Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Ivar-O-løpet / KM sprint

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Ivar-O-løpet / KM sprint
Arrangørorganisasjon: Tyrving IL
Dato: tirsdag 14 mai 2019

Nydalens SK

52 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Lars Young VikH 17-18 (13)17.54
1Anders VisterH 21- (12)16.38
1Selma Størmer-AntonsenD 13-14 (29)14.43
1Pia Young VikD 15-16 (23)15.41
1Elias JonssonH 19-20 (7)15.39
1Anne Johanne Lind NørbechD 21- (16)18.01
1Siri StørmerD 50- (21)16.32
1Marie LilandD 17-18 (21)16.44
2Ragne WiklundD 19-20 (4)22.47+0.34
2Lukas LilandH 19-20 (7)16.59+1.20
2Siri UlvestadD 21- (16)18.57+0.56
2Kari MadslienD 50- (21)17.53+1.21
3Kornelius Kriszat-LøvfaldH 17-18 (13)18.27+0.33
3Oda ScheeleD 17-18 (21)17.55+1.11
4Marie ScheeleD 13-14 (29)15.37+0.54
4Torstein HoleH 40- (24)20.52+1.29
5Eira Skaarer WiklundD 13-14 (29)16.07+1.24
5Marie SaugestadD 15-16 (23)17.35+1.54
5Silje Ekroll JahrenD 21- (16)20.01+2.00
6Andreas G. PoldenH 21- (12)18.12+1.34
6Gaute BerganH 15-16 (28)17.03+1.55
6Bjørn HaugeH 40- (24)22.55+3.32
6Rasmus MjøsundDirekte C (11)11.20+1.46
6Sigurd Størmer-AntonsenH 13-14 (29)16.02+2.11
6Ole Petter HaugenH 50- (24)22.32+3.40
6Anne DahlD 50- (21)20.16+3.44
7Christian SchiveH 21- (12)18.57+2.19
8Axel AaldeH 15-16 (28)17.08+2.00
9Maiken Skirstad MoD 40- (15)27.14+6.09
9Inga Skaarer WiklundD 15-16 (23)18.07+2.26
9Asgeir MjøsundH 21- (12)19.49+3.11
9Kjetil EspedalH 50- (24)24.30+5.38
9Anne MadslienD 50- (21)21.17+4.45
10Marte Madslien BakkenD 17-18 (21)19.48+3.04
12Elias StubberudH 15-16 (28)17.56+2.48
12Marianne DæhliD 21- (16)26.22+8.21
13Per Noah SommerheinH 13-14 (29)18.01+4.10
14Anders Håvard LarsenH 15-16 (28)18.05+2.57
15Elise Wærp HaugeD 15-16 (23)19.46+4.05
15Ada WulfsbergD 17-18 (21)20.53+4.09
15Jan Tore HenriksenH 50- (24)25.30+6.38
17Rolf Andreas BergH 15-16 (28)18.27+3.19
18Martin Størmer-AntonsenH 15-16 (28)18.32+3.24
19Helena StubberudD 50- (21)26.47+10.15
22Jon SolsrudH 50- (24)30.31+11.39
22Max Skjerpen HusebyH 13-14 (29)22.23+8.32
23Hanne Wærp HaugeD 13-14 (29)20.03+5.20
Cecilie Wærp HaugeD 40- (15)diskvalifisert
Maja Mo HjelsethD 13-14 (29)diskvalifisert
Linus MjøsundH 13-14 (29)diskvalifisert
Aurora Wilkens JernbergD 15-16 (23)brutt
Katja MjøsundD 21- (16)brutt
Helene ScheeleD 11-12 (5)ikke startet
Frida SolsrudD 15-16 (23)ikke startet
Kasper Bakken UlsethH 15-16 (28)ikke startet
Teodor Mo HjelsethH 15-16 (28)ikke startet
Nils BerganH 50- (24)ikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor