Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Nydalten med Trimtex cup

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Nydalten med Trimtex cup
Arrangørorganisasjon: Nydalens SK
Dato: lørdag 31 august 2019

Nydalens SK

69 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Nahla RønningUtv N 10-16 (7)1.03.1132.04
0Tind Kirvil Haaland TjoreUtv N 10-16 (7)1.03.0832.02
0Boiana IordanovaUtv N 10-16 (7)1.30.4046.01
0August Lea KabbeUtv C 13-17 (7)49.2625.44
0Sondre MoenUtv N 10-16 (7)51.0125.53
1Helene ScheeleD 11-12 (21)15.558.02
1Pia Young VikD 15-16 (13)27.219.12
1Marie ScheeleD 13-14 (26)23.109.11
2Josefine Oraug RyghD 11-12 (21)21.27+5.3210.50
2Teodor Mo HjelsethH 15-16 (21)29.44+1.198.31
3Even Angell-PetersenH 45- (19)41.06+4.349.48
3Eira Skaarer WiklundD 13-14 (26)24.34+1.249.44
4Narthea TjoreDirekte C (12)44.35+13.2323.13
4Gaute BerganH 15-16 (21)30.54+2.298.51
4Per Noah SommerheinH 13-14 (28)24.21+3.389.39
6Martin Størmer-AntonsenH 15-16 (21)32.00+3.359.10
6Kornelius Kriszat-LøvfaldH 17- (22)34.39+2.387.08
7Felix ByeDirekte C (12)1.01.21+30.0931.57
7Marie SaugestadD 15-16 (13)39.38+12.1713.20
7Bjørn HaugeH 45- (19)45.55+9.2310.57
8Trine KirkhusDirekte B (13)45.06+10.0817.45
9Kari Schjølberg-HenriksenDirekte B (13)48.40+13.4219.09
9Halvor Tørnqvist HaldenH 17- (22)37.14+5.137.40
10Jon SolsrudH 50- (18)38.06+8.4411.16
10Rolf Andreas BergH 15-16 (21)34.59+6.3410.01
11Endre StocksethDirekte AL (50)43.57+5.1910.21
11Emil SkaugH 11-12 (19)37.54+19.1719.08
12Bertram SkovH 11-12 (19)38.29+19.5219.26
12Alma Rygh HoltenD 11-12 (21)30.43+14.4815.30
12Elias StubberudH 15-16 (21)40.45+12.2011.40
12Elise Wærp HaugeD 15-16 (13)1.01.23+34.0220.40Last ned GPS-spor i gpx-format
13Ida NatåsD 40- (13)1.17.49+34.3723.01
13Otto Schjølberg-HenriksenH 11-12 (19)40.02+21.2520.13
15Tuva Wilkens JernbergD 11-12 (21)34.15+18.2017.17
15Hanne Wærp HaugeD 13-14 (26)33.59+10.4913.29
16Clara WeiszD 11-12 (21)36.43+20.4818.32
16Vetle Frydenlund NorlingH 13-14 (28)35.50+15.0714.13
17Kristina LærfarsDirekte AK (21)1.08.44+43.1322.50
17Siri Guttormsen FoshaugD 11-12 (21)38.37+22.4219.30
17Marius Haugen JohnsenH 11-12 (19)43.58+25.2122.12
18Inka M. Boldingh DebernardD 11-12 (21)38.48+22.5319.35
18Mari AarsethD 13-14 (26)34.40+11.3013.45Last ned GPS-spor i gpx-format
19Sigurd Størmer-AntonsenH 13-14 (28)41.05+20.2216.18
39Selma Størmer AntonsenDirekte AL (50)1.09.08+30.3016.18
Isak AndersenN-åpen (66)fullført
Tina BakkehøiN-åpen (66)fullført
Selja Marie Boldingh DebernardN-åpen (66)fullført
Vera ElfvingN-åpen (66)fullført
Ida Berge GjellestadN-åpen (66)fullført
Gustav Hauge HaavengenN-åpen (66)fullført
Otto Rygh HoltenN-åpen (66)fullført
Mio Haugen JohnsenN-åpen (66)fullført
Lavrans KirkhusN-åpen (66)fullført
Solvor KirkhusN-åpen (66)fullført
Tarjei Hausken NordbergN-åpen (66)fullført
Johanne Ragvin RystadN-åpen (66)fullført
Simon Ragvin RystadN-åpen (66)fullført
Oskar SteneN-åpen (66)fullført
Selma SteneN-åpen (66)fullført
Tora StoksethN-åpen (66)fullført
Lazar TordanovN-åpen (66)fullført
Helle S. Boldingh DebernardD 9-10 (3)36.1918.20
Iver AarsethH 9-10 (7)22.1111.12
Christian Berge GjellestadH 9-10 (7)54.1727.24
Jone Rygh HoltenH 9-10 (7)26.3613.26
Alfred TeigH 9-10 (7)28.1114.14
Max Skjerpen HusebyH 13-14 (28)diskvalifisert
Gard LindsethDirekte AL (50)brutt
Frida SolsrudD 15-16 (13)ikke startet
Jonas AarsethH 15-16 (21)ikke startet
Axel AaldeH 15-16 (21)ikke startet
Mariell ArntzenD 17- (18)ikke startet
Kasper Bakken UlsethH 15-16 (21)ikke startet
Ingrid BakkehøiD 9-10 (3)diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor