Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KM lang - Askerløpet med Trimtex Cup

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: KM lang - Askerløpet med Trimtex Cup
Arrangørorganisasjon: Asker Skiklubb
Dato: lørdag 24 august 2019

Nydalens SK

59 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Maria JonssonD 45- (13)50.239.00
1Pia Young VikD 15-16 (26)34.127.52
1Anna UlvensøenD 21- (12)1.11.578.50
1Kornelius Kriszat-LøvfaldH 17-18 (14)1.07.328.17
1Sören JonssonH 60- (18)36.208.05
1Anders B. ØksenholtH 35- (4)1.08.328.25
1Gaute BerganH 15-16 (24)47.408.12
2Elisabeth IngvaldsenD 45- (13)51.50+1.279.16
2Inge LindsethH 40- (9)1.04.38+4.079.00
2Rune ScheeleH 50- (28)44.25+0.117.56
2Halvor Tørnqvist HaldenH 17-18 (14)1.09.05+1.338.29
2Einar TommelstadH 35- (4)1.11.46+3.148.48
2Teodor Mo HjelsethH 15-16 (24)47.45+0.058.13
3Monica Tørnqvist HaldenD 50- (10)53.22+6.2711.53
3Einar LunøeH 50- (28)45.25+1.118.07
4Inga Skaarer WiklundD 15-16 (26)44.34+10.2210.16
5Marie SaugestadD 15-16 (26)46.09+11.5710.38
5Oda ScheeleD 17-18 (14)52.27+6.569.22
5Marie ScheeleD 13-14 (26)33.20+3.348.50
6Jon Iver BakkenH 50- (28)46.18+2.048.16
6Eira Skaarer WiklundD 13-14 (26)33.28+3.428.52
6Yngvild Langedal BreivikD 17-18 (14)54.20+8.499.43
7Kari MadslienD 50- (10)57.24+10.2912.47
7Vegard Blomseth JohnsenH 21- (14)1.20.10+13.248.05
8Per Melander OftenH 21- (14)1.20.15+13.298.05
9Ottar WiklundDirekte A (11)1.36.22+44.4713.26
9Maiken Skirstad MoD 45- (13)1.28.53+38.3015.54
9Halvor SaunesH 21- (14)1.27.11+20.258.47
9Anne DahlD 55- (14)59.18+15.2713.12
9Ea LunøeD 17-18 (14)58.39+13.0810.29
9Martin Størmer-AntonsenH 15-16 (24)55.13+7.339.30
9Maja Mo HjelsethD 13-14 (26)35.15+5.299.21
10Egil RundbergetH 60- (18)42.33+6.139.28
11Cecilie Wærp HaugeDirekte B (31)53.03+20.1012.52
11Gunhild Rogne HallandD 21- (12)1.43.40+31.4312.44
11Lars Young VikH 17-18 (14)1.30.21+22.4911.05
11Einar JensenH 60- (18)43.31+7.119.41
11Rolf Andreas BergH 15-16 (24)59.17+11.3710.12
13Per Noah SommerheinH 13-14 (29)37.29+11.359.56
13Peer StiansenH 55- (22)1.07.17+22.2012.02
13Marte Madslien BakkenD 17-18 (14)1.16.52+31.2113.45
14Per Ole DahlsrudH 55- (22)1.07.33+22.3612.05
16Fredrik SaugestadDirekte AK (55)56.37+18.0011.49
17Per SandbergH 55- (22)1.10.51+25.5412.40
17Hanne Wærp HaugeD 13-14 (26)46.35+16.4912.21
19Elias StubberudH 15-16 (24)1.14.05+26.2512.45
20Karen  Pedersen-BjergaardDirekte AK (55)1.00.31+21.5412.38
22Pål WinsentsDirekte AK (55)1.02.04+23.2712.57
22Elise Wærp HaugeD 15-16 (26)1.05.49+31.3715.09
42Solveig BerganDirekte AK (55)1.28.34+49.5718.29
45Ingrid SkaarerDirekte AK (55)1.44.36+1.05.5921.50
Isak AndersenN-åpen (38)fullført
Felix ByeUtvikling C (17)39.1113.44
Birk Falch MildeUtvikling C (17)36.2112.45
Theo Winsents SæterUtvikling C (17)30.1410.36
Kathrine LunøeD 50- (10)diskvalifisert
Anne Marit BjergaardD 50- (10)diskvalifisert
Bjørn HaugeH 45- (19)diskvalifisert
Sondre Sande GullordH 21- (14)brutt
Else Kari Nordli ScheeleD 45- (13)ikke startet
Max Skjerpen HusebyH 13-14 (29)ikke startet
Sigurd Størmer-AntonsenH 13-14 (29)ikke startet
Nils BerganH 50- (28)ikke startet
Knut AaldeH 45- (19)ikke startet
Tore KjølsethH 55- (22)ikke startet
Kasper Bakken UlsethH 15-16 (24)ikke startet
Axel AaldeH 15-16 (24)ikke startet
Marie LilandD 17-18 (14)ikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor