Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Ivar-O-løpet / KM sprint

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Ivar-O-løpet / KM sprint
Arrangørorganisasjon: Tyrving IL
Dato: tirsdag 14 mai 2019

Klasser: Visa alla | N-åpen | D 11-12 | D 13-14 | D 15-16 | D 17-18 | D 19-20 | D 21- | D 40- | D 50- | D 60- | D 70- | H 11-12 | H 13-14 | H 15-16 | H 17-18 | H 19-20 | H 21- | H 40- | H 50- | H 60- | H 70- | Dir C | Dir A

H 40-

24 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Øystein RastadAsker Skiklubb19.23
2Morten MoslandOppsal Orientering19.46+0.23
3Harald BakkeFossum IF20.23+1.00
4Torstein HoleNydalens SK20.52+1.29
5Espen AubertOppsal Orientering22.36+3.13
6Bjørn HaugeNydalens SK22.55+3.32
7Eilert AamodtOppsal Orientering23.12+3.49
8Trond MyhreFossum IF23.20+3.57
9Stig MellingRingerike OL23.22+3.59
10Asgeir LiumFet OL23.27+4.04
11Torstein BerntsenTyrving IL23.43+4.20
12Johan JebsenHeming Orientering23.59+4.36
13Christian ReuschHeming Orientering24.22+4.59
14Lars BerglundRingerike OL24.29+5.06
15Anders ØpstadAsker Skiklubb24.33+5.10
16Aksel OlsenAsker Skiklubb25.23+6.00
17Martin ReichenbachOppsal Orientering25.31+6.08
18Haakon DolvenAsker Skiklubb25.41+6.18
19Arild NyhaugAsker Skiklubb26.50+7.27
20Audun HvenekildeOppsal Orientering28.17+8.54
21Alexander RødstenHeming Orientering29.46+10.23
Anders HaugeAsker Skiklubbdiskvalifisert
Karl Even RyghHeming Orienteringdiskvalifisert
Helge Grenager SolheimOppsal Orienteringdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor