Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Nydalten med Trimtex cup

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Nydalten med Trimtex cup
Arrangørorganisasjon: Nydalens SK
Dato: lørdag 31 august 2019

Asker Skiklubb

46 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Una NastadUtv C 13-17 (7)35.5818.43
0Silje Ruud FossheimUtv C 13-17 (7)39.3320.35
1Toril Fougner WisløffD 40- (13)43.1212.46
1Jan Richard EriksenH 55- (14)28.138.20
1Jon Arvid FossumH 65- (7)31.5510.49
1Simen Dalen EriksenH 11-12 (19)18.379.24
1Jorun RuudD 50- (7)34.0411.32
2Hilda ØfsthusD 50- (7)36.55+2.5112.30
2Ragnhild Øfsthus GravirD 13-14 (26)23.56+0.469.29
3Sigrun YtterbøDirekte AK (21)33.08+7.3711.00
3Erlend Hellerud ØpstadH 11-12 (19)30.06+11.2915.12
5Øyvind SteneH 70- (9)43.11+8.4814.38
5Synne StrandD 17- (18)42.37+7.0110.10
5Arne FossheimH 55- (14)38.28+10.1511.22
5Maren Aure SkogedalD 13-14 (26)27.33+4.2310.55
6Ellen Aure SkogedalD 40- (13)45.53+2.4113.34
7Mikael BirkelundH 15-16 (21)34.29+6.049.52
8Selma Aure SkogedalD 11-12 (21)26.25+10.3013.20
9Jan Anders IstadH 45- (19)47.05+10.3311.14
10Unni RyeD 55- (10)1.00.26+25.3120.29
11Anne NydalDirekte B (13)1.03.46+28.4825.06
11Arild NyhaugDirekte AK (21)39.57+14.2613.16
12Astrid YtterbøD 13-14 (26)31.35+8.2512.31
13Simen Aure SkogedalH 15-16 (21)46.14+17.4913.14
13Sara MartiniD 13-14 (26)32.35+9.2512.55
15Jonas MyhrH 15-16 (21)47.51+19.2613.42
16Karin Halsaa DolvenD 13-14 (26)34.08+10.5813.32
21Mathias BirkelundH 13-14 (28)49.36+28.5319.40
21Martha WisløffD 13-14 (26)37.59+14.4915.04
22Henrik NybergH 13-14 (28)1.03.45+43.0225.17
27Sverre WisløffDirekte AL (50)55.08+16.3013.00
30Anders ØpstadDirekte AL (50)57.00+18.2213.26
41Nina BirkelundDirekte AL (50)1.17.16+38.3818.13
43Torleif GaltelandDirekte AL (50)1.22.41+44.0319.30
44Roar NydalDirekte AL (50)1.48.48+1.10.1025.39
Amalie BirkelundN-åpen (66)fullført
Magnus Dalen EriksenN-åpen (66)fullført
Eirik NastadN-åpen (66)fullført
Julie Hellerud ØpstadN-åpen (66)fullført
Helene Hellerud ØpstadD 9-10 (3)43.3522.00
Ingvild HoftunDirekte C (12)diskvalifisert
Bjørn MartiniDirekte AL (50)diskvalifisert
Per SchancheH 60- (11)diskvalifisert
Mathias NyhaugH 15-16 (21)diskvalifisert
Vilmer NybergH 15-16 (21)diskvalifisert
Emil Ruud FossheimH 15-16 (21)diskvalifisert
Nora Christine HansenD 13-14 (26)ikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor