Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Nittedalsløpet KM Mellomdistanse Trimtex-løp

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Nittedalsløpet KM Mellomdistanse Trimtex-løp
Arrangørorganisasjon: Nittedal OL
Dato: søndag 8 september 2019

Hjelp oss å gjøre arrangementene våre bedre gjennom å fylle ut deltakerundersøkelsen senest om 2 dager! (3 svar)

Nydalens SK

57 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Amund SaugestadH 9-10 (7)25.1611.13
1Maiken MoDirB (19)47.4214.27
1Helene ScheeleD 11-12 (8)17.547.38
1Elisabeth IngvaldsenD 45- (7)39.4010.46
1Pia Young VikD 15-16 (24)37.5811.04
1Anne M Hausken NordbergD 21- (23)45.529.08
1Marie ScheeleD 13-14 (23)29.039.44
1Oda ScheeleD 17-18 (11)45.1010.37
1Teodor Mo HjelsethH 15-16 (21)34.298.53
1Kornelius Kriszat-LøvfaldH 17-18 (8)39.247.50
1Jon Iver BakkenH 50- (15)45.4510.45
2John Kasper SvergjaDirA (21)48.50+3.179.18
2Else Kari Nordli ScheeleD 45- (7)42.41+3.0111.35
2Eira Skaarer WiklundD 13-14 (23)30.53+1.5010.21
2Silje Ekroll JahrenD 21- (23)46.36+0.449.16
3Rune RystadDirA (21)53.44+8.1110.14
3Anne DahlD 55- (4)59.05+19.0618.38
3Lars Young VikH 17-18 (8)46.22+6.589.14
3Eirik Kamstrup HovindH 21- (33)43.01+1.027.26
3Per Noah SommerheinH 13-14 (31)32.45+1.509.51
4Endre StoksethH 45- (14)55.04+8.5410.58
4Anders VisterH 21- (33)43.12+1.137.28
5Lars Ivar AarsethDirA (21)1.02.26+16.5311.53
5Kari MadslienD 50- (11)54.34+9.2314.49
6Yngvild Langedal BreivikD 17-18 (11)58.22+13.1213.44
6Synnøve Lyssand SandbergD 50- (11)56.29+11.1815.20
6Ottar WiklundH 50- (15)57.03+11.1813.25
7Jon Aukrust OsmoenH 21- (33)43.52+1.537.35
8Mari AarsethD 13-14 (23)36.49+7.4612.21
8Marte Madslien BakkenD 17-18 (11)1.01.52+16.4214.33
9Ada WulfsbergD 17-18 (11)1.04.20+19.1015.08
9Hanne Wærp HaugeD 13-14 (23)38.58+9.5513.04
10Iver AarsethU-C 10-20 (11)1.25.33+58.5635.12
11Jon SolsrudH 50- (15)1.01.41+15.5614.30
12Marie SaugestadD 15-16 (24)50.25+12.2714.41
12Tone Bergerud LyeD 21- (23)1.00.33+14.4112.03
12Martin Størmer-AntonsenH 15-16 (21)50.55+16.2613.07
13Sjur LangedalDirA (21)1.33.03+47.3017.43
13Ida NatåsDirB (19)1.11.15+23.3321.35
13Per SandbergH 55- (13)1.18.57+45.1121.27
15Rolf Andreas BergH 15-16 (21)55.55+21.2614.24
15Vetle Frydenlund NorlingH 13-14 (31)49.38+18.4314.56
17Maria JonssonD 21- (23)1.09.51+23.5913.54
17Elise Wærp HaugeD 15-16 (24)55.59+18.0116.19
20Marianne DæhliD 21- (23)1.19.27+33.3515.49
21Roisin LongD 21- (23)1.28.21+42.2917.35
21Jostein AndersenH 21- (33)55.22+13.239.34
23Frida SolsrudD 15-16 (24)1.05.59+28.0119.14
26Beat RothH 21- (33)58.59+17.0010.12
Otto Rygh HoltenN-åpen (35)fullført
Tarjei Hausken NordbergN-åpen (35)fullført
Johanne Ragnvin RystadN-åpen (35)fullført
Simon Ragnvin RystadN-åpen (35)fullført
Jone Rygh HoltenH 9-10 (7)diskvalifisert
Sigurd Størmer-AntonsenH 13-14 (31)diskvalifisert
Maiken SandbergD 21- (23)brutt
Max Skjerpen HusebyH 13-14 (31)brutt
Maren Jansson HaverstadD 21- (23)ikke startet
Henrik EijsinkH 21- (33)ikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor