Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KM lang - Askerløpet med Trimtex Cup

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: KM lang - Askerløpet med Trimtex Cup
Arrangørorganisasjon: Asker Skiklubb
Dato: lørdag 24 august 2019

Fossum IF

52 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Erlend SommerheinDirekte B (31)32.537.58
1Morten FismenDirekte AK (55)38.378.03
1Oscar Hæstad BjørnstadH 19-20 (2)1.34.5811.39
3Sebastian WettergreenH 11-12 (21)24.03+1.458.26
3Steinar SkoglundH 70- (7)37.35+3.3110.38
3Øystein HoloH 55- (22)46.13+1.168.16
4Erik RåbergH 40- (9)1.17.42+17.1110.50
4Britta FismenD 45- (13)1.08.51+18.2812.18
4Kjersti HovD 55- (14)50.37+6.4611.16
4Harald BakkeH 45- (19)1.03.03+3.328.47
4Philip Lehmann RomørenH 15-16 (24)50.11+2.318.38
5Bodil NordenströmD 45- (13)1.10.52+20.2912.40
5Silje Andresen SkotteD 11-12 (16)35.17+9.5012.22
6Odd Arve LienDirekte A (11)1.20.01+28.2611.09
6Morten WettergreenH 40- (9)1.22.48+22.1711.32
6Henrik Elias SebjørnsenH 11-12 (21)25.59+3.419.07
7Maria BrodinD 21- (12)1.37.41+25.4412.00
7Signe HoloD 13-14 (26)33.48+4.028.57
8Ask Felland SætnanH 11-12 (21)26.21+4.039.14
8Marius BakkeH 17-18 (14)1.25.13+17.4110.28
9Vebjørn Blom-HagenH 17-18 (14)1.27.54+20.2210.47
10Arild AndresenH 50- (28)48.40+4.268.42
11Magnus Rørlien JevanordH 11-12 (21)29.44+7.2610.25
11Håkon JendalH 55- (22)1.03.04+18.0711.16
12Pål SommerheinDirekte AK (55)51.47+13.1010.48
12Frode StrislandH 50- (28)49.05+4.518.46
12Richard Zeiner-GundersenH 60- (18)44.54+8.3410.00
12Sindre Vie StrislandH 15-16 (24)1.00.42+13.0210.26
14Magnhild T. MølnvikD 55- (14)1.13.08+29.1716.17
14Eirik Vie StrislandH 15-16 (24)1.05.29+17.4911.16
15Helene Bjørkvold JendalD 15-16 (26)55.10+20.5812.42
15Bjørn HallanH 50- (28)53.04+8.509.29
16Tormod BøeH 55- (22)1.09.49+24.5212.29
17Kathinka Zahl HagenD 15-16 (26)55.53+21.4112.52
18Heidi Kristina SebjørnsenD 15-16 (26)56.34+22.2213.02
18Gustav Andresen SkotteH 15-16 (24)1.11.16+23.3612.15
21Hans JevanordH 50- (28)1.01.36+17.2211.01
21Børge Nilsen BergH 15-16 (24)1.30.25+42.4515.33
22Stein H. HagenH 50- (28)1.07.43+23.2912.06
23Kristine RomørenDirekte B (31)1.07.02+34.0916.16
23Ragnhild Blom-HagenD 15-16 (26)1.09.40+35.2816.03
24Fredrik HøyerH 50- (28)1.08.53+24.3912.19
25Hildegunn GrønsethDirekte B (31)1.09.34+36.4116.53
38Kristin BergDirekte AK (55)1.18.17+39.4016.20
43Sigrid Melander VieDirekte AK (55)1.30.55+52.1818.58
46Kristin FalkDirekte AK (55)1.46.58+1.08.2122.19
Silje Nilsen BergD 9-10 (10)1.33.5234.00
Odin Vie StrislandH 9-10 (5)1.33.5134.00
Katrine BakkeD 45- (13)diskvalifisert
Anne Berit RørlienD 45- (13)diskvalifisert
Gunde TumelionisD 13-14 (26)diskvalifisert
Johanne Rognerud BøeD 15-16 (26)brutt
Selma Tørudbakken JendalD 15-16 (26)ikke startet
Erlend BakkeH 13-14 (29)ikke startet
Christian JomaasH 50- (28)ikke startet
Sigbjørn ModalsliH 60- (18)ikke startet
Knut Jostein SætnanH 45- (19)ikke startet
Karen Hoel JomaasD 17-18 (14)ikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor