Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KM lang - Askerløpet med Trimtex Cup

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: KM lang - Askerløpet med Trimtex Cup
Arrangørorganisasjon: Asker Skiklubb
Dato: lørdag 24 august 2019

N-åpen

1 910 m, 39 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Isak AndersenNydalens SKfullført
Aylin ArvesenRøyken OLfullført
Amalie BirkelundAsker Skiklubbfullført
Sondre BruvikMåren OKfullført
Odin Schei DanevadÅs-NMBU Orienteringfullført Last ned GPS-spor i gpx-format
Magnus Dalen EriksenAsker Skiklubbfullført
Endre GjerdalenAsker Skiklubbfullført
Vilde Gotaas HavikAsker Skiklubbfullført
Tuva HaugeTyrving ILfullført
Jonas HirschBækkelagets SKfullført
Henny Holtan SanderudLillomarka OLfullført
Ellinor HvidebergOK Skeidifullført
Håkon Fenne IngierdBækkelagets SKfullført
Tilde Gustavsen KallåkTyrving ILfullført
Mina KeilholzRøyken OLfullført
Eivind KjernsmoAsker Skiklubbfullført
Synne KjernsmoAsker Skiklubbfullført
Alf Hattestad KristensenHeming Orienteringfullført
Stian LillegårdLillomarka OLfullført
Henni Meland-TangenBækkelagets SKfullført
Julia Meland-TangenBækkelagets SKfullført
Ildrid MestadRøyken OLfullført
Elias MolundTyrving ILfullført
Ola MyklatunTyrving ILfullført
Ida Øvrebø MyrvoldHeming Orienteringfullført
Eirik NastadAsker Skiklubbfullført
Trym Fuglseth OlsenAsker Skiklubbfullført
Jørgen ReuschHeming Orienteringfullført
Eva Riddervold KahrsFredrikstad SKfullført
Syver RustadNOTEAMfullført
Maren Sofie SandNOTEAMfullført
Marina SandvoldEiker OLfullført
Filip SolbergNOTEAMfullført
Lea TakleNOTEAMfullført
Andreas TeigenTyrving ILfullført
Ola UrdalAsker Skiklubbfullført
Idun Dahlskås UrnesNOTEAMfullført
Julie Hellerud ØpstadAsker Skiklubbfullført
Sindre Nikolai HolmboeTyrving ILbrutt
Annika Næss-UlsethHeming Orienteringikke startet

D 9-10

2 760 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Silje Nilsen BergFossum IF1.33.5234.00
Celine Amlie BrennaHeming Orientering32.0111.36
Ingrid Hovdenak EspedalAsker Skiklubb42.0615.15
Helene HarstadKolbotn og Skimt OL31.0411.15
Julie Økern HågårdKonnerud IL58.2621.10
Marlene KeilholzRøyken OL52.5619.10
Andrea Haugmoen MoHeming Orientering41.2915.01
Tiril MyklatunTyrving IL25.429.18
Julia Malathi Brox RayamajhiOppsal Orientering41.2114.58
Helene Hellerud ØpstadAsker Skiklubb35.3412.53
Eline KravdalGjø-Vard OLikke startet

D 11-12

2 850 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Amalie Myrvold SkovlystKongsberg OL25.278.55
2Selma Aure SkogedalAsker Skiklubb26.42+1.159.22
3Henni Hattestad KristensenHeming Orientering32.14+6.4711.18
4Tuva Berger GjelstadOppsal Orientering34.24+8.5712.04
5Silje Andresen SkotteFossum IF35.17+9.5012.22
6Wiona Resvoll SkaugOppsal Orientering37.30+12.0313.09
7Astrid ReuschHeming Orientering38.17+12.5013.25
8Silja BerstadHeming Orientering38.18+12.5113.26
9Mareike KeilholzRøyken OL39.04+13.3713.42
10Katrina Jarstadmarken PriceØstmarka OK40.50+15.2314.19
11Ingrid Merete JebsenHeming Orientering48.57+23.3017.10
12Ingrid Jarstadmarken PriceØstmarka OK50.05+24.3817.34
13Ingrid Himle-HoplandTyrving IL1.03.10+37.4322.09
14Henrikke BertnesTyrving IL1.03.38+38.1122.19
15Kinga BanfiÅs-NMBU Orientering1.30.34+1.05.0731.46
16Josefine Beata Piepiorka-SvenssonRøyken OL1.31.33+1.06.0632.07
Guro BrændenLillomarka OLbrutt
Iben Johansen-BarliOppsal Orienteringikke startet

D 13-14

3 770 m, 26 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Marie KravdalGjø-Vard OL29.467.53
2Ingeborg Roll MoslandOppsal Orientering30.10+0.248.00
3Anne ØstvoldHeming Orientering32.01+2.158.29
4Ragnhild Øfsthus GravirAsker Skiklubb32.33+2.478.38
5Marie ScheeleNydalens SK33.20+3.348.50
6Eira Skaarer WiklundNydalens SK33.28+3.428.52
7Signe HoloFossum IF33.48+4.028.57
8Nora Christine HansenAsker Skiklubb34.11+4.259.04
9Maja Mo HjelsethNydalens SK35.15+5.299.21
10Martine Gjermstad PettersenKonnerud IL36.34+6.489.41
11Ingrid Johansen-BarliOppsal Orientering37.00+7.149.48
12Maren Aure SkogedalAsker Skiklubb38.54+9.0810.19
13Sara MartiniAsker Skiklubb39.00+9.1410.20
14Astrid YtterbøAsker Skiklubb39.19+9.3310.25
15Mari KallesonOppsal Orientering43.03+13.1711.25
16Emilie RehnKolbotn og Skimt OL45.02+15.1611.56
17Hanne Wærp HaugeNydalens SK46.35+16.4912.21
18Sofie Solheim UndebergetOppsal Orientering46.56+17.1012.26
19Synne Utseth BøhlerengenOppsal Orientering48.22+18.3612.49
20Karin Halsaa DolvenAsker Skiklubb57.07+27.2115.09
21Tale Nordby HvenekildeOppsal Orientering57.54+28.0815.21
22Pernille Nor-WollØstmarka OK59.58+30.1215.54
23Ellen Margrete Stubban HygenØstmarka OK1.09.17+39.3118.22
Ane HustvedtOppsal Orienteringdiskvalifisert
Gunde TumelionisFossum IFdiskvalifisert
Anna Øvrebø MyrvoldHeming Orienteringdiskvalifisert
Karoline JebsenHeming Orienteringikke startet

D 15-16

4 340 m, 27 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Pia Young VikNydalens SK34.127.52
2Ragnhild Mathea HelmersenFet OL42.47+8.359.51
3Marie KvarmeSturla, IF44.25+10.1310.14
4Inga Skaarer WiklundNydalens SK44.34+10.2210.16
5Marie SaugestadNydalens SK46.09+11.5710.38
6Mina Akiko JohnsenSturla, IF46.26+12.1410.41
7Alva Marika NiklassonKolbotn og Skimt OL46.39+12.2710.44
8Netta Bar-NathanLillomarka OL48.09+13.5711.05
9Ida Marie FlågenHeming Orientering50.16+16.0411.34
10Hanna RehnKolbotn og Skimt OL50.22+16.1011.36
11Kajsa Meyer LarssonTyrving IL50.23+16.1111.36
12Vida Helland-HansenTyrving IL53.26+19.1412.18
13Linnea HolstTyrving IL54.21+20.0912.31
14Julie BerntzenFet OL54.30+20.1812.33
15Helene Bjørkvold JendalFossum IF55.10+20.5812.42
16Mille Baastad BergTyrving IL55.35+21.2312.48
17Kathinka Zahl HagenFossum IF55.53+21.4112.52
18Heidi Kristina SebjørnsenFossum IF56.34+22.2213.02
19Janna Sofie TellesbøØstmarka OK58.15+24.0313.25
20Katrine Bjordal VegganOppsal Orientering58.17+24.0513.25
21Hannah Syrdal ØenHeming Orientering59.02+24.5013.36
22Elise Wærp HaugeNydalens SK1.05.49+31.3715.09
23Ragnhild Blom-HagenFossum IF1.09.40+35.2816.03
24Anette Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb1.14.49+40.3717.14
25Hedda Sofie RiddervoldAsker Skiklubb1.31.29+57.1721.04
Kristine SolbakkenTyrving ILdiskvalifisert
Johanne Rognerud BøeFossum IFbrutt
Selma Tørudbakken JendalFossum IFikke startet
Eileen BjanesTyrving ILikke startet

D 17-18

5 590 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jenny BaklidKonnerud IL45.318.08
2Kristine KravdalGjø-Vard OL48.33+3.028.41
3Tina KallesonOppsal Orientering51.22+5.519.11
4Anniken RanvikKonnerud IL51.59+6.289.17
5Oda ScheeleNydalens SK52.27+6.569.22
6Yngvild Langedal BreivikNydalens SK54.20+8.499.43
7Andrea RanvikKonnerud IL56.28+10.5710.06
8Alexandra LinløkkenØstmarka OK56.33+11.0210.06
9Ea LunøeNydalens SK58.39+13.0810.29
10Ingrid BlindheimLillomarka OL1.04.58+19.2711.37
11Stella HolmboeTyrving IL1.05.22+19.5111.41
12Malene Teresia JebsenHeming Orientering1.06.46+21.1511.56
13Marte Madslien BakkenNydalens SK1.16.52+31.2113.45
14Isabel HandstangerKolbotn og Skimt OL1.24.58+39.2715.11
Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OKikke startet
Karen Hoel JomaasFossum IFikke startet
Marie LilandNydalens SKikke startet

D 19-20

7 170 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Synne StrandAsker Skiklubb1.11.4610.00
2Vera MelkildFreidig1.30.30+18.4412.37
3Linn Mei WaalerÅs-NMBU Orientering1.34.25+22.3913.10
4Solveig Eline BergTyrving IL1.35.26+23.4013.18

D 21-

8 140 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anna UlvensøenNydalens SK1.11.578.50
2Anine LomeHamar OK1.12.25+0.288.53
3Sigrid AlexandersenNTNUI1.13.29+1.329.01
4Kaja Winsnes NordhagenÅs-NMBU Orientering1.18.15+6.189.36
5Mariann UlvestadBækkelagets SK1.21.00+9.039.57
6Malin SandstadNTNUI1.25.41+13.4410.31
7Maria BrodinFossum IF1.37.41+25.4412.00
8Marta UlvensøenNTNUI1.38.06+26.0912.03
9Ingvild Maalen-JohansenOppsal Orientering1.42.24+30.2712.34
10Dagrun Brox RayamajhiOppsal Orientering1.43.01+31.0412.39
11Gunhild Rogne HallandNydalens SK1.43.40+31.4312.44
12Ragnhild Helene LøvliÅs-NMBU Orientering2.03.13+51.1615.08

D 35-

7 170 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Marianne Riddervold KahrsFredrikstad SK1.06.019.12
Hege Holth RekaaRøyken OLdiskvalifisert

D 40-

5 590 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ragnhild Myrvold SkovlystKongsberg OL55.119.52
2Anne RusteLillomarka OL1.28.32+33.2115.50

D 45-

5 590 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Maria JonssonNydalens SK50.239.00
2Elisabeth IngvaldsenNydalens SK51.50+1.279.16
3Audrun UtskarpenIL GeoForm1.07.44+17.2112.07
4Britta FismenFossum IF1.08.51+18.2812.18
5Bodil NordenströmFossum IF1.10.52+20.2912.40
6Birgit Økern JensenKonnerud IL1.12.33+22.1012.58
7Line Skjevik ArnevikRingerike OL1.12.56+22.3313.02
8Ann Elin FlågenHeming Orientering1.21.56+31.3314.39
9Maiken Skirstad MoNydalens SK1.28.53+38.3015.54
10Paula BerstadHeming Orientering1.41.13+50.5018.06
Anne Guro NøklebyRingerike OLdiskvalifisert
Katrine BakkeFossum IFdiskvalifisert
Anne Berit RørlienFossum IFdiskvalifisert
Marit InngjerdingenHeming Orienteringikke startet
Else Kari Nordli ScheeleNydalens SKikke startet

D 50-

4 490 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Hege FeiringTyrving IL46.5510.26
2Kirsti KringhaugRingerike OL48.38+1.4310.49
3Monica Tørnqvist HaldenNydalens SK53.22+6.2711.53
4Pamela ÅstenKolbotn og Skimt OL53.55+7.0012.00
5Ingrid Eide RappRaumar Orientering55.42+8.4712.24
6Nora SkauenTyrving IL56.04+9.0912.29
7Kari MadslienNydalens SK57.24+10.2912.47
8Marianne ReuschHeming Orientering1.13.33+26.3816.22
Kathrine LunøeNydalens SKdiskvalifisert
Anne Marit BjergaardNydalens SKdiskvalifisert

D 55-

4 490 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Linda HanssenØstmarka OK43.519.45
2Tove StrandMåren OK44.18+0.279.51
3Anne Grethe RustadRaumar Orientering48.18+4.2710.45
4Kjersti HovFossum IF50.37+6.4611.16
5Dagrun MelkildHeming Orientering51.32+7.4111.28
6May Bente BrurbergÅs-NMBU Orientering52.05+8.1411.35
7Trude FixdalIL Koll52.08+8.1711.36
8Sille WinsnesÅs-NMBU Orientering53.36+9.4511.56
9Anne DahlNydalens SK59.18+15.2713.12
10Kirsti Grundnes BergTyrving IL1.02.21+18.3013.53
11Ellen-Christine KorenÅs-NMBU Orientering1.02.45+18.5413.58
12Gro Hege LudvigsenMåren OK1.06.59+23.0814.55
13Sharon BroadwellIL GeoForm1.09.19+25.2815.26
14Magnhild T. MølnvikFossum IF1.13.08+29.1716.17
Veslemøy SolbergKonnerud ILikke startet

D 60-

3 530 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Lena GottfridssonNittedal OL36.0410.13
2Helga HaverstadLierbygda OL36.51+0.4710.26
3Berit DanielsenTyrving IL37.36+1.3210.39
4Wenche HultgreenTyrving IL37.54+1.5010.44
5Berit BergeTyrving IL42.14+6.1011.57
6Lisa AnnersandOK Tyr46.45+10.4113.14
7Randi NilstadTyrving IL48.41+12.3713.47
8Anne-Elise Jensrud EdstrømOppsal Orientering52.00+15.5614.43
9Siri Scherdin SætraRøyken OL56.59+20.5516.08
10Bjørg SvanbergRøyken OL57.38+21.3416.19

D 65-

3 530 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Elle M. MelbyeHeming Orientering52.1414.47

D 70-

3 030 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kjersti ThoStabæk IF38.3712.44
2Marit VågsnesKolbotn og Skimt OL43.09+4.3214.14
3Sissel OlaisenKolbotn og Skimt OL59.24+20.4719.36
4Toril RiddervoldHeming Orientering1.03.39+25.0221.00

D 75-

3 030 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Aase Tove GoldenMåren OK51.3117.00
2Birgitte BekkelundRøyken OL52.31+1.0017.19
3Inger SkaugOppsal Orientering57.45+6.1419.03
4Aud Margret KirkhornMåren OK1.30.33+39.0229.53

D 80-

3 030 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Unni DrageHaugerud IF49.0316.11
2Unni Dirro BøhlerengenMåren OK51.58+2.5517.09

H 9-10

2 760 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Martin Amlie BrennaHeming Orientering31.5611.34
Herman Finstad LandTyrving IL31.3711.27
Håkon Juell LarsenTyrving IL22.368.11
Gaute Fuglseth OlsenAsker Skiklubb34.0212.19
Odin Vie StrislandFossum IF1.33.5134.00

H 11-12

2 850 m, 21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Boye WangensteenLillomarka OL22.187.49
2Simen Dalen EriksenAsker Skiklubb23.40+1.228.18
3Sebastian WettergreenFossum IF24.03+1.458.26
4Brage Fuglseth OlsenAsker Skiklubb24.32+2.148.36
5Sigve Nygård FagervoldAsker Skiklubb25.09+2.518.49
6Henrik Elias SebjørnsenFossum IF25.59+3.419.07
7Viktor Meland-TangenBækkelagets SK26.08+3.509.10
8Ask Felland SætnanFossum IF26.21+4.039.14
9Ola Gjermstad PettersenKonnerud IL27.19+5.019.35
10Sigurd Øvrebø MyrvoldHeming Orientering29.22+7.0410.18
11Magnus Rørlien JevanordFossum IF29.44+7.2610.25
12Jacob Finstad LandTyrving IL30.53+8.3510.50
13Erlend Hellerud ØpstadAsker Skiklubb30.58+8.4010.51
14Tellev GrindflekÅs-NMBU Orientering31.00+8.4210.52
15Henrik HarstadKolbotn og Skimt OL31.26+9.0811.01
16Iver StavlandTyrving IL32.03+9.4511.14
17Alfred Holtan SanderudLillomarka OL35.24+13.0612.25
18Åsmund Larsen HirschTyrving IL36.11+13.5312.41
19Erlend MyhreTyrving IL38.25+16.0713.28
20Hans Mathias Økern HågårdKonnerud IL38.29+16.1113.30
21Marcus SyvertsenBerger og Svelvik OL1.01.10+38.5221.27
Magnus MolundTyrving ILikke startet

H 13-14

3 770 m, 29 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Simen Gløgård StensrudNittedal OL25.546.52
2Sondre OlaussenOppsal Orientering27.44+1.507.21
3Andreas Myrvold SkovlystKongsberg OL28.04+2.107.26
4Christoffer ÅnensenOppsal Orientering28.06+2.127.27
5Jonas Fenne IngierdBækkelagets SK32.22+6.288.35
6Håvard EikRaumar Orientering32.38+6.448.39
7Martin Christoffer BorgIL Koll33.46+7.528.57
8Kevin RommetvedtRaumar Orientering34.09+8.159.03
9Mathias BirkelundAsker Skiklubb35.20+9.269.22
10Håvard RønningenØstmarka OK36.16+10.229.37
11Rasmus D. EastwoodLillomarka OL36.37+10.439.42
12Jonathan WoodhouseLillomarka OL37.25+11.319.55
13Per Noah SommerheinNydalens SK37.29+11.359.56
14Erlend OtterleiØstmarka OK37.50+11.5610.02
15Nov Bar-NathanLillomarka OL38.28+12.3410.12
16Nils Anders NiklassonKolbotn og Skimt OL40.18+14.2410.41
17Håkon BogasonLillomarka OL40.49+14.5510.49
18Marius Juell LarsenTyrving IL43.00+17.0611.24
19Aksel Nikolai AubertOppsal Orientering45.45+19.5112.08
20Torbjørn LundebyLillomarka OL47.23+21.2912.34
21Elias AndenæsAsker Skiklubb47.41+21.4712.38
21Vebjørn Emil BlindheimLillomarka OL47.41+21.4712.38
23Alvin Andersen MariboRaumar Orientering50.13+24.1913.19
24Mikkel RastadAsker Skiklubb51.46+25.5213.43
25Jakob A. GjedeboOppsal Orientering52.43+26.4913.58
26Eskil BrændenLillomarka OL54.55+29.0114.34
27Gabriel SolemOppsal Orientering55.42+29.4814.46
28Mathias LinløkkenØstmarka OK1.00.50+34.5616.08
Henrik NybergAsker Skiklubbdiskvalifisert
Anders Næss-UlsethHeming Orienteringikke startet
Max Skjerpen HusebyNydalens SKikke startet
Erlend BakkeFossum IFikke startet
Sigurd Størmer-AntonsenNydalens SKikke startet

H 15-16

5 810 m, 24 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Gaute BerganNydalens SK47.408.12
2Teodor Mo HjelsethNydalens SK47.45+0.058.13
3Anselm ReichenbachOppsal Orientering48.39+0.598.22
4Philip Lehmann RomørenFossum IF50.11+2.318.38
5Christian Fredrik BorgIL Koll51.34+3.548.52
6Sigurd RødnesOppsal Orientering51.49+4.098.55
7Ask OlaussenOppsal Orientering53.57+6.179.17
8Martin Nøkleby MellingRingerike OL54.38+6.589.24
9Martin Størmer-AntonsenNydalens SK55.13+7.339.30
10Mikael BirkelundAsker Skiklubb57.53+10.139.57
11Rolf Andreas BergNydalens SK59.17+11.3710.12
12Sindre Vie StrislandFossum IF1.00.42+13.0210.26
13Simen Aure SkogedalAsker Skiklubb1.01.11+13.3110.31
14Eirik Vie StrislandFossum IF1.05.29+17.4911.16
15Kristian Juell LarsenTyrving IL1.07.18+19.3811.35
16Marius E. AamodtOppsal Orientering1.09.57+22.1712.02
17Harald MansaasFet OL1.10.16+22.3612.05
18Gustav Andresen SkotteFossum IF1.11.16+23.3612.15
19Elias StubberudNydalens SK1.14.05+26.2512.45
20Kristian Fredriksen AasAsker Skiklubb1.30.08+42.2815.30
21Børge Nilsen BergFossum IF1.30.25+42.4515.33
22Martin Johannessen LinneboAsker Skiklubb1.39.51+52.1117.11
23Mathias NyhaugAsker Skiklubb1.59.26+1.11.4620.33
Vilmer NybergAsker Skiklubbdiskvalifisert
Mikkel BerglundRingerike OLikke startet
Kasper Bakken UlsethNydalens SKikke startet
Jakob RastadAsker Skiklubbikke startet
Axel AaldeNydalens SKikke startet

H 17-18

8 140 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK1.07.328.17
2Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SK1.09.05+1.338.29
3Nils TveiteÅs-NMBU Orientering1.11.55+4.238.50
4Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering1.14.24+6.529.08
5Johan Kristian UndelandSturla, IF1.18.52+11.209.41
6August Syrdal ØenHeming Orientering1.23.10+15.3810.13
7Felix FinsrudAsker Skiklubb1.23.13+15.4110.13
8Marius BakkeFossum IF1.25.13+17.4110.28
9Vebjørn Blom-HagenFossum IF1.27.54+20.2210.47
10Kristian ØstermannHeming Orientering1.28.44+21.1210.54
11Lars Young VikNydalens SK1.30.21+22.4911.05
12Ferdinand FremmingHeming Orientering1.47.37+40.0513.13
Ådne SkjærsteinTyrving ILdiskvalifisert
Frikk Alvaro EmbergsrudAsker Skiklubbdiskvalifisert
Sondre YtterbøAsker Skiklubbbrutt

H 19-20

8 140 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Oscar Hæstad BjørnstadFossum IF1.34.5811.39
2Didrik BredesenLillomarka OL2.08.20+33.2215.45

H 21-

9 910 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Torgeir NørbechTyrving IL1.06.466.44
2Øystein SørensenEiker OL1.15.21+8.357.36
3Simen Hjalmar WästlundBækkelagets SK1.15.25+8.397.36
4Martin JohanssonTyrving IL1.16.02+9.167.40
5Bjørn EkebergTyrving IL1.17.07+10.217.46
6Gaute FriestadNTNUI1.18.17+11.317.53
7Vegard Blomseth JohnsenNydalens SK1.20.10+13.248.05
8Per Melander OftenNydalens SK1.20.15+13.298.05
9Halvor SaunesNydalens SK1.27.11+20.258.47
10Magne JutulstadBækkelagets SK1.28.07+21.218.53
11John Kasper SvergjaKvikne IL1.42.17+35.3110.19
12Linus OlhansÅs-NMBU Orientering1.44.37+37.5110.33
13Eirik AsdølAsker Skiklubb2.01.02+54.1612.12
Vetle ChristiansenBækkelagets SKdiskvalifisert
Sondre Sande GullordNydalens SKbrutt
Audun WeltzienHeming Orienteringikke startet
Magnus SvingheimRaumar Orienteringikke startet

H 35-

8 140 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anders B. ØksenholtNydalens SK1.08.328.25
2Einar TommelstadNydalens SK1.11.46+3.148.48
3Stefan RingOK Löftan1.13.01+4.298.58
Lasse SyvertsenBerger og Svelvik OLdiskvalifisert

H 40-

7 170 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kristoffer JacobsenTyrving IL1.00.318.26
2Inge LindsethNydalens SK1.04.38+4.079.00
3Håvard HarstadKolbotn og Skimt OL1.06.26+5.559.15
4Erik RåbergFossum IF1.17.42+17.1110.50
5Pål Christian IngierdBækkelagets SK1.18.34+18.0310.57
6Morten WettergreenFossum IF1.22.48+22.1711.32
7Tommy SkårbøRaumar Orientering1.30.00+29.2912.33
8Robert BanfiÅs-NMBU Orientering1.36.09+35.3813.24
Håkon Meland-TangenBækkelagets SKdiskvalifisert
Torbjørn KravdalGjø-Vard OLikke startet

H 45-

7 170 m, 19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ulf BrennaHeming Orientering59.318.18
2Anders StorbratenBækkelagets SK1.01.59+2.288.38
3Christian HolmboeTyrving IL1.02.09+2.388.40
4Harald BakkeFossum IF1.03.03+3.328.47
5Stig MellingRingerike OL1.06.03+6.329.12
6Terje W. PettersenBerger og Svelvik OL1.06.16+6.459.14
7Johan JebsenHeming Orientering1.13.38+14.0710.16
8Morten MoslandOppsal Orientering1.14.02+14.3110.19
9Steinar EastwoodLillomarka OL1.14.14+14.4310.21
10Lars BerglundRingerike OL1.17.00+17.2910.44
11Christian ReuschHeming Orientering1.25.26+25.5511.54
12Kjetil MolundTyrving IL1.26.01+26.3011.59
13Nils-Erik HirschTyrving IL1.32.29+32.5812.53
14Dag StrislandKolbotn og Skimt OL1.35.35+36.0413.19
15Hans Olav HygenØstmarka OK1.48.34+49.0315.08
16Helge Grenager SolheimOppsal Orientering1.56.12+56.4116.12
17Audun HvenekildeOppsal Orientering2.55.06+1.55.3524.25
Holger KeilholzRøyken OLdiskvalifisert
Bjørn HaugeNydalens SKdiskvalifisert
Knut AaldeNydalens SKikke startet
Jan Tore LudvigsenIL Kollikke startet
Bjørn WangensteenLillomarka OLikke startet
Knut Jostein SætnanFossum IFikke startet

H 50-

5 590 m, 29 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Dagfinn AasFet OL44.147.54
2Rune ScheeleNydalens SK44.25+0.117.56
3Einar LunøeNydalens SK45.25+1.118.07
4Bent Erik SkaugOppsal Orientering45.30+1.168.08
5Henning RøbergNittedal OL45.33+1.198.08
6Jon Iver BakkenNydalens SK46.18+2.048.16
7Svein NygårdLillomarka OL46.40+2.268.20
8Espen WigaardOppsal Orientering47.01+2.478.24
9Håkon DanevadÅs-NMBU Orientering48.11+3.578.37
10Arild AndresenFossum IF48.40+4.268.42
11Christian GløgårdNittedal OL48.56+4.428.45
12Frode StrislandFossum IF49.05+4.518.46
13Knut Erling ØenHeming Orientering49.33+5.198.51
14Christian GrotnesTyrving IL50.16+6.028.59
15Bjørn HallanFossum IF53.04+8.509.29
16Guttorm EggeIL GeoForm53.51+9.379.37
17Erlend RehnKolbotn og Skimt OL54.33+10.199.45
18Trond LundTyrving IL55.16+11.029.53
19Rolv Anders SystadLyn Ski56.24+12.1010.05
20Ketil RisvollTyrving IL59.25+15.1110.37
21Hans JevanordFossum IF1.01.36+17.2211.01
22Stein H. HagenFossum IF1.07.43+23.2912.06
23Anders FlågenHeming Orientering1.08.06+23.5212.10
24Fredrik HøyerFossum IF1.08.53+24.3912.19
25Rolf HustvedtOppsal Orientering1.10.37+26.2312.37
26Jens Christian HolstTyrving IL1.13.11+28.5713.05
27Erik BorgIL Koll1.14.58+30.4413.24
28Karl Anton UndelandSturla, IF1.56.56+1.12.4220.55
Magne BrændenLillomarka OLbrutt
Christian JomaasFossum IFikke startet
Nils BerganNydalens SKikke startet

H 55-

5 590 m, 22 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Bengt NiklassonKolbotn og Skimt OL44.578.02
2Nils Petter FremmingHeming Orientering45.24+0.278.07
3Øystein HoloFossum IF46.13+1.168.16
4Jan Sverre EdstrømBækkelagets SK48.08+3.118.36
5Eirik NordhagenÅs-NMBU Orientering48.58+4.018.45
6Gunnar TengeÅs-NMBU Orientering50.40+5.439.03
7Per SlungaardTyrving IL51.14+6.179.09
8Tore Voss FagervoldBærums Skiklub53.07+8.109.30
9Yngvar ChristiansenBækkelagets SK58.50+13.5310.31
10Hallvard BergTyrving IL1.02.37+17.4011.12
11Håkon JendalFossum IF1.03.04+18.0711.16
12Øyvind HelmersenFet OL1.06.44+21.4711.56
13Peer StiansenNydalens SK1.07.17+22.2012.02
14Per Ole DahlsrudNydalens SK1.07.33+22.3612.05
15Frode KamsvågTyrving IL1.09.24+24.2712.24
16Tormod BøeFossum IF1.09.49+24.5212.29
17Per SandbergNydalens SK1.10.51+25.5412.40
18Jan-Ove BråthenOK Øst1.19.01+34.0414.08
19Roar ByeModum OL1.27.36+42.3915.40
20John YtternesKolbotn og Skimt OL1.34.01+49.0416.49
21Tom RådahlTyrving IL2.02.38+1.17.4121.56
Bjørn Henning GrandalTyrving ILdiskvalifisert
Tore KjølsethNydalens SKikke startet
Sven OhrvikKonnerud ILikke startet

H 60-

4 490 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sören JonssonNydalens SK36.208.05
2Øyvind Roger HansenRøyken OL36.43+0.238.10
3Kjell MarksetIL Koll37.29+1.098.20
4Morten DueMåren OK38.34+2.148.35
5Martin GranlyLillomarka OL39.31+3.118.48
6Per Kristian EkebergTyrving IL39.58+3.388.54
7Hallvard FjærLillomarka OL41.03+4.439.08
8Knut BjørkeloKolbotn og Skimt OL41.16+4.569.11
9Yngve GottfridssonNittedal OL41.57+5.379.20
10Egil RundbergetNydalens SK42.33+6.139.28
11Einar JensenNydalens SK43.31+7.119.41
12Richard Zeiner-GundersenFossum IF44.54+8.3410.00
13Bjørn WilladssenHeming Orientering46.22+10.0210.19
14Ivar MaalenÅs-NMBU Orientering47.44+11.2410.37
15Morten KarlsenMåren OK50.28+14.0811.14
16Alf PettersenTyrving IL52.56+16.3611.47
17Stig Hultgreen KarlsenIL GeoForm54.06+17.4612.02
18Tormod ØvergaardVestre Akers SK55.13+18.5312.17
Eirik Næss-UlsethHeming Orienteringikke startet
Sigbjørn ModalsliFossum IFikke startet

H 65-

4 490 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Magne VollenOslostudentenes IK40.449.04
2Vidar BerteigIL GeoForm41.24+0.409.13
3Bjørn GrindeIL GeoForm41.52+1.089.19
4Are EriksenOslostudentenes IK42.09+1.259.23
5Jon Gunnar HenriksenRudsbygd IL44.43+3.599.57
6Lars KlyveOppsal Orientering53.10+12.2611.50
7Stein TurtumøygardMåren OK1.00.26+19.4213.27
8Sveinung RekaaNotodden OL1.01.16+20.3213.38

H 70-

3 530 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jørn Bue OlsenAsker Skiklubb34.049.39
2Jon FærdenKolbotn og Skimt OL34.28+0.249.45
3Steinar SkoglundFossum IF37.35+3.3110.38
4Helge LyeTyrving IL37.50+3.4610.43
5John Thomas PetersenNittedal OL38.23+4.1910.52
6Knut G KarlsenHeming Orientering39.43+5.3911.15
7Geir TrøanKolbotn og Skimt OL43.29+9.2512.19

H 75-

3 530 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ingar HåkonsenKongsberg OL42.1611.58
2Roar BjordalOppsal Orientering42.47+0.3112.07
3Helge BjaalandHeming Orientering45.13+2.5712.48
4Ole Kristoffer ThrondsenKongsberg OL1.01.24+19.0817.23
5Bjørn W. LudvigsenSturla, IF1.03.08+20.5217.53
6Jon C. FougnerHeming Orientering1.08.54+26.3819.31
7Øystein MadsenHaugerud IF1.11.50+29.3420.20

H 80-

3 530 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Bjørn EgnerHeming Orientering49.0013.52
2Bjørn GunnerødAsker Skiklubb1.07.08+18.0819.01

H 85-

3 530 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Hans LarsenRaumar Orientering59.0216.43
2Dagfinn FøllesdalOslostudentenes IK1.53.08+54.0632.02

Utvikling N

2 760 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Liv Alice Kvam HaugomRøyken OL1.00.2421.53
Sofus Mestad HansenLillomarka OL1.18.3928.29
Eirill MestadRøyken OL55.1220.00
Berglind NordstrandNOTEAM58.1721.07
Mari Sannes RisvollTyrving IL42.2315.21
Adrian sTUVØYÅs-NMBU Orientering1.05.5023.51
Alma ValstadIL Koll56.4520.33

Utvikling C

2 850 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Trym BruvikMåren OK49.0617.13
Felix ByeNydalens SK39.1113.44
Synne Schei DanevadÅs-NMBU Orientering34.5412.14
Bastian EkrheimAsker Skiklubb36.1412.42
Kristian EkrheimSBIL32.2311.21
Lavrans HirschTyrving IL37.3813.12
Silas Mestad HansenLillomarka OL1.03.4122.20
Askil MestadRøyken OL33.0111.35
Birk Falch MildeNydalens SK36.2112.45
Morten MildeNOTEAM32.2411.22
Una NastadAsker Skiklubb36.5912.58
Amund Sannes RisvollTyrving IL1.04.2622.36
Silje Ruud FossheimAsker Skiklubb45.4416.02
Emma Ailin SkårbøRaumar Orientering47.2916.39
Åsve Dahlskås UrnesNOTEAM47.1116.33
Theo Winsents SæterNydalens SK30.1410.36
Einar ØstvoldHeming Orientering47.1416.34

Utvikling B

4 120 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Markus HirschBækkelagets SK53.5313.04

Direkte C

3 530 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Per SørbergRaumar Orientering41.5311.51
2Hanne MongNOTEAM42.37+0.4412.04
3Casper Eckmann AronsenNittedal OL42.56+1.0312.09
4Therese SvarteNOTEAM44.13+2.2012.31
5Inger FinstadRaumar Orientering45.19+3.2612.50
6Nora SørbergRaumar Orientering46.04+4.1113.03
7Katrine SolbakkenTyrving IL52.51+10.5814.58
8Svein HoplandNOTEAM55.37+13.4415.45
9Morten FjellSturla, IF1.10.23+28.3019.56
10Monica SyrdalHeming Orientering1.11.03+29.1020.07
11Geir HaugomRøyken OL1.13.51+31.5820.55
12Beate EdstrømNOTEAM1.24.03+42.1023.48
Christine Danielsen SoløyVaregg Fleridrettikke startet

Direkte B

4 120 m, 31 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Erlend SommerheinFossum IF32.537.58
2Tora VollsetHeming Orientering42.53+10.0010.24
3Harald AulieIL Koll44.20+11.2710.45
4Anette MoslandOppsal Orientering45.23+12.3011.00
5Hans Ingar SætraAsker Skiklubb46.11+13.1811.12
6Gisle N. DueMåren OK46.31+13.3811.17
7Kenneth EikRaumar Orientering51.12+18.1912.25
8Sissel Pedersen LundebyLillomarka OL51.43+18.5012.33
9Kirsten GjermstadKonnerud IL51.53+19.0012.35
9Hilde JarstadmarkenØstmarka OK51.53+19.0012.35
11Cecilie Wærp HaugeNydalens SK53.03+20.1012.52
12Judit BanfiÅs-NMBU Orientering55.30+22.3713.28
13Ane  Næsset RamtvedtTyrving IL56.19+23.2613.40
14Egil HusethIF Kamp/vestheim58.20+25.2714.09
15Alfred Eckmann AronsenNittedal OL59.08+26.1514.21
16Anders JohnsenSturla, IF59.20+26.2714.24
17Ellen Horni-JohnsenSturla, IF59.24+26.3114.25
17Elisabeth MeyerTyrving IL59.24+26.3114.25
19Anne Margit BrattenMåren OK59.42+26.4914.29
20Line BjørnåsKonnerud IL1.00.39+27.4614.43
21Asse MestadLillomarka OL1.03.05+30.1215.18
22Lindis Meland-TangenBækkelagets SK1.03.55+31.0215.30
23Kristine RomørenFossum IF1.07.02+34.0916.16
24Ketil SolbakkenTyrving IL1.07.34+34.4116.23
25Hildegunn GrønsethFossum IF1.09.34+36.4116.53
26Emil Ruud FossheimAsker Skiklubb1.09.52+36.5916.57
27Eldrid Oppen OtterleiØstmarka OK1.11.18+38.2517.18
28Eva SyversenRøyken OL1.12.01+39.0817.28
29Jane Karine HelmersenFet OL1.13.11+40.1817.45
Anders BruvikMåren OKdiskvalifisert
Eli GrindflekÅs-NMBU Orienteringdiskvalifisert
Jonas AasFet OLikke startet
Bjørn Sverre GulheimKolbotn og Skimt OLikke startet
Alexander RødstenHeming Orienteringikke startet
Sverre SoløyVaregg Fleridrettikke startet

Direkte A

7 170 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Christian R. KahrsFredrikstad SK51.357.11
2Erik PaulsrudIL Koll1.02.38+11.038.44
3Håvard TveiteÅs-NMBU Orientering1.10.53+19.189.53
4Lars-Inge ArnevikRingerike OL1.13.43+22.0810.16
5Geir NilsenViul OK1.15.39+24.0410.33
6Odd Arve LienFossum IF1.20.01+28.2611.09
7Kenneth SandvoldEiker OL1.23.39+32.0411.40
8Martin ReichenbachOppsal Orientering1.32.45+41.1012.56
9Ottar WiklundNydalens SK1.36.22+44.4713.26
10Trond MøretrøKolbotn og Skimt OL1.46.00+54.2514.47
11Michael Eckmann JensenNittedal OL2.23.21+1.31.4619.59
Georg A. BuggeNOTEAMikke startet

Direkte AK

4 790 m, 57 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Morten FismenFossum IF38.378.03
2Morten Nilstad PettersenTyrving IL38.50+0.138.06
3Jøran KristensenHeming Orientering43.01+4.248.58
4Ludvig RødnesOppsal Orientering46.39+8.029.44
5Andreas Juell LarsenTyrving IL46.49+8.129.46
6Martin BirkelundAsker Skiklubb48.21+9.4410.05
7Kari-Ann ÅnensenOppsal Orientering48.25+9.4810.06
8Odd Arne LianIL Koll48.30+9.5310.07
9Vidar GjelstadOppsal Orientering48.46+10.0910.10
10Kristian RuudBækkelagets SK49.38+11.0110.21
11Lars BaklidKonnerud IL51.11+12.3410.41
12Pål SommerheinFossum IF51.47+13.1010.48
13Tore H. HvidebergOK Skeidi52.53+14.1611.02
14Rannveig WinsnesÅs-NMBU Orientering54.39+16.0211.24
15Johanna SolbergBækkelagets SK55.14+16.3711.31
16Fredrik SaugestadNydalens SK56.37+18.0011.49
17Tellef Juell LarsenTyrving IL57.32+18.5512.00
18Marit IsachsenAsker Skiklubb57.44+19.0712.03
19Ole Chr. JohnsenNotodden OL58.42+20.0512.15
20Karen  Pedersen-BjergaardNydalens SK1.00.31+21.5412.38
21Tor Christian TallaksenNOTEAM1.01.04+22.2712.44
22Pål WinsentsNydalens SK1.02.04+23.2712.57
23Elin KallesonOppsal Orientering1.02.16+23.3912.59
24Heidi FalckTyrving IL1.03.29+24.5213.15
25Ivar MestadRøyken OL1.04.29+25.5213.27
26Ola NilsenOppsal Orientering1.06.23+27.4613.51
27Guro IsaksenNOTEAM1.06.38+28.0113.54
28Marianne  Mellby LarsenAsker Skiklubb1.07.21+28.4414.03
29Eilev KvaaleAsker Skiklubb1.07.42+29.0514.08
30Else GrandalTyrving IL1.08.38+30.0114.19
31Thomas bergTyrving IL1.08.54+30.1714.23
32Kjetil SvanbergRøyken OL1.09.27+30.5014.29
33Elisabeth MyhreTyrving IL1.10.40+32.0314.45
34Thomas MoenÅs-NMBU Orientering1.12.07+33.3015.03
35Vincent EijsinkÅs-NMBU Orientering1.12.16+33.3915.05
36Anne NilsenÅs-NMBU Orientering1.14.39+36.0215.35
37Hans Jørgen KrogstieKonnerud IL1.15.27+36.5015.45
38Kristin BergFossum IF1.18.17+39.4016.20
39Audun SanderudLillomarka OL1.20.19+41.4216.46
40Ingunn ScheiÅs-NMBU Orientering1.21.11+42.3416.56
41Ingrid TveiteÅs-NMBU Orientering1.23.15+44.3817.22
42Solveig BerganNydalens SK1.28.34+49.5718.29
43Sigrid Melander VieFossum IF1.30.55+52.1818.58
44Assaf Bar-NathanLillomarka OL1.35.21+56.4419.54
45Ingrid SkaarerNydalens SK1.44.36+1.05.5921.50
46Kristin FalkFossum IF1.46.58+1.08.2122.19
Arild AndersenOppsal Orienteringdiskvalifisert
Stian BergersenTyrving ILdiskvalifisert
Jan Andreas EdstrømOppsal Orienteringdiskvalifisert
Per FosserHeming Orienteringdiskvalifisert
Brede HauglandAsker Skiklubbdiskvalifisert
Jørgen HolmboeTyrving ILdiskvalifisert
Atger TakleNOTEAMdiskvalifisert
Malin WästlundNotodden OLdiskvalifisert
Celine YtternesKolbotn og Skimt OLdiskvalifisert
Aasne Fenne HoksrudBækkelagets SKbrutt
Katrine Finstad LandTyrving ILbrutt
Olaf Halsaa DolvenAsker Skiklubbikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor