Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Frostsprinten

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Frostsprinten
Arrangørorganisasjon: Røyken OL
Dato: søndag 3 november 2019

N-åpen

25 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
Stian LillegårdLillomarka OL21.04
Magnus LestebergKongsberg OL19.32
Rebecca Grace HommeSturla, IF18.57
Simen Bryhn BergstrømIL Tyrving17.58
Pernille Hølås MortensenAsker Skiklubb21.03
Emma Hølås MortensenAsker Skiklubb21.08
Danie Nicolai HommeSturla, IF27.31
Ellinor Lund WøienAsker Skiklubb42.46
Johanne Lund WøienAsker Skiklubb42.47
Steffen ForsåRøyken OL1.04.54
Lilly Maria TellnesAsker Skiklubb40.39
Amalie BirkelundAsker Skiklubb36.32
Folmer Nielsen KlevSturla, IF34.46
Snorre Nielsen KlevSturla, IF26.07
Trym Fuglseth OlsenAsker Skiklubb41.00
Ola MyklatunTyrving IL24.57
Aksel Høyer JacobsenHeming Orientering24.50
Emma ÅsheimerOL Tønsberg og omegn23.38
Julie Hellerud ØpstadAsker Skiklubb33.01
Magnus Dalen EriksenAsker Skiklubb26.29
Juha Chang FlåganAsker Skiklubb22.20
Ida Lindseth HartmannRøyken OL32.51
Signe Drange RuudRøyken OL32.54
Silje StrandLierbygda OL43.08
Mina KeilholzRøyken OL1.06.57
Mathias Lindseth HartmannRøyken OLikke startet
Monica JørgensenHadeland OLikke startet
Kristine KlavenessFossum IFikke startet
Anna LilledahlFossum IFikke startet
Elias MolundTyrving ILikke startet

D 9-10

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
Tiril MyklatunTyrving IL21.02
Helene Hellerud ØpstadAsker Skiklubb33.44
Marlene KeilholzRøyken OL30.43

D 11-12

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Amalie Myrvold SkovlystKongsberg OL23.53
2Selma Aure SkogedalAsker Skiklubb25.22+1.29
3Silje Andresen SkotteFossum IF50.55+27.02
Mareike KeilholzRøyken OLikke startet

D 13-14

12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Signe HoloFossum IF29.16
2Mari KallesonOppsal Orientering32.44+3.28
3Nora Christine HansenAsker Skiklubb35.08+5.52
4Gunde TumelionisFossum IF36.07+6.51
5Sofia ØhlckersTyrving IL36.19+7.03
6Maren Aure SkogedalAsker Skiklubb37.34+8.18
7Martha WisløffAsker Skiklubb39.21+10.05
8Mari AarsethNydalens SK40.24+11.08
9Synne Utseth BøhlerengenOppsal Orientering44.13+14.57
10Karin Halsaa DolvenAsker Skiklubb53.19+24.03
11Marte Lillegraven LangsæterTrøsken IL1.08.08+38.52
Ingrid LestebergKongsberg OLdiskvalifisert

D 15-16

10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Kristin Melby JacobsenLardal OL25.43
2Mina Akiko Horni JohnsenSturla, IF28.21+2.38
3Selma HøivoldKongsberg OL30.58+5.15
4Johanne Rognerud BøeFossum IF31.26+5.43
5Eline SchjervenLardal OL32.04+6.21
6Ingrid MobråthenBotne SK35.43+10.00
7Helene Bjørkvold JendalFossum IF37.46+12.03
8Kathinka Zahl HagenFossum IF43.00+17.17
9Anette Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb44.58+19.15
Marie KvarmeSturla, IFdiskvalifisert

D 21-C

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Ann-Karin LestebergKongsberg OL41.36
2Helga M. BackerAsker Skiklubb56.17+14.41
3Karoline EkebergRøyken OL1.20.07+38.31

D 17-20

10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Amélie AamodtOppsal Orientering35.53
2Ine InstanesSturla, IF37.15+1.22
3Anna Øfsthus GravirAsker Skiklubb38.26+2.33
4Mina JørgensenTyrving IL39.57+4.04
5Tina KallesonOppsal Orientering40.52+4.59
6Solveig Moen LetmolieEiker OL46.10+10.17
7Iris HolstTyrving IL46.54+11.01
8Ingeborg KvarmeSturla, IF48.06+12.13
9Solveig Eline BergTyrving IL48.08+12.15
10Iselin SørensenSturla, IF55.11+19.18
Malene InstanesSturla, IFikke startet

D 21-

11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Maren Jansson HaverstadNydalens SK30.30 Last ned GPS-spor i gpx-format
2Emilie WestinNydalens SK38.27+7.57
3Kjersti Adéla WestinPorsgrunn OL40.10+9.40
4Jannicke ØdegårdOL Tønsberg og omegn40.42+10.12
5Maria BrodinFossum IF41.53+11.23
6Ida Solberg SvenneEiker OL42.23+11.53
7Mai Elin B. WatsonBækkelagets SK44.05+13.35
8Line Drange RuudRøyken OL47.22+16.52
9Nina BirkelundAsker Skiklubb50.52+20.22
10Ruth VingerhagenAsker Skiklubb1.04.51+34.21
11Eirill DalanRøyken OL1.20.22+49.52
Katrine SkyrudAsker Skiklubbikke startet
Malin SørensenEiker OLikke startet

D 40-

12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Ragnhild Myrvold SkovlystKongsberg OL28.31
2Kjersti Fuglseth OlsenAsker Skiklubb29.17+0.46
3Toril Fougner WisløffAsker Skiklubb33.14+4.43
4Milda ØhlckersTyrving IL33.22+4.51
5Ellen Aure SkogedalAsker Skiklubb33.26+4.55
6Kristin Nergaard BergFossum IF38.42+10.11
7Kari StrandLierbygda OL38.48+10.17
8Elin KallesonOppsal Orientering39.04+10.33
9Stine KaiserSturla, IF41.18+12.47
10Linda FredhOK Moss44.27+15.56
11Lenka WestinPorsgrunn OL45.26+16.55
12Hege GunnerødAsker Skiklubb46.13+17.42
Tanja InstanesSturla, IFikke startet

D 50-

19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Jorun RuudAsker Skiklubb25.48
2Kjersti Holt HanssenMåren OK30.56+5.08
3Anne DanielsenNydalens SK32.16+6.28
4Nora SkauenTyrving IL33.10+7.22
5Ann Elisabeth GunnulfsenModum OL33.27+7.39
6May Bente BrurbergÅs-NMBU Orientering34.53+9.05
7Kjersti HovFossum IF35.47+9.59
8Margrete EngzeliusAsker Skiklubb37.44+11.56
9Kristin Sæthre SørensenSturla, IF38.43+12.55
10Eldri HoloFossum IF39.49+14.01
11Marianne ArnesenAsker Skiklubb41.06+15.18
12Ingrid RavnanOL Toten-Troll42.10+16.22
13Kirsti Grundnes BergTyrving IL42.38+16.50
14Trine Marit Justad RaaenLierbygda OL42.51+17.03
15Aud Ellen BrevikSturla, IF43.19+17.31
16Helen GåsvikLierbygda OL48.37+22.49
17Anne Kathrine LinneboAsker Skiklubb52.25+26.37
Unni RyeAsker Skiklubbdiskvalifisert
Maria PerssonAsker Skiklubbdiskvalifisert
Solveig SikkelandTyrving ILikke startet

D 60-

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Helga HaverstadLierbygda OL32.01
2Sirpa LiljaModum OL34.56+2.55
3Gunhild HennumLierbygda OL36.28+4.27
4Reidun BraathenOK Moss45.02+13.01
5Anne SørumIndre Østfold OK47.01+15.00
6Eli Tufte HanssenEiker OL49.28+17.27
7Kari LyngbakkenKonnerud IL52.02+20.01

D 65-

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Aud KjemperudEiker OL47.16
2Grethe Lill RyengSturla, IF54.57+7.41

D 70-

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Kjersti ThoStabæk IF42.45
2Marit VågsnesKolbotn og Skimt OL48.40+5.55
3Sissel OlaisenKolbotn og Skimt OL58.11+15.26
4Aud I SpjelkavikTyrving IL1.08.30+25.45
5Gry Bruland VråleSturla, IF1.16.52+34.07
6Sidsel SandelienHeming Orientering1.21.44+38.59

D 75-

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Unni DrageHaugerud IF54.48
2Anne Lise ØfsthusAsker Skiklubb55.23+0.35
3Aase Tove GoldenMåren OK1.01.17+6.29
4Inger Lise BjordalOppsal Orientering1.23.57+29.09

D 80-

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Unni Dirro BøhlerengenMåren OK50.46

H 9-10

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
Eirik LestebergKongsberg OL29.24
Iver AarsethNydalens SK21.24
Gaute Fuglseth OlsenAsker Skiklubb35.24
Aksel KlausenSturla, IF20.09
Kristian KaiserSturla, IF21.10

H 11-12

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Magnus SigurdssonStokke IL19.16
Erlend Hellerud ØpstadAsker Skiklubbdiskvalifisert
Brage Fuglseth OlsenAsker Skiklubbdiskvalifisert
Simen Dalen EriksenAsker Skiklubbikke startet
Håkon Lillegraven LangsæterTrøsken ILikke startet
Harald LilledahlFossum IFikke startet
Magnus MolundTyrving ILikke startet

H 13-14

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Andreas Myrvold SkovlystKongsberg OL27.25
2August Hellerud SireKonnerud IL31.59+4.34
3Linus Hognestad SennelsRøyken OL39.44+12.19
4Mats JohnsenSturla, IF42.56+15.31
5Mathias BirkelundAsker Skiklubb45.01+17.36
Trym Alexander StorhaugRøyken OLdiskvalifisert

H 15-16

16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Mikael BirkelundAsker Skiklubb30.48
2Marius E. AamodtOppsal Orientering32.40+1.52
3Lukas KlausenSturla, IF32.43+1.55
4Birk Felland SætnanFossum IF33.45+2.57
5Halvor LøkenKongsberg OL34.12+3.24
6Sindre Vie StrislandFossum IF34.49+4.01
7Gustav Andresen SkotteFossum IF37.35+6.47
8Eirik Vie StrislandFossum IF38.08+7.20
9Jonas AarsethNydalens SK38.15+7.27
10Vilmer NybergAsker Skiklubb40.05+9.17
11Simen Aure SkogedalAsker Skiklubb41.58+11.10
12Sverre StrandLierbygda OL42.53+12.05
13Martin Johannessen LinneboAsker Skiklubb44.58+14.10
14Børge Nilsen BergFossum IF46.28+15.40
15Emil Ruud FossheimAsker Skiklubb49.52+19.04
16Mathias NyhaugAsker Skiklubb50.50+20.02

H 17-A kort

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Sigurd MelsomNTNUI23.43
2Thomas OlsenAsker Skiklubb28.21+4.38
3Arno Lilja GrønhovdModum OL28.53+5.10
4Kai Tore BreilandRøyken OL30.10+6.27
5Bernt HellerudKonnerud IL34.23+10.40
6Per Erik LarsenSandefjord OK34.55+11.12
7Torleif GaltelandAsker Skiklubb36.27+12.44
8Karl Anton UndelandSturla, IF45.09+21.26
9Ole Johnny BråthenLierbygda OL46.54+23.11
Kjetil MolundTyrving ILikke startet

H 21-C

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Kjetil JacobsenHamar OK55.28
Marius StrandseterRøyken OLdiskvalifisert
Bjørn NordvikKolbotn og Skimt OLikke startet

H 17-20

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Johan Kristian UndelandSturla, IF42.17
2Mathias Skourup RognebakkeSturla, IF43.43+1.26
3Sondre Zahl HagenFossum IF46.29+4.12
4Martin BirkelundAsker Skiklubb54.37+12.20
5Egil FrydenlundSturla, IF1.03.51+21.34

H 21-

15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1David GottfridssonLillomarka OL36.17
2Knut Sveinung Holth RekaaRøyken OL37.11+0.54
3Erik ThorssonTyrving IL40.19+4.02
4Eirik RavnanTyrving IL41.23+5.06
5Morten Taraldsten BrunesModum OL41.55+5.38
6Simen A BjøringsøyNydalens SK43.46+7.29
7Henrik Drange RuudRøyken OL43.57+7.40
8Kenneth SandvoldEiker OL45.37+9.20
9Lars JacobsenTyrving IL46.19+10.02
10Morten FredhOK Moss47.10+10.53
11Daniel FløtreEiker OL57.15+20.58
12Eivind Bøhn HeiebråtenRøyken OL57.43+21.26
13Gjermund VingerhagenAsker Skiklubb1.02.58+26.41 Last ned GPS-spor i gpx-format
14Tord Erling SkirudAsker Skiklubb1.04.52+28.35
15Harald HeiaasRøyken OL1.04.58+28.41
Øystein SørensenEiker OLikke startet

H 40-

24 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Kristoffer JacobsenTyrving IL36.39
2Inge LindsethNydalens SK39.20+2.41
3Gard LindsethNydalens SK42.13+5.34
4Steinar LandeBø OL44.37+7.58
5Ola LestebergKongsberg OL45.08+8.29
6Jostein F. TellnesAsker Skiklubb45.51+9.12
7Audun BjerknesMåren OK47.21+10.42
8Jan Anders IstadAsker Skiklubb47.55+11.16
9Erik RåbergFossum IF48.06+11.27
10Jens Erik MortensenAsker Skiklubb48.48+12.09
11Eilert AamodtOppsal Orientering49.37+12.58 Last ned GPS-spor i gpx-format
12Jarl HommeSturla, IF50.07+13.28
13Anders GustafssonSturla, IF52.04+15.25
14Hallvard KorenOK Moss52.29+15.50
15Pål SkogedalAsker Skiklubb52.49+16.10
16Eirik JørgensenTyrving IL55.41+19.02
17Holger KeilholzRøyken OL1.04.29+27.50
18Robert FredriksenNotodden OL1.05.29+28.50
19Arild NyhaugAsker Skiklubb1.10.43+34.04
20Sverre WisløffAsker Skiklubb1.17.08+40.29
21Haakon DolvenAsker Skiklubb1.22.55+46.16
Øyvind ThømtIndre Østfold OKdiskvalifisert
Anders BruvikMåren OKdiskvalifisert
Sigurdur Freyr SigurdssonStokke ILdiskvalifisert
Stein H. HagenFossum IFikke startet

H 50-

28 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Lars-Ivar AarsethNydalens SK29.34
2Jan Richard EriksenAsker Skiklubb30.15+0.41
3Syver LøkenKongsberg OL31.23+1.49
4Øystein HoloFossum IF32.15+2.41
5Roger WiikSturla, IF33.55+4.21
6Håkon JendalFossum IF35.57+6.23
7Vidar StrandLierbygda OL36.50+7.16
8Onno VerberneOL Toten-Troll36.57+7.23
9Hallvard BergTyrving IL37.09+7.35
10Tibor VáriSturla, IF37.35+8.01
11Kjell WestinPorsgrunn OL37.54+8.20
12Øyvind Johannessen LinneboAsker Skiklubb38.08+8.34
13Kim Farnes HansenLierbygda OL38.48+9.14
14Arne FossheimAsker Skiklubb38.59+9.25
15Roar ByeModum OL39.45+10.11
16Guttorm EggeIL GeoForm42.27+12.53
17Terje MelsomFossum IF43.02+13.28
18Boye Dirro BøhlerengenOppsal Orientering43.35+14.01
19Even Woldstad HanssenEiker OL44.55+15.21
20Tormod BøeFossum IF45.14+15.40
21Tore Voss FagervoldBærums Skiklub47.04+17.30
22Kjell Jarle GausemelRøyken OL47.10+17.36
22Are FlåganAsker Skiklubb47.10+17.36
24Snorre FrydenlundSturla, IF48.09+18.35
25Torgeir BrandalKongsberg OL59.50+30.16
26Erik HøivoldKongsberg OL1.03.13+33.39
27Vincent EijsinkÅs-NMBU Orientering1.08.45+39.11
Arild AndresenFossum IFdiskvalifisert
Trond HolterMåren OKikke startet
Harald OmlandSkien OKikke startet

H 60-

15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Morten DueMåren OK27.48
2Sture OttesenIndre Østfold OK28.03+0.15
3Hallvard FjærLillomarka OL28.42+0.54
4Richard Zeiner-GundersenLierbygda OL30.53+3.05
5Ove DrangeVaregg Fleridrett32.44+4.56
6Morten KarlsenMåren OK34.27+6.39
7Per OsenVestre Akers SK35.14+7.26
8Stig Hultgreen KarlsenIL GeoForm36.11+8.23
9Geir Holm GundersenKonnerud IL38.25+10.37
10Pål Woldstad HanssenEiker OL38.35+10.47
11Øyvind GylverAsker Skiklubb40.01+12.13
12Roy GjerdingOK Moss42.16+14.28
13Rolf E. AndersenLierbygda OL43.04+15.16
14Odd Harald NilsenOL Tønsberg og omegn52.44+24.56
15Petter FureOppsal Orientering1.10.17+42.29
Bård NatvigNittedal OLikke startet

H 65-

10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Petter NæssOppsal Orientering30.22
2Ola BroxOL Toten-Troll31.39+1.17
3Jon Arvid FossumAsker Skiklubb32.46+2.24
4Øivind FadumSande Sportsklubb35.17+4.55
5Ragnar Niemi BergStokke IL40.52+10.30
6Svein AckenhausenKonnerud IL41.01+10.39
7Egil HusethKamp/Vestheim IF44.08+13.46
8Olav NipenTyrving IL44.11+13.49
9Rolf LundeEiker OL47.23+17.01
10Per Hermann KrøgerMåren OK50.04+19.42

H 70-

15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Peter KlavenessMåren OK29.41
2Hans Roar BakkenEiker OL29.55+0.14
3Eldar BørsumBækkelagets SK31.09+1.28
4John Thomas PetersenNittedal OL31.53+2.12
5Dag Rønning JensenOL Trollo33.01+3.20
6Ragnar HillestadLardal OL33.47+4.06
7Runar KittilsenStokke IL34.48+5.07
8Helge RevhaugRingerike OL34.50+5.09
9Geir TrøanKolbotn og Skimt OL35.14+5.33
10Øyvind HoveidAsker Skiklubb36.39+6.58
11Hasse BergstrømTyrving IL36.42+7.01
12Sigbjørn HellerudRøyken OL42.43+13.02
13Alf Johan HjelmtvedtEiker OL44.25+14.44
14Tor-Eivind BergsvågSandefjord OK49.01+19.20
Bjørn SpjelkavikTyrving ILdiskvalifisert
Christian BuggeRøyken OLikke startet

H 75-

15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Kjell StenstadvoldTyrving IL36.25
2Bjørn SandelienHeming Orientering39.38+3.13
3Bjørn W. LudvigsenSturla, IF40.24+3.59
4Trond FeiringHamar OK40.55+4.30
5Roar BjordalOppsal Orientering42.37+6.12
6Øystein MadsenHaugerud IF46.15+9.50
7Tore VaajeAsker Skiklubb48.08+11.43
8Ole Kristoffer ThrondsenKongsberg OL48.44+12.19
9Jon C. FougnerHeming Orientering54.19+17.54
10Kåre KnudsenIL GeoForm54.26+18.01
11Devegg RuudSturla, IF58.21+21.56
12Olav MoRøyken OL1.01.31+25.06
13Lasse VråleSturla, IF1.07.39+31.14
14Sigurd HaugerudIL GeoForm1.24.59+48.34
Odd AureDrangedal OLdiskvalifisert

H 80-

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Bjørn EgnerHeming Orientering43.53
2Elling FrøvollSturla, IF46.11+2.18
3Sturle HånesIL GeoForm53.50+9.57
4Bjørn GunnerødAsker Skiklubb58.29+14.36
5Eigil KongsfjellOL Tønsberg og omegn1.15.03+31.10
6Knut Kristen HangeraasIL GeoForm1.18.00+34.07
Tormod HøimyrSturla, IFdiskvalifisert

Utvikling C 10-20

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Sigve Nygård FagervoldAsker Skiklubb21.00
2Trym Leiknes BruvikMåren OK1.13.51+52.51
Silje Ruud FossheimAsker Skiklubbdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor