Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Folloløpet med Trimtex Cup

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Folloløpet med Trimtex Cup
Arrangørorganisasjon: Måren OK
Dato: søndag 15 september 2019

N-åpen

1 600 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Ida MoldestadLillomarka OL23.0514.25
Jakob MoldestadLillomarka OL22.4214.11
Theo PedersenOK Moss42.1626.25
Mia PedersenOK Moss42.1126.21
Silje NilsenFossum IF26.3816.38
Signe Drange RuudRøyken OL40.0925.05
Amalie BirkelundAsker Skiklubb38.2924.03
Ida Øvrebø MyrvoldHeming Orientering32.3420.21
Alvin Eide-FredriksenKamp/Vestheim IF46.3729.08
Odd Eide-FredriksenKamp/Vestheim IF46.2729.01
Kevin Duffydiskvalifisert

D -10

1 600 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Eline KravdalGjø-Vard OL18.0011.15
Annika Næss-UlsethHeming Orientering28.0917.35

D 11-12

2 900 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Selma Aure SkogedalAsker Skiklubb32.2311.10
2Ingrid Jarstadmarken PriceØstmarka OK50.06+17.4317.16
Tuva Wilkens JernbergNydalens SKikke startet
Kristine WoldeneFossum IFikke startet

D 13-14

2 900 m, 28 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marie ScheeleNydalens SK26.099.01
2Marie KravdalGjø-Vard OL26.36+0.279.10
3Maja Mo HjelsethNydalens SK27.13+1.049.23
4Eira Skaarer WiklundNydalens SK27.35+1.269.30
5Anna Øvrebø MyrvoldHeming Orientering28.03+1.549.40
6Ingeborg Roll MoslandOppsal Orientering28.12+2.039.43
7Ane HustvedtOppsal Orientering28.33+2.249.50
8Maren Aure SkogedalAsker Skiklubb29.16+3.0710.05
9Signe HoloFossum IF29.45+3.3610.15
10Gunde TumelionisFossum IF30.27+4.1810.30
11Ingrid Johansen-BarliOppsal Orientering30.52+4.4310.38
12Hanne Wærp HaugeNydalens SK31.49+5.4010.58
13Nora Christine HansenAsker Skiklubb31.58+5.4911.01
14Mari KallesonOppsal Orientering32.04+5.5511.03
15Mari AarsethNydalens SK32.21+6.1211.09
16Astrid YtterbøAsker Skiklubb32.55+6.4611.21
17Ellen Margrete Stubban HygenØstmarka OK33.12+7.0311.26
18Martha WisløffAsker Skiklubb34.43+8.3411.58
19Sofie Solheim UndebergetOppsal Orientering35.34+9.2512.15
20Sofia ØhlckersTyrving IL36.29+10.2012.34
21Sara MartiniAsker Skiklubb37.32+11.2312.56
22Emma Ailin SkårbøRaumar Orientering39.19+13.1013.33
23Emilie RehnKolbotn og Skimt OL41.26+15.1714.17
24Tuva HøyerFossum IF43.29+17.2014.59
25Synne Utseth BøhlerengenOppsal Orientering43.30+17.2115.00
26Tale Nordby HvenekildeOppsal Orientering43.52+17.4315.07
27Nora SørbergRaumar Orientering44.41+18.3215.24
Karin Halsaa DolvenAsker Skiklubbdiskvalifisert
Tiril Ebon EspedalNydalens SKikke startet
Ragnhild Øfsthus GravirAsker Skiklubbikke startet
Martine Arntzen HaugØstmarka OKikke startet

D 13-16C

2 900 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hedvig Nyberg-HansenFossum IF37.3312.56
2Silje Ruud FossheimAsker Skiklubb39.40+2.0713.40
3Una NastadAsker Skiklubb40.39+3.0614.01

D 15-16

3 100 m, 26 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Pia Young VikNydalens SK25.028.04
2Ragnhild Mathea HelmersenFet OL27.49+2.478.58
3Alva Marika NiklassonKolbotn og Skimt OL28.40+3.389.14
4Netta Bar-NathanLillomarka OL28.57+3.559.20
5Vida Helland-HansenTyrving IL31.09+6.0710.02
6Kajsa Meyer LarssonTyrving IL31.47+6.4510.15
7Mari BrendeFossum IF32.34+7.3210.30
8Linnea HolstTyrving IL32.43+7.4110.33
9Mille Baastad BergTyrving IL32.56+7.5410.37
10Hanna RehnKolbotn og Skimt OL34.26+9.2411.06
11Heidi Kristina SebjørnsenFossum IF34.28+9.2611.07
12Johanne Rognerud BøeFossum IF36.26+11.2411.45
13Julie BerntzenFet OL36.33+11.3111.47
14Marie SaugestadNydalens SK36.47+11.4511.51
15Julie WoldOK Moss38.33+13.3112.26
16Helene Bjørkvold JendalFossum IF38.50+13.4812.31
17Ragnhild Blom-HagenFossum IF39.58+14.5612.53
18Elise Wærp HaugeNydalens SK40.34+15.3213.05
19Eileen BjanesTyrving IL41.20+16.1813.20
20Aurora Wilkens JernbergNydalens SK42.44+17.4213.47
21Frida SolsrudNydalens SK46.17+21.1514.55
22Katrine Bjordal VegganOppsal Orientering50.43+25.4116.21
23Anette Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb54.56+29.5417.43
24Selma Tørudbakken JendalFossum IF59.02+34.0019.02
25Gina BrevikØstmarka OK1.04.26+39.2420.47
Sigrid NermoenØstmarka OKdiskvalifisert
Ida Marie FlågenHeming Orienteringikke startet
Kristine SolbakkenTyrving ILikke startet

D 15-16B

2 900 m, 0 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Emilie Pedersen VoldLillomarka OLikke startet

D 17-

4 300 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Amélie AamodtOppsal Orientering46.2810.48
2Mari Brøndbo DahlÅs-NMBU Orientering46.46+0.1810.52
3Martina PalumboIFK Bombarda50.20+3.5211.42
4Roisin LongNydalens SK50.23+3.5511.43
5Line Drange RuudRøyken OL1.02.53+16.2514.37
Linn Mei WaalerÅs-NMBU Orienteringikke startet

D 40-

3 100 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ellen Aure SkogedalAsker Skiklubb30.469.55
2Heidi TronbølFet OL32.45+1.5910.33
3Audrun UtskarpenIL GeoForm33.25+2.3910.46
4Toril Fougner WisløffAsker Skiklubb35.12+4.2611.21
5Marit InngjerdingenHeming Orientering35.49+5.0311.33
6Milda ØhlckersTyrving IL36.57+6.1111.55
7Hanne WoldOK Moss46.07+15.2114.52
8Line Bar-NathanLillomarka OL46.47+16.0115.05
Ann Elin FlågenHeming Orienteringikke startet
Maiken Skirstad MoNydalens SKikke startet
Ann-Kristin StokkeÅs-NMBU Orienteringikke startet

D 50-

3 100 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jorun RuudAsker Skiklubb29.189.27
2Anne-Lene Bakken UlsethNydalens SK31.51+2.3310.16
3Anne Marit BjergaardNydalens SK35.22+6.0411.24
4Pamela ÅstenKolbotn og Skimt OL36.06+6.4811.38
5Jorunn BlindheimLillomarka OL39.23+10.0512.42
6Tone SkramRøyken OL39.58+10.4012.53
7Sille WinsnesÅs-NMBU Orientering42.11+12.5313.36
8Ingrid NermoenØstmarka OK45.47+16.2914.46
9Trine Marit Justad RaaenLierbygda OL48.53+19.3515.46
10Kirsti Grundnes BergTyrving IL54.37+25.1917.37
11Magnhild T. MølnvikFossum IF57.17+27.5918.28
12Maria PerssonAsker Skiklubb1.00.55+31.3719.39
Hilda ØfsthusAsker Skiklubbikke startet

D 60-

2 500 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anne SørumIndre Østfold OK51.2320.33
2Liv Edle GrønstadGimle IF1.32.11+40.4836.52
Grethe Lill RyengSturla, IFikke startet

D 70-

2 000 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Birgitte BekkelundRøyken OL35.2917.44
2Kjersti ThoStabæk IF36.42+1.1318.21
3Marit VågsnesKolbotn og Skimt OL43.03+7.3421.31
4Sissel OlaisenKolbotn og Skimt OL44.36+9.0722.18
Inger Lise BjordalOppsal Orienteringdiskvalifisert
Hjørdis ØvreåsBotne SKbrutt
Hjørdis EgnerHeming Orienteringbrutt
Inger SkaugOppsal Orienteringikke startet

H -10

1 600 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Håkon Juell LarsenTyrving IL26.5316.48
Simen ÅnensenOppsal Orientering27.0616.56
Per Taje SkeieRaumar Orientering29.3218.27

H 11-12

2 900 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Magnus Friedhelm KlavenessMåren OK25.008.37
2Simen Dalen EriksenAsker Skiklubb26.26+1.269.06
3Theo HodneHeming Orientering26.33+1.339.09
Sigurd Øvrebø MyrvoldHeming Orienteringbrutt

H 13-14

2 900 m, 35 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Nils Anders NiklassonKolbotn og Skimt OL21.227.22
2Martin Christoffer BorgIL Koll23.08+1.467.58
3Christoffer ÅnensenOppsal Orientering24.31+3.098.27
4Sondre OlaussenOppsal Orientering25.15+3.538.42
5Kevin RommetvedtRaumar Orientering26.27+5.059.07
6Sigurd Størmer-AntonsenNydalens SK26.32+5.109.08
7Erlend OtterleiØstmarka OK27.09+5.479.21
8Henning ReichenbachOppsal Orientering27.31+6.099.29
9Eskil BrændenLillomarka OL28.37+7.159.52
10Tobias Tronbøl LiumIL Koll28.43+7.219.54
11Per Noah SommerheinNydalens SK29.00+7.3810.00
12Vebjørn Emil BlindheimLillomarka OL29.15+7.5310.05
13Anders Næss-UlsethHeming Orientering29.40+8.1810.13
14Jonathan WoodhouseLillomarka OL31.18+9.5610.47
15Håvard RønningenØstmarka OK31.21+9.5910.48
16Håkon BogasonLillomarka OL31.44+10.2210.56
17Marius Juell LarsenTyrving IL32.18+10.5611.08
18Torbjørn LundebyLillomarka OL32.37+11.1511.14
19Gjermund Taje SkeieRaumar Orientering32.39+11.1711.15
20Rasmus D. EastwoodLillomarka OL35.36+14.1412.16
21Håvard EikRaumar Orientering36.01+14.3912.25
22Mathias BirkelundAsker Skiklubb36.25+15.0312.33
23Andreas SandernesØstmarka OK37.33+16.1112.56
24Elias AndenæsAsker Skiklubb37.44+16.2213.00
25Alvin Andersen MariboRaumar Orientering40.15+18.5313.52
26Aksel Nikolai AubertOppsal Orientering41.18+19.5614.14
27Gabriel SolemOppsal Orientering41.56+20.3414.27
28Vetle Frydenlund NorlingNydalens SK43.14+21.5214.54
29Eskil HafskjoldNydalens SK46.46+25.2416.07
30Max Skjerpen HusebyNydalens SK47.22+26.0016.20
31Henrik NybergAsker Skiklubb48.12+26.5016.37
32Nov Bar-NathanLillomarka OL51.04+29.4217.36
33Erlend BakkeFossum IF1.00.27+39.0520.50
34Alfred Eckmann AronsenNittedal OL1.21.40+1.00.1828.09
Mathias LinløkkenØstmarka OKdiskvalifisert
Jakob A. GjedeboOppsal Orienteringikke startet
Jonas HickenIL Kollikke startet

H 13-16C

2 900 m, 0 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Trym Leiknes BruvikMåren OKikke startet

H 15-16

3 500 m, 26 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kasper Bakken UlsethNydalens SK25.477.22
2Philip Lehmann RomørenFossum IF27.00+1.137.42
3Teodor Mo HjelsethNydalens SK27.16+1.297.47
4Anselm ReichenbachOppsal Orientering27.58+2.117.59
5Gaute BerganNydalens SK29.56+4.098.33
6Eirik Vie StrislandFossum IF31.40+5.539.02
7Mikael BirkelundAsker Skiklubb32.39+6.529.19
8Birk Felland SætnanFossum IF32.49+7.029.22
8Henrik WoldeneFossum IF32.49+7.029.22
10Gustav Andresen SkotteFossum IF34.34+8.479.52
11Sigurd RødnesOppsal Orientering34.47+9.009.56
12Martin Størmer-AntonsenNydalens SK34.53+9.069.58
13Rolf Andreas BergNydalens SK35.43+9.5610.12
14Marius E. AamodtOppsal Orientering35.47+10.0010.13
15Sindre Vie StrislandFossum IF37.22+11.3510.40
16Kristian Juell LarsenTyrving IL37.52+12.0510.49
17Elias StubberudNydalens SK38.55+13.0811.07
18Vilmer NybergAsker Skiklubb41.32+15.4511.52
19Kristian Norum MeløysundNydalens SK41.41+15.5411.54
20Jonas AarsethNydalens SK42.39+16.5212.11
21Simen Aure SkogedalAsker Skiklubb43.28+17.4112.25
22Axel AaldeNydalens SK44.20+18.3312.40
23Emil Ruud FossheimAsker Skiklubb45.00+19.1312.51
24Børge Nilsen BergFossum IF50.03+24.1614.18
25Martin Johannessen LinneboAsker Skiklubb1.05.34+39.4718.44
Jakob GilljamØstmarka OKdiskvalifisert

H 17-

4 800 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Henrik Drange RuudRøyken OL42.258.50
2Pål SkogedalAsker Skiklubb43.52+1.279.08
3Eirik Næss-UlsethHeming Orientering46.30+4.059.41
4Frikk Alvaro EmbergsrudAsker Skiklubb58.18+15.5312.08
Tobias EspedalNydalens SKikke startet
William Resvoll SkaugOppsal Orienteringikke startet

H 40-

4 300 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Harald BakkeFossum IF35.468.19
2Espen AubertOppsal Orientering37.29+1.438.43
3Stefan RingOK Löftan38.31+2.458.57
4Runar HafskjoldNydalens SK41.11+5.259.34
5Bjørn HaugeNydalens SK41.15+5.299.35
6Tommy SkårbøRaumar Orientering43.59+8.1310.13
7Eilert AamodtOppsal Orientering45.02+9.1610.28
8Steinar EastwoodLillomarka OL45.34+9.4810.35
9Anders GrevstadFossum IF47.50+12.0411.07
10Anders NorlingNydalens SK55.33+19.4712.55
11Aksel Eide-FredriksenKamp/Vestheim IF58.07+22.2113.30
Halvor HobølOppsal Orienteringdiskvalifisert
Øystein Bieltvedt SkeieRaumar Orienteringbrutt
Sverre WisløffAsker Skiklubbbrutt
Torbjørn Blom-hagenFossum IFikke startet

H 50-

3 500 m, 19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Øystein HoloFossum IF27.277.50
2Bengt NiklassonKolbotn og Skimt OL28.01+0.348.00
3Jan Richard EriksenAsker Skiklubb28.35+1.088.10
4Lars-Ivar AarsethNydalens SK29.15+1.488.21
5Christian GrotnesTyrving IL30.08+2.418.36
6Per Ola UlsethNydalens SK31.20+3.538.57
7Terje BlindheimLillomarka OL33.13+5.469.29
8Guttorm EggeIL GeoForm33.20+5.539.31
9Ivar MølnvikFossum IF33.25+5.589.32
10Stig SønsterudbråtenLillomarka OL33.32+6.059.34
11Magne BrændenLillomarka OL36.18+8.5110.22
12Håkon JendalFossum IF37.28+10.0110.42
13Arne FosheimAsker Skiklubb38.34+11.0711.01
14Eirik NordhagenÅs-NMBU Orientering38.40+11.1311.02
15Øyvind Johannessen LinneboAsker Skiklubb39.56+12.2911.24
16Arild AndresenFossum IF46.53+19.2613.23
17Arne OlaussenOppsal Orientering46.55+19.2813.24
18John YtternesKolbotn og Skimt OL50.43+23.1614.29
19Paul WadeFossum IF1.02.29+35.0217.51
Jan Erik AalbergBækkelagets SKikke startet
Hallvard BergTyrving ILikke startet
Kjetil EspedalNydalens SKikke startet
Bent Erik SkaugOppsal Orienteringikke startet

H 60-

3 100 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Øystein RuudFredrikstad SK29.209.27
2Sture OttesenIndre Østfold OK30.56+1.369.58
3Richard Zeiner-GundersenFossum IF32.03+2.4310.20
4Are EriksenOslostudentenes IK32.16+2.5610.24
5Erik NæssØstmarka OK36.05+6.4511.38
6Øyvind Roger HansenRøyken OL37.51+8.3112.12
7Bård NatvigNittedal OL38.15+8.5512.20
8Roy GjerdingOK Moss42.07+12.4713.35
9Per ØhlckersTyrving IL45.09+15.4914.33

H 70-

2 500 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Eldar BørsumBækkelagets SK25.0410.01
2Willy GrønstadGimle IF25.28+0.2410.11
3Harald LundhaugOK Moss28.03+2.5911.13
4Hasse BergstrømTyrving IL29.13+4.0911.41
5Geir TrøanKolbotn og Skimt OL29.59+4.5511.59
6Thor PalmgrenHalden SK33.00+7.5613.12
7Bjørn W. LudvigsenSturla, IF37.58+12.5415.11
8Roar BjordalOppsal Orientering39.41+14.3715.52
9Jon C. FougnerHeming Orientering40.24+15.2016.09
10Per Oskar LarsenIndre Østfold OK41.27+16.2316.34
11Øystein MadsenHaugerud IF43.14+18.1017.17
12Kåre ThorbjørnsenLarvik OK43.24+18.2017.21
13Magnar ØvreåsBotne SK46.02+20.5818.24

H 80-

2 000 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bjørn EgnerHeming Orientering30.0915.04

Direkte A

4 300 m, 32 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Johan MichelsenFossum IF33.097.42
2Anders ØksenholtNydalens SK33.14+0.057.43
3Ruairi LongUniversity College Dublin OC37.30+4.218.43
4Gløer WinsvoldSentrum OK38.19+5.108.54
5Kristian NilsenFossum IF40.15+7.069.21
6Markus Knapp KongsbergTyrving IL41.38+8.299.40
7Rune ScheeleNydalens SK42.05+8.569.47
8Andreas Juell LarsenTyrving IL42.46+9.379.56
9Knut AaldeNydalens SK43.32+10.2310.07
10Erik JakobsenOK Moss43.33+10.2410.07
11Kari-Ann ÅnensenOppsal Orientering44.32+11.2310.21
12Fredrik Bøch HøyerFossum IF47.43+14.3411.05
13Anders FærdenKolbotn og Skimt OL48.13+15.0411.12
14Tellef Juell LarsenTyrving IL49.03+15.5411.24
15Jan Sævig49.16+16.0711.27
16Raymond BerntzenFet OL49.42+16.3311.33
17Geir AndersenRaumar Orientering51.32+18.2311.59
18Rannveig W. NordhagenÅs-NMBU Orientering52.09+19.0012.07
19Fredrik SaugestadNydalens SK53.04+19.5512.20
20Ola NilsenOppsal Orientering54.42+21.3312.43
21Elin KallesonOppsal Orientering55.42+22.3312.57
22Martin ReichenbachOppsal Orientering57.35+24.2613.23
23Morten KongsbergTyrving IL1.00.25+27.1614.03
24Michael Eckmann JensenNittedal OL1.02.22+29.1314.30
25Per Ole DahlsrudNydalens SK1.04.26+31.1714.59
26Jan Henrik NilsenOppsal Orientering1.05.39+32.3015.16
27Nina BirkelundAsker Skiklubb1.06.23+33.1415.26
28Assaf Bar-NathanLillomarka OL1.07.39+34.3015.43
29Øyvind HoveidAsker Skiklubb1.10.11+37.0216.19
30Audun HvenekildeOppsal Orientering1.27.51+54.4220.25
31Ingrid SkaarerNydalens SK1.36.42+1.03.3322.29
32Espen JernbergNydalens SK1.37.51+1.04.4222.45
Håvard Sandvoll AskLierbygda OLikke startet

Direkte B

2 900 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vidar BerteigIL GeoForm31.5210.59
2Hilde JarstadmarkenØstmarka OK37.38+5.4612.58
3Torleif GaltelandAsker Skiklubb37.48+5.5613.02
4Per SørbergRaumar Orientering39.15+7.2313.32
5Haakon DolvenAsker Skiklubb40.27+8.3513.56
6Celine YtternesKolbotn og Skimt OL40.47+8.5514.03
7Nils Henrik JendalFossum IF41.53+10.0114.26
8Bjørn Sverre GulheimKolbotn og Skimt OL41.56+10.0414.27
9Cathrine PalmgrenKolbotn og Skimt OL41.59+10.0714.28
10Thomas BjanesIL Tyrving43.07+11.1514.52
11Cecilie Wærp HaugeNydalens SK44.13+12.2115.14
12John Harald JohansenOppsal Orientering45.33+13.4115.42
13Rolf BergNydalens SK45.40+13.4815.44
14Sharon BroadwellIL GeoForm55.20+23.2819.04
15Hanne BrendeFossum IF58.18+26.2620.06
16Nina WoldeneFossum IF1.17.41+45.4926.47
17Anne Marte PensgaardOK Horten1.38.01+1.06.0933.47
Per Anders YtterbøAsker Skiklubbikke startet

Direkte C

2 900 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Casper Eckmann AronsenNittedal OL26.219.05
2Beate MoldestadLillomarka OL34.59+8.3812.03
3Helge Fosse35.17+8.5612.10
4Felix Fabricius ByeNydalens SK37.40+11.1912.59
5Malin GjetangerMåren OK40.49+14.2814.04
6Hanne Mong42.30+16.0914.39
7Stian LillegårdLillomarka OL43.21+17.0014.56
8Nina Elise EikRaumar Orientering45.04+18.4315.32
9Marit Spørck48.23+22.0216.41
10Marie VegganOppsal Orientering50.01+23.4017.14
11Elisabeth JakobsenOK Moss1.01.02+34.4121.02
12Renate SundbyOK Moss1.01.03+34.4221.03
Emil MelinFossum IFbrutt
Mikkel MichelsenFossum IFbrutt
Ingrid Spørckbrutt
Sigurd Paulsen AskLierbygda OLikke startet
Katrine SolbakkenTyrving ILikke startet
Reidar StenrudMåren OKikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor