Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for NC mellom med innlagt JWOC-testløp + direkteklasser

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: NC mellom med innlagt JWOC-testløp + direkteklasser
Arrangørorganisasjon: Os IL
Dato: søndag 2 juni 2019

H 17-20E

4 010 m, 99 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Einar MelsomFossum IF24.03
2Jørgen BaklidKonnerud IL24.08+0.05
3Lukas LilandNydalens SK24.58+0.55
4Niels Christian HellerudHalden SK25.02+0.59
5Elias JonssonNydalens SK25.12+1.09
6Sindre R HoltHedrum OL25.18+1.15
7Erling HjermstadFossum IF25.36+1.33
8Sebastian DalandKristiansand OK25.52+1.49
9Sander ArntzenAsker Skiklubb26.04+2.01
10Anders HaugskottOL Trollelg26.38+2.35
11Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb26.44+2.41
12Vegard KittilsenFreidig26.59+2.56
13Cornelius BjørkSandefjord OK27.03+3.00
14Lars Young VikNydalens SK27.22+3.19
15Marius AurebekkKristiansand OK27.24+3.21
16Nils TveiteÅs-NMBU Orientering27.30+3.27
17Aslak HeimdalKonnerud IL27.35+3.32
18Styrk Hundseid KamsvågTyrving IL27.37+3.34
19Oskar Spets StorhovFreidig27.50+3.47
20Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SK27.58+3.55
21Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering28.03+4.00
22Tobias AlstadFrol IL28.05+4.02
23Anders VestølVegårshei IL28.20+4.17
24Johan Kristian UndelandSturla, IF28.30+4.27
25Elias Skjolden SørensenLillomarka OL28.33+4.30
26Jonas GrønliFreidig28.41+4.38
27Mats EidsmoFreidig28.46+4.43
28Simen Spets StorhovFreidig28.51+4.48
29Njaal Ellegaard MelbyVang OL28.52+4.49
29Einar EkelandOddersjaa SSK28.52+4.49
31David RundeKristiansand OK29.01+4.58
32Rasmus MathisenPorsgrunn OL29.08+5.05
33Clemens Sundby ØxnevadGanddal IL29.18+5.15
34Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK29.34+5.31
35Erlend BrendstuenHalden SK29.37+5.34
36Øyvind HjermstadFossum IF29.40+5.37
36Lars SandstadFreidig29.40+5.37
38Fredrik Vehus SkjerveVerdal OK29.41+5.38
39Per Clemet WisløffAsker Skiklubb30.13+6.10
40Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering30.25+6.22
41Kristian PyttenKristiansand OK30.30+6.27
41Birk Bell LysakerFana IL30.30+6.27
43Vetle DrageKongsberg OL30.36+6.33
44Sondre OttesenFredrikstad SK30.56+6.53
45August Asheim BirkelandNTNUI30.57+6.54
46Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb31.05+7.02
47Tobias EspedalNydalens SK31.34+7.31
48Jens Johan BrekkeLillomarka OL31.39+7.36
49Sivert Møklegård PihlIK Grane Arendal Orientering31.57+7.54
50Jo Even KolstadFreidig32.13+8.10
51Even LindaasVang OL32.15+8.12
52Håkon HolstadFreidig32.24+8.21
53Jostein Svaland DaleVang OL32.28+8.25
54Jonatan GraversenIL BUL-Tromsø32.43+8.40
55Mathias Skourup RognebakkeSturla, IF32.53+8.50
56Bjørn Anders FlågenHeming Orientering33.04+9.01
57Jørgen SchjølbergTynset IF33.13+9.10
58Kristian Fredrik LynumFreidig33.14+9.11
59Kristian ØstermannHeming Orientering33.25+9.22
60Mathias Pedersen VoldLillomarka OL33.32+9.29
61Mikkel KatlaFossum IF33.35+9.32
62Halvard KornmoPorsgrunn OL33.38+9.35
63Erik Hæstad BjørnstadFossum IF33.39+9.36
64Simon Beckmann KristiansenKristiansand OK33.47+9.44
65Morten Krona HaflanOL Tønsberg og omegn33.58+9.55
66Erlend BørliFossum IF34.05+10.02
67Petter Liabakk EriksenByåsen IL34.34+10.31
68Håvard VeieOK Skøynar35.04+11.01
69Gaute Kvittum NytrøenTynset IF35.07+11.04
70Eivind Berner MyhreFossum IF35.16+11.13
71Eirik BlågestadFredrikstad SK35.18+11.15
72Mikkel HoltFreidig35.19+11.16
73Øistein Fagerli NæssRaumar Orientering35.37+11.34
74Trygve MyhrAsker Skiklubb35.41+11.38
75Oliver ØstbyOL Tønsberg og omegn35.43+11.40
76Emil StørmerFossum IF36.05+12.02
77Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn36.40+12.37
78Eskil FrischknechtAlta OL36.53+12.50
79Grunde IsaksætreGrue IL37.04+13.01
80Henrik ReuschHeming Orientering37.12+13.09
81Gaute FosstveitRaumar Orientering37.28+13.25
82Kristian Markhus BrekkeLillomarka OL37.34+13.31
83Runar Saur ModahlFredrikstad SK37.39+13.36
84Eirik ImrikFredrikstad SK37.47+13.44
85Tobias RøddeGanddal IL37.50+13.47
86Joar GjerdahlKonnerud IL37.57+13.54
87Gard FrostAlta OL38.06+14.03
88August Syrdal ØenHeming Orientering38.29+14.26
89Vebjørn Blom-HagenFossum IF38.56+14.53
90Rolf Trygve HaugKongsberg OL39.23+15.20
91Olav Kristian LundKongsberg OL39.59+15.56
92Håvard SkriubakkenPorsgrunn OL41.33+17.30
93Christopher LadimOK Moss41.51+17.48
94Johannes LangaasNidarøst OK43.02+18.59
95Kristoffer B. HelminsenFredrikstad SK44.02+19.59
96Magnus FossumIK Grane Arendal Orientering45.20+21.17
Felix FinsrudAsker Skiklubbbrutt
Sondre YtterbøAsker Skiklubbbrutt
Sondre Zahl HagenFossum IFbrutt
Alexander Repstad StoremyrPorsgrunn OLikke startet
Ådne SkjærsteinTyrving ILikke startet
Eskil FrøislandVang OLikke startet
Håkon KornmoPorsgrunn OLikke startet
Oscar LyngenFreidigikke startet
Anders HorveiRaumar Orienteringikke startet
Ferdinand FremmingHeming Orienteringikke startet
Marius BakkeFossum IFikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor