Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KM lang - Askerløpet med Trimtex Cup

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: KM lang - Askerløpet med Trimtex Cup
Arrangørorganisasjon: Asker Skiklubb
Dato: lørdag 24 august 2019

Tyrving IL

68 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Kristoffer JacobsenH 40- (9)1.00.318.26
1Hege FeiringD 50- (10)46.5510.26
1Torgeir NørbechH 21- (14)1.06.466.44
2Morten Nilstad PettersenDirekte AK (55)38.50+0.138.06
3Berit DanielsenD 60- (10)37.36+1.3210.39
3Christian HolmboeH 45- (19)1.02.09+2.388.40
4Martin JohanssonH 21- (14)1.16.02+9.167.40
4Wenche HultgreenD 60- (10)37.54+1.5010.44
4Helge LyeH 70- (7)37.50+3.4610.43
4Solveig Eline BergD 19-20 (4)1.35.26+23.4013.18
5Andreas Juell LarsenDirekte AK (55)46.49+8.129.46
5Berit BergeD 60- (10)42.14+6.1011.57
5Bjørn EkebergH 21- (14)1.17.07+10.217.46
6Nora SkauenD 50- (10)56.04+9.0912.29
6Per Kristian EkebergH 60- (18)39.58+3.388.54
7Katrine SolbakkenDirekte C (12)52.51+10.5814.58
7Randi NilstadD 60- (10)48.41+12.3713.47
7Per SlungaardH 55- (22)51.14+6.179.09
10Kirsti Grundnes BergD 55- (14)1.02.21+18.3013.53
10Hallvard BergH 55- (22)1.02.37+17.4011.12
11Kajsa Meyer LarssonD 15-16 (26)50.23+16.1111.36
11Stella HolmboeD 17-18 (14)1.05.22+19.5111.41
12Jacob Finstad LandH 11-12 (21)30.53+8.3510.50
12Vida Helland-HansenD 15-16 (26)53.26+19.1412.18
12Kjetil MolundH 45- (19)1.26.01+26.3011.59
13Ane  Næsset RamtvedtDirekte B (31)56.19+23.2613.40
13Linnea HolstD 15-16 (26)54.21+20.0912.31
13Ingrid Himle-HoplandD 11-12 (16)1.03.10+37.4322.09
13Nils-Erik HirschH 45- (19)1.32.29+32.5812.53
14Christian GrotnesH 50- (28)50.16+6.028.59
14Henrikke BertnesD 11-12 (16)1.03.38+38.1122.19
15Frode KamsvågH 55- (22)1.09.24+24.2712.24
15Kristian Juell LarsenH 15-16 (24)1.07.18+19.3811.35
16Mille Baastad BergD 15-16 (26)55.35+21.2312.48
16Iver StavlandH 11-12 (21)32.03+9.4511.14
16Alf PettersenH 60- (18)52.56+16.3611.47
17Elisabeth MeyerDirekte B (31)59.24+26.3114.25
17Tellef Juell LarsenDirekte AK (55)57.32+18.5512.00
18Åsmund Larsen HirschH 11-12 (21)36.11+13.5312.41
18Marius Juell LarsenH 13-14 (29)43.00+17.0611.24
18Trond LundH 50- (28)55.16+11.029.53
19Erlend MyhreH 11-12 (21)38.25+16.0713.28
20Ketil RisvollH 50- (28)59.25+15.1110.37
21Tom RådahlH 55- (22)2.02.38+1.17.4121.56
24Ketil SolbakkenDirekte B (31)1.07.34+34.4116.23
24Heidi FalckDirekte AK (55)1.03.29+24.5213.15
26Jens Christian HolstH 50- (28)1.13.11+28.5713.05
30Else GrandalDirekte AK (55)1.08.38+30.0114.19
31Thomas bergDirekte AK (55)1.08.54+30.1714.23
33Elisabeth MyhreDirekte AK (55)1.10.40+32.0314.45
Tuva HaugeN-åpen (38)fullført
Tilde Gustavsen KallåkN-åpen (38)fullført
Elias MolundN-åpen (38)fullført
Ola MyklatunN-åpen (38)fullført
Andreas TeigenN-åpen (38)fullført
Tiril MyklatunD 9-10 (10)25.429.18
Herman Finstad LandH 9-10 (5)31.3711.27
Håkon Juell LarsenH 9-10 (5)22.368.11
Mari Sannes RisvollUtvikling N (7)42.2315.21
Lavrans HirschUtvikling C (17)37.3813.12
Amund Sannes RisvollUtvikling C (17)1.04.2622.36
Stian BergersenDirekte AK (55)diskvalifisert
Jørgen HolmboeDirekte AK (55)diskvalifisert
Kristine SolbakkenD 15-16 (26)diskvalifisert
Ådne SkjærsteinH 17-18 (14)diskvalifisert
Bjørn Henning GrandalH 55- (22)diskvalifisert
Katrine Finstad LandDirekte AK (55)brutt
Eileen BjanesD 15-16 (26)ikke startet
Magnus MolundH 11-12 (21)ikke startet
Sindre Nikolai HolmboeN-åpen (38)brutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor