Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Ivar-O-løpet / KM sprint

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Ivar-O-løpet / KM sprint
Arrangørorganisasjon: Tyrving IL
Dato: tirsdag 14 mai 2019

N-åpen

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
0Tiril MyklatunTyrving IL9.29
0Maja Flydal JenstadFossum IF15.10
0Ola MyklatunTyrving IL14.08
0Isabelle HopsnesFossum IF12.01
0Amalie BirkelundAsker Skiklubb1.07.39
0Sverre Kolstad EspevikFossum IF11.03
0Marius LangaasFossum IF11.00
Ingrid KjerkreitHeming Orienteringikke startet
Herman Finstad LandTyrving ILikke startet
Tuva HaugeTyrving ILikke startet

D 11-12

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Charlotte HopsnesFossum IF11.37
2Synne Nordby HvenekildeOppsal Orientering12.06+0.29
3Silje Andresen SkotteFossum IF14.38+3.01
4Ingrid Merete JebsenIL Heming14.43+3.06
5Anja MonaghanFossum IF22.42+11.05
Helene ScheeleNydalens SKikke startet

D 13-14

29 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Selma Størmer-AntonsenNydalens SK14.43
2Ingeborg Roll MoslandOppsal Orientering15.18+0.35
3Marie KravdalGjø-Vard OL15.34+0.51
4Marie ScheeleNydalens SK15.37+0.54
5Eira Skaarer WiklundNydalens SK16.07+1.24
6Anna Mæhre TorjussenFossum IF16.29+1.46
7Tale Nordby HvenekildeOppsal Orientering16.46+2.03
8Maren Aure SkogedalAsker Skiklubb16.53+2.10
9Anne ØstvoldHeming Orientering17.27+2.44
10Sofia ØhlckersTyrving IL17.55+3.12
11Ellen Margrete Stubban HygenØstmarka OK17.56+3.13
12Helene Margarethe KristensenHeming Orientering18.01+3.18
13Sofie Solheim UndebergetOppsal Orientering18.31+3.48
14Signe HoloFossum IF18.34+3.51
15Ane HustvedtOppsal Orientering18.36+3.53
16Astrid YtterbøAsker Skiklubb18.38+3.55
17Gunde TumelionisFossum IF18.41+3.58
18Elise ThorsengFossum IF18.45+4.02
19Emilie RehnKolbotn og Skimt OL19.12+4.29
20Tuva HøyerFossum IF19.14+4.31
21Pauline MyklebustIL Koll19.21+4.38
22Ingrid Johansen-BarliOppsal Orientering19.36+4.53
23Hanne Wærp HaugeNydalens SK20.03+5.20
24Julie Heyerdahl RødstenHeming Orientering21.14+6.31
25Ragnhild Øfsthus GravirAsker Skiklubb21.25+6.42
26Anna Øvrebø MyrvoldHeming Orientering21.34+6.51
27Mari KallesonOppsal Orientering21.57+7.14
28Karin Halsaa DolvenAsker Skiklubb22.21+7.38
Maja Mo HjelsethNydalens SKdiskvalifisert
Martha WisløffAsker Skiklubbikke startet
Nora Christine HansenAsker Skiklubbikke startet
Sara MartiniAsker Skiklubbikke startet

D 15-16

24 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Pia Young VikNydalens SK15.41
2Alva Marika NiklassonKolbotn og Skimt OL16.35+0.54
3Vida Helland-HansenTyrving IL17.15+1.34
4Linnea HolstTyrving IL17.24+1.43
5Marie SaugestadNydalens SK17.35+1.54
6Hanna RehnKolbotn og Skimt OL17.58+2.17
7Netta Bar-NathanLillomarka OL18.01+2.20
8Mille Baastad BergTyrving IL18.05+2.24
9Ragnhild Mathea HelmersenFet OL18.07+2.26
9Inga Skaarer WiklundNydalens SK18.07+2.26
11Heidi Kristina SebjørnsenFossum IF18.45+3.04
12Ida Marie FlågenHeming Orientering19.07+3.26
13Kajsa Meyer LarssonTyrving IL19.20+3.39
14Johanne Rognerud BøeFossum IF19.33+3.52
15Elise Wærp HaugeNydalens SK19.46+4.05
16Katrine Bjordal VegganOppsal Orientering20.18+4.37
17Mari BrendeFossum IF20.43+5.02
18Sigrid NermoenØstmarka OK20.46+5.05
19Kathinka Zahl HagenFossum IF21.28+5.47
20Hannah Syrdal ØenHeming Orientering21.57+6.16
20Helene Bjørkvold JendalFossum IF21.57+6.16
22Ella BerstadHeming Orientering22.16+6.35
23Kristine SolbakkenTyrving IL28.09+12.28
Aurora Wilkens JernbergNydalens SKbrutt
Selma Tørudbakken JendalFossum IFikke startet
Astrid RognstadHadeland OLikke startet
Janna Sofie TellesbøØstmarka OKikke startet
Frida SolsrudNydalens SKikke startet
Eileen BjanesTyrving ILikke startet

D 17-18

21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Marie LilandNydalens SK16.44
2Hanna Eckhardt AndersenHeming Orientering16.47+0.03
3Oda ScheeleNydalens SK17.55+1.11
4Malene Teresia JebsenHeming Orientering18.07+1.23
5Mina JørgensenTyrving IL18.32+1.48
6Emma Meyer LarssonTyrving IL18.55+2.11
7Iris HolstTyrving IL18.59+2.15
8Stella HolmboeTyrving IL19.02+2.18
9Tina KallesonOppsal Orientering19.29+2.45
10Marte Madslien BakkenNydalens SK19.48+3.04
11Maya Jones ArnesenHeming Orientering20.06+3.22
12Live ØstvoldHeming Orientering20.07+3.23
13Anna Øfsthus GravirAsker Skiklubb20.40+3.56
14Julie MeinickeTyrving IL20.50+4.06
15Ada WulfsbergNydalens SK20.53+4.09
16Ingrid Lund HovdenTyrving IL21.40+4.56
17Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OK21.51+5.07
18Inga Cathrin WinsvoldØstmarka OK24.21+7.37
19Jenny Emilie Brenni HerredsvelaØstmarka OK24.39+7.55
20Celine YtternesKolbotn og Skimt OL25.14+8.30
21Silje SlungaardTyrving IL27.06+10.22
Karen Hoel JomaasFossum IFikke startet
Alexandra LinløkkenØstmarka OKikke startet
Ingrid Solheim UndebergetOppsal Orienteringikke startet
Ingeborg RognstadHadeland OLikke startet

D 19-20

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Synne StrandAsker Skiklubb22.13
2Ragne WiklundNydalens SK22.47+0.34
3Agnethe HasliBækkelagets SK24.30+2.17
4Julie BakkeFossum IF31.29+9.16
Mathilde SønsterudbråtenLillomarka OLbrutt
Maren NorderudTyrving ILikke startet

D 21-

17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Anne Johanne Lind NørbechNydalens SK18.01
2Siri UlvestadNydalens SK18.57+0.56
3Lone BrochmannBækkelagets SK19.29+1.28
4Maren Jansson HaverstadTyrving IL19.50+1.49
5Silje Ekroll JahrenNydalens SK20.01+2.00
6Marthe GløersenBækkelagets SK20.05+2.04
7Marion AebiTyrving IL20.09+2.08
8Kristine FjeldboTyrving IL21.09+3.08
9Ida TiltnesTyrving IL21.26+3.25
10Charlotte WatsonLillomarka OL21.37+3.36
11Marie Hammer IversenØstmarka OK24.36+6.35
12Marianne DæhliNydalens SK26.22+8.21
13Kristin SletnerIL GeoForm26.51+8.50
14Mari Brøndbo DahlÅs-NMBU Orientering29.11+11.10
15Mai Elin B. WatsonBækkelagets SK31.32+13.31
16Ingrid UrsethVingelen IL36.36+18.35
Katja MjøsundNydalens SKbrutt
Elin-Kristin Hem OlsenTyrving ILikke startet
Marit IsachsenAsker Skiklubbikke startet
Oda J SikkelandTyrving ILikke startet

D 40-

15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Monica BerglundRingerike OL21.05
2Audrun UtskarpenIL GeoForm22.21+1.16
3Guro HarstadHeming Orientering23.09+2.04
4Toril Fougner WisløffAsker Skiklubb24.38+3.33
5Bente Kristin HopsnesFossum IF25.21+4.16
6Ann Elin FlågenHeming Orientering25.57+4.52
7Jennifer Jones ArnesenHeming Orientering26.39+5.34
8Line Bar-NathanLillomarka OL27.10+6.05
9Maiken Skirstad MoNydalens SK27.14+6.09
10Beate UndebergetOppsal Orientering30.25+9.20
11Vera HalsaaAsker Skiklubb30.57+9.52
12Hanne Marthe ØstvoldHeming Orientering38.32+17.27
13June HerredsvelaØstmarka OK40.02+18.57
Cecilie Wærp HaugeNydalens SKdiskvalifisert
Sissel Nordby HvenekildeOppsal Orienteringdiskvalifisert
Kristine ThorsengFossum IFikke startet
Kristine KolshusOppsal Orienteringikke startet

D 50-

21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Siri StørmerNydalens SK16.32
2Kari MadslienNydalens SK17.53+1.21
3Signe Astrup ArnesenHeming Orientering18.21+1.49
4Jorun RuudAsker Skiklubb18.43+2.11
5Linda HanssenØstmarka OK20.01+3.29
6Anne DahlNydalens SK20.16+3.44
7Randi NicolaisenAsker Skiklubb20.43+4.11
8Dagrun MelkildHeming Orientering21.10+4.38
9Anne MadslienNydalens SK21.17+4.45
10Lotta MyhreIL Koll21.23+4.51
11Kjersti HovFossum IF22.48+6.16
12Trine Marit Justad RaaenLierbygda OL23.15+6.43
13Jeanette KohtAsker Skiklubb23.16+6.44
14Ingrid Eide RappRaumar Orientering23.35+7.03
15Marianne ReuschHeming Orientering24.01+7.29
16Eli Marie WiigPorsgrunn OL24.57+8.25
17Ingrid NermoenØstmarka OK25.22+8.50
18Tale Mæhre TorjussenFossum IF26.19+9.47
19Helena StubberudNydalens SK26.47+10.15
20Katrine HolenØstmarka OK26.49+10.17
21Siv Susanne JystadØstmarka OK34.34+18.02
Ida SyversenRøyken OLikke startet
Pamela ÅstenKolbotn og Skimt OLikke startet
Marit EgnerAsker Skiklubbikke startet

D 60-

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Gunhild HennumLierbygda OL21.27
Edel Sofie NilsenAsker Skiklubbikke startet

D 70-

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Toril RiddervoldHeming Orientering31.11
Kirsten BakkeGjø-Vard OLikke startet

H 11-12

22 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Erlend SommerheinFossum IF8.28
2Even Nygård ThorsengFossum IF9.23+0.55
3Magnus MolundTyrving IL9.34+1.06
4Ask Felland SætnanFossum IF9.36+1.08
5Peter Telle-HansenTyrving IL9.47+1.19
6Henrik Elias SebjørnsenFossum IF10.19+1.51
7Erlend Hellerud ØpstadAsker Skiklubb10.22+1.54
8Bernhard WaastadFossum IF10.25+1.57
9Mikkel MichelsenFossum IF10.34+2.06
10Lars Haakon ErikssonTyrving IL10.36+2.08
11Olav GrevstadFossum IF10.48+2.20
12Jacob Finstad LandTyrving IL10.55+2.27
13Magnus Flydal JenstadFossum IF11.12+2.44
14Elias Leonhard RiederFossum IF11.37+3.09
15Åsmund Larsen HirschTyrving IL11.50+3.22
16Erlend MyhreTyrving IL12.31+4.03
17Edvard Saltkjel SørliFossum IF12.34+4.06
18Anders Vik VierliFossum IF13.12+4.44
19Jakob OstherFossum IF13.28+5.00
20Rasmus Vik VierliFossum IF13.40+5.12
21Fredrik GrønsethFossum IF18.30+10.02
Iver StavlandTyrving ILdiskvalifisert

H 13-14

29 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Nils Anders NiklassonKolbotn og Skimt OL13.51
2Martin Christoffer BorgIL Koll14.05+0.14
3Simen Gløgård StensrudNittedal OL14.25+0.34
4Lukas Jones ArnesenHeming Orientering15.28+1.37 Last ned GPS-spor i gpx-format
5Christoffer ÅnensenOppsal Orientering15.50+1.59
6Sigurd Størmer-AntonsenNydalens SK16.02+2.11
7Marius Juell LarsenTyrving IL16.26+2.35
8Nov Bar-NathanLillomarka OL16.35+2.44
9Henning ReichenbachOppsal Orientering16.41+2.50
10Jonathan WoodhouseLillomarka OL16.49+2.58
11Sondre OlaussenOppsal Orientering17.17+3.26
12Tobias Tronbøl LiumIL Koll17.55+4.04
13Per Noah SommerheinNydalens SK18.01+4.10
14Håvard RønningenØstmarka OK18.02+4.11
15Håvard EikRaumar Orientering18.04+4.13
16Jonas HickenIL Koll18.14+4.23
17Erlend OtterleiØstmarka OK18.29+4.38
18Elias AndenæsAsker Skiklubb19.07+5.16
19Mathias BirkelundAsker Skiklubb19.47+5.56
20Kevin RommetvedtRaumar Orientering20.12+6.21
21Mathias LinløkkenØstmarka OK21.14+7.23
22Max Skjerpen HusebyNydalens SK22.23+8.32
23Einar ØstvoldHeming Orientering24.42+10.51
24Erlend BakkeFossum IF26.09+12.18
25Alvin Andersen MariboRaumar Orientering29.38+15.47
26Lavrans HirschTyrving IL30.30+16.39
27Kidus Abiy GirmaIL Koll33.48+19.57
Aksel Nikolai AubertOppsal Orienteringdiskvalifisert
Linus MjøsundNydalens SKdiskvalifisert
Jakob A. GjedeboOppsal Orienteringikke startet
Andreas Daniel HolmboeTyrving ILikke startet
Emil HuuseØstmarka OKikke startet
Eskil BrændenLillomarka OLikke startet

H 15-16

28 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Anselm ReichenbachOppsal Orientering15.08
2Philip Lehmann RomørenFossum IF15.35+0.27
3Simen Aure SkogedalAsker Skiklubb16.02+0.54
4Eirik Vie StrislandFossum IF16.47+1.39
4Sigurd RødnesOppsal Orientering16.47+1.39
6Gaute BerganNydalens SK17.03+1.55
7Ask OlaussenOppsal Orientering17.05+1.57
8Axel AaldeNydalens SK17.08+2.00
9Mikael BirkelundAsker Skiklubb17.21+2.13
10Stein Aas StræteRingerike OL17.30+2.22
11Kristian Juell LarsenTyrving IL17.49+2.41
12Elias StubberudNydalens SK17.56+2.48
13Mikkel BerglundRingerike OL18.03+2.55
14Anders Håvard LarsenNydalens SK18.05+2.57
15Gustav Andresen SkotteFossum IF18.12+3.04
16Christian Fredrik BorgIL Koll18.25+3.17
17Rolf Andreas BergNydalens SK18.27+3.19
18Martin Størmer-AntonsenNydalens SK18.32+3.24
19Marius E. AamodtOppsal Orientering19.39+4.31
20Martin Nøkleby MellingRingerike OL19.57+4.49
21Sindre Vie StrislandFossum IF20.15+5.07
22Stian Måseide SørlieRaumar Orientering20.58+5.50
23Birk Felland SætnanFossum IF21.32+6.24
24Martin Johannessen LinneboAsker Skiklubb24.57+9.49
25Emil Ruud FossheimAsker Skiklubb25.15+10.07
26Mathias NyhaugAsker Skiklubb25.24+10.16
27Børge Nilsen BergFossum IF26.40+11.32
Jakob RastadAsker Skiklubbdiskvalifisert
Vilmer NybergAsker Skiklubbikke startet
Jonas MyhrAsker Skiklubbikke startet
Eskil KolshusOppsal Orienteringikke startet
Simen HøyerFossum IFikke startet
Kasper Bakken UlsethNydalens SKikke startet
Teodor Mo HjelsethNydalens SKikke startet

H 17-18

13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Lars Young VikNydalens SK17.54
2Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering18.14+0.20
3Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK18.27+0.33
4Sondre YtterbøAsker Skiklubb19.40+1.46
5August Syrdal ØenHeming Orientering19.58+2.04
6Eivind Berner MyhreFossum IF20.42+2.48
7Kristian ØstermannHeming Orientering20.55+3.01
8Henrik ReuschHeming Orientering21.10+3.16
9Frikk Alvaro EmbergsrudAsker Skiklubb22.34+4.40
10Andreas Juell LarsenTyrving IL25.41+7.47
11Tor Magnus GrøstadØstmarka OK25.45+7.51
12Brede Tolo HauglandAsker Skiklubb32.18+14.24
Sondre Zahl HagenFossum IFdiskvalifisert
Ådne SkjærsteinTyrving ILikke startet
Marius BakkeFossum IFikke startet

H 19-20

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Elias JonssonNydalens SK15.39
2Lukas LilandNydalens SK16.59+1.20
3Einar MelsomFossum IF17.09+1.30
4Erik Hæstad BjørnstadFossum IF18.13+2.34
5Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb18.18+2.39
6Peter GisholtFossum IF19.05+3.26
7Didrik BredesenLillomarka OL32.38+16.59
Trygve MyhrAsker Skiklubbikke startet
Emil StørmerFossum IFikke startet

H 21-

12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Anders VisterNydalens SK16.38
2Karl FremstadTyrving IL16.41+0.03
3Wolfgang KampelBækkelagets SK17.49+1.11
4Harald Astrup ArnesenHeming Orientering17.59+1.21
5Mathias NipenBækkelagets SK18.01+1.23
6Andreas G. PoldenNydalens SK18.12+1.34
7Christian SchiveNydalens SK18.57+2.19
8Åsmund Aamodt ResellNTNUI19.07+2.29
9Asgeir MjøsundNydalens SK19.49+3.11
10Peder Fossheim AsplinGjø-Vard OL20.43+4.05
11Mathias GløersenBækkelagets SK21.05+4.27
12Stig Carlson StrandhagenRøyken OL22.34+5.56
Torgeir NørbechTyrving ILikke startet
Olav EkrheimBækkelagets SKikke startet

H 40-

24 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Øystein RastadAsker Skiklubb19.23
2Morten MoslandOppsal Orientering19.46+0.23
3Harald BakkeFossum IF20.23+1.00
4Torstein HoleNydalens SK20.52+1.29
5Espen AubertOppsal Orientering22.36+3.13
6Bjørn HaugeNydalens SK22.55+3.32
7Eilert AamodtOppsal Orientering23.12+3.49
8Trond MyhreFossum IF23.20+3.57
9Stig MellingRingerike OL23.22+3.59
10Asgeir LiumFet OL23.27+4.04
11Torstein BerntsenTyrving IL23.43+4.20
12Johan JebsenHeming Orientering23.59+4.36
13Christian ReuschHeming Orientering24.22+4.59
14Lars BerglundRingerike OL24.29+5.06
15Anders ØpstadAsker Skiklubb24.33+5.10
16Aksel OlsenAsker Skiklubb25.23+6.00
17Martin ReichenbachOppsal Orientering25.31+6.08
18Haakon DolvenAsker Skiklubb25.41+6.18
19Arild NyhaugAsker Skiklubb26.50+7.27
20Audun HvenekildeOppsal Orientering28.17+8.54
21Alexander RødstenHeming Orientering29.46+10.23
Anders HaugeAsker Skiklubbdiskvalifisert
Karl Even RyghHeming Orienteringdiskvalifisert
Helge Grenager SolheimOppsal Orienteringdiskvalifisert

H 50-

24 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Leif StørmerFossum IF18.52
2Arild AndresenFossum IF19.42+0.50
3Steinar LågAsker Skiklubb20.41+1.49
4Kimme ArnesenHeming Orientering20.58+2.06
5Bjørn MartiniAsker Skiklubb21.34+2.42
6Ole Petter HaugenNydalens SK22.32+3.40
7Knut Erling ØenHeming Orientering22.37+3.45
8Harald Eide-FredriksenHeming Orientering24.27+5.35
9Kjetil EspedalNydalens SK24.30+5.38
10Fredrik HøyerFossum IF24.34+5.42
11Guttorm EggeIL GeoForm24.35+5.43 Last ned GPS-spor i gpx-format
12Stein H. HagenFossum IF24.52+6.00
12Anders FlågenHeming Orientering24.52+6.00
14Lasse ArnesenHeming Orientering25.11+6.19
15Jan Tore HenriksenNydalens SK25.30+6.38
16Håkon JendalFossum IF26.30+7.38
17Stein MellaOppsal Orientering27.00+8.08
18Roger ØstvoldHeming Orientering27.01+8.09
19John YtternesKolbotn og Skimt OL27.49+8.57
20Terje MelsomFossum IF28.15+9.23
21Per Anders YtterbøAsker Skiklubb29.15+10.23
22Jon SolsrudNydalens SK30.31+11.39
Christian JomaasFossum IFdiskvalifisert
Rolf HustvedtOppsal Orienteringdiskvalifisert
Svein GranerudAsker Skiklubbikke startet
Pål MyklebustIL Kollikke startet
Bengt NiklassonKolbotn og Skimt OLikke startet
Nils BerganNydalens SKikke startet

H 60-

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Ivar MaalenÅs-NMBU Orientering17.08
2Morten DueMåren OK19.18+2.10 Last ned GPS-spor i gpx-format
3Reidar FossumAsker Skiklubb22.05+4.57
4Ketil BergeVestre Akers SK22.41+5.33
Stig Hultgreen KarlsenIL GeoFormdiskvalifisert
Sigbjørn ModalsliFossum IFikke startet

Direkte C

11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Anett ConradiFossum IF9.34
2Harald LilledahlFossum IF9.58+0.24
3Jacob ConradiFossum IF10.00+0.26
4Stian LillegårdLillomarka OL10.10+0.36
5Vegard HasselFossum IF11.18+1.44
6Rasmus MjøsundNydalens SK11.20+1.46
7Jonas ConradiFossum IF12.08+2.34
8Henning MoenFossum IF12.11+2.37
9Ole Jacob MyklebustIL Koll14.04+4.30
10Kristine KlavenessFossum IF17.42+8.08
Karl Oraug RyghIL Kolldiskvalifisert

Direkte A

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Erling SommerfeldtAsker Skiklubb19.24
2Johan MichelsenFossum IF23.06+3.42
3Silje Jacobsen MyklatunTyrving IL29.32+10.08
4Jon BerglandPrivat30.09+10.45
4Erlend RehnKolbotn og Skimt OL30.09+10.45
6Kristin S. HygenØstmarka OK44.00+24.36
7Grete BerntsenMåren OK46.15+26.51

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor