Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Nittedalsløpet KM Mellomdistanse Trimtex-løp

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Nittedalsløpet KM Mellomdistanse Trimtex-løp
Arrangørorganisasjon: Nittedal OL
Dato: søndag 8 september 2019

Raumar Orientering

32 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Linne EversU-N 10-20 (2)24.0211.13
2Emma Ailin SkårbøU-C 10-20 (11)31.10+4.3312.49
2Tron Erik HovindH 60- (3)1.02.29+13.3116.58
3Øystein Bieltvedt SkeieH 40- (4)1.29.29+31.3316.28
4Per SørbergDirB (19)56.25+8.4317.05
4Nina Elise EikDirC (5)1.02.35+32.4125.45
4Mari TaraldrudD 40- (4)1.37.54+46.2123.02
5Oline Soma SlåstadD 11-12 (8)30.43+12.4913.07
5Øistein Fagerli NæssH 17-18 (8)57.16+17.5211.24
5Kristine Eide RappD 17-18 (11)50.36+5.2611.54
5Øystein RappH 50- (15)56.56+11.1113.23
7Unni GlomnesD 11-12 (8)48.26+30.3220.41
7Ingrid Eide RappD 50- (11)57.11+12.0015.32
7Kevin RommetvedtH 13-14 (31)42.56+12.0112.55
8Maren Julie FinstadU-C 10-20 (11)1.06.21+39.4427.18
8Gjermund Taje SkeieH 13-14 (31)44.33+13.3813.25
9Jenny Soma SlåstadU-C 10-20 (11)1.06.23+39.4627.19
11Pål Kogstad NæssH 55- (13)1.06.46+33.0018.08
12Tommy SkårbøDirA (21)1.30.50+45.1717.18
14Geir Johan AndersenDirA (21)1.38.19+52.4618.43
16Katja SynsfjellD 21- (23)1.09.43+23.5113.53
21Alvin Andersen MariboH 13-14 (31)1.06.09+35.1419.55
25Øyvind LundH 21- (33)58.33+16.3410.07
25Håvard EikH 13-14 (31)1.15.11+44.1622.38
Astrid Marie Bauck JensenN-åpen (35)fullført
Carl Magnus Bauck JensenN-åpen (35)fullført
Solveig EversN-åpen (35)fullført
Vilja Olivia FinstadN-åpen (35)fullført
Eirill Johanne Andersen MariboN-åpen (35)fullført
Klara Soma SlåstadN-åpen (35)fullført
Jakob Ramse DønåsenH 11-12 (15)brutt
Silje VøyvikU-N 10-20 (2)ikke startet
Magnus SvingheimH 21- (33)ikke startet
Emma Margrethe FinstadN-åpen (35)diskvalifisert
Magnus GlomnesN-åpen (35)ikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor