Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Odda 2-dagars 2019 (KM lang Hordaland) (HOK-ranking 5/2019)

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Odda 2-dagars 2019 (KM lang Hordaland) (HOK-ranking 5/2019)
Arrangørorganisasjon: Odda OL
Dato: søndag 25 august 2019

Bergens TF

19 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Torbjørn HauglandD/H 13-16N (2)17.5111.09
1Helge NysæterH 50- (19)44.498.57
1Helene NysæterD 13-14 (4)35.2513.37
1Julie Horn KvåleD/H 13-16C (4)35.2117.40
1Andreas DaleH 15-16 (9)43.288.41
1Ingeborg Rygg EikelandD 15-16 (3)39.3810.09
2Ingfrid LandaC-open (5)29.00+3.0514.30
2Astri Ese HoleD 70- (2)1.23.06+39.2831.57
2Siren GreveD 60- (4)57.03+0.5914.37
2Randi HoleD 40- (8)1.01.04+2.1812.12
3Synne Marie SandviknesD/H 13-16C (4)39.34+4.1319.47
3Nina SoligardD 60- (4)58.13+2.0914.55
3Vegard Velle SivertsenH 15-16 (9)50.43+7.1510.08
4Dagfinn HoleH 70- (10)1.17.09+13.4119.46
5Ingunn EikelandC-open (5)43.41+17.4621.50
6David Johan TjøswoldB-open (10)47.49+13.5318.23
Fredrik BlomquistN-åpen (13)fullført
Josefine BlomquistN-åpen (13)fullført
Ingjerd SognnæsD 60- (4)diskvalifisert

CO Liege

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Arnaud MazyH 13-14 (5)25.43+2.079.53
4Aline HermansD 40- (8)1.03.39+4.5312.43
5Alain MazyH 40- (8)1.12.06+15.5311.26
Anaïs MazyD/H -10 (6)35.4017.50

Fana IL

23 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Jan KocbachH 40- (8)56.138.55
1Oskar HeksemH 13-14 (5)23.369.04
1Annemarie B. AarnesD 17-A kort (7)44.0911.19
2Knut UtneH 19-A kort (2)1.30.48+2.5414.24
2Geir HeksemH 40- (8)1.06.11+9.5810.30
2Bjørn HøllelandH 50- (19)46.10+1.219.14
2Per VoldH 70- (10)1.06.35+3.0717.04
2Kristine Bog VikaneD 15-16 (3)48.35+8.5712.27
3Karoline StrandenesD 13-14 (4)51.20+15.5519.44
3Rannveig NordhagenD 40- (8)1.01.50+3.0412.22
3Marie Roll-TørnqvistD 15-16 (3)1.04.29+24.5116.32
4Brage Bell LysakerH 15-16 (9)54.42+11.1410.56
5Kristoffer Heldal HersvikH 11-12 (6)22.44+1.4911.22
5Ørjan Eirik ValestrandH 60- (8)51.13+9.4213.07
6Torgeir StrandH 60- (8)51.44+10.1313.15
7Tord Bell MykingH 50- (19)54.54+10.0510.58
7Bjørn BataldenB-open (10)48.13+14.1718.32
10Elin Cecile Kryvi StrandenesB-open (10)1.06.11+32.1525.27
14Ole TørnqvistH 50- (19)1.00.31+15.4212.06
Kornelia Bargård AarnesN-åpen (13)fullført
Jakob Bargård AarnesD/H -10 (6)24.4412.22
Emil HeksemD/H -10 (6)24.4112.20
Sondre BataldenH 15-16 (9)diskvalifisert
Björk Salvans HansenD 11-12 (6)ikke startet
Stella S. DahleB-open (10)ikke startet

Fitjar IL

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Anna Fitjar HjelleD 11-12 (6)35.34+11.2017.47
4Mari Fitjar HjelleD 13-14 (4)1.05.47+30.2225.18
4Kjetil HjelleB-open (10)41.01+7.0515.46
9Harald WesterheimH 70- (10)1.35.33+32.0524.30
9Rolf Atle RolfsnesH 50- (19)57.09+12.2011.25
Emma Fitjar HjelleD/H -10 (6)38.1619.08
Jon Fitjar HjelleD/H -10 (6)30.3715.18
Ola Fitjar HjelleD/H -10 (6)27.3513.47

Gneist, IL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Jan SteinegerH 60- (8)41.3110.38
2Ingrid SandvollD 50- (7)56.17+4.3314.25
8Magne KnudsenH 19- (10)1.36.20+25.0310.49
15Arne Wilhelm KnudsenH 50- (19)1.00.49+16.0012.09
Sturle NordeideA-open3 (1)ikke startet
Lars Olav ToloB-open (10)ikke startet
Bjørn-Inge SkageA-open4 (1)ikke startet

Halsnøy OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
8Leif Gunnar HovdenH 60- (8)59.35+18.0415.16

Haugesund IL Orientering

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Aleksander JørgensenH 15-16 (9)49.09+5.419.49
3Ingrid EggenD 17-A kort (7)59.40+15.3115.17
6Sebastian JørgensenH 11-12 (6)30.19+9.2415.09

Høydalsmo IL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Asbjørn BygglandH 40- (8)1.07.12+10.5910.40
5Solveig HolteD 50- (7)1.09.05+17.2117.42
8Rune DjuveB-open (10)55.05+21.0921.11

IF Trauma

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
10Bjørn Idar SætranH 50- (19)57.22+12.3311.28

IL Gular

14 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Eyvind Kjellevold MaldeH 19-A kort (2)1.27.5413.57
2Rune NygaardH 19- (10)1.15.48+4.318.31
2Svein LingaH 60- (8)47.15+5.4412.06
2Helen MartinsenD 19- (5)1.17.11+6.5412.15
2Mari Fjellbirkeland JohannesenD 17-18 (2)59.43+2.2211.56
3Tom Eirik EikangerH 50- (19)46.38+1.499.19
3Birgitte TorbjørnsenD 50- (7)1.05.10+13.2616.42
4Arne JohannesenH 50- (19)47.56+3.079.35
4Eli Fjellbirkeland JohannesenD 19- (5)1.46.33+36.1616.54
4Hege FjellbirkelandD 50- (7)1.06.58+15.1417.10
6Marian KjellevoldD 50- (7)1.14.38+22.5419.08
8Tore JuvikH 50- (19)56.35+11.4611.19
8Vibeke ØyeD 40- (8)1.15.19+16.3315.03
Scott JuvikH 19- (10)diskvalifisert
Johan EikangerA-open4 (1)ikke startet

Odda OL

25 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Ottar EideA-open3 (1)1.18.5715.47
1Åshild OmaD 35-B kort (3)31.5012.14
1Rannveig Oma LøyningD 11-12 (6)24.1412.07
2Harald Solheim EideH 11-12 (6)21.51+0.5610.55
2Karina Solheim ØyreD/H 13-16C (4)36.34+1.1318.17
2Stine BjørkevollD 17-A kort (7)47.33+3.2412.11
3Sindre Solheim EideH 13-14 (5)37.20+13.4414.21
4Sara TokheimD 17-A kort (7)1.02.02+17.5315.54
5Britt Kari LegårdD 17-A kort (7)1.03.53+19.4416.22
6Ellinor ØygardD 11-12 (6)41.59+17.4520.59
7Marit IgeltjørnD 17-A kort (7)1.42.48+58.3926.21
7Svein BuerH 40- (8)1.20.24+24.1112.45
7Johannes Solheim ØyreH 15-16 (9)1.08.20+24.5213.40
17Arve LøyningH 50- (19)1.10.08+25.1914.01
19Kjetil RønhovdeH 50- (19)1.45.40+1.00.5121.08
Nora Ryen BertelsenN-åpen (13)fullført
Vegard Solheim EideN-åpen (13)fullført
Tony N HansenN-åpen (13)fullført
Sigurd Oma LøyningN-åpen (13)fullført
Nora Sofia Tokheim SmithN-åpen (13)fullført
William ØygardN-åpen (13)fullført
Emil Solheim ØyreN-åpen (13)fullført
Vårinn HagenD/H 13-16N (2)diskvalifisert
Eirik BjørkevollH 19- (10)diskvalifisert
Marion RyenD 19- (5)diskvalifisert
Torstein KristesenH 11-12N (1)ikke startet

Os Orienteringsklubb

9 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Nora Ruth WikestadD 11-12N (1)21.5913.44
1Arn Viljo WikestadH 11-12N (1)25.0515.40
1Turid RognsvågD 60- (4)56.0414.22
1Matias Døsen PontoppidanB-open (10)33.5613.03
2Marie PontoppidanD 35-B kort (3)1.02.07+30.1723.53
4Geir RognsvågC-open (5)38.08+12.1319.04
4Aurora Helena WikestadD/H 13-16C (4)39.55+4.3419.57
7Andreas BergeH 19- (10)1.35.31+24.1410.43
18Tommy SævareidH 50- (19)1.15.35+30.4615.07
Ada WikestadD/H 13-16N (2)ikke startet
Steinar DanielsenH 40- (8)ikke startet
Venla Arponen SnilstveitD 40- (8)ikke startet

Samnanger IL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Per Arne AadlandH 19- (10)1.30.07+18.5010.07Last ned GPS-spor i gpx-format
7Lisbeth AadlandD 50- (7)1.29.28+37.4422.56
11Dag Terje RøenH 50- (19)59.42+14.5311.56

Sauda Orienteringsklubb

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Jarle SolbakkenH 40- (8)1.10.23+14.1011.10

Stord Orientering

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Edel SlettemarkD 70- (2)43.3816.46
3Jan Ove ØenH 70- (10)1.07.43+4.1517.21
3Kenneth WesterheimH 19- (10)1.20.29+9.129.02
3Jon Magne BratsethH 60- (8)47.27+5.5612.10
6Ingolf DybvikH 70- (10)1.23.27+19.5921.23
Steinar SlettemarkB-open (10)ikke startet

TIF Viking

11 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Lise ChristensenD 50- (7)51.4413.15
3Trude KyrkjebøC-open (5)29.06+3.1114.33
5Jan Harald Helmich PedersenH 70- (10)1.20.24+16.5620.36
6Knut KyrkjebøH 19- (10)1.32.58+21.4110.26
8Terje Mathias HauglandH 70- (10)1.32.59+29.3123.50
9Signe KyrkjebøB-open (10)1.06.09+32.1325.26
12Ørjan TotlandH 50- (19)59.47+14.5811.57
13Kjetil DammH 50- (19)59.49+15.0011.57
Steinar KyrkjebøN-åpen (13)fullført
Axel IngvaldsenH 70- (10)diskvalifisert
May-lill DammD 35-B kort (3)diskvalifisert

Torvastad IL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Anne Kari VikingstadD 19- (5)1.10.1711.09
4Einar VikingstadH 60- (8)49.53+8.2212.47
7Roald TellnesH 70- (10)1.29.23+25.5522.55
Eivind Helgeland VikingstadN-åpen (13)fullført

USK Prague

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Jitka SvobodovaD 40- (8)1.09.05+10.1913.49
8Petr Bo¿ánekH 40- (8)1.24.02+27.4913.20

Varegg Fleridrett

28 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Cedric Stølen-GuibertC-open (5)25.5512.57
1Bjørn SteinhaugA-open4 (1)1.09.5117.54
1Olve Berge AarsandH 11-12 (6)20.5510.27
1Oskar RøenH 19- (10)1.11.178.00
1Karianne StrømmeD 40- (8)58.4611.45
1Oskar Madslien SteinhaugH 17-18 (1)1.04.2210.13
1Tora Aasheim NymarkD 17-18 (2)57.2111.28
2Ragna Oline Doppelhofer ErvikD 11-12 (6)24.39+0.2512.19
2Tonje RykkjeD 13-14 (4)46.49+11.2418.00
2Tore LidB-open (10)36.51+2.5514.10
3Marie ThomassenD 11-12 (6)28.13+3.5914.06
3Bendik Madslien SteinhaugH 11-12 (6)21.57+1.0210.58
3Christiane TrösseD 19- (5)1.24.04+13.4713.20
3Roar BergeB-open (10)38.26+4.3014.46
4Sverre Stualand TysværH 11-12 (6)22.38+1.4311.19
4Tore NymarkH 19- (10)1.20.42+9.259.04
4Andreas Strømme LidH 13-14 (5)49.44+26.0819.07
5Trygve DahleB-open (10)46.34+12.3817.54
5Sveinung RykkjeH 50- (19)48.02+3.139.36
5Tove AasheimD 40- (8)1.08.00+9.1413.36
5Magnus Strømme LidH 15-16 (9)55.39+12.1111.07
6Pål ThomassenH 40- (8)1.16.02+19.4912.04
6Jørgen Rokne DahleH 15-16 (9)1.05.35+22.0713.07
6Astrid Oline ErvikD 17-A kort (7)1.32.24+48.1523.41
7Linda RykkjeD 40- (8)1.14.30+15.4414.54
8Jon Erik Doppelhofer ErvikH 15-16 (9)1.56.50+1.13.2223.22
16Gernot DoppelhoferH 50- (19)1.00.50+16.0112.10
Marius GuibertH 13-14 (5)diskvalifisert
Per Øivind HusbyH 60- (8)ikke startet
Kårhild Husby NordstadD 19- (5)ikke startet

Vindafjord Orienteringslag

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Jarle HeddelandH 70- (10)1.03.2816.16
5Anna VivelidD 11-12 (6)41.50+17.3620.55
6Einar MartinsenH 50- (19)50.14+5.2510.02
Turid VivelidN-åpen (13)fullført

Østmarka OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
7Erik NæssH 60- (8)54.30+12.5913.58

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor