Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KM stafett Akershus, Oslo og Østfold

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonSkjul lagoppstillingerPresseresultaterSkriv ut

Arrangementets navn: KM stafett Akershus, Oslo og Østfold
Arrangørorganisasjon: Asker Skiklubb
Dato: søndag 25 august 2019

D 11-12

4 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Heming Orientering 148.11
1. Henni Hattestad Kristensen21.572+0.3221.572+0.32
2. Astrid Reusch26.14148.111-1-0.32
2Fredrikstad SK 158.27+10.16
1. Jenny Danevad21.25121.251
2. Malin Husebye Aamodt37.022+10.4858.272+1+10.16+10.16
3Fossum IF 11.09.24+21.13
1. Charlotte Hopsnes31.493+10.2431.493+10.24
2. Silje Andresen Skotte37.353+11.211.09.2430+21.13+10.49
Tyrving IL 1diskvalifisert
1. Ingrid Himle-Hoplanddiskvalifisertdiskvalifisert
2. Henrikke Bertnesdiskvalifisertdiskvalifisert

H 11-12

11 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Fossum IF 237.36
1. Magnus Rørlien Jevanord20.13120.131
2. Sebastian Wettergren17.232+0.2837.36100.00
2Fossum IF 137.39+0.03
1. Henrik Elias Sebjørnsen20.443+0.3120.443+0.31
2. Erlend Sommerhein16.55137.392-1+0.03-0.28
3Tyrving IL 245.04+7.28
1. Erlend Hellerud Opstad20.544+0.4120.544+0.41
2. Jacob Finstad Land24.103+7.1545.043-1+7.28+6.47
4Asker Skiklubb 147.25+9.49
1. Simen Dalen Eriksen20.372+0.2420.372+0.24
2. Brage Fuglseth Olsen26.484+9.5347.254+2+9.49+9.25
5Sarpsborg OL 154.59+17.23
1. Jesper Vonen Svae24.156+4.0224.156+4.02
2. Eskil Pehrsen-Lunde30.445+13.4954.595-1+17.23+13.21
6Måren OK 158.24+20.48
1. Magnus Friedhelm Klaveness25.517+5.3825.517+5.38
2. Benjamin Buhler32.338+15.3858.246-1+20.48+15.10
7Kolbotn og Skimt OL 158.28+20.52
1. Henrik Harstad27.3910+7.2627.3910+7.26
2. Sigurd Olaisen30.496+13.5458.287-3+20.52+13.26
8IL Koll 158.58+21.22
1. Teodor Nysæther Mikkelsen27.298+7.1627.298+7.16
2. Jakob Refvem Kolderup31.297+14.3458.5880+21.22+14.06
9Trøsken IL 11.05.00+27.24
1. Håkon Lillegraven Langsæter21.365+1.2321.365+1.23
2. Peder Kjerkreit43.2410+26.291.05.009+4+27.24+26.01
10Ås-NMBU Orientering 11.12.16+34.40
1. Gunnar Bjerva31.5811+11.4531.5811+11.45
2. Wiel Marie Lillehammer40.189+23.231.12.1610-1+34.40+22.55
11Tyrving IL 11.34.08+56.32
1. Åsmund Larsen Hirsch27.359+7.2227.359+7.22
2. Lars Haakon Eriksson1.06.3311+49.381.34.0811+2+56.32+49.10

D 13-16

16 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Tyrving IL 11.24.46
1. Vida Helland-Hansen31.5610+7.4431.5610+7.44
2. Mille Baastad Berg21.51153.473-7+0.21-7.23
3. Linnea Holst30.595+30.591.24.461-2-0.21
2Oppsal Orientering 11.24.55+0.09
1. Ingeborg Roll Mosland28.082+3.5628.082+3.56
2. Ane Hustvedt25.186+3.2753.261-1-3.56
3. Katrine Bjordal Veggan31.296+31.291.24.552+1+0.09+0.09
3Asker Skiklubb 11.26.06+1.20
1. Astrid Ytterbø28.564+4.4428.564+4.44
2. Sara Martini27.469+5.5556.428+4+3.16-1.28
3. Maren Aure Skogedal29.243+29.241.26.063-5+1.20-1.56
4Fossum IF 21.27.45+2.59
1. Gunde Tumelionis29.409+5.2829.409+5.28
2. Ragnhild Blom-Hagen24.525+3.0154.326-3+1.06-4.22
3. Helene Bjørkvold Jendal33.137+33.131.27.454-2+2.59+1.53
5Fredrikstad SK 11.28.00+3.14
1. Signe Strand Gulbrandsen34.4511+10.3334.4511+10.33
2. Marte Hox Brynildsen24.312+2.4059.169-2+5.50-4.43
3. Emma Sofie Steinsland28.442+28.441.28.005-4+3.14-2.36
6Nydalens SK 21.28.31+3.45
1. Eira Skaarer Wiklund24.12124.121
2. Frida Solsrud30.4210+8.5154.547+6+1.28+1.28
3. Elise Wærp Hauge33.378+33.371.28.316-1+3.45+2.17
7Kolbotn og Skimt OL 11.29.27+4.41
1. Hanna Rehn29.055+4.5329.055+4.53
2. Emilie Rehn1.00.2213+38.311.29.2713+8+36.01+31.08
3. Sofie Gammelsæter0.0001.29.277-6+4.41-31.20
8Nydalens SK 31.31.20+6.34
1. Marie Saugestad36.2913+12.1736.2913+12.17
2. Hanne Wærp Hauge25.186+3.271.01.4710-3+8.21-3.56
3. Marie Scheele29.334+29.331.31.208-2+6.34-1.47
9Tyrving IL 21.38.28+13.42
1. Kajsa Meyer Larsson29.287+5.1629.287+5.16
2. Sofia Øhlckers24.384+2.4754.064-3+0.40-4.36
3. Kristine Solbakken44.229+44.221.38.289+5+13.42+13.02
10Heming Orientering 11.39.24+14.38
1. Ida Marie Flågen29.348+5.2229.348+5.22
2. Anne Østvold24.353+2.4454.095-3+0.43-4.39
3. Hannah Syrdal Øen45.1511+45.151.39.2410+5+14.38+13.55
11Trøsken IL / Varteig OL 11.46.13+21.27
1. Ingrid Pedersen Holmskau29.216+5.0929.216+5.09
2. Marte Lillegraven Langsæter32.2611+10.351.01.4710+4+8.21+3.12
3. Julie Brenås44.2610+44.261.46.1311+1+21.27+13.06
12Lillomarka OL 11.50.14+25.28
1. Netta Bar-Nathan28.113+3.5928.113+3.59
2. Ingunn Høst Fossgard25.358+3.4453.462-1+0.20-3.39
3. Emilie Pedersen Vold56.2813+56.281.50.1412+10+25.28+25.08
13Østmarka OK 12.06.16+41.30
1. Ellen Margrete Stubban Hygen35.4212+11.3035.4212+11.30
2. Martine Arntsen Haug34.5212+13.011.10.34120+17.08+5.38
3. Pernille Nor-Woll55.4212+55.422.06.1613+1+41.30+24.22
Fossum IF 1diskvalifisert
1. Signe Holodiskvalifisertdiskvalifisert
2. Kathinka Zahl Hagendiskvalifisertdiskvalifisert
3. Johanne Rognerud Bøediskvalifisertdiskvalifisert
Oppsal Orientering 2diskvalifisert
1. Ingrid Johansen-Barlidiskvalifisertdiskvalifisert
2. Sofie Solheim Undebergetdiskvalifisertdiskvalifisert
3. Mari Kallesondiskvalifisertdiskvalifisert
Nydalens SK 1brutt
1. Maja Mo Hjelsethbruttbrutt
2. Inga Skaarer Wiklundbruttbrutt
3. Pia Young Vikbruttbrutt

H 13-16

22 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Nydalens SK 11.12.57
1. Gaute Bergan29.064+4.2529.064+4.25
2. Martin Størmer Antonsen19.152+0.0448.212-2+0.55-3.30
3. Teodor Mo Hjelseth24.3611.12.571-1-0.55
2OK Moss 11.14.48+1.51
1. Alfred Bjørnerød24.41124.411
2. Christoffer Gzyl22.458+3.3447.26100.00
3. Sondre Ladim27.224+2.461.14.482+1+1.51+1.51
3Halden SK 11.15.25+2.28
1. Peder Haugaard29.236+4.4229.236+4.42
2. Herman Lien Backstrøm20.014+0.5049.2460+1.58-2.44
3. Sigurd Saxe Sandvik26.012+1.251.15.253-3+2.28+0.30
4Asker Skiklubb 11.19.57+7.00
1. Mikael Birkelund29.003+4.1929.003+4.19
2. Jakob Rastad19.463+0.3548.464+1+1.20-2.59
3. Simen Aure Skogedal31.1110+6.351.19.5740+7.00+5.40
5Oppsal Orientering 11.21.09+8.12
1. Sigurd Rødnes34.1915+9.3834.1915+9.38
2. Ask Olaussen20.195+1.0854.389-6+7.12-2.26
3. Anselm Reichenbach26.313+1.551.21.095-4+8.12+1.00
6Fossum IF 11.22.29+9.32
1. Eirik Vie Strisland33.5614+9.1533.5614+9.15
2. Sindre Vie Strisland20.336+1.2254.298-6+7.03-2.12
3. Philip Lehmann Romøren28.006+3.241.22.296-2+9.32+2.29
7Nydalens SK 21.23.59+11.02
1. Rolf Andreas Berg29.165+4.3529.165+4.35
2. Sigurd Størmer-Antonsen19.11148.273-2+1.01-3.34
3. Elias Stubberud35.3213+10.561.23.597+4+11.02+10.01
8Nittedal Kolbotn Fossum 11.26.04+13.07
1. Nils Anders Niklasson26.342+1.5326.342+1.53
2. Børge Nilsen Berg22.147+3.0348.485+3+1.22-0.31
3. Simen Gløgård Stensrud37.1614+12.401.26.048+3+13.07+11.45
9Fredrikstad SK/Varteig OL 11.27.22+14.25
1. Emil Husebye Aamodt29.247+4.4329.247+4.43
2. Audun Nordby29.1617+10.0558.4014+7+11.14+6.31
3. Henrik Julian Fontes Aarbu28.427+4.061.27.229-5+14.25+3.11
10Oppsal Orientering 31.27.25+14.28
1. Sondre Olaussen33.1912+8.3833.1912+8.38
2. Aksel Nikolai Aubert25.2013+6.0958.3913+1+11.13+2.35
3. Marius E. Aamodt28.468+4.101.27.2510-3+14.28+3.15
11Fet OL 11.27.30+14.33
1. Ragnhild Mathea Helmersen35.0916+10.2835.0916+10.28
2. Julie Berntzen23.2910+4.1858.3812-4+11.12+0.44
3. Harald Mansaas28.529+4.161.27.3011-1+14.33+3.21
12Oppsal Orientering 21.27.59+15.02
1. Christoffer Ånensen30.3710+5.5630.3710+5.56
2. Henning Reichenbach22.458+3.3453.227-3+5.560.00
3. Jakob A. Gjedebo34.3712+10.011.27.5912+5+15.02+9.06
13Nydalens SK 31.29.35+16.38
1. Per Noah Sommerhein30.3710+5.5630.3710+5.56
2. Vetle Frydenlund Norling24.2212+5.1154.59100+7.33+1.37
3. Kasper Bakken Ulseth34.3611+10.001.29.3513+3+16.38+9.05
14Lillomarka OL 21.39.11+26.14
1. Torbjørn Lundeby30.259+5.4430.259+5.44
2. Jonathan Woodhouse27.5316+8.4258.1811+2+10.52+5.08
3. Håkon Bogason40.5318+16.171.39.1114+3+26.14+15.22
15Lillomarka OL 11.39.14+26.17
1. Eskil Brænden30.218+5.4030.218+5.40
2. Rasmus D. Eastwood29.5918+10.481.00.2015+7+12.54+7.14
3. Vebjørn Emil Blindheim38.5417+14.181.39.14150+26.17+13.23
16Halden SK / Trøsken IL 21.39.55+26.58
1. Peder Bryggen35.5017+11.0935.5017+11.09
2. Martin Bryggen25.4915+6.381.01.3916-1+14.13+3.04
3. Sigrid Schmitt Gran38.1615+13.401.39.55160+26.58+12.45
17IL Koll 11.40.58+28.01
1. Martin Christoffer Borg49.5421+25.1349.5421+25.13
2. Tobias Tronbøl Lium23.4211+4.311.13.3618-3+26.10+0.57
3. Christian Fredrik Borg27.224+2.461.40.5817-1+28.01+1.51
18Asker Skiklubb 21.50.22+37.25
1. Vilmer Nyberg35.5818+11.1735.5818+11.17
2. Elias Andenæs25.4114+6.301.01.3916-2+14.13+2.56
3. Mathias Nyhaug48.4320+24.071.50.2218+2+37.25+23.12
19Raumar Orientering 12.00.27+47.30
1. Håvard Eik40.2119+15.4040.2119+15.40
2. Brage Fosstveit41.2920+22.181.21.5020+1+34.24+18.44
3. Kevin Rommetvedt38.3716+14.012.00.2719-1+47.30+13.06
20Østmarka OK 12.04.50+51.53
1. Erlend Otterlei49.3020+24.4949.3020+24.49
2. Mathias Linløkken33.0019+13.491.22.3021+1+35.04+10.15
3. Andreas Sandernes42.2019+17.442.04.5020-1+51.53+16.49
21Bækkelagets SK 12.16.32+1.03.35
1. Jonas Fenne Ingierd33.5313+9.1233.5313+9.12
2. Markus Hirsch44.0021+24.491.17.5319+6+30.27+21.15
3. Viktor Meland-Tangen58.3921+34.032.16.3221+2+1.03.35+33.08
Fossum IF - Tyrving IL 1diskvalifisert
1. Kristian Juell Larsendiskvalifisertdiskvalifisert
2. Lavrans Hirschdiskvalifisertdiskvalifisert
3. Gustav Andresen Skottediskvalifisertdiskvalifisert

D 17-

14 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Halden SK 11.59.49
1. Kine Hallan Steiwer44.153+0.1744.153+0.17
2. Iliana Ilieva37.1211.21.271-2-0.17
3. Ida Marie Næss Bjørgul38.222+2.011.59.49100.00
2Bækkelagets SK 12.00.19+0.30
1. Kine Gulliksen44.082+0.1044.082+0.10
2. Lene Godager Kaas37.272+0.151.21.3520+0.08-0.02
3. Mariann Ulvestad38.443+2.232.00.1920+0.30+0.22
3Nydalens SK 12.13.41+13.52
1. Anna Ulvensøen43.58143.581
2. Emilie Westin47.477+10.351.31.455+4+10.18+10.18
3. Silje Ekroll Jahren41.564+5.352.13.413-2+13.52+3.34
4Oppsal Orientering 12.17.05+17.16
1. Ane Sofie Krogh44.295+0.3144.295+0.31
2. Ingvild Maalen-Johansen44.203+7.081.28.493-2+7.22+6.51
3. Tina Kalleson48.165+11.552.17.054+1+17.16+9.54
5Halden SK 22.26.19+26.30
1. Heidi Stokseth49.278+5.2949.278+5.29
2. Guro Bryggen46.345+9.221.36.016-2+14.34+9.05
3. Ane Sofie Næss Bjørgul50.187+13.572.26.195-1+26.30+11.56
6Nydalens SK 22.28.46+28.57
1. Ragne Wiklund58.4810+14.5058.4810+14.50
2. Sofie Aarnes53.379+16.251.52.259-1+30.58+16.08
3. Anne M Hausken Nordberg36.2112.28.466-3+28.57-2.01
7Tyrving IL 12.33.03+33.14
1. Lise Østlid Bagstevold45.336+1.3545.336+1.35
2. Agni Fjogstad Nielsen44.203+7.081.29.534-2+8.26+6.51
3. Synne Skjærstein1.03.1010+26.492.33.037+3+33.14+24.48
8NTNUI/Raumar Orientering 12.36.18+36.29
1. Malin Sandstad58.369+14.3858.369+14.38
2. Kristine Eide Rapp47.366+10.241.46.128-1+24.45+10.07
3. Marta Ulvensøen50.066+13.452.36.1880+36.29+11.44
9Ås-NMBU Orientering 12.39.58+40.09
1. Kaja Winsnes Nordhagen44.214+0.2344.214+0.23
2. Ingrid Disch Løset55.5110+18.391.40.127+3+18.45+18.22
3. Maria Prestbøen59.469+23.252.39.589+2+40.09+21.24
10Nydalens SK 32.46.35+46.46
1. Maria Jonsson46.527+2.5446.527+2.54
2. Alix Young Vik1.06.3211+29.201.53.2411+4+31.57+29.03
3. Berit Sofie Wiklund53.118+16.502.46.3510-1+46.46+14.49
11Ås-NMBU Orientering 23.00.24+1.00.35
1. Linn Mei Waaler1.02.0311+18.051.02.0311+18.05
2. Rannveig W. Nordhagen50.458+13.331.52.4810-1+31.21+13.16
3. Mari Brøndbo Dahl1.07.3611+31.153.00.2411+1+1.00.35+29.14
Bækkelagets SK 2brutt
1. Marthe Gløersenbruttbrutt
2. Ingeborg Øderudbruttbrutt
3. Aasne Fenne Hoksrudbruttbrutt
IL Koll 1brutt
1. Ragnhild Haugli Bråtenbruttbrutt
2. Marte Balchenbruttbrutt
3. Sofie Oraug-Ryghbruttbrutt
Tyrving IL 2brutt
1. Stella Holmboebruttbrutt
2. Iris Holstbruttbrutt
3. Ingrid Lund Hovdenbruttbrutt

H 17-

25 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Halden SK 12.14.54
1. Olav Lundanes44.05144.051
2. Thomas Natvig Årstad38.562+1.461.23.01100.00
3. Niels Christian Hellerud51.534+4.022.14.54100.00
2Tyrving IL 12.17.15+2.21
1. Morten Jarvis Westergård51.335+7.2851.335+7.28
2. Torgeir Nørbech37.1011.28.432-3+5.42-1.46
3. Bjørn Ekeberg48.322+0.412.17.1520+2.21-3.21
3Bækkelagets SK 12.18.58+4.04
1. Matthew Speake51.024+6.5751.024+6.57
2. Carl Godager Kaas40.053+2.551.31.073-1+8.06+1.09
3. Simen Hjalmar Wästlund47.5112.18.5830+4.04-4.02
4Nydalens SK 12.21.41+6.47
1. Henrik Eijsink49.503+5.4549.503+5.45
2. Vegard Blomseth Johnsen43.014+5.511.32.514+1+9.50+4.05
3. Anders Vister48.503+0.592.21.4140+6.47-3.03
5Asker Skiklubb 12.31.55+17.01
1. Felix Finsrud51.5710+7.5251.5710+7.52
2. Sondre Ytterbø44.465+7.361.36.435-5+13.42+5.50
3. Erling Sommerfeldt55.125+7.212.31.5550+17.01+3.19
6Tyrving IL 22.36.26+21.32
1. Anders Tiltnes51.497+7.4451.497+7.44
2. Karl Fremstad46.036+8.531.37.526-1+14.51+7.07
3. Torkil Eide Solstad58.348+10.432.36.2660+21.32+6.41
7Nydalens SK 22.38.09+23.15
1. Kornelius Kriszat-Løvfald51.528+7.4751.528+7.47
2. Beat Roth49.087+11.581.41.007-1+17.59+10.12
3. Jostein Andersen57.096+9.182.38.0970+23.15+5.16
8Oppsal Orientering 12.48.42+33.48
1. Olav Johannes Deelstra51.559+7.5051.559+7.50
2. Ludvig Rødnes53.1610+16.061.45.118-1+22.10+14.20
3. Erik Persson1.03.3112+15.402.48.4280+33.48+11.38
9Lillomarka OL 12.49.12+34.18
1. Elias Skjolden Sørensen59.4212+15.3759.4212+15.37
2. Eirik Høst Fossgard50.329+13.221.50.149-3+27.13+11.36
3. Jens Johan Brekke58.589+11.072.49.1290+34.18+7.05
10Fredrikstad SK 12.49.24+34.30
1. Mattias Karlsson51.366+7.3151.366+7.31
2. Dyre Martin Gulbrandsen59.2216+22.121.50.5811+5+27.57+20.26
3. Espen Danevad58.267+10.352.49.2410-1+34.30+6.33
11Ås-NMBU Orientering 12.56.33+41.39
1. Nils Tveite53.3611+9.3153.3611+9.31
2. Henrik Upsal57.0414+19.541.50.4010-1+27.39+18.08
3. Linus Olhans1.05.5315+18.022.56.3311+1+41.39+14.00
12Fossum IF 12.59.58+45.04
1. Vebjørn Blom-Hagen59.4614+15.4159.4614+15.41
2. Marius Bakke54.4611+17.361.54.3213-1+31.31+15.50
3. Eivind Berner Myhre1.05.2614+17.352.59.5812-1+45.04+13.33
13Fossum IF 23.00.40+45.46
1. Sondre Zahl Hagen59.4212+15.3759.4212+15.37
2. Sivert Sande Kverme56.4413+19.341.56.2615+3+33.25+17.48
3. Mikkel Katla1.04.1413+16.233.00.4013-2+45.46+12.21
14Ås-NMBU Orientering 23.01.20+46.26
1. Jo Inge Fjellstad1.11.2419+27.191.11.2419+27.19
2. Håvard Tveite50.098+12.592.01.3316-3+38.32+11.13
3. Per Henning Bjerva59.4711+11.563.01.2014-2+46.26+7.54
15Heming Orientering 13.06.42+51.48
1. Kristian Østermann59.5015+15.4559.5015+15.45
2. August Syrdal Øen1.07.2719+30.172.07.1718+3+44.16+28.31
3. Magnus Eide-Fredriksen59.2510+11.343.06.4215-3+51.48+7.32
16Halden SK Fredrikstad SK 23.10.52+55.58
1. Lacho Iliev59.5617+15.5159.5617+15.51
2. Matthieu Puech54.5012+17.401.54.4614-3+31.45+15.54
3. Marit Kahrs1.16.0618+28.153.10.5216+2+55.58+24.13
17Bækkelagets SK 23.13.28+58.34
1. Vetle Christiansen49.482+5.4349.482+5.43
2. Håkon Meland-Tangen1.03.3417+26.241.53.2212+10+30.21+24.38
3. Pål Christian Ingierd1.20.0620+32.153.13.2817+5+58.34+28.13
18Indre Østfold OK 13.21.43+1.06.49
1. Håkon Gjerde1.04.5718+20.521.04.5718+20.52
2. Fredrik Larsen1.07.5720+30.472.12.5419+1+49.53+29.01
3. Thomas Bedin1.08.4916+20.583.21.4318-1+1.06.49+16.56
19OK Moss 13.21.48+1.06.54
1. Jon Pedersen59.5216+15.4759.5216+15.47
2. Thomas Roskifte1.04.1618+27.062.04.0817+1+41.07+25.20
3. Henning Bratland Carlsen1.17.4019+29.493.21.4819+2+1.06.54+25.47
20Oppsal Orientering 23.23.56+1.09.02
1. Per-Ivar Nikolaisen1.14.5720+30.521.14.5720+30.52
2. Bent Erik Skaug58.3315+21.232.13.30200+50.29+19.37
3. William Resvoll Skaug1.10.2617+22.353.23.56200+1.09.02+18.33
21OK Moss 23.45.37+1.30.43
1. Donatas Kontauta1.33.1021+49.051.33.1021+49.05
2. Egon Lundsrud1.07.2421+30.142.40.34210+1.17.33+28.28
3. Alfred Bjørnerød1.05.0321+17.123.45.37210+1.30.43+13.10
Lillomarka OL 2diskvalifisert
1. Kristian Markhus Brekkediskvalifisertdiskvalifisert
2. Mathias Benjaminsendiskvalifisertdiskvalifisert
3. Didrik Bredesendiskvalifisertdiskvalifisert
Raumar Orientering 1diskvalifisert
1. Gaute Fosstveitdiskvalifisertdiskvalifisert
2. Simen Elvhaugdiskvalifisertdiskvalifisert
3. Øystein Rappdiskvalifisertdiskvalifisert
Varteig OL 1diskvalifisert
1. Anders Lundediskvalifisertdiskvalifisert
2. Børge Brenåsdiskvalifisertdiskvalifisert
3. Dag Brenåsdiskvalifisertdiskvalifisert
Asker Skiklubb 2brutt
1. Martin Birkelundbruttbrutt
2. Frikk Alvaro Embergsrudbruttbrutt
3. Eilev Kvaalebruttbrutt

D 150

8 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Indre Østfold OK 12.10.49
1. Anne Marie Solheim Haugerud36.212+0.0236.212+0.02
2. Bente Line40.2511.16.461-1-0.02
3. Marit Nandrup Pettersen54.033+10.102.10.49100.00
2Tyrving IL 12.10.54+0.05
1. Hege Feiring36.19136.191
2. Solveig Sikkeland50.426+10.171.27.014+3+10.15+10.15
3. Nora Skauen43.5312.10.542-2+0.05-10.10
3Heming Orientering 12.14.40+3.51
1. Dagrun Melkild42.074+5.4842.074+5.48
2. Marit Inngjerdingen42.443+2.191.24.513-1+8.05+2.17
3. Paula Berstad49.492+5.562.14.4030+3.51-4.14
4Fossum IF 12.34.12+23.23
1. Bodil Nordenström37.543+1.3537.543+1.35
2. Kjersti Hov40.522+0.271.18.462-1+2.00+0.25
3. Kristin Falk1.15.267+31.332.34.124+2+23.23+21.23
5Lillomarka OL 12.38.32+27.43
1. Line Bar-Nathan54.136+17.5454.136+17.54
2. Merete Rørvik47.454+7.201.41.585-1+25.12+7.18
3. Aase Mestad56.345+12.412.38.3250+27.43+2.31
6Lillomarka OL 22.43.41+32.52
1. Hanne Hofsæth Fredheim53.475+17.2853.475+17.28
2. Line Sletner52.487+12.231.46.356+1+29.49+12.21
3. Elin Brekke57.066+13.132.43.4160+32.52+3.03
7Fossum IF 23.00.42+49.53
1. Magnhild T. Mølnvik1.15.197+39.001.15.197+39.00
2. Kristin Nergaard Berg49.575+9.322.05.1670+48.30+9.30
3. Eldri Holo55.264+11.333.00.4270+49.53+1.23
Ås-NMBU Orientering 1brutt
1. Sille Winsnesbruttbrutt
2. Ingrid Tveitebruttbrutt
3. May Bente Brurbergbruttbrutt

H 150

26 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1OK Moss 11.37.16
1. Øystein Olsen35.516+0.4335.516+0.43
2. Torgeir Snilsberg27.432+0.481.03.343-3+0.29-0.14
3. Tore Bjørnerød33.423+1.471.37.161-2-0.29
2Tyrving IL 21.37.37+0.21
1. Trond Lund36.119+1.0336.119+1.03
2. Christian Grotnes26.5511.03.062-7+0.01-1.02
3. Christian Holmboe34.314+2.361.37.3720+0.21+0.20
3Tyrving IL 11.38.50+1.34
1. Per Slungaard35.557+0.4735.557+0.47
2. Bjørn Henning Grandal31.0011+4.051.06.558+1+3.50+3.03
3. Torbjørn Sagberg31.5511.38.503-5+1.34-2.16
4Fossum IF 11.41.24+4.08
1. Arild Andresen35.132+0.0535.132+0.05
2. Ivar Mølnvik30.067+3.111.05.195+3+2.14+2.09
3. Harald Bakke36.056+4.101.41.244-1+4.08+1.54
5Nydalens SK 11.41.51+4.35
1. Jon Iver Bakken37.1611+2.0837.1611+2.08
2. Sindre Langaas27.573+1.021.05.134-7+2.080.00
3. Einar Lunøe36.388+4.431.41.515+1+4.35+2.27
6Kolbotn og Skimt OL 11.42.18+5.02
1. Bengt Niklasson35.265+0.1835.265+0.18
2. Knut Bjørkelo30.328+3.371.05.586+1+2.53+2.35
3. Håvard Harstad36.207+4.251.42.1860+5.02+2.09
7Ås-NMBU Orientering 11.45.18+8.02
1. Eirik Nordhagen38.5614+3.4838.5614+3.48
2. Ivar Maalen30.5210+3.571.09.4813-1+6.43+2.55
3. Håkon Danevad35.305+3.351.45.187-6+8.02+1.19
8Lillomarka OL 21.45.30+8.14
1. Terje Blindheim39.0115+3.5339.0115+3.53
2. Hallvard Fjær29.396+2.441.08.4010-5+5.35+1.42
3. Brynjar Fredheim36.509+4.551.45.308-2+8.14+2.39
9Lillomarka OL 11.46.35+9.19
1. Steinar Eastwood35.08135.081
2. Arne Dybdahl27.573+1.021.03.05100.00
3. Svein Nygård43.3015+11.351.46.359+8+9.19+9.19
10Fossum IF 21.48.16+11.00
1. Morten Wettergreen35.153+0.0735.153+0.07
2. Morten Heir34.2219+7.271.09.3712+9+6.32+6.25
3. Øystein Holo38.3910+6.441.48.1610-2+11.00+4.28
11Heming Orientering 11.48.19+11.03
1. Nils Petter Fremming38.1113+3.0338.1113+3.03
2. Øystein Østermann28.295+1.341.06.407-6+3.35+0.32
3. Knut Erling Øen41.3913+9.441.48.1911+4+11.03+7.28
12Nydalens SK 21.48.34+11.18
1. Sören Jonsson35.598+0.5135.598+0.51
2. Einar Jensen32.5514+6.001.08.5411+3+5.49+4.58
3. Bjørn Hauge39.4011+7.451.48.3412+1+11.18+5.29
13IL Koll 11.53.32+16.16
1. Kjell Markset40.5721+5.4940.5721+5.49
2. Trude Fixdal39.3723+12.421.20.3422+1+17.29+11.40
3. Jarl Magnus Berge32.582+1.031.53.3213-9+16.16-1.13
14Fossum IF 31.55.01+17.45
1. Frode Strisland39.0817+4.0039.0817+4.00
2. Håkon Jendal32.3913+5.441.11.4714-3+8.42+4.42
3. Hans Jevanord43.1414+11.191.55.01140+17.45+9.03
15Østmarka OK 11.55.18+18.02
1. Øystein Kildahl40.2820+5.2040.2820+5.20
2. Rune Teigland33.2915+6.341.13.5718-2+10.52+5.32
3. Knut Edvard Helland41.2112+9.261.55.1815-3+18.02+7.10
16Indre Østfold OK 11.57.36+20.20
1. Sigmund Vister35.174+0.0935.174+0.09
2. Clas Tommy Herland31.5712+5.021.07.149+5+4.09+4.00
3. Rune S. Nielsen50.2219+18.271.57.3616+7+20.20+16.11
17Heming Orientering 22.00.06+22.50
1. Christian Reusch37.1010+2.0237.1010+2.02
2. Anders Flågen35.4420+8.491.12.5416+6+9.49+7.47
3. Harald Eide-Fredriksen47.1218+15.172.00.0617+1+22.50+13.01
18Kolbotn og Skimt OL 32.04.27+27.11
1. Trond Møretrø39.2619+4.1839.2619+4.18
2. Pamela Åsten33.3416+6.391.13.0017-2+9.55+5.37
3. Trond Sigvald Hetland51.2720+19.322.04.2718+1+27.11+17.16
19Fossum IF 42.05.57+28.41
1. Trond Myhre51.3525+16.2751.3525+16.27
2. Kristian Bernhard Nilsen30.439+3.481.22.1824-1+19.13+2.46
3. Richard Zeiner-Gundersen43.3916+11.442.05.5719-5+28.41+9.28
20Tyrving IL 32.09.42+32.26
1. Eirik Jørgensen37.2912+2.2137.2912+2.21
2. Per Øhlckers37.2422+10.291.14.5319+7+11.48+9.27
3. Frode Kamsvåg54.4922+22.542.09.4220+1+32.26+20.38
21Lillomarka OL 32.11.12+33.56
1. Vidar Benjaminsen39.1118+4.0339.1118+4.03
2. Martin Granly33.4218+6.471.12.5315-3+9.48+5.45
3. Jørn Sønsterudbråten58.1924+26.242.11.1221+6+33.56+24.08
22Oslostudentenes IK 12.11.48+34.32
1. Bjørn Grinde46.3024+11.2246.3024+11.22
2. Are Eriksen33.4117+6.461.20.1120-4+17.06+5.44
3. Magne Vollen51.3721+19.422.11.4822+2+34.32+17.26
23Kolbotn og Skimt OL 22.13.11+35.55
1. Anders Færden44.4222+9.3444.4222+9.34
2. Per Arne Andresen41.2325+14.281.26.0525+3+23.00+13.26
3. Erlend Rehn47.0617+15.112.13.1123-2+35.55+12.55
24Fossum IF 52.19.33+42.17
1. Marius Eriksen44.4423+9.3644.4423+9.36
2. Terje Næss37.0121+10.061.21.45230+18.40+9.04
3. Stein H. Hagen57.4823+25.532.19.3324+1+42.17+23.37
25IL Koll 22.29.29+52.13
1. Peder Natvig39.0516+3.5739.0516+3.57
2. Harald Aulie41.0724+14.121.20.1221+5+17.07+13.10
3. Erik Borg1.09.1725+37.222.29.2925+4+52.13+35.06
Fredrikstad SK 1diskvalifisert
1. Bernt Inge Steinslanddiskvalifisertdiskvalifisert
2. Anders Brynildsendiskvalifisertdiskvalifisert
3. Øystein Ruuddiskvalifisertdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor