Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Nittedalsløpet KM Mellomdistanse Trimtex-løp

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Nittedalsløpet KM Mellomdistanse Trimtex-løp
Arrangørorganisasjon: Nittedal OL
Dato: søndag 8 september 2019

Asker Skiklubb

28 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Jan Richard EriksenH 55- (13)33.469.10
2Selma Aure SkogedalD 11-12 (8)22.14+4.209.30
2Simen Dalen EriksenH 11-12 (15)17.56+0.097.39
4Ellen Aure SkogedalD 45- (7)50.06+10.2613.36
4Gjermund GravirH 50- (16)54.04+8.1912.43
6Ragnhild Øfsthus GravirD 13-14 (23)33.11+4.0811.08
7Arne FossheimH 55- (13)46.10+12.2412.32
8Olaf Halsaa DolvenH 17-18 (8)1.20.44+41.2016.04
9Simen Aure SkogedalH 15-16 (21)42.55+8.2611.03
10Arild NyhaugDirB (19)1.06.47+19.0520.14
10Nora Christine HansenD 13-14 (23)39.02+9.5913.05
11Torleif GaltelandDirB (19)1.08.57+21.1520.53
11Astrid YtterbøD 13-14 (23)39.33+10.3013.16
12Mathias BirkelundH 13-14 (31)47.33+16.3814.19
15Nina BirkelundDirA (21)1.43.50+58.1719.46
17Mathias NyhaugH 15-16 (21)1.20.38+46.0920.46
20Karin Halsaa DolvenD 13-14 (23)52.46+23.4317.42
30Pål SkogedalH 21- (33)1.07.28+25.2911.40
31Eirik AsdølH 21- (33)1.24.03+42.0414.32
Amalie BirkelundN-åpen (35)fullført
Eirik NastadN-åpen (35)fullført
Emma OlsenN-åpen (35)fullført
Silje Ruud FossheimN-åpen (35)fullført
Una NastadU-C 10-20 (11)diskvalifisert
Jorun RuudD 50- (11)diskvalifisert
Maren Aure SkogedalD 13-14 (23)diskvalifisert
Mikael BirkelundH 15-16 (21)diskvalifisert
Emil Ruud FossheimH 15-16 (21)diskvalifisert
Frikk Alvaro EmbergsrudH 17-18 (8)ikke startet
Martin BirkelundH 17-18 (8)ikke startet
Magnus Dalen EriksenN-åpen (35)ikke startet

Bækkelagets SK

10 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Ralph StreetH 21- (33)42.30+0.317.21
5Marthe GløersenD 21- (23)52.30+6.3810.27
8Carl Godager KaasH 21- (33)44.08+2.097.38
9Jan Erik AalbergH 50- (16)59.35+13.5014.01
10Lene Godager KaasD 21- (23)56.48+10.5611.18
15Magne JutulstadH 21- (33)46.51+4.528.06
17Vetle ChristiansenH 21- (33)48.02+6.038.18
20Olav EkrheimH 21- (33)52.52+10.539.08
27Eskil Sande GullordH 21- (33)59.54+17.5510.21
29Martin SchälliH 21- (33)1.03.20+21.2110.57

Elverum OK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Sander Tonjer FingarsenH 15-16 (21)37.16+2.479.36
6Mats LindaasH 15-16 (21)42.24+7.5510.55
9Audun FingarsenDirA (21)1.13.13+27.4013.56
Gaute LindaasH 15-16 (21)ikke startet

Fet OL

9 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Heidi TronbølD 40- (4)1.08.54+17.2116.12
3Sigmund ØlstadH 11-12 (15)21.51+4.049.20
4Jørgen LerH 11-12 (15)22.06+4.199.26
5Randi BudahlDirB (19)1.01.06+13.2418.30
5Ragnhild Mathea HelmersenD 15-16 (24)45.32+7.3413.16
7Laila BlomDirB (19)1.02.56+15.1419.04
8Raymond BerntzenH 45- (14)1.11.50+25.4014.18
15Ruth-Marie Høilund LerDirB (19)1.20.31+32.4924.23
Kyrre GranH 45- (14)diskvalifisert

Fossum IF

34 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Kjersti HovD 55- (4)39.5912.36
1Johan MichelsenH 45- (14)46.109.11
2Stein H. HagenH 50- (16)47.27+1.4211.09
3Anne RognerudDirC (5)1.00.57+31.0325.04
3Karen Hoel JomaasD 17-18 (11)47.33+2.2311.11
3Signe HoloD 13-14 (23)31.03+2.0010.25
3Torbjørn Blom-hagenH 45- (14)54.59+8.4910.57
4Øystein HoloH 55- (13)36.34+2.489.56
4Gunvor Hov HøydalD 21- (23)48.07+2.159.35
4Sondre Zahl HagenH 17-18 (8)50.47+11.2310.06
5Philip Lehmann RomørenH 15-16 (21)41.01+6.3210.34
6Arlid AndresenDirA (21)1.03.49+18.1612.09
6Håkon JendalH 55- (13)45.42+11.5612.25
7Helene Bjørkvold JendalD 15-16 (24)46.24+8.2613.31
7Marius BakkeH 17-18 (8)1.19.08+39.4415.45
7Anders GrevstadH 45- (14)1.07.37+21.2713.28
8Tormod BøeH 55- (13)51.05+17.1913.52
9Mikkel MichelsenH 11-12 (15)22.39+4.529.40
9Eldri HoloD 50- (11)1.03.23+18.1217.13
9Paul WadeH 55- (13)58.42+24.5615.57
9Knut Jostein SætnanH 45- (14)1.14.08+27.5814.46
10Johanne Rognerud BøeD 15-16 (24)48.27+10.2914.07
11Eirik Vie StrislandH 15-16 (21)49.00+14.3112.37
12Tuva HøyerD 13-14 (23)39.48+10.4513.21
12Fredrik HøyerH 50- (16)1.02.18+16.3314.39
13Kathinka Zahl HagenD 15-16 (24)50.29+12.3114.43
14Sindre Vie StrislandH 15-16 (21)53.50+19.2113.52
16Børge Nilsen BergH 15-16 (21)1.10.28+35.5918.09
18Heidi Kristina SebjørnsenD 15-16 (24)57.36+19.3816.47
22Ragnhild Blom-HagenD 15-16 (24)1.04.40+26.4218.51
Henrik DuvaasN-åpen (35)fullført
Birk Felland SætnanH 15-16 (21)diskvalifisert
Gustav Andresen SkotteH 15-16 (21)diskvalifisert
Christian JomaasH 50- (16)diskvalifisert
Mari BrendeD 15-16 (24)ikke startet
Selma Tørudbakken JendalD 15-16 (24)ikke startet

Fredrikstad SK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
5Håvard LucasenH 21- (33)43.13+1.147.28

Frol IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
9Eirin Svanøe-HafstadD 21- (23)54.03+8.1110.46
16Jo Forseth IndgaardH 21- (33)47.56+5.578.17

Gjø-Vard OL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Torbjørn KravdalH 40- (4)59.36+1.4010.58
5Marie KravdalD 13-14 (23)32.05+3.0210.45
6Eline KravdalD 11-12 (8)35.42+17.4815.15
10Annar Erlien SolerødH 15-16 (21)48.33+14.0412.30
Astrid KravdalD 40- (4)ikke startet

Hamar OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Anine LomeD 21- (23)46.58+1.069.21
3Mona LomeD 50- (11)52.35+7.2414.17

Heming Orientering

21 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Astrid Stokka BeekU-N 10-20 (2)25.50+1.4812.04
2Magnus Eide-FredriksenH 17-18 (8)46.01+6.379.10
3Henni Hattestad KristensenD 11-12 (8)22.15+4.219.30
3Knut Erling ØenH 50- (16)50.05+4.2011.47
5Einar ØstvoldU-C 10-20 (11)50.04+23.2720.36
5Theo HodneH 11-12 (15)22.11+4.249.28
6Hanne Marte ØstvoldDirB (19)1.02.33+14.5118.57
6Johann Stokka BeekU-C 10-20 (11)53.34+26.5722.02
6August Syrdal ØenH 17-18 (8)1.05.38+26.1413.04
8Lasse ArnesenH 50- (16)59.30+13.4514.00
10Anders FlågenH 50- (16)59.37+13.5214.01
13Anne ØstvoldD 13-14 (23)40.36+11.3313.37
15Ida Marie FlågenD 15-16 (24)54.50+16.5215.59
18Harald Astrup ArnesenH 21- (33)51.14+9.158.51
21Hannah Syrdal ØenD 15-16 (24)1.03.40+25.4218.33
Bjørn Ingemar GreenN-åpen (35)fullført
Ida Øvrebø MyrvollN-åpen (35)fullført
Roger ØstvoldDirB (19)diskvalifisert
Ella BerstadD 15-16 (24)diskvalifisert
Anna Øvrebø MyrvoldD 13-14 (23)diskvalifisert
Sigurd Øvrebø MyrvoldH 11-12 (15)ikke startet
Marit InngjerdingenD 45- (7)ikke startet
Anders Næss-UlsethH 13-14 (31)ikke startet
Øystein MyrvoldH 45- (14)ikke startet
Jøran KristensenH 45- (14)ikke startet
Alf Hattestad KristensenN-åpen (35)diskvalifisert
Annika Næss-UlsethN-åpen (35)ikke startet

IFK Bombarda

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
18Martina PalumboD 21- (23)1.10.56+25.0414.07

IL GeoForm

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Vidar BerteigH 65- (3)35.5311.19
4Sharon BroadwellD 55- (4)1.11.35+31.3622.34
Stig Hultgreen KarlsenH 60- (3)diskvalifisert

IL Koll

14 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Thomas Nissen HellerudH 9-10 (7)27.0412.01
0Ole Jacob MyklebustH 9-10 (7)29.4713.14
1Larl Magnus BergeDirA (21)45.338.40
2Jan Tore LudvigsenH 45- (14)51.13+5.0310.12
5Martin Christoffer BorgH 13-14 (31)35.16+4.2110.37
8Oscar Birk Andenæs RiiseH 11-12 (15)22.28+4.419.36
10Lotta MyhreD 50- (11)1.30.13+45.0224.30
10Tobias Tronbøl LiumH 13-14 (31)46.55+16.0014.07
27Jonas HickenH 13-14 (31)1.20.08+49.1324.08
Ludvig Balchen LudvigsenN-åpen (35)fullført
Erlend BergeN-åpen (35)fullført
Simen MortensenN-åpen (35)fullført
Magnus  RiiseN-åpen (35)fullført
Kristin MortensenDirC (5)diskvalifisert
Pål MyklebustDirB (19)ikke startet
Aksel Nissen HellerudH 11-12 (15)ikke startet
Pauline MyklebustD 13-14 (23)ikke startet
Johannes Salvesen-LundeH 13-14 (31)ikke startet
Lauritz Nissen HellerudN-åpen (35)ikke startet

Kamp/Vestheim IF

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Odd Eide-FredriksenH 65- (3)54.33+18.4017.12

Kolbotn og Skimt OL

9 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Pamela ÅstenD 50- (11)45.1112.16
1Håvard HarstadH 40- (4)57.5610.40
3Alva Marika NiklassonD 15-16 (24)43.21+5.2312.38
4Nils Anders NiklassonH 13-14 (31)33.44+2.4910.09
12Henrik HarstadH 11-12 (15)26.35+8.4811.21
12John YtternesH 55- (13)1.15.41+41.5520.33
13Erlend RehnH 50- (16)1.03.29+17.4414.56
14Hanna RehnD 15-16 (24)54.39+16.4115.55
15Emilie RehnD 13-14 (23)41.43+12.4013.59
Celine YtternesD 17-18 (11)ikke startet

Larvik OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Lovise FremstadDirB (19)51.21+3.3915.33

Lillehammer OK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Ole Gunnar Kleppa MadslienH 15-16 (21)39.51+5.2210.16
6Martine SkjelsvikD 15-16 (24)45.59+8.0113.24
11Marion Halvorsen NustadD 17-18 (11)1.46.31+1.01.2125.03

Lillomarka OL

26 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Stian LillegårdDirC (5)29.5412.18
1Tore SannesH 60- (3)48.5813.18
1Jens Johan BrekkeH 19-20 (4)46.538.38
2Netta Bar-NathanD 15-16 (24)43.13+5.1512.35
3Didrik BredesenH 19-20 (4)2.15.38+1.28.4524.58
3Line Bar-NathanD 40- (4)1.35.07+43.3422.22
4Assaf Bar-NathanH 40- (4)2.02.28+1.04.3222.33
5Lene ColquhounD 45- (7)1.07.02+27.2218.12
6Rasmus D. EastwoodH 13-14 (31)38.04+7.0911.27
6Steinar EastwoodH 45- (14)55.38+9.2811.04
7Aase MestadD 45- (7)1.23.38+43.5822.43
7Magne BrændenH 50- (16)59.01+13.1613.53
8Terje BlindheimDirA (21)1.13.05+27.3213.55
8Doris LarssonD 50- (11)1.00.07+14.5616.20
10Alfred Holtan SanderudH 11-12 (15)23.08+5.219.53
11Vebjørn Emil BlindheimH 13-14 (31)47.14+16.1914.13
15Silas Mestad HansenH 11-12 (15)50.24+32.3721.32
16Vibeke HøstDirB (19)1.24.00+36.1825.27
16Jonathan WoodhouseH 13-14 (31)50.47+19.5215.17
17Nov Bar-NathanH 13-14 (31)53.28+22.3316.06
20Eskil BrændenH 13-14 (31)1.05.52+34.5719.50
22Håkon BogasonH 13-14 (31)1.07.11+36.1620.14
Merete RørvikDirA (21)diskvalifisert
Elias Skjolden SørensenH 19-20 (4)diskvalifisert
Karoline SønsterudbråtenD 21- (23)diskvalifisert
Torbjørn LundebyH 13-14 (31)diskvalifisert
Guro BrændenD 11-12 (8)ikke startet
Mathias BenjaminsenH 21- (33)ikke startet

Løten o-lag

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
12Torstein BergH 45- (14)1.20.02+33.5215.56
16June Rogstad BekkevoldD 15-16 (24)55.43+17.4516.14
20Henriette BergD 15-16 (24)59.38+21.4017.23
Tage Rogstad BekkevoldH 11-12 (15)ikke startet

Nittedal OL

18 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Ole Jakob TrøanH 9-10 (7)36.1716.07
0Embrik NordsetH 9-10 (7)43.1419.12
1Eiven SkramH 11-12 (15)17.477.35
6Casper Eckmann AronsenH 11-12 (15)22.15+4.289.30
7Vinjar Ellef SkramH 11-12 (15)22.22+4.359.33
11Jo Bogstrand IngvaldsenH 11-12 (15)24.58+7.1110.40
26Alfred Eckmann AronsenH 13-14 (31)1.19.15+48.2023.52
Petter Brenna LundN-åpen (35)fullført
Brede Holund NysethN-åpen (35)fullført
Mari Kristensen KvåleN-åpen (35)fullført
Tomine NordsetN-åpen (35)fullført
Karoline Røren OlaussenN-åpen (35)fullført
Mikkjel Tutturen SvenningsenN-åpen (35)fullført
Simen TrøanN-åpen (35)fullført
Bertine Holund NysethD 9-10 (3)59.2926.26
Selma Tutturen SvenningsenD 9-10 (3)59.2926.26
Estin SkramH 11-12 (15)ikke startet
Miller SteenDirB (19)ikke startet
Simen Kjenseth GlendrangeH 9-10 (7)ikke startet
Jonas SteenH 13-14 (31)ikke startet
Simen Gløgård StensrudH 13-14 (31)ikke startet
Miriam Eggen SjølystN-åpen (35)diskvalifisert
Elise SteenN-åpen (35)diskvalifisert
Sølve SkramN-åpen (35)ikke startet

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
8Jon BerglandDirB (19)1.04.17+16.3519.28

NTNUI

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
7Sigrid AlexandersenD 21- (23)53.04+7.1210.34
11Malin SandstadD 21- (23)59.33+13.4111.51
Jostein TandbergH 21- (33)diskvalifisert

Nydalens SK

57 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Amund SaugestadH 9-10 (7)25.1611.13
1Maiken MoDirB (19)47.4214.27
1Helene ScheeleD 11-12 (8)17.547.38
1Elisabeth IngvaldsenD 45- (7)39.4010.46
1Pia Young VikD 15-16 (24)37.5811.04
1Anne M Hausken NordbergD 21- (23)45.529.08
1Marie ScheeleD 13-14 (23)29.039.44
1Oda ScheeleD 17-18 (11)45.1010.37
1Teodor Mo HjelsethH 15-16 (21)34.298.53
1Kornelius Kriszat-LøvfaldH 17-18 (8)39.247.50
1Jon Iver BakkenH 50- (16)45.4510.45
2John Kasper SvergjaDirA (21)48.50+3.179.18
2Else Kari Nordli ScheeleD 45- (7)42.41+3.0111.35
2Eira Skaarer WiklundD 13-14 (23)30.53+1.5010.21
2Silje Ekroll JahrenD 21- (23)46.36+0.449.16
3Rune RystadDirA (21)53.44+8.1110.14
3Anne DahlD 55- (4)59.05+19.0618.38
3Lars Young VikH 17-18 (8)46.22+6.589.14
3Eirik Kamstrup HovindH 21- (33)43.01+1.027.26
3Per Noah SommerheinH 13-14 (31)32.45+1.509.51
4Endre StoksethH 45- (14)55.04+8.5410.58
4Anders VisterH 21- (33)43.12+1.137.28
5Lars Ivar AarsethDirA (21)1.02.26+16.5311.53
5Kari MadslienD 50- (11)54.34+9.2314.49
6Yngvild Langedal BreivikD 17-18 (11)58.22+13.1213.44
6Synnøve Lyssand SandbergD 50- (11)56.29+11.1815.20
6Ottar WiklundH 50- (16)57.03+11.1813.25
7Jon Aukrust OsmoenH 21- (33)43.52+1.537.35
8Mari AarsethD 13-14 (23)36.49+7.4612.21
8Marte Madslien BakkenD 17-18 (11)1.01.52+16.4214.33
9Ada WulfsbergD 17-18 (11)1.04.20+19.1015.08
9Hanne Wærp HaugeD 13-14 (23)38.58+9.5513.04
10Iver AarsethU-C 10-20 (11)1.25.33+58.5635.12
11Jon SolsrudH 50- (16)1.01.41+15.5614.30
12Marie SaugestadD 15-16 (24)50.25+12.2714.41
12Tone Bergerud LyeD 21- (23)1.00.33+14.4112.03
12Martin Størmer-AntonsenH 15-16 (21)50.55+16.2613.07
13Sjur LangedalDirA (21)1.33.03+47.3017.43
13Ida NatåsDirB (19)1.11.15+23.3321.35
13Per SandbergH 55- (13)1.18.57+45.1121.27
15Rolf Andreas BergH 15-16 (21)55.55+21.2614.24
15Vetle Frydenlund NorlingH 13-14 (31)49.38+18.4314.56
17Maria JonssonD 21- (23)1.09.51+23.5913.54
17Elise Wærp HaugeD 15-16 (24)55.59+18.0116.19
20Marianne DæhliD 21- (23)1.19.27+33.3515.49
21Roisin LongD 21- (23)1.28.21+42.2917.35
21Jostein AndersenH 21- (33)55.22+13.239.34
23Frida SolsrudD 15-16 (24)1.05.59+28.0119.14
26Beat RothH 21- (33)58.59+17.0010.12
Otto Rygh HoltenN-åpen (35)fullført
Tarjei Hausken NordbergN-åpen (35)fullført
Johanne Ragnvin RystadN-åpen (35)fullført
Simon Ragnvin RystadN-åpen (35)fullført
Jone Rygh HoltenH 9-10 (7)diskvalifisert
Sigurd Størmer-AntonsenH 13-14 (31)diskvalifisert
Maiken SandbergD 21- (23)brutt
Max Skjerpen HusebyH 13-14 (31)brutt
Maren Jansson HaverstadD 21- (23)ikke startet
Henrik EijsinkH 21- (33)ikke startet

OK Horten

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
17Anne Marte PensgaardDirB (19)1.49.49+1.02.0733.16

OK Øst

0 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
Erlend RåheimH 55- (13)ikke startet

OL Toten-Troll

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
7Lars FlaskerudU-C 10-20 (11)1.02.01+35.2425.31
10Trond FlaskerudH 45- (14)1.14.43+28.3314.53
14Amund FlaskerudH 13-14 (31)48.42+17.4714.40
19Kristine Sollien FlaskerudD 21- (23)1.13.50+27.5814.42

Oppsal Orientering

37 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Margaret RoseveareD 60- (2)1.22.3526.03
1Christoffer ÅnensenH 13-14 (31)30.559.18
1Kari-Ann ÅnensenD 40- (4)51.3312.07
2Ram RayamajhiDirB (19)50.17+2.3515.14
2Anne-Elise Jensrud EdstrømD 60- (2)1.34.28+11.5329.48
2Sondre OlaussenH 13-14 (31)32.30+1.359.47
3Åse LuråsU-C 10-20 (11)44.23+17.4618.15
3Anselm ReichenbachH 15-16 (21)39.42+5.1310.13
4Ingeborg Roll MoslandD 13-14 (23)31.43+2.4010.38
4Tina KallesonD 17-18 (11)48.31+3.2111.24
6Heidi BjordalD 45- (7)1.16.51+37.1120.52
7Ane HustvedtD 13-14 (23)34.08+5.0511.27
8Ask OlaussenH 15-16 (21)42.54+8.2511.03
9Eskild KolshusDirB (19)1.04.28+16.4619.32
10Helge Grenager SolheimDirA (21)1.20.01+34.2815.14
11Elin KallesonDirA (21)1.28.35+43.0216.52
12Kristina KolshusDirB (19)1.10.21+22.3921.19
13Marius E. AamodtH 15-16 (21)52.02+17.3313.24
13Audun HvenekildeH 45- (14)2.02.01+1.15.5124.18
14Gunnhild LuråsDirB (19)1.15.24+27.4222.50
14Simen ÅnensenH 11-12 (15)31.57+14.1013.39
14Mari KallesonD 13-14 (23)40.41+11.3813.39
15Arne OlaussenH 50- (16)1.13.12+27.2717.13
16Magnus ZachariasenDirA (21)1.50.03+1.04.3020.57
16Sofie Solheim UndebergetD 13-14 (23)42.19+13.1614.12
17Martin ReichenbachDirA (21)1.51.15+1.05.4221.11
18Gabriel SolemH 13-14 (31)57.57+27.0217.27
19Tale Nordby HvenekildeD 13-14 (23)44.39+15.3614.58
19Katrine Bjordal VegganD 15-16 (24)58.29+20.3117.03
19Jakob A. GjedeboH 13-14 (31)1.05.29+34.3419.43
Julia Malathi Brox RayamajhiD 9-10 (3)37.3216.40
Jan Andreas EdstrømDirA (21)diskvalifisert
Hans ZachariasenDirB (19)diskvalifisert
Tuva Berger GjelstadD 11-12 (8)diskvalifisert
Henning ReichenbachH 13-14 (31)diskvalifisert
Dagrun Brox RayamajhiDirA (21)ikke startet
Sissel Nordby HvenekildeD 45- (7)ikke startet
Thomas RuudH 21- (33)ikke startet
Morten MoslandH 45- (14)ikke startet
Bjørn Kalleson RøedN-åpen (35)diskvalifisert
Sigurd Bjella UnnebergN-åpen (35)diskvalifisert

Raumar Orientering

32 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Linne EversU-N 10-20 (2)24.0211.13
2Emma Ailin SkårbøU-C 10-20 (11)31.10+4.3312.49
2Tron Erik HovindH 60- (3)1.02.29+13.3116.58
3Øystein Bieltvedt SkeieH 40- (4)1.29.29+31.3316.28
4Per SørbergDirB (19)56.25+8.4317.05
4Nina Elise EikDirC (5)1.02.35+32.4125.45
4Mari TaraldrudD 40- (4)1.37.54+46.2123.02
5Oline Soma SlåstadD 11-12 (8)30.43+12.4913.07
5Øistein Fagerli NæssH 17-18 (8)57.16+17.5211.24
5Kristine Eide RappD 17-18 (11)50.36+5.2611.54
5Øystein RappH 50- (16)56.56+11.1113.23
7Unni GlomnesD 11-12 (8)48.26+30.3220.41
7Ingrid Eide RappD 50- (11)57.11+12.0015.32
7Kevin RommetvedtH 13-14 (31)42.56+12.0112.55
8Maren Julie FinstadU-C 10-20 (11)1.06.21+39.4427.18
8Gjermund Taje SkeieH 13-14 (31)44.33+13.3813.25
9Jenny Soma SlåstadU-C 10-20 (11)1.06.23+39.4627.19
11Pål Kogstad NæssH 55- (13)1.06.46+33.0018.08
12Tommy SkårbøDirA (21)1.30.50+45.1717.18
14Geir Johan AndersenDirA (21)1.38.19+52.4618.43
16Katja SynsfjellD 21- (23)1.09.43+23.5113.53
21Alvin Andersen MariboH 13-14 (31)1.06.09+35.1419.55
25Øyvind LundH 21- (33)58.33+16.3410.07
25Håvard EikH 13-14 (31)1.15.11+44.1622.38
Astrid Marie Bauck JensenN-åpen (35)fullført
Carl Magnus Bauck JensenN-åpen (35)fullført
Solveig EversN-åpen (35)fullført
Vilja Olivia FinstadN-åpen (35)fullført
Eirill Johanne Andersen MariboN-åpen (35)fullført
Klara Soma SlåstadN-åpen (35)fullført
Jakob Ramse DønåsenH 11-12 (15)brutt
Silje VøyvikU-N 10-20 (2)ikke startet
Magnus SvingheimH 21- (33)ikke startet
Emma Margrethe FinstadN-åpen (35)diskvalifisert
Magnus GlomnesN-åpen (35)ikke startet

Ringsaker OK

0 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
Ingeborg Hasle HaslestadD 15-16 (24)ikke startet

Sandefjord OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Ragne KlavenesU-C 10-20 (11)26.3710.57

Sandnes IL (Rogaland)

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Morten AamodtH 55- (13)35.34+1.489.39

Tyrving IL

36 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Håkon Juell LarsenH 9-10 (7)51.5723.05
1Solveig Eline BergD 19-20 (2)1.02.4414.45
1Bjørn EkebergH 21- (33)41.597.15
2Kirsti Grundnes BergD 55- (4)57.41+17.4218.11
2Per ØhlckersH 65- (3)47.41+11.4815.02
2Hege FeiringD 50- (11)46.32+1.2112.38
2Mina JørgensenD 17-18 (11)47.13+2.0311.06
3Anders AsdølH 55- (13)35.53+2.079.45
3Milda ØhlckersD 45- (7)46.38+6.5812.40
4Herman Finstad LandU-C 10-20 (11)46.37+20.0019.11
4Nora SkauenD 50- (11)53.34+8.2314.33
4Vida Helland-HansenD 15-16 (24)44.20+6.2212.55
5Hallvard BergH 55- (13)43.13+9.2711.44
5Kjetil MolundH 45- (14)55.25+9.1511.02
6Ingunn Hultgreen WeltzienD 21- (23)52.54+7.0210.32
6Håkon Jarvis WestergårdH 21- (33)43.17+1.187.29
7Katrine Finstad LandDirA (21)1.11.52+26.1913.41
7Kristian Juell LarsenH 15-16 (21)42.36+8.0710.58
8Linnea HolstD 15-16 (24)46.31+8.3313.33
9Mille Baastad BergD 15-16 (24)48.20+10.2214.05
9Torgeir NørbechH 21- (33)44.35+2.367.42
10Stella HolmboeD 17-18 (11)1.07.00+21.5015.45
10Tom RådahlH 55- (13)1.03.41+29.5517.18
10Ivar LundanesH 21- (33)44.45+2.467.44
11Kajsa Meyer LarssonD 15-16 (24)50.11+12.1314.37
11Martin JohanssonH 21- (33)45.12+3.137.49
11Eirik JørgensenH 45- (14)1.14.55+28.4514.55
12Olle BoströmH 21- (33)45.15+3.167.49
13Magnus MolundH 11-12 (15)31.14+13.2713.20
13Marion AebiD 21- (23)1.02.07+16.1512.22
14Morten Jarvis WestergårdH 21- (33)46.20+4.218.00
14Jens Christian HolstH 50- (16)1.09.57+24.1216.27
18Sofia ØhlckersD 13-14 (23)44.08+15.0514.48
22Lukas PetersonH 21- (33)55.53+13.549.40
Elias MolundN-åpen (35)fullført
Kristine FjeldboD 21- (23)diskvalifisert
Iris HolstD 17-18 (11)ikke startet
Kristine SolbakkenD 15-16 (24)ikke startet
Emma Meyer LarssonD 17-18 (11)ikke startet
Ådne SkjærsteinH 17-18 (8)ikke startet
Karl FremstadH 21- (33)ikke startet
Marius Juell LarsenH 13-14 (31)ikke startet

Vang OL

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Njaal Ellegaard MelbyH 19-20 (4)51.26+4.339.28
4Even LindaasDirA (21)56.31+10.5810.45
17Maren HenriksenD 13-14 (23)42.39+13.3614.18
28Kristoffer Børke SætabergetH 13-14 (31)1.44.46+1.13.5131.33
Sunniva Alm-KristiansenU-B 12-20 (1)diskvalifisert

Vegårshei IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
24Olav VestølH 21- (33)57.24+15.259.55

Østmarka OK

10 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Ingrid Jarstadmarken PriceD 11-12 (8)22.26+4.329.35
7Ingrid Marie Stubban HygenD 17-18 (11)58.31+13.2113.46
9Håvard RønningenH 13-14 (31)45.10+14.1513.36
13Mathias LinløkkenH 13-14 (31)48.29+17.3414.36
15Marie Hammer IversenD 21- (23)1.09.00+23.0813.44
21Ellen Margrete Stubban HygenD 13-14 (23)1.09.31+40.2823.19
23Andreas SandernesH 13-14 (31)1.13.14+42.1922.03
24Erlend OtterleiH 13-14 (31)1.14.40+43.4522.29
Anna Cecilie LinløkkenD 19-20 (2)diskvalifisert
Kim Aleksander Hammer IversenH 21- (33)diskvalifisert
Alexandra LinløkkenD 17-18 (11)ikke startet
Janna Sofie TellesbøD 15-16 (24)ikke startet
Inge RambergH 50- (16)ikke startet

Ås-NMBU Orientering

9 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Silje Kjenseth-WynterDirC (5)36.36+6.4215.03
8Kaja Winsnes NordhagenD 21- (23)53.15+7.2310.36
13Ivar Aukrust OsmoenH 21- (33)46.12+4.137.59
14Rannveig W. NordhagenD 21- (23)1.06.31+20.3913.15
19Jostein Svaland DaleH 21- (33)51.25+9.268.53
23Henrik UpsalH 21- (33)56.30+14.319.46
28Linus OlhansH 21- (33)1.01.56+19.5710.42
Ellen Kristine KorenDirA (21)diskvalifisert
Ivar MaalenDirA (21)diskvalifisert
Vegard Fiane PedersenH 21- (33)ikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor