6Trine OldernesLillomarka OL34.33+8.1511.54
7Kari MadslienNydalens SK35.07+8.4912.06
8Marit B. EithunNittedal OL35.33+9.1512.15
9Hege FeiringTyrving IL36.37+10.1912.37
10Ida SyversenRøyken OL37.05+10.4712.47
11Sigrun Hernes YtterbøAsker Skiklubb37.35+11.1712.57
12Kathrine LunøeNydalens SK40.12+13.5413.51
13Unn Mette KlopbakkenSnertingdal IF Orientering41.41+15.2314.22
14Anne Marit BjergaardNydalens SK46.26+20.0816.00
15Katrine HolenØstmarka OK1.00.48+34.3020.57
Eldri HoloFossum IFbrutt
Anne-Lene Bakken UlsethNydalens SKikke startet

D 55-

2 900 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kjersti RønningHamar OK32.2711.11
2Linda HanssenØstmarka OK34.45+2.1811.58
3Vanja StaffOL Toten-Troll37.29+5.0212.55
4Anne Berit EidNydalens SK40.57+8.3014.07
5Ann Katrin OlsenAsker Skiklubb48.36+16.0916.45
6Ingrid NermoenØstmarka OK49.43+17.1617.08
7Britt Laila NilsgårdRøros IL51.18+18.5117.41
8Marianne ArnesenAsker Skiklubb51.24+18.5717.43
9Anne Margrete HammerØstmarka OK1.02.47+30.2021.38
Ingrid TveiteÅs-NMBU Orienteringbrutt
Anne DahlNydalens SKikke startet

D 60-

2 110 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Helga HaverstadLierbygda OL25.4212.10
2Anne-Elise EdstrømOppsal Orientering31.12+5.3014.47
3Margaret RoseveareOppsal Orientering33.42+8.0015.58

D 65-

2 110 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Eva TaraldrudIndre Østfold OK32.5315.35
2Inger FinstadRaumar Orientering38.39+5.4618.19

D 80-

2 110 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Unni Dirro BøhlerengenMåren OK41.5019.49

H 9-10

2 340 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Iver AarsethNydalens SK28.2612.09
Jo Bogstrand IngvaldsenNittedal OL31.4513.34
Christian Berge GjellestadNydalens SK38.0216.15
Herman Finstad LandTyrving IL28.3312.12
Odin Vie StrislandFossum IF43.5118.44
Simen ÅnensenOppsal Orientering35.4615.17
Linus Mestad HansenLillomarka OLdiskvalifisert
Rasmus MjøsundNydalens SKikke startet
Ole Jacob MyklebustIL Kollikke startet

H 11-12

2 370 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Sondre HafskjoldNydalens SK28.2411.58
0Ole Solli KvikstadOL Toten-Troll40.3317.06
0Jacob Finstad LandTyrving IL26.5311.20
0Josef ÖhmanGjø-Vard OL25.5910.57
0Lars FlaskerudOL Toten-Troll44.4818.54
0Silas Mestad HansenLillomarka OL1.58.2949.59
0Magnus Svaland DaleOL Vallset/Stange32.3313.44
0Jørgen LerFet OL34.1414.26
0Henrik Elias SebjørnsenFossum IF28.1911.56
Sigmund ØlstadFet OLdiskvalifisert
Sigurd Øvrebø MyrvoldHeming Orienteringdiskvalifisert
Gaute SkjønhaugFet OLdiskvalifisert
Simen Dalen EriksenAsker Skiklubbikke startet
Ask Felland SætnanFossum IFikke startet
Eskil OlaussenOppsal Orienteringikke startet

H 11-12N

2 140 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Sofus Mestad HansenLillomarka OL27.4812.59

H 13-14

2 540 m, 22 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sondre OlaussenOppsal Orientering20.137.57
2Christoffer ÅnensenOppsal Orientering22.49+2.368.58
3Martin Christoffer BorgIL Koll23.31+3.189.15
4Jonas HickenIL Koll25.29+5.1610.01
5Even LienGjø-Vard OL25.51+5.3810.10
6Håvard EikRaumar Orientering27.27+7.1410.48
7Per Noah SommerheinNydalens SK28.55+8.4211.23
8Eskil BrændenLillomarka OL29.16+9.0311.31
9Nils Anders NiklassonKolbotn og Skimt OL30.33+10.2012.01
10Tobias Tronbøl LiumIL Koll31.50+11.3712.31
11Mons Sætre-LorentzenFet OL33.20+13.0713.07
12Amund FlaskerudOL Toten-Troll33.49+13.3613.18
13Vebjørn Emil BlindheimLillomarka OL33.57+13.4413.21
14Vetle Frydenlund NorlingNydalens SK35.36+15.2314.00
15Gjermund Taje SkeieRaumar Orientering40.19+20.0615.52
16Jakob A. GjedeboOppsal Orientering41.23+21.1016.17
17Max Skjerpen HusebyNydalens SK42.52+22.3916.52
18Nov Bar-NathanLillomarka OL51.25+31.1220.14
19Erlend OtterleiØstmarka OK53.50+33.3721.11
20Kevin RommetvedtRaumar Orientering55.57+35.4422.01
Simen Gløgård StensrudNittedal OLdiskvalifisert
Mathias LinløkkenØstmarka OKdiskvalifisert
Einar ØstvoldHeming Orienteringikke startet
Sigurd Størmer-AntonsenNydalens SKikke startet
Rasmus D. EastwoodLillomarka OLikke startet
Henrik NybergAsker Skiklubbikke startet

H 13-16C

2 400 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Linus MjøsundNydalens SK28.4411.58
2Even EnghRaumar Orientering31.33+2.4913.08
3Elias AndenæsAsker Skiklubb33.53+5.0914.07
4Alvin Andersen MariboRaumar Orientering49.30+20.4620.37
5Eskil HafskjoldNydalens SK1.00.58+32.1425.24

H 15-16

3 420 m, 28 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Teodor Mo HjelsethNydalens SK25.567.34
2Anselm ReichenbachOppsal Orientering26.22+0.267.42
3Sigurd RødnesOppsal Orientering28.39+2.438.22
4Gaute BerganNydalens SK30.05+4.098.47
5Sindre Vie StrislandFossum IF30.20+4.248.52
6Philip Lehmann RomørenFossum IF30.24+4.288.53
7Anders Håvard LarsenNydalens SK30.29+4.338.54
8Simen Aure SkogedalAsker Skiklubb32.15+6.199.25
9Eirik Vie StrislandFossum IF32.17+6.219.26
10Mikkel BerglundRingerike OL32.27+6.319.29
11Mikael BirkelundAsker Skiklubb32.54+6.589.37
12Kasper Bakken UlsethNydalens SK33.53+7.579.54
13Christian Fredrik BorgIL Koll34.29+8.3310.04
14Jakob RastadAsker Skiklubb34.40+8.4410.08
15Elias StubberudNydalens SK34.51+8.5510.11
16Martin Størmer-AntonsenNydalens SK37.03+11.0710.50
17Ask OlaussenOppsal Orientering38.25+12.2911.13
18Martin Nøkleby MellingRingerike OL38.59+13.0311.23
19Birk Felland SætnanFossum IF40.06+14.1011.43
20Marius E. AamodtOppsal Orientering43.06+17.1012.36 Last ned GPS-spor i gpx-format
21Harald MansaasFet OL43.13+17.1712.38
22Gustav Andresen SkotteFossum IF44.52+18.5613.07
23Jonas MyhrAsker Skiklubb46.21+20.2513.33
24Emil Ruud FossheimAsker Skiklubb55.08+29.1216.07
25Eskil KolshusOppsal Orientering56.30+30.3416.31
26Vilmer NybergAsker Skiklubb56.41+30.4516.34
27Mathias NyhaugAsker Skiklubb1.23.27+57.3124.24
Rolf Andreas BergNydalens SKdiskvalifisert

H 17-

5 130 m, 31 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jørgen BaklidKonnerud IL30.596.02
2Asgeir MjøsundNydalens SK35.21+4.226.53
3Styrk Hundseid KamsvågTyrving IL35.26+4.276.54
4Søren BobachDansk Orienterings-Forbund35.44+4.456.57
5Steinar KollerudLillomarka OL35.59+5.007.00
6Aslak HeimdalKonnerud IL36.10+5.117.03
7Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK36.11+5.127.03
8Haakon IngvaldsenNittedal OL37.21+6.227.16
9Nils TveiteÅs-NMBU Orientering38.21+7.227.28
10Beat RothNydalens SK38.24+7.257.29
11Lars Young VikNydalens SK39.18+8.197.39
12Henrik Drange RuudRøyken OL39.21+8.227.40
13Felix FinsrudAsker Skiklubb40.04+9.057.48
14Bjørn GulbrandsenAsker Skiklubb40.23+9.247.52
15Kenneth BuchDansk Orienterings-Forbund40.24+9.257.52
16Sondre YtterbøAsker Skiklubb40.29+9.307.53
17Christian SchiveNydalens SK40.34+9.357.54
18Niklas IngwersenDansk Orienterings-Forbund40.49+9.507.57
19Øyvind LundRaumar Orientering42.21+11.228.15 Last ned GPS-spor i gpx-format
20Øyvind SteinbekkenOdal OL - Orientering43.52+12.538.33
21Onno VerberneOL Toten-Troll47.00+16.019.09
22Pål SkogedalAsker Skiklubb48.54+17.559.31
23Lars BerglundRingerike OL49.49+18.509.42
24Stein H. HagenFossum IF52.21+21.2210.12
25Martin BirkelundAsker Skiklubb54.02+23.0310.31
26Morten FredhOK Moss58.32+27.3311.24
27Frikk Alvaro EmbergsrudAsker Skiklubb1.03.31+32.3212.22
28Jan Andreas EdstrømOppsal Orientering1.04.49+33.5012.38
29Håvard GundersenRaumar Orientering1.25.32+54.3316.40
30Kim Aleksander Hammer IversenØstmarka OK1.32.39+1.01.4018.03
Jason Krogh-PedersenDansk Orienterings-Forbunddiskvalifisert
August Syrdal ØenHeming Orienteringikke startet
Audun BerganNydalens SKikke startet
Kristoffer JacobsenTyrving ILikke startet
Jostein Svaland DaleVang OLikke startet
Sondre Zahl HagenFossum IFikke startet

H 17-B

2 740 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Erik NæssØstmarka OK32.0611.42
2Christopher G HøeRaumar Orientering38.51+6.4514.10

H 17-N

2 430 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Stian LillegårdLillomarka OL22.369.18

H 40-

4 290 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Torbjørn KravdalGjø-Vard OL34.308.02
2Erling HobølOppsal Orientering54.13+19.4312.38
3Aksel OlsenAsker Skiklubb55.22+20.5212.54
4Assaf Bar-NathanLillomarka OL11.52.00+11.17.302.45.58

H 45-

4 290 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Magne OmestadNydalens SK35.118.12
2Martin ØhmanGjø-Vard OL36.04+0.538.24
3Jørn SønsterudbråtenLillomarka OL36.41+1.308.33
4Bjørn HaugeNydalens SK38.37+3.269.00
5Johan JebsenHeming Orientering39.47+4.369.16
6Eilert AamodtOppsal Orientering41.19+6.089.37
7Anders FærdenKolbotn og Skimt OL42.01+6.509.47
8Pål SommerheinFossum IF42.23+7.129.52
9Sverre WisløffAsker Skiklubb47.46+12.3511.08
10Trond FlaskerudOL Toten-Troll48.15+13.0411.14
11Kyrre GranFet OL51.11+16.0011.55
12Olav HasaasFossum IF51.29+16.1812.00
13Arild NyhaugAsker Skiklubb52.33+17.2212.14
14Øyvind LienGjø-Vard OL52.50+17.3912.18
15Martin ReichenbachOppsal Orientering1.10.19+35.0816.23
16Knut Johan WinsvoldØstmarka OK1.11.59+36.4816.46

H 50-

3 400 m, 21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jon Iver BakkenNydalens SK29.308.40
2Arild AndresenFossum IF31.21+1.519.13
3Knut Erling ØenHeming Orientering32.22+2.529.31
4Christian GrotnesTyrving IL32.36+3.069.35
5Hans Arild SkjevdalRøros IL32.44+3.149.37
6Jostein HaugOL Vallset/Stange34.00+4.3010.00
7Guttorm EggeIL GeoForm34.02+4.3210.00 Last ned GPS-spor i gpx-format
8Nils BerganNydalens SK35.18+5.4810.22
9Terje BlindheimLillomarka OL35.42+6.1210.30
10Jan Erik AalbergBækkelagets SK36.08+6.3810.37
11Bjørn-Willy ArntzenLierbygda OL36.46+7.1610.48
12Frode StrislandFossum IF36.51+7.2110.50
13Christian JomaasFossum IF36.58+7.2810.52
14Fredrik HøyerFossum IF43.16+13.4612.43
15Rolf HustvedtOppsal Orientering44.41+15.1113.08
16Anders FlågenHeming Orientering45.27+15.5713.22
17Terje LinløkkenØstmarka OK47.32+18.0213.58
18Jens Christian HolstTyrving IL51.14+21.4415.04
19Roger ØstvoldHeming Orientering55.43+26.1316.23
20Geir BråtenVegårshei IL56.37+27.0716.39
Pål MyklebustIL Kollbrutt
Einar LunøeNydalens SKikke startet
Øyvind SchjelderupWing OKikke startet
Svein OtterleiØstmarka OKikke startet

H 55-

3 400 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Øystein HoloFossum IF29.498.46
2Jan Richard EriksenAsker Skiklubb30.11+0.228.52
3Vidar BenjaminsenLillomarka OL30.39+0.509.00
4Nils Harald StaffOL Toten-Troll31.15+1.269.11
5Øyvind Johannessen LinneboAsker Skiklubb32.46+2.579.38
6Arne FossheimAsker Skiklubb33.14+3.259.46
7Jan-Ove BråthenOK Øst34.45+4.5610.13
8Håkon JendalFossum IF36.29+6.4010.43
9Roar ByeModum OL37.59+8.1011.10
10Øyvind HelmersenFet OL38.55+9.0611.26
11Trygve RognstadHadeland OL39.34+9.4511.38 Last ned GPS-spor i gpx-format
12Andreas HuberHamar OK39.49+10.0011.42
13Bengt NiklassonKolbotn og Skimt OL39.53+10.0411.43
14Stein Arne NegårdVang OL43.43+13.5412.51
15John YtternesKolbotn og Skimt OL49.05+19.1614.26
16Tom RådahlTyrving IL1.05.27+35.3819.15

H 60-

2 900 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Øyvind Roger HansenRøyken OL26.359.10
2Hallvard FjærLillomarka OL30.12+3.3710.24
3Ingemar Jansson HaverstadLierbygda OL30.39+4.0410.34
4Einar JensenNydalens SK31.05+4.3010.43 Last ned GPS-spor i gpx-format
5Lars HjermstadFossum IF31.08+4.3310.44
6Petter GullikstadRøros IL32.03+5.2811.03 Last ned GPS-spor i gpx-format
7Geir Holm GundersenKonnerud IL33.02+6.2711.23
8John HofossHadeland OL39.34+12.5913.38
9Stig Hultgreen KarlsenIL GeoForm47.01+20.2616.12
Bjørn WilladssenHeming Orienteringikke startet
Øyvind SørlieHadeland OLikke startet

H 65-

2 900 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sigurd DæhliLøten o-lag24.128.20
2Svein S JacobsenTyrving IL30.17+6.0510.26
3Bjørn SteinbekkenOdal OL - Orientering30.36+6.2410.33 Last ned GPS-spor i gpx-format
4Petter NæssOppsal Orientering32.35+8.2311.14
5Are EriksenOslostudentenes IK36.32+12.2012.35
6Odd Eide-FredriksenKamp/Vestheim IF40.14+16.0213.52
7Terje WikstrømRingsaker OK41.05+16.5314.10
8Tor TrøanHadeland OL41.13+17.0114.12

H 70-

2 110 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Eldar BørsumBækkelagets SK21.3710.14 Last ned GPS-spor i gpx-format
2Helge RevhaugRingerike OL23.05+1.2810.56
3Hasse BergstrømTyrving IL23.38+2.0111.12
4John Thomas PetersenNittedal OL29.29+7.5213.58
5Odd GundersenRaumar Orientering32.34+10.5715.26

H 75-

2 110 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anders TaraldrudIndre Østfold OK22.2810.38
2Olav HøiåsVang OL36.26+13.5817.16

H 80-

2 110 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Hans Haug RuudRaumar Orientering35.0016.35
2Arne Chr. ScheieØstmarka OK40.12+5.1219.03
Kristian OmestadKristiansand OKikke startet

Direkte C

2 400 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Dolf OkkermanNOTEAM27.5311.37
2Anders GauslaaRond OL30.33+2.4012.43
3Ingrid KjerkreitHeming Orientering35.20+7.2714.43
4Hilde Solli KvikstadOL Toten-Troll35.38+7.4514.50
5Per Rune LamTyrving IL35.51+7.5814.56
6Hege Norstad MariboRaumar Orientering38.44+10.5116.08
7Eldrid Odden OtterleiØstmarka OK43.33+15.4018.08
8Silje SætreFet OL45.15+17.2218.51
9Emil SkytterenOdal OL - Orientering48.23+20.3020.09
10Tor SimonsenOK Øst50.39+22.4621.06
11Andreas HansenNOTEAM1.04.39+36.4626.56
12Linda JacobsenNOTEAM1.32.00+1.04.0738.20
13Richard JohnsenPOL1.32.03+1.04.1038.21
Terje ThrondsenNittedal OLdiskvalifisert

Direkte B

2 740 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sverre StrandLierbygda OL24.549.05
2Mats ByfuglienNOTEAM37.56+13.0213.50
3Per StefferudTorridal IL39.02+14.0814.14
4Rolf BergNydalens SK42.15+17.2115.25
5Ingrid SkaaperNydalens SK44.59+20.0516.25
6Lene Margrethe SætabergetLunderseter IL45.46+20.5216.42
7Thomas BergTyrving IL46.30+21.3616.58
8Tone VollenRond OL47.06+22.1217.11
9Jane Karine HelmersenFet OL50.49+25.5518.32
10Hanne BrendeFossum IF53.34+28.4019.32
11Beate UndebergetOppsal Orientering53.42+28.4819.35
12Ingrid LuråsOppsal Orientering1.05.54+41.0024.03
13Marie Bjordal VegganOppsal Orientering1.20.00+55.0629.11
14Heidi BjordalOppsal Orientering1.20.14+55.2029.16

Direkte AK

2 900 m, 20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Håkon DavevadÅs-NMBU Orientering24.458.32
2Jøran KristensenHeming Orientering29.43+4.5810.14 Last ned GPS-spor i gpx-format
3Per Kristian EkebergTyrving IL31.25+6.4010.50
4Amelie AamidtOppsal Orientering34.34+9.4911.55
5Reidar FossumAsker Skiklubb41.47+17.0214.24
6Nils Henrik JendalFossum IF42.03+17.1814.30
7Per FossenHeming Orientering42.09+17.2414.32
8Terje BrendeFossum IF43.01+18.1614.50
9Synnøve Lyssand SandbergNydalens SK45.40+20.5515.44
10Hallvard BerTyrving IL47.35+22.5016.24
11Are NiåsteinTyrving IL49.17+24.3216.59
12Martin SkytterenOdal OL - Orientering49.46+25.0117.09
13Ingunn HelliesenNOTEAM51.54+27.0917.53
14Hanne FredheimLillomarka OL52.37+27.5218.08
15Solveig SørlienVang OL54.25+29.4018.45
16Haakon DolvenAsker Skiklubb54.50+30.0518.54
17Kristin Vollen SataøenRond OL57.17+32.3219.45
18Ivar MestadRøyken OL59.22+34.3720.28
19Randi BudahlFet OL1.02.48+38.0321.39
Stian SørlieRaumar Orienteringbrutt
Siv Susanne JystadØstmarka OKikke startet
Lotta MyhreIL Kollikke startet
Per Anders YtterbøAsker Skiklubbikke startet

Direkte AL

3 980 m, 39 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Øystein RastadAsker Skiklubb31.357.56
2Per-Ivar NikolaisenOppsal Orientering33.32+1.578.25
3Thomas BedinIndre Østfold OK35.15+3.408.51
4Bjørn Anders ElågenHeming Orientering35.30+3.558.55
5Brynjar FredheimLillomarka OL36.34+4.599.11
6Pål StenbergVang OL36.49+5.149.15
7Runar HafskjoldNydalens SK37.40+6.059.27
8Børge PedersenNydalens SK37.42+6.079.28
9Truls KvaaseBækkelagets SK38.33+6.589.41
10Bjørn MartiniAsker Skiklubb38.52+7.179.45
11Thomas JohansonHeming Orientering39.11+7.369.50
12Anja Berge GjellestadNydalens SK42.03+10.2810.33
13Kine DirroMåren OK42.26+10.5110.39
14Vidar StrandLierbygda OL42.57+11.2210.47
15Steinar EastwoodLillomarka OL45.24+13.4911.24
16Eirik JørgensenTyrving IL45.36+14.0111.27
17Ole Inge RismoenBrandval/Kongsvinger OK46.04+14.2911.34
18Arnstein DaleOL Vallset/Stange47.44+16.0911.59
19Bjørn ChristensenØstmarka OK48.09+16.3412.05
20Per Ole DahlsrudNydalens SK49.49+18.1412.31
21Espen JernbergNydalens SK51.40+20.0512.58
22Jon SolsrudNydalens SK51.54+20.1913.02
23Ivar MølnvikFossum IF51.57+20.2213.03
24Ingeborg ØdegårdBækkelagets SK52.12+20.3713.06
25einar StartnrNydalens SK53.15+21.4013.22
26Elena GrandLillomarka OL53.49+22.1413.31
27Per Ola UlsethNydalens SK56.29+24.5414.11
28Bernt GjellestadNydalens SK57.18+25.4314.23
29Anne Guro NøklebyRingerike OL57.41+26.0614.29
30Jan-Henrik  NilsenOppsal Orientering58.20+26.4514.39
31Steinar HansenLillomarka OL58.39+27.0414.44
32Christer AnderssonNOTEAM1.00.14+28.3915.08
33Brede Tolo HauglandAsker Skiklubb1.02.39+31.0415.44
34Pamela ÅstenKolbotn og Skimt OL1.02.44+31.0915.45
35Ola NilsenOppsal Orientering1.11.37+40.0217.59
36Torleif GaltelandAsker Skiklubb1.16.53+45.1819.19
37Mariell ArntzenGneist1.19.14+47.3919.54
38Aase MestadLillomarka OL1.27.38+56.0322.01 Last ned GPS-spor i gpx-format
Elise HafskjoldNydalens SKbrutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor