Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for 2. Juledagsløpet

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: 2. Juledagsløpet
Arrangørorganisasjon: Kristiansand OK
Dato: onsdag 26 desember 2018

D AL-4,5 km

4 500 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Christine MikkelsenIK Grane Arendal Orienteringbrutt

D AK-3,5 km

3 000 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Julie ChristiansenKristiansand OK44.4114.53
2Linn Carina DalandKristiansand OK46.06+1.2515.22
3Siri BjorvandBirkenes IL50.29+5.4816.49
4Silje KregnesKristiansand OK54.40+9.5918.13
5Sigrid EkelandOddersjaa SSK54.42+10.0118.14
0Mari Reiersen JensenKristiansand OKbrutt
0Lise MikkelsenIK Grane Arendal Orienteringbrutt

D C-2,7 km

2 700 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Brit DanielsenOddersjaa SSK43.5716.16
2Inger SvalandOL Vallset/Stange45.00+1.0316.40
3Anne Marie EkelandOddersjaa SSK45.40+1.4316.54
4Line Børte TherjesenNOTEAM57.03+13.0621.07
0Inger Johanne ChristiansenNOTEAMbrutt

H AL-4,5 km

4 500 m, 34 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vegard DanielsenKristiansand OK31.307.00
2Marius PyttenNTNUI31.36+0.067.01
3Ståle GjelstenKristiansand OK31.37+0.077.01
4Marius AurebekkKristiansand OK32.31+1.017.13
5Sebastian DalandKristiansand OK33.17+1.477.23
6Eirik Heddeland MartensKristiansand OK35.11+3.417.49
7Stig AlvestadIK Grane Arendal Orientering37.04+5.348.14
8Einar EkelandOddersjaa SSK37.08+5.388.15
9Kristian PyttenKristiansand OK37.18+5.488.17
10Petter Marki ErichsenKristiansand OK37.31+6.018.20
11Matias Hodne HanischKristiansand OK37.33+6.038.20
12Jostein Svaland DaleVang OL37.42+6.128.22
13David RundeKristiansand OK38.18+6.488.30
14Holger HottKristiansand OK39.05+7.358.41
15Trygve Børte NomelandKristiansand OK39.10+7.408.42
16Jostein MoeIL Vindbjart39.34+8.048.47
17Ørjan Svaland AasKristiansand OK41.14+9.449.09
18Kristian Reiersen JensenBirkenes IL41.20+9.509.11
19Tor ÅmdalKristiansand OK41.38+10.089.15
20Ståle ThortveitSøgne og Songdalen OK43.12+11.429.36
21Simon Beckmann KristiansenKristiansand OK44.02+12.329.47
22Henrik Svaland AasKristiansand OK44.22+12.529.51
23Jon Terje EkelandOddersjaa SSK47.03+15.3310.27
24Erlend Odd BergeKristiansand OK47.13+15.4310.29
25Anders BankOK Pan Århus48.22+16.5210.44
26Jack BjørnsenKristiansand OK50.24+18.5411.12
27Svein Erik WiigSøgne og Songdalen OK52.38+21.0811.41
28Stein-Erik ScheieOK Sør56.57+25.2712.39
29Roy BirkelandSøgne og Songdalen OK57.28+25.5812.46
30Paul Christian JensenBirkenes IL59.40+28.1013.15
0Sigurd Svaland AasBirkenes ILbrutt
0Asgeir Reiersen JensenBirkenes ILbrutt
0Vetle Elias LynnebakkenKristiansand OKbrutt
0Ernst PyttenKristiansand OKbrutt

H AK-3,5 km

3 000 m, 19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Martin Reiersen JensenBirkenes IL35.2511.48
2Vidar Georg YdseOK Sør35.40+0.1511.53
3Reidar HeivollSøgne og Songdalen OK35.56+0.3111.58
4John HansenKristiansand OK37.28+2.0312.29
5Tor LohneSøgne og Songdalen OK37.52+2.2712.37
6Steinar DanielsenOs Orienteringsklubb39.01+3.3613.00
7Dag MoeKristiansand OK39.22+3.5713.07
8Thorbjørn VærpKristiansand OK39.58+4.3313.19
9Arnstein DaleOL Vallset/Stange40.53+5.2813.37
10Harald EikKristiansand OK49.01+13.3616.20
11Geir KristiansenKristiansand OK49.11+13.4616.23
12Øyvin SimonsenIL Imås49.32+14.0716.30
13Espen JohannessenIL Høvdingen53.03+17.3817.41
14Helge KristensenOK Sør58.54+23.2919.38
15Jan VærpSøgne og Songdalen OK1.00.07+24.4220.02
0Erik HodneOddersjaa SSKbrutt
0Nils Egil JohannessenHøvdingenbrutt
0Widar Taxth LølandHisøy OKbrutt
0Reidar SæstadKristiansand OKbrutt

H C-2,7 km

2 700 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Emil NygårdBirkenes IL37.5914.04
2Magnus Svaland DaleOL Vallset/Stange43.40+5.4116.10
3Fabian JohannessenKristiansand OK44.57+6.5816.38
4Nils Arne JohannessenKristiansand OK45.07+7.0816.42
5Kåre DanielsenOddersjaa SSK46.42+8.4317.17
0Kjell ReiersenBirkenes ILbrutt

N - 2,2 km

2 000 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Eivind Irgens KuhnleKristiansand OK23.4011.50
2Adeline SlettebøeKristiansand OK31.29+7.4915.44
3Sigurd AarbakkeOs Orienteringsklubb46.42+23.0223.21
4Sverre AarbakkeOs Orienteringsklubb1.10.38+46.5835.19

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor