Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Romeriksløpet 2019

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Romeriksløpet 2019
Arrangørorganisasjon: Raumar Orientering
Dato: søndag 5 mai 2019

N-åpen

2 140 m, 46 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Vetle Eggen AndreassenRaumar Orienteringfullført
Astrid Marie Bauck JensenRaumar Orienteringfullført
Carl Magnus Bauck JensenRaumar Orienteringfullført
Ingebjørg BergeRaumar Orienteringfullført
Johanne BergeRaumar Orienteringfullført
Elmer BlomFet OLfullført
Petter Brenna-LundNittedal OLfullført
Ledig Eirk MyrboldRaumar Orienteringfullført
Linne EversRaumar Orienteringfullført
Solveig EversRaumar Orienteringfullført
Emma Margrethe FinstadRaumar Orienteringfullført
Maria Kittelsen FlesvikRaumar Orienteringfullført
Ida Berge GjellestadNydalens SKfullført
Astrid GlenneMåren OKfullført
Bjørn Ingemar GreenNydalens SKfullført
Martine Cecilie JensenRaumar Orienteringfullført
Oliver JensenRaumar Orienteringfullført
Emil Randby KatanRaumar Orienteringfullført
Jonas Randby KatanRaumar Orienteringfullført
Alf Hattestad KristensenHeming Orienteringfullført
Jens Sætre LorentzenFet OLfullført
Marius Brenna LundNittedal OLfullført
Håkon LynneRaumar Orienteringfullført
Per Magnus LynneRaumar Orienteringfullført
Eirill Johanne Andersen MariboRaumar Orienteringfullført
Askil MestadRøyken OLfullført
Eirill MestadRøyken OLfullført
Ildrid MestadRøyken OLfullført
Einar MyrvoldRaumar Orienteringfullført
Tarjei Hausken NordbergNydalens SKfullført
Hermine OddenMåren OKfullført
Isolde OddenMåren OKfullført
Martin finstad PaulsbergEidsvoll OLfullført
Signe Drange RuudRøyken OLfullført
Ivar Røise SaxhaugRaumar Orienteringfullført
Per Taje SkeieRaumar Orienteringfullført
Jenny Soma SlåstadRaumar Orienteringfullført
Klara Soma SlåstadRaumar Orienteringfullført
Esther StenbergVang OLfullført
Mari StenbergVang OLfullført
Silje StrandLierbygda OLfullført
Even ØsmundsetRaumar Orienteringfullført
Mina ØsmundsetRaumar Orienteringfullført
Maren Julie FinstadRaumar Orienteringdiskvalifisert
Håkon Jarl LynneRaumar Orienteringdiskvalifisert
Nora Vollen SataøenRond OLdiskvalifisert
Frode WallbergHeming Orienteringikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor