Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Nittedalsløpet KM Mellomdistanse Trimtex-løp

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Nittedalsløpet KM Mellomdistanse Trimtex-løp
Arrangørorganisasjon: Nittedal OL
Dato: søndag 8 september 2019

N-åpen

2 130 m, 35 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Ludvig Balchen LudvigsenIL Kollfullført
Astrid Marie Bauck JensenRaumar Orienteringfullført
Carl Magnus Bauck JensenRaumar Orienteringfullført
Erlend BergeIL Kollfullført
Amalie BirkelundAsker Skiklubbfullført
Petter Brenna LundNittedal OLfullført
Henrik DuvaasFossum IFfullført
Solveig EversRaumar Orienteringfullført
Vilja Olivia FinstadRaumar Orienteringfullført
Bjørn Ingemar GreenHeming Orienteringfullført
Otto Rygh HoltenNydalens SKfullført
Brede Holund NysethNittedal OLfullført
Mari Kristensen KvåleNittedal OLfullført
Eirill Johanne Andersen MariboRaumar Orienteringfullført
Elias MolundTyrving ILfullført
Simen MortensenIL Kollfullført
Eirik NastadAsker Skiklubbfullført
Tarjei Hausken NordbergNydalens SKfullført
Tomine NordsetNittedal OLfullført
Karoline Røren OlaussenNittedal OLfullført
Emma OlsenAsker Skiklubbfullført
Johanne Ragnvin RystadNydalens SKfullført
Simon Ragnvin RystadNydalens SKfullført
Magnus  RiiseIL Kollfullført
Silje Ruud FossheimAsker Skiklubbfullført
Klara Soma SlåstadRaumar Orienteringfullført
Mikkjel Tutturen SvenningsenNittedal OLfullført
Simen TrøanNittedal OLfullført
Ida Øvrebø MyrvollHeming Orienteringfullført
Miriam Eggen SjølystNittedal OLdiskvalifisert
Emma Margrethe FinstadRaumar Orienteringdiskvalifisert
Alf Hattestad KristensenHeming Orienteringdiskvalifisert
Bjørn Kalleson RøedOppsal Orienteringdiskvalifisert
Elise SteenNittedal OLdiskvalifisert
Sigurd Bjella UnnebergOppsal Orienteringdiskvalifisert
Petter Brenna-LundNittedal OLikke startet
Magnus Dalen EriksenAsker Skiklubbikke startet
Magnus GlomnesRaumar Orienteringikke startet
Lauritz Nissen HellerudIL Kollikke startet
Annika Næss-UlsethHeming Orienteringikke startet
Sølve SkramNittedal OLikke startet

D 9-10

2 250 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Julia Malathi Brox RayamajhiOppsal Orientering37.3216.40
Selma Tutturen SvenningsenNittedal OL59.2926.26
Bertine Holund NysethNittedal OLikke startet

D 11-12

2 340 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Helene ScheeleNydalens SK17.547.38
2Selma Aure SkogedalAsker Skiklubb22.14+4.209.30
3Henni Hattestad KristensenHeming Orientering22.15+4.219.30
4Ingrid Jarstadmarken PriceØstmarka OK22.26+4.329.35
5Oline Soma SlåstadRaumar Orientering30.43+12.4913.07
6Eline KravdalGjø-Vard OL35.42+17.4815.15
7Unni GlomnesRaumar Orientering48.26+30.3220.41
Tuva Berger GjelstadOppsal Orienteringdiskvalifisert
Guro BrændenLillomarka OLikke startet

D 13-14

2 980 m, 23 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marie ScheeleNydalens SK29.039.44
2Eira Skaarer WiklundNydalens SK30.53+1.5010.21
3Signe HoloFossum IF31.03+2.0010.25
4Ingeborg Roll MoslandOppsal Orientering31.43+2.4010.38
5Marie KravdalGjø-Vard OL32.05+3.0210.45
6Ragnhild Øfsthus GravirAsker Skiklubb33.11+4.0811.08
7Ane HustvedtOppsal Orientering34.08+5.0511.27
8Mari AarsethNydalens SK36.49+7.4612.21
9Hanne Wærp HaugeNydalens SK38.58+9.5513.04
10Nora Christine HansenAsker Skiklubb39.02+9.5913.05
11Astrid YtterbøAsker Skiklubb39.33+10.3013.16
12Tuva HøyerFossum IF39.48+10.4513.21
13Anne ØstvoldHeming Orientering40.36+11.3313.37
14Mari KallesonOppsal Orientering40.41+11.3813.39
15Emilie RehnKolbotn og Skimt OL41.43+12.4013.59
16Sofie Solheim UndebergetOppsal Orientering42.19+13.1614.12
17Maren HenriksenVang OL42.39+13.3614.18
18Sofia ØhlckersTyrving IL44.08+15.0514.48
19Tale Nordby HvenekildeOppsal Orientering44.39+15.3614.58
20Karin Halsaa DolvenAsker Skiklubb52.46+23.4317.42
21Ellen Margrete Stubban HygenØstmarka OK1.09.31+40.2823.19
Anna Øvrebø MyrvoldHeming Orienteringdiskvalifisert
Maren Aure SkogedalAsker Skiklubbdiskvalifisert
Pauline MyklebustIL Kollikke startet

D 15-16

3 430 m, 24 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Pia Young VikNydalens SK37.5811.04
2Netta Bar-NathanLillomarka OL43.13+5.1512.35
3Alva Marika NiklassonKolbotn og Skimt OL43.21+5.2312.38
4Vida Helland-HansenTyrving IL44.20+6.2212.55
5Ragnhild Mathea HelmersenFet OL45.32+7.3413.16
6Martine SkjelsvikLillehammer OK45.59+8.0113.24
7Helene Bjørkvold JendalFossum IF46.24+8.2613.31
8Linnea HolstTyrving IL46.31+8.3313.33
9Mille Baastad BergTyrving IL48.20+10.2214.05
10Johanne Rognerud BøeFossum IF48.27+10.2914.07
11Kajsa Meyer LarssonTyrving IL50.11+12.1314.37
12Marie SaugestadNydalens SK50.25+12.2714.41
13Kathinka Zahl HagenFossum IF50.29+12.3114.43
14Hanna RehnKolbotn og Skimt OL54.39+16.4115.55
15Ida Marie FlågenHeming Orientering54.50+16.5215.59
16June Rogstad BekkevoldLøten o-lag55.43+17.4516.14
17Elise Wærp HaugeNydalens SK55.59+18.0116.19
18Heidi Kristina SebjørnsenFossum IF57.36+19.3816.47
19Katrine Bjordal VegganOppsal Orientering58.29+20.3117.03
20Henriette BergLøten o-lag59.38+21.4017.23
21Hannah Syrdal ØenHeming Orientering1.03.40+25.4218.33
22Ragnhild Blom-HagenFossum IF1.04.40+26.4218.51
23Frida SolsrudNydalens SK1.05.59+28.0119.14
Ella BerstadHeming Orienteringdiskvalifisert
Kristine SolbakkenTyrving ILikke startet
Ingeborg Hasle HaslestadRingsaker OKikke startet
Janna Sofie TellesbøØstmarka OKikke startet
Mari BrendeFossum IFikke startet
Selma Tørudbakken JendalFossum IFikke startet

D 17-18

4 250 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Oda ScheeleNydalens SK45.1010.37
2Mina JørgensenTyrving IL47.13+2.0311.06
3Karen Hoel JomaasFossum IF47.33+2.2311.11
4Tina KallesonOppsal Orientering48.31+3.2111.24
5Kristine Eide RappRaumar Orientering50.36+5.2611.54
6Yngvild Langedal BreivikNydalens SK58.22+13.1213.44
7Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OK58.31+13.2113.46
8Marte Madslien BakkenNydalens SK1.01.52+16.4214.33
9Ada WulfsbergNydalens SK1.04.20+19.1015.08
10Stella HolmboeTyrving IL1.07.00+21.5015.45
11Marion Halvorsen NustadLillehammer OK1.46.31+1.01.2125.03
Celine YtternesKolbotn og Skimt OLikke startet
Alexandra LinløkkenØstmarka OKikke startet
Iris HolstTyrving ILikke startet
Emma Meyer LarssonTyrving ILikke startet

D 19-20

4 250 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Solveig Eline BergTyrving IL1.02.4414.45
Anna Cecilie LinløkkenØstmarka OKdiskvalifisert

D 21-

5 020 m, 24 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anne M Hausken NordbergNydalens SK45.529.08
2Silje Ekroll JahrenNydalens SK46.36+0.449.16
3Anine LomeHamar OK46.58+1.069.21
4Gunvor Hov HøydalFossum IF48.07+2.159.35
5Marthe GløersenBækkelagets SK52.30+6.3810.27
6Ingunn Hultgreen WeltzienTyrving IL52.54+7.0210.32
7Sigrid AlexandersenNTNUI53.04+7.1210.34
8Kaja Winsnes NordhagenÅs-NMBU Orientering53.15+7.2310.36
9Eirin Svanøe-HafstadFrol IL54.03+8.1110.46
10Lene Godager KaasBækkelagets SK56.48+10.5611.18
11Malin SandstadNTNUI59.33+13.4111.51
12Tone Bergerud LyeNydalens SK1.00.33+14.4112.03
13Marion AebiTyrving IL1.02.07+16.1512.22
14Rannveig W. NordhagenÅs-NMBU Orientering1.06.31+20.3913.15
15Marie Hammer IversenØstmarka OK1.09.00+23.0813.44
16Katja SynsfjellRaumar Orientering1.09.43+23.5113.53
17Maria JonssonNydalens SK1.09.51+23.5913.54
18Martina PalumboIFK Bombarda1.10.56+25.0414.07
19Kristine Sollien FlaskerudOL Toten-Troll1.13.50+27.5814.42
20Marianne DæhliNydalens SK1.19.27+33.3515.49
21Roisin LongNydalens SK1.28.21+42.2917.35
Kristine FjeldboTyrving ILdiskvalifisert
Karoline SønsterudbråtenLillomarka OLdiskvalifisert
Maiken SandbergNydalens SKbrutt
Maren Jansson HaverstadNydalens SKikke startet

D 40-

4 250 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kari-Ann ÅnensenOppsal Orientering51.3312.07
2Heidi TronbølFet OL1.08.54+17.2116.12
3Line Bar-NathanLillomarka OL1.35.07+43.3422.22
4Mari TaraldrudRaumar Orientering1.37.54+46.2123.02
Astrid KravdalGjø-Vard OLikke startet

D 45-

3 680 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Elisabeth IngvaldsenNydalens SK39.4010.46
2Else Kari Nordli ScheeleNydalens SK42.41+3.0111.35
3Milda ØhlckersTyrving IL46.38+6.5812.40
4Ellen Aure SkogedalAsker Skiklubb50.06+10.2613.36
5Lene ColquhounLillomarka OL1.07.02+27.2218.12
6Heidi BjordalOppsal Orientering1.16.51+37.1120.52
7Aase MestadLillomarka OL1.23.38+43.5822.43
Marit InngjerdingenHeming Orienteringikke startet
Sissel Nordby HvenekildeOppsal Orienteringikke startet

D 50-

3 680 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Pamela ÅstenKolbotn og Skimt OL45.1112.16
2Hege FeiringTyrving IL46.32+1.2112.38
3Mona LomeHamar OK52.35+7.2414.17
4Nora SkauenTyrving IL53.34+8.2314.33
5Kari MadslienNydalens SK54.34+9.2314.49
6Synnøve Lyssand SandbergNydalens SK56.29+11.1815.20
7Ingrid Eide RappRaumar Orientering57.11+12.0015.32
8Doris LarssonLillomarka OL1.00.07+14.5616.20
9Eldri HoloFossum IF1.03.23+18.1217.13
10Lotta MyhreIL Koll1.30.13+45.0224.30
Jorun RuudAsker Skiklubbdiskvalifisert

D 55-

3 170 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kjersti HovFossum IF39.5912.36
2Kirsti Grundnes BergTyrving IL57.41+17.4218.11
3Anne DahlNydalens SK59.05+19.0618.38
4Sharon BroadwellIL GeoForm1.11.35+31.3622.34

D 60-

3 170 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Margaret RoseveareOppsal Orientering1.22.3526.03
2Anne-Elise Jensrud EdstrømOppsal Orientering1.34.28+11.5329.48

H 9-10

2 250 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Thomas Nissen HellerudIL Koll27.0412.01
0Ole Jakob TrøanNittedal OL36.1716.07
0Amund SaugestadNydalens SK25.1611.13
0Embrik NordsetNittedal OL43.1419.12
0Håkon Juell LarsenTyrving IL51.5723.05
0Ole Jacob MyklebustIL Koll29.4713.14
Jone Rygh HoltenNydalens SKdiskvalifisert
Simen Kjenseth GlendrangeNittedal OLikke startet

H 11-12

2 340 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Eiven SkramNittedal OL17.477.35
2Simen Dalen EriksenAsker Skiklubb17.56+0.097.39
3Sigmund ØlstadFet OL21.51+4.049.20
4Jørgen LerFet OL22.06+4.199.26
5Theo HodneHeming Orientering22.11+4.249.28
6Casper Eckmann AronsenNittedal OL22.15+4.289.30
7Vinjar Ellef SkramNittedal OL22.22+4.359.33
8Oscar Birk Andenæs RiiseIL Koll22.28+4.419.36
9Mikkel MichelsenFossum IF22.39+4.529.40
10Alfred Holtan SanderudLillomarka OL23.08+5.219.53
11Jo Bogstrand IngvaldsenNittedal OL24.58+7.1110.40
12Henrik HarstadKolbotn og Skimt OL26.35+8.4811.21
13Magnus MolundTyrving IL31.14+13.2713.20
14Simen ÅnensenOppsal Orientering31.57+14.1013.39
15Silas Mestad HansenLillomarka OL50.24+32.3721.32
Jakob Ramse DønåsenRaumar Orienteringbrutt
Tage Rogstad BekkevoldLøten o-lagikke startet
Aksel Nissen HellerudIL Kollikke startet
Sigurd Øvrebø MyrvoldHeming Orienteringikke startet
Estin SkramNittedal OLikke startet

H 13-14

3 320 m, 32 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Christoffer ÅnensenOppsal Orientering30.559.18
2Sondre OlaussenOppsal Orientering32.30+1.359.47
3Per Noah SommerheinNydalens SK32.45+1.509.51
4Nils Anders NiklassonKolbotn og Skimt OL33.44+2.4910.09
5Martin Christoffer BorgIL Koll35.16+4.2110.37
6Rasmus D. EastwoodLillomarka OL38.04+7.0911.27
7Kevin RommetvedtRaumar Orientering42.56+12.0112.55
8Gjermund Taje SkeieRaumar Orientering44.33+13.3813.25
9Håvard RønningenØstmarka OK45.10+14.1513.36
10Tobias Tronbøl LiumIL Koll46.55+16.0014.07
11Vebjørn Emil BlindheimLillomarka OL47.14+16.1914.13
12Mathias BirkelundAsker Skiklubb47.33+16.3814.19
13Mathias LinløkkenØstmarka OK48.29+17.3414.36
14Amund FlaskerudOL Toten-Troll48.42+17.4714.40
15Vetle Frydenlund NorlingNydalens SK49.38+18.4314.56
16Jonathan WoodhouseLillomarka OL50.47+19.5215.17
17Nov Bar-NathanLillomarka OL53.28+22.3316.06
18Gabriel SolemOppsal Orientering57.57+27.0217.27
19Jakob A. GjedeboOppsal Orientering1.05.29+34.3419.43
20Eskil BrændenLillomarka OL1.05.52+34.5719.50
21Alvin Andersen MariboRaumar Orientering1.06.09+35.1419.55
22Håkon BogasonLillomarka OL1.07.11+36.1620.14
23Andreas SandernesØstmarka OK1.13.14+42.1922.03
24Erlend OtterleiØstmarka OK1.14.40+43.4522.29
25Håvard EikRaumar Orientering1.15.11+44.1622.38
26Alfred Eckmann AronsenNittedal OL1.19.15+48.2023.52
27Jonas HickenIL Koll1.20.08+49.1324.08
28Kristoffer Børke SætabergetVang OL1.44.46+1.13.5131.33
Sigurd Størmer-AntonsenNydalens SKdiskvalifisert
Henning ReichenbachOppsal Orienteringdiskvalifisert
Torbjørn LundebyLillomarka OLdiskvalifisert
Max Skjerpen HusebyNydalens SKbrutt
Jonas SteenNittedal OLikke startet
Anders Næss-UlsethHeming Orienteringikke startet
Johannes Salvesen-LundeIL Kollikke startet
Marius Juell LarsenTyrving ILikke startet
Simen Gløgård StensrudNittedal OLikke startet

H 15-16

3 880 m, 21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Teodor Mo HjelsethNydalens SK34.298.53
2Sander Tonjer FingarsenElverum OK37.16+2.479.36
3Anselm ReichenbachOppsal Orientering39.42+5.1310.13
4Ole Gunnar Kleppa MadslienLillehammer OK39.51+5.2210.16
5Philip Lehmann RomørenFossum IF41.01+6.3210.34
6Mats LindaasElverum OK42.24+7.5510.55
7Kristian Juell LarsenTyrving IL42.36+8.0710.58
8Ask OlaussenOppsal Orientering42.54+8.2511.03
9Simen Aure SkogedalAsker Skiklubb42.55+8.2611.03
10Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL48.33+14.0412.30
11Eirik Vie StrislandFossum IF49.00+14.3112.37
12Martin Størmer-AntonsenNydalens SK50.55+16.2613.07
13Marius E. AamodtOppsal Orientering52.02+17.3313.24
14Sindre Vie StrislandFossum IF53.50+19.2113.52
15Rolf Andreas BergNydalens SK55.55+21.2614.24
16Børge Nilsen BergFossum IF1.10.28+35.5918.09
17Mathias NyhaugAsker Skiklubb1.20.38+46.0920.46
Birk Felland SætnanFossum IFdiskvalifisert
Mikael BirkelundAsker Skiklubbdiskvalifisert
Emil Ruud FossheimAsker Skiklubbdiskvalifisert
Gustav Andresen SkotteFossum IFdiskvalifisert
Gaute LindaasElverum OKikke startet

H 17-18

5 020 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK39.247.50
2Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering46.01+6.379.10
3Lars Young VikNydalens SK46.22+6.589.14
4Sondre Zahl HagenFossum IF50.47+11.2310.06
5Øistein Fagerli NæssRaumar Orientering57.16+17.5211.24
6August Syrdal ØenHeming Orientering1.05.38+26.1413.04
7Marius BakkeFossum IF1.19.08+39.4415.45
8Olaf Halsaa DolvenAsker Skiklubb1.20.44+41.2016.04
Frikk Alvaro EmbergsrudAsker Skiklubbikke startet
Martin BirkelundAsker Skiklubbikke startet
Ådne SkjærsteinTyrving ILikke startet

H 19-20

5 430 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jens Johan BrekkeLillomarka OL46.538.38
2Njaal Ellegaard MelbyVang OL51.26+4.339.28
3Didrik BredesenLillomarka OL2.15.38+1.28.4524.58
Elias Skjolden SørensenLillomarka OLdiskvalifisert

H 21-

5 780 m, 33 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bjørn EkebergTyrving IL41.597.15
2Ralph StreetBækkelagets SK42.30+0.317.21
3Eirik Kamstrup HovindNydalens SK43.01+1.027.26
4Anders VisterNydalens SK43.12+1.137.28
5Håvard LucasenFredrikstad SK43.13+1.147.28
6Håkon Jarvis WestergårdTyrving IL43.17+1.187.29
7Jon Aukrust OsmoenNydalens SK43.52+1.537.35
8Carl Godager KaasBækkelagets SK44.08+2.097.38
9Torgeir NørbechTyrving IL44.35+2.367.42
10Ivar LundanesTyrving IL44.45+2.467.44
11Martin JohanssonTyrving IL45.12+3.137.49
12Olle BoströmTyrving IL45.15+3.167.49
13Ivar Aukrust OsmoenÅs-NMBU Orientering46.12+4.137.59
14Morten Jarvis WestergårdTyrving IL46.20+4.218.00
15Magne JutulstadBækkelagets SK46.51+4.528.06
16Jo Forseth IndgaardFrol IL47.56+5.578.17
17Vetle ChristiansenBækkelagets SK48.02+6.038.18
18Harald Astrup ArnesenHeming Orientering51.14+9.158.51
19Jostein Svaland DaleÅs-NMBU Orientering51.25+9.268.53
20Olav EkrheimBækkelagets SK52.52+10.539.08
21Jostein AndersenNydalens SK55.22+13.239.34
22Lukas PetersonTyrving IL55.53+13.549.40
23Henrik UpsalÅs-NMBU Orientering56.30+14.319.46
24Olav VestølVegårshei IL57.24+15.259.55
25Øyvind LundRaumar Orientering58.33+16.3410.07
26Beat RothNydalens SK58.59+17.0010.12
27Eskil Sande GullordBækkelagets SK59.54+17.5510.21
28Linus OlhansÅs-NMBU Orientering1.01.56+19.5710.42
29Martin SchälliBækkelagets SK1.03.20+21.2110.57
30Pål SkogedalAsker Skiklubb1.07.28+25.2911.40
31Eirik AsdølAsker Skiklubb1.24.03+42.0414.32
Jostein TandbergNTNUIdiskvalifisert
Kim Aleksander Hammer IversenØstmarka OKdiskvalifisert
Thomas RuudOppsal Orienteringikke startet
Mathias BenjaminsenLillomarka OLikke startet
Karl FremstadTyrving ILikke startet
Vegard Fiane PedersenÅs-NMBU Orienteringikke startet
Magnus SvingheimRaumar Orienteringikke startet
Henrik EijsinkNydalens SKikke startet

H 40-

5 430 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Håvard HarstadKolbotn og Skimt OL57.5610.40
2Torbjørn KravdalGjø-Vard OL59.36+1.4010.58
3Øystein Bieltvedt SkeieRaumar Orientering1.29.29+31.3316.28
4Assaf Bar-NathanLillomarka OL2.02.28+1.04.3222.33

H 45-

5 020 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Johan MichelsenFossum IF46.109.11
2Jan Tore LudvigsenIL Koll51.13+5.0310.12
3Torbjørn Blom-hagenFossum IF54.59+8.4910.57
4Endre StoksethNydalens SK55.04+8.5410.58
5Kjetil MolundTyrving IL55.25+9.1511.02
6Steinar EastwoodLillomarka OL55.38+9.2811.04
7Anders GrevstadFossum IF1.07.37+21.2713.28
8Raymond BerntzenFet OL1.11.50+25.4014.18
9Knut Jostein SætnanFossum IF1.14.08+27.5814.46
10Trond FlaskerudOL Toten-Troll1.14.43+28.3314.53
11Eirik JørgensenTyrving IL1.14.55+28.4514.55
12Torstein BergLøten o-lag1.20.02+33.5215.56
13Audun HvenekildeOppsal Orientering2.02.01+1.15.5124.18
Kyrre GranFet OLdiskvalifisert
Øystein MyrvoldHeming Orienteringikke startet
Morten MoslandOppsal Orienteringikke startet
Jøran KristensenHeming Orienteringikke startet

H 50-

4 250 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jon Iver BakkenNydalens SK45.4510.45
2Stein H. HagenFossum IF47.27+1.4211.09
3Knut Erling ØenHeming Orientering50.05+4.2011.47
4Gjermund GravirAsker Skiklubb54.04+8.1912.43
5Øystein RappRaumar Orientering56.56+11.1113.23
6Ottar WiklundNydalens SK57.03+11.1813.25
7Magne BrændenLillomarka OL59.01+13.1613.53
8Lasse ArnesenHeming Orientering59.30+13.4514.00
9Jan Erik AalbergBækkelagets SK59.35+13.5014.01
10Anders FlågenHeming Orientering59.37+13.5214.01
11Jon SolsrudNydalens SK1.01.41+15.5614.30
12Fredrik HøyerFossum IF1.02.18+16.3314.39
13Erlend RehnKolbotn og Skimt OL1.03.29+17.4414.56
14Jens Christian HolstTyrving IL1.09.57+24.1216.27
15Arne OlaussenOppsal Orientering1.13.12+27.2717.13
Inge RambergØstmarka OKikke startet
Christian JomaasFossum IFikke startet

H 55-

3 680 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jan Richard EriksenAsker Skiklubb33.469.10
2Morten AamodtSandnes IL (Rogaland)35.34+1.489.39
3Anders AsdølTyrving IL35.53+2.079.45
4Øystein HoloFossum IF36.34+2.489.56
5Hallvard BergTyrving IL43.13+9.2711.44
6Håkon JendalFossum IF45.42+11.5612.25
7Arne FossheimAsker Skiklubb46.10+12.2412.32
8Tormod BøeFossum IF51.05+17.1913.52
9Paul WadeFossum IF58.42+24.5615.57
10Tom RådahlTyrving IL1.03.41+29.5517.18
11Pål Kogstad NæssRaumar Orientering1.06.46+33.0018.08
12John YtternesKolbotn og Skimt OL1.15.41+41.5520.33
13Per SandbergNydalens SK1.18.57+45.1121.27
Erlend RåheimOK Østikke startet

H 60-

3 680 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tore SannesLillomarka OL48.5813.18
2Tron Erik HovindRaumar Orientering1.02.29+13.3116.58
Stig Hultgreen KarlsenIL GeoFormdiskvalifisert

H 65-

3 170 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vidar BerteigIL GeoForm35.5311.19
2Per ØhlckersTyrving IL47.41+11.4815.02
3Odd Eide-FredriksenKamp/Vestheim IF54.33+18.4017.12

DirA

5 250 m, 21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Larl Magnus BergeIL Koll45.338.40
2John Kasper SvergjaNydalens SK48.50+3.179.18
3Rune RystadNydalens SK53.44+8.1110.14
4Even LindaasVang OL56.31+10.5810.45
5Lars Ivar AarsethNydalens SK1.02.26+16.5311.53
6Arlid AndresenFossum IF1.03.49+18.1612.09
7Katrine Finstad LandTyrving IL1.11.52+26.1913.41
8Terje BlindheimLillomarka OL1.13.05+27.3213.55
9Audun FingarsenElverum OK1.13.13+27.4013.56
10Helge Grenager SolheimOppsal Orientering1.20.01+34.2815.14
11Elin KallesonOppsal Orientering1.28.35+43.0216.52
12Tommy SkårbøRaumar Orientering1.30.50+45.1717.18
13Sjur LangedalNydalens SK1.33.03+47.3017.43
14Geir Johan AndersenRaumar Orientering1.38.19+52.4618.43
15Nina BirkelundAsker Skiklubb1.43.50+58.1719.46
16Magnus ZachariasenOppsal Orientering1.50.03+1.04.3020.57
17Martin ReichenbachOppsal Orientering1.51.15+1.05.4221.11
Jan Andreas EdstrømOppsal Orienteringdiskvalifisert
Ellen Kristine KorenÅs-NMBU Orienteringdiskvalifisert
Ivar MaalenÅs-NMBU Orienteringdiskvalifisert
Merete RørvikLillomarka OLdiskvalifisert
Dagrun Brox RayamajhiOppsal Orienteringikke startet
Bjørgulf SvenningsenNittedal OLikke startet

DirB

3 300 m, 19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Maiken MoNydalens SK47.4214.27
2Ram RayamajhiOppsal Orientering50.17+2.3515.14
3Lovise FremstadLarvik OK51.21+3.3915.33
4Per SørbergRaumar Orientering56.25+8.4317.05
5Randi BudahlFet OL1.01.06+13.2418.30
6Hanne Marte ØstvoldHeming Orientering1.02.33+14.5118.57
7Laila BlomFet OL1.02.56+15.1419.04
8Jon BerglandNOTEAM1.04.17+16.3519.28
9Eskild KolshusOppsal Orientering1.04.28+16.4619.32
10Arild NyhaugAsker Skiklubb1.06.47+19.0520.14
11Torleif GaltelandAsker Skiklubb1.08.57+21.1520.53
12Kristina KolshusOppsal Orientering1.10.21+22.3921.19
13Ida NatåsNydalens SK1.11.15+23.3321.35
14Gunnhild LuråsOppsal Orientering1.15.24+27.4222.50
15Ruth-Marie Høilund LerFet OL1.20.31+32.4924.23
16Vibeke HøstLillomarka OL1.24.00+36.1825.27
17Anne Marte PensgaardOK Horten1.49.49+1.02.0733.16
Hans ZachariasenOppsal Orienteringdiskvalifisert
Roger ØstvoldHeming Orienteringdiskvalifisert
Pål MyklebustIL Kollikke startet
Miller SteenNittedal OLikke startet

DirC

2 430 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Stian LillegårdLillomarka OL29.5412.18
2Silje Kjenseth-WynterÅs-NMBU Orientering36.36+6.4215.03
3Anne RognerudFossum IF1.00.57+31.0325.04
4Nina Elise EikRaumar Orientering1.02.35+32.4125.45
Kristin MortensenIL Kolldiskvalifisert
Anne Margrethe RørenNittedal OLikke startet

U-B 12-20

3 300 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Sunniva Alm-KristiansenVang OLdiskvalifisert

U-C 10-20

2 430 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ragne KlavenesSandefjord OK26.3710.57
2Emma Ailin SkårbøRaumar Orientering31.10+4.3312.49
3Åse LuråsOppsal Orientering44.23+17.4618.15
4Herman Finstad LandTyrving IL46.37+20.0019.11
5Einar ØstvoldHeming Orientering50.04+23.2720.36
6Johann Stokka BeekHeming Orientering53.34+26.5722.02
7Lars FlaskerudOL Toten-Troll1.02.01+35.2425.31
8Maren Julie FinstadRaumar Orientering1.06.21+39.4427.18
9Jenny Soma SlåstadRaumar Orientering1.06.23+39.4627.19
10Iver AarsethNydalens SK1.25.33+58.5635.12
Una NastadAsker Skiklubbdiskvalifisert

U-N 10-20

2 140 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Linne EversRaumar Orientering24.0211.13
2Astrid Stokka BeekHeming Orientering25.50+1.4812.04
Silje VøyvikRaumar Orienteringikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor