Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for NC-sprint junior med innlagt JWOC testløp

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: NC-sprint junior med innlagt JWOC testløp
Arrangørorganisasjon: Røros IL
Dato: fredag 31 mai 2019

H 17-20E

3 030 m, 100 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffR
1Lukas LilandNydalens SK14.42
2Einar MelsomFossum IF14.54+0.12
3Jørgen BaklidKonnerud IL14.57+0.15
4Elias JonssonNydalens SK15.05+0.23
5Oskar Spets StorhovFreidig15.12+0.30
6Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb15.41+0.59
7Sindre R HoltHedrum OL15.43+1.01
8Sebastian DalandKristiansand OK15.47+1.05
9Cornelius BjørkSandefjord OK15.48+1.06
10Niels Christian HellerudHalden SK15.51+1.09
10Simen Spets StorhovFreidig15.51+1.09
12Mats EidsmoFreidig15.53+1.11
13Anders HaugskottOL Trollelg15.56+1.14
14Erling HjermstadFossum IF15.57+1.15
14Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SK15.57+1.15
16Sander ArntzenAsker Skiklubb15.58+1.16
17Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering16.16+1.34
18Øyvind HjermstadFossum IF16.23+1.41
19Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK16.25+1.43
20Marius AurebekkKristiansand OK16.26+1.44
21Einar EkelandOddersjaa SSK16.28+1.46
22Vegard KittilsenFreidig16.30+1.48
23Kristian Fredrik LynumFreidig16.33+1.51
24Tobias AlstadFrol IL16.41+1.59
25Lars Young VikNydalens SK16.44+2.02
26Felix FinsrudAsker Skiklubb16.55+2.13
26Kristian PyttenKristiansand OK16.55+2.13
28Erik Hæstad BjørnstadFossum IF17.04+2.22
29Ådne SkjærsteinTyrving IL17.10+2.28
30Birk Bell LysakerFana IL17.11+2.29
31Anders VestølVegårshei IL17.19+2.37
32Jonas GrønliFreidig17.23+2.41
33Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering17.24+2.42
34Njaal Ellegaard MelbyVang OL17.25+2.43
35Mikkel HoltFreidig17.26+2.44
36Jo Even KolstadFreidig17.30+2.48
37Lars SandstadFreidig17.39+2.57
37Fredrik Vehus SkjerveVerdal OK17.39+2.57
37Styrk Hundseid KamsvågTyrving IL17.39+2.57
40Jens Johan BrekkeLillomarka OL17.41+2.59
41Johan Kristian UndelandSturla, IF17.48+3.06
41Jonatan GraversenIL BUL-Tromsø17.48+3.06
43Sivert Møklegård PihlIK Grane Arendal Orientering17.56+3.14
44Elias Skjolden SørensenLillomarka OL17.58+3.16
45Vetle DrageKongsberg OL18.00+3.18
46Oliver ØstbyOL Tønsberg og omegn18.02+3.20
47Jostein Svaland DaleVang OL18.03+3.21
47Håkon KornmoPorsgrunn OL18.03+3.21
49Jørgen SchjølbergTynset IF18.05+3.23
49Halvard KornmoPorsgrunn OL18.05+3.23
51Tobias RøddeGanddal IL18.06+3.24
52Simon Beckmann KristiansenKristiansand OK18.07+3.25
53David RundeKristiansand OK18.08+3.26
54Sondre YtterbøAsker Skiklubb18.09+3.27
55Nils TveiteÅs-NMBU Orientering18.13+3.31Last ned GPS-spor i gpx-format
56Emil StørmerFossum IF18.16+3.34
57Petter Liabakk EriksenByåsen IL18.23+3.41
58Eivind Berner MyhreFossum IF18.26+3.44
59Even LindaasVang OL18.28+3.46
60Gaute Kvittum NytrøenTynset IF18.35+3.53
60Erlend BrendstuenHalden SK18.35+3.53
62Kristian ØstermannHeming Orientering18.36+3.54
63Tobias EspedalNydalens SK18.37+3.55
64Vebjørn Blom-HagenFossum IF18.44+4.02
65Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn18.47+4.05
65Rasmus MathisenPorsgrunn OL18.47+4.05
67Sondre OttesenFredrikstad SK18.49+4.07
68Øistein Fagerli NæssRaumar Orientering18.58+4.16
69Henrik ReuschHeming Orientering19.10+4.28
70Joar GjerdahlKonnerud IL19.12+4.30
71Gaute FosstveitRaumar Orientering19.16+4.34
72Eirik BlågestadFredrikstad SK19.17+4.35
73Mikkel KatlaFossum IF19.18+4.36
74Per Clemet WisløffAsker Skiklubb19.23+4.41
75Håkon HolstadFreidig19.25+4.43
76Kristoffer B. HelminsenFredrikstad SK19.28+4.46
77Sondre Zahl HagenFossum IF19.36+4.54
78Aslak HeimdalKonnerud IL19.38+4.56
79Bjørn Anders FlågenHeming Orientering19.39+4.57
80Eirik ImrikFredrikstad SK19.45+5.03
81August Syrdal ØenHeming Orientering19.54+5.12
82Håvard VeieOK Skøynar19.55+5.13
83Magnus FossumIK Grane Arendal Orientering19.56+5.14
84Ferdinand FremmingHeming Orientering20.06+5.24
85Gard FrostAlta OL20.15+5.33
86Runar Saur ModahlFredrikstad SK20.41+5.59
87Trygve MyhrAsker Skiklubb20.50+6.08
88Kristian Markhus BrekkeLillomarka OL21.34+6.52
89Mathias Skourup RognebakkeSturla, IF21.44+7.02
90Håvard SkriubakkenPorsgrunn OL22.04+7.22
91Johannes LangaasNidarøst OK22.26+7.44
Rolf Trygve HaugKongsberg OLdiskvalifisert
Mathias Pedersen VoldLillomarka OLdiskvalifisert
Olav Kristian LundKongsberg OLdiskvalifisert
Clemens Sundby ØxnevadGanddal ILdiskvalifisert
Erlend BørliFossum IFdiskvalifisert
Eskil FrischknechtAlta OLdiskvalifisertLast ned GPS-spor i gpx-format
Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert
Christopher LadimOK Mossdiskvalifisert
Morten Krona HaflanOL Tønsberg og omegndiskvalifisert
Oscar LyngenFreidigikke startet
Marius BakkeFossum IFikke startet
Alexander Repstad StoremyrPorsgrunn OLikke startet
Anders HorveiRaumar Orienteringikke startet
Asgeir EspelandTynset IFikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor