Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KM stafett Akershus, Oslo og Østfold

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonSkjul lagoppstillingerPresseresultaterSkriv ut

Arrangementets navn: KM stafett Akershus, Oslo og Østfold
Arrangørorganisasjon: Asker Skiklubb
Dato: søndag 25 august 2019

H 17-

25 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Halden SK 12.14.54
Olav Lundanes44.05144.051
Thomas Natvig Årstad38.562+1.461.23.01100.00
Niels Christian Hellerud51.534+4.022.14.54100.00
2Tyrving IL 12.17.15+2.21
Morten Jarvis Westergård51.335+7.2851.335+7.28
Torgeir Nørbech37.1011.28.432-3+5.42-1.46
Bjørn Ekeberg48.322+0.412.17.1520+2.21-3.21
3Bækkelagets SK 12.18.58+4.04
Matthew Speake51.024+6.5751.024+6.57
Carl Godager Kaas40.053+2.551.31.073-1+8.06+1.09
Simen Hjalmar Wästlund47.5112.18.5830+4.04-4.02
4Nydalens SK 12.21.41+6.47
Henrik Eijsink49.503+5.4549.503+5.45
Vegard Blomseth Johnsen43.014+5.511.32.514+1+9.50+4.05
Anders Vister48.503+0.592.21.4140+6.47-3.03
5Asker Skiklubb 12.31.55+17.01
Felix Finsrud51.5710+7.5251.5710+7.52
Sondre Ytterbø44.465+7.361.36.435-5+13.42+5.50
Erling Sommerfeldt55.125+7.212.31.5550+17.01+3.19
6Tyrving IL 22.36.26+21.32
Anders Tiltnes51.497+7.4451.497+7.44
Karl Fremstad46.036+8.531.37.526-1+14.51+7.07
Torkil Eide Solstad58.348+10.432.36.2660+21.32+6.41
7Nydalens SK 22.38.09+23.15
Kornelius Kriszat-Løvfald51.528+7.4751.528+7.47
Beat Roth49.087+11.581.41.007-1+17.59+10.12
Jostein Andersen57.096+9.182.38.0970+23.15+5.16
8Oppsal Orientering 12.48.42+33.48
Olav Johannes Deelstra51.559+7.5051.559+7.50
Ludvig Rødnes53.1610+16.061.45.118-1+22.10+14.20
Erik Persson1.03.3112+15.402.48.4280+33.48+11.38
9Lillomarka OL 12.49.12+34.18
Elias Skjolden Sørensen59.4212+15.3759.4212+15.37
Eirik Høst Fossgard50.329+13.221.50.149-3+27.13+11.36
Jens Johan Brekke58.589+11.072.49.1290+34.18+7.05
10Fredrikstad SK 12.49.24+34.30
Mattias Karlsson51.366+7.3151.366+7.31
Dyre Martin Gulbrandsen59.2216+22.121.50.5811+5+27.57+20.26
Espen Danevad58.267+10.352.49.2410-1+34.30+6.33
11Ås-NMBU Orientering 12.56.33+41.39
Nils Tveite53.3611+9.3153.3611+9.31
Henrik Upsal57.0414+19.541.50.4010-1+27.39+18.08
Linus Olhans1.05.5315+18.022.56.3311+1+41.39+14.00
12Fossum IF 12.59.58+45.04
Vebjørn Blom-Hagen59.4614+15.4159.4614+15.41
Marius Bakke54.4611+17.361.54.3213-1+31.31+15.50
Eivind Berner Myhre1.05.2614+17.352.59.5812-1+45.04+13.33
13Fossum IF 23.00.40+45.46
Sondre Zahl Hagen59.4212+15.3759.4212+15.37
Sivert Sande Kverme56.4413+19.341.56.2615+3+33.25+17.48
Mikkel Katla1.04.1413+16.233.00.4013-2+45.46+12.21
14Ås-NMBU Orientering 23.01.20+46.26
Jo Inge Fjellstad1.11.2419+27.191.11.2419+27.19
Håvard Tveite50.098+12.592.01.3316-3+38.32+11.13
Per Henning Bjerva59.4711+11.563.01.2014-2+46.26+7.54
15Heming Orientering 13.06.42+51.48
Kristian Østermann59.5015+15.4559.5015+15.45
August Syrdal Øen1.07.2719+30.172.07.1718+3+44.16+28.31
Magnus Eide-Fredriksen59.2510+11.343.06.4215-3+51.48+7.32
16Halden SK Fredrikstad SK 23.10.52+55.58
Lacho Iliev59.5617+15.5159.5617+15.51
Matthieu Puech54.5012+17.401.54.4614-3+31.45+15.54
Marit Kahrs1.16.0618+28.153.10.5216+2+55.58+24.13
17Bækkelagets SK 23.13.28+58.34
Vetle Christiansen49.482+5.4349.482+5.43
Håkon Meland-Tangen1.03.3417+26.241.53.2212+10+30.21+24.38
Pål Christian Ingierd1.20.0620+32.153.13.2817+5+58.34+28.13
18Indre Østfold OK 13.21.43+1.06.49
Håkon Gjerde1.04.5718+20.521.04.5718+20.52
Fredrik Larsen1.07.5720+30.472.12.5419+1+49.53+29.01
Thomas Bedin1.08.4916+20.583.21.4318-1+1.06.49+16.56
19OK Moss 13.21.48+1.06.54
Jon Pedersen59.5216+15.4759.5216+15.47
Thomas Roskifte1.04.1618+27.062.04.0817+1+41.07+25.20
Henning Bratland Carlsen1.17.4019+29.493.21.4819+2+1.06.54+25.47
20Oppsal Orientering 23.23.56+1.09.02
Per-Ivar Nikolaisen1.14.5720+30.521.14.5720+30.52
Bent Erik Skaug58.3315+21.232.13.30200+50.29+19.37
William Resvoll Skaug1.10.2617+22.353.23.56200+1.09.02+18.33
21OK Moss 23.45.37+1.30.43
Donatas Kontauta1.33.1021+49.051.33.1021+49.05
Egon Lundsrud1.07.2421+30.142.40.34210+1.17.33+28.28
Alfred Bjørnerød1.05.0321+17.123.45.37210+1.30.43+13.10
Lillomarka OL 2diskvalifisert
Kristian Markhus Brekkediskvalifisertdiskvalifisert
Mathias Benjaminsendiskvalifisertdiskvalifisert
Didrik Bredesendiskvalifisertdiskvalifisert
Raumar Orientering 1diskvalifisert
Gaute Fosstveitdiskvalifisertdiskvalifisert
Simen Elvhaugdiskvalifisertdiskvalifisert
Øystein Rappdiskvalifisertdiskvalifisert
Varteig OL 1diskvalifisert
Anders Lundediskvalifisertdiskvalifisert
Børge Brenåsdiskvalifisertdiskvalifisert
Dag Brenåsdiskvalifisertdiskvalifisert
Asker Skiklubb 2brutt
Martin Birkelundbruttbrutt
Frikk Alvaro Embergsrudbruttbrutt
Eilev Kvaalebruttbrutt
Heming Orientering 2inaktiv
Karl Even Ryghinaktivinaktiv
inaktivinaktiv
inaktivinaktiv

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor