Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KM lang - Askerløpet med Trimtex Cup

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: KM lang - Askerløpet med Trimtex Cup
Arrangørorganisasjon: Asker Skiklubb
Dato: lørdag 24 august 2019

Heming Orientering

42 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Bjørn EgnerH 80- (2)49.0013.52
1Elle M. MelbyeD 65- (1)52.1414.47
1Ulf BrennaH 45- (19)59.318.18
2Tora VollsetDirekte B (31)42.53+10.0010.24
2Nils Petter FremmingH 55- (22)45.24+0.278.07
3Jøran KristensenDirekte AK (55)43.01+4.248.58
3Henni Hattestad KristensenD 11-12 (16)32.14+6.4711.18
3Helge BjaalandH 75- (7)45.13+2.5712.48
3Anne ØstvoldD 13-14 (26)32.01+2.158.29
4Toril RiddervoldD 70- (4)1.03.39+25.0221.00
4Magnus Eide-FredriksenH 17-18 (14)1.14.24+6.529.08
5Dagrun MelkildD 55- (14)51.32+7.4111.28
6Knut G KarlsenH 70- (7)39.43+5.3911.15
6August Syrdal ØenH 17-18 (14)1.23.10+15.3810.13
6Jon C. FougnerH 75- (7)1.08.54+26.3819.31
7Astrid ReuschD 11-12 (16)38.17+12.5013.25
7Johan JebsenH 45- (19)1.13.38+14.0710.16
8Ann Elin FlågenD 45- (13)1.21.56+31.3314.39
8Marianne ReuschD 50- (10)1.13.33+26.3816.22
8Silja BerstadD 11-12 (16)38.18+12.5113.26
9Ida Marie FlågenD 15-16 (26)50.16+16.0411.34
10Monica SyrdalDirekte C (12)1.11.03+29.1020.07
10Paula BerstadD 45- (13)1.41.13+50.5018.06
10Sigurd Øvrebø MyrvoldH 11-12 (21)29.22+7.0410.18
10Kristian ØstermannH 17-18 (14)1.28.44+21.1210.54
11Christian ReuschH 45- (19)1.25.26+25.5511.54
11Ingrid Merete JebsenD 11-12 (16)48.57+23.3017.10
12Ferdinand FremmingH 17-18 (14)1.47.37+40.0513.13
12Malene Teresia JebsenD 17-18 (14)1.06.46+21.1511.56
13Knut Erling ØenH 50- (28)49.33+5.198.51
13Bjørn WilladssenH 60- (18)46.22+10.0210.19
21Hannah Syrdal ØenD 15-16 (26)59.02+24.5013.36
23Anders FlågenH 50- (28)1.08.06+23.5212.10
Alf Hattestad KristensenN-åpen (38)fullført
Ida Øvrebø MyrvoldN-åpen (38)fullført
Jørgen ReuschN-åpen (38)fullført
Celine Amlie BrennaD 9-10 (10)32.0111.36
Andrea Haugmoen MoD 9-10 (10)41.2915.01
Martin Amlie BrennaH 9-10 (5)31.5611.34
Einar ØstvoldUtvikling C (17)47.1416.34
Per FosserDirekte AK (55)diskvalifisert
Anna Øvrebø MyrvoldD 13-14 (26)diskvalifisert
Alexander RødstenDirekte B (31)ikke startet
Anders Næss-UlsethH 13-14 (29)ikke startet
Marit InngjerdingenD 45- (13)ikke startet
Audun WeltzienH 21- (14)ikke startet
Eirik Næss-UlsethH 60- (18)ikke startet
Karoline JebsenD 13-14 (26)ikke startet
Annika Næss-UlsethN-åpen (38)ikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor