Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Nydalten med Trimtex cup

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Nydalten med Trimtex cup
Arrangørorganisasjon: Nydalens SK
Dato: lørdag 31 august 2019

N-åpen

1 390 m, 66 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Adriana Alcubilla-HansenIL Kollfullført
Isabel Alcubilla-HansenIL Kollfullført
Isak AndersenNydalens SKfullført
Martin AndersenNOTEAMfullført
Tina BakkehøiNydalens SKfullført
Ludvig Balchen LudvigsenIL Kollfullført
Erlend Bråten BergeIL Kollfullført
Ola Bråten BergeNOTEAMfullført
Amalie BirkelundAsker Skiklubbfullført
Elmer BlomFet OLfullført
Olai Funderud DahleIL Kollfullført
Tord Funderud DahleIL Kollfullført
Odin Schei DanevadÅs-NMBU Orienteringfullført
Selja Marie Boldingh DebernardNydalens SKfullført
Henrik DuvaasFossum IFfullført
Vera ElfvingNydalens SKfullført
Magnus Dalen EriksenAsker Skiklubbfullført
Ida Berge GjellestadNydalens SKfullført
Gustav Hauge HaavengenNydalens SKfullført
Bastian Hagen-BoldinghIL Kollfullført
Lea Marie Hagen-BoldinghIL Kollfullført
Frida Skar HegnaNOTEAMfullført
Lauritz Nissen HellerudIL Kollfullført
Signy HellerudNOTEAMfullført
Thomas Nissen HellerudIL Kollfullført
Eira Heesch HolmenHeming Orienteringfullført
Otto Rygh HoltenNydalens SKfullført
Solveig Klokk HveemIL Kollfullført
Håkon Fenne IngierdBækkelagets SKfullført
Sigrid Fenne IngjerdBækkelagets SKfullført
Mio Haugen JohnsenNydalens SKfullført
Lavrans KirkhusNydalens SKfullført
Solvor KirkhusNydalens SKfullført
Olaus Kolbenstvedt ElvestuenIL Kollfullført
Gustav Refvem KolderupIL Kollfullført
Herman Refvem KolderupIL Kollfullført
Maia Balchen LudvigsenIL Kollfullført
Minna Balchen LudvigsenIL Kollfullført
Ildrid MestadRøyken OLfullført
Andrea Haugmoen MoHeming Orienteringfullført
Hermine Haugmoen MoHeming Orienteringfullført
Ida MoldestadLillomarka OLfullført
Jakob MoldestadLillomarka OLfullført
Simen MortensenIL Kollfullført
Ida Øvrebø MyrvoldHeming Orienteringfullført
Eirik NastadAsker Skiklubbfullført
Tarjei Hausken NordbergNydalens SKfullført
Astrid NäsholmIL Kollfullført
Atle NæsholmIL Kollfullført
Annika Næss-UlsethHeming Orienteringfullført
Liv Bryhni OpsethIL Kollfullført
Eirik ReigstadIL Kollfullført
Jørgen ReuschHeming Orienteringfullført
Mari Oraug RyghIL Kollfullført
Johanne Ragvin RystadNydalens SKfullført
Simon Ragvin RystadNydalens SKfullført
Erling SkaugKjelsås ILfullført
Oskar SteneNydalens SKfullført
Selma SteneNydalens SKfullført
Tora StoksethNydalens SKfullført
Nora SørebøIL Kollfullført
Sondre SørebøIL Kollfullført
Lazar TordanovNydalens SKfullført
Alma Anjadatter ValstadIL Kollfullført
Iben ValstadIL Kollfullført
Julie Hellerud ØpstadAsker Skiklubbfullført

D 9-10

1 980 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Helle S. Boldingh DebernardNydalens SK36.1918.20
Helene Hellerud ØpstadAsker Skiklubb43.3522.00
Ingrid BakkehøiNydalens SKdiskvalifisert
Eline KravdalGjø-Vard OLikke startet

D 11-12

1 980 m, 21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Helene ScheeleNydalens SK15.558.02
2Josefine Oraug RyghNydalens SK21.27+5.3210.50
3Kajsa Harstad ArntsenHeming Orientering23.35+7.4011.54
4Sarah AndreassenHeming Orientering23.43+7.4811.58
5Synne Syversen GihleOppsal Orientering23.54+7.5912.04
6Astrid ReuschHeming Orientering25.18+9.2312.46
7Ingrid Jarstadmarken PriceØstmarka OK26.10+10.1513.12
8Selma Aure SkogedalAsker Skiklubb26.25+10.3013.20
9Caroline SlungaardHeming Orientering28.27+12.3214.22
10Henni Hattestad KristensenHeming Orientering29.26+13.3114.51
10Synne Nordby HvenekildeOppsal Orientering29.26+13.3114.51
12Alma Rygh HoltenNydalens SK30.43+14.4815.30
13Wiona Resvoll SkaugOppsal Orientering31.58+16.0316.08
14Iben Johansen-BarliOppsal Orientering34.08+18.1317.14
15Tuva Wilkens JernbergNydalens SK34.15+18.2017.17
16Clara WeiszNydalens SK36.43+20.4818.32
17Siri Guttormsen FoshaugNydalens SK38.37+22.4219.30
18Inka M. Boldingh DebernardNydalens SK38.48+22.5319.35
19Silja BerstadHeming Orientering39.22+23.2719.52
20Tuva  Aas-JackobsenHeming Orientering57.29+41.3429.01
21Solveig Lillerud SlagsvoldHeming Orientering57.40+41.4529.07
Malin GjetangerMåren OKikke startet

D 13-14

2 520 m, 26 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Marie ScheeleNydalens SK23.109.11
2Ragnhild Øfsthus GravirAsker Skiklubb23.56+0.469.29
3Eira Skaarer WiklundNydalens SK24.34+1.249.44
4Marie KravdalGjø-Vard OL26.17+3.0710.25
5Maren Aure SkogedalAsker Skiklubb27.33+4.2310.55
6Gunde TumelionisFossum IF28.14+5.0411.12
7Mari KallesonOppsal Orientering29.26+6.1611.40
8Signe HoloFossum IF30.19+7.0912.01
9Sofia ØhlckersTyrving IL30.30+7.2012.06
10Sofie Solheim UndebergetOppsal Orientering30.45+7.3512.12
11Ellen Margrete Stubban HygenØstmarka OK31.00+7.5012.18
12Astrid YtterbøAsker Skiklubb31.35+8.2512.31
13Sara MartiniAsker Skiklubb32.35+9.2512.55
14Ingrid Johansen-BarliOppsal Orientering33.11+10.0113.10
15Hanne Wærp HaugeNydalens SK33.59+10.4913.29
16Karin Halsaa DolvenAsker Skiklubb34.08+10.5813.32
16Ingeborg Roll MoslandOppsal Orientering34.08+10.5813.32
18Mari AarsethNydalens SK34.40+11.3013.45 Last ned GPS-spor i gpx-format
19Anna Øvrebø MyrvoldHeming Orientering36.10+13.0014.21
20Tale Nordby HvenekildeOppsal Orientering36.38+13.2814.32
21Martha WisløffAsker Skiklubb37.59+14.4915.04
22Anne ØstvoldHeming Orientering39.53+16.4315.49 Last ned GPS-spor i gpx-format
23Ane HustvedtOppsal Orientering40.29+17.1916.03
24Tuva HøyerFossum IF40.58+17.4816.15
25Emilie RehnKolbotn og Skimt OL46.57+23.4718.37
26Karoline JebsenHeming Orientering48.50+25.4019.22
Synne Utseth BøhlerengenOppsal Orienteringikke startet
Pauline MyklebustIL Kollikke startet
Nora Christine HansenAsker Skiklubbikke startet

D 15-16

2 970 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Pia Young VikNydalens SK27.219.12
2Hanna RehnKolbotn og Skimt OL34.23+7.0211.34
3Ragnhild Mathea HelmersenFet OL34.48+7.2711.43
4Ida Marie FlågenHeming Orientering36.26+9.0512.16
5Helene Bjørkvold JendalFossum IF37.10+9.4912.30
6Johanne Rognerud BøeFossum IF38.42+11.2113.01
7Marie SaugestadNydalens SK39.38+12.1713.20
8Kathinka Zahl HagenFossum IF43.26+16.0514.37
9Julie BerntzenFet OL44.56+17.3515.07
10Vida Helland-HansenTyrving IL45.00+17.3915.09
11Ragnhild Blom-HagenFossum IF51.53+24.3217.28
12Elise Wærp HaugeNydalens SK1.01.23+34.0220.40 Last ned GPS-spor i gpx-format
Astrid RognstadHadeland OLdiskvalifisert
Frida SolsrudNydalens SKikke startet
Alva Marika NiklassonKolbotn og Skimt OLikke startet
Sigrid NermoenØstmarka OKikke startet
Mari BrendeFossum IFikke startet

D 17-

4 190 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Marion AebiTyrving IL35.368.29
2Gunvor Hov HøydalFossum IF37.02+1.268.50
3Mariann UlvestadBækkelagets SK37.12+1.368.52
4Ane Sofie KroghOppsal Orientering42.13+6.3710.04
5Synne StrandAsker Skiklubb42.37+7.0110.10
6Kristine KravdalGjø-Vard OL44.11+8.3510.32
7Malene Teresia JebsenHeming Orientering45.10+9.3410.46
8Ingvild Maalen-JohansenOppsal Orientering49.16+13.4011.45
9Kari-Ann ÅnensenOppsal Orientering49.52+14.1611.54
10Solveig Eline BergTyrving IL50.38+15.0212.05
11Tina KallesonOppsal Orientering52.48+17.1212.36
12Ingeborg RognstadHadeland OL55.25+19.4913.13
13Stella HolmboeTyrving IL55.56+20.2013.20
14Jenny Andreassen MoeOppsal Orientering1.03.31+27.5515.09
15Martina PalumboIFK Bombarda1.05.28+29.5215.37
16Beate StrandMåren OK1.10.22+34.4616.47 Last ned GPS-spor i gpx-format
Veronica Elena SvindsethKolbotn og Skimt OLdiskvalifisert
Celine YtternesKolbotn og Skimt OLdiskvalifisert
Anja Sidseldatter HusebyeIL Kollikke startet
Mariell ArntzenNydalens SKikke startet

D 40-

3 380 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Toril Fougner WisløffAsker Skiklubb43.1212.46
2Milda ØhlckersTyrving IL43.17+0.0512.48
3Astrid KravdalGjø-Vard OL43.19+0.0712.48
4Guro HarstadHeming Orientering44.10+0.5813.04
5Marit InngjerdingenHeming Orientering45.28+2.1613.27
6Ellen Aure SkogedalAsker Skiklubb45.53+2.4113.34
7Ann Elin FlågenHeming Orientering46.23+3.1113.43
8Arnhild KroghOppsal Orientering48.56+5.4414.28
9Elin KallesonOppsal Orientering49.29+6.1714.38
10Elisabeth MyhreTyrving IL51.40+8.2815.17
11Paula BerstadHeming Orientering54.20+11.0816.04
12Berit HerstadBækkelagets SK1.07.41+24.2920.01
13Ida NatåsNydalens SK1.17.49+34.3723.01

D 50-

2 950 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jorun RuudAsker Skiklubb34.0411.32
2Hilda ØfsthusAsker Skiklubb36.55+2.5112.30
3Marianne NjåsteinTyrving IL37.05+3.0112.34
4Anne Kristine NorderudTyrving IL41.08+7.0413.56
5Marianne ReuschHeming Orientering55.51+21.4718.55
6Jane Karine HelmersenFet OL1.05.11+31.0722.05
7Åshild FlatebakkenTyrving IL1.11.22+37.1824.11
Pamela ÅstenKolbotn og Skimt OLikke startet

D 55-

2 950 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tove StrandMåren OK34.5511.50
2Trude FixdalIL Koll36.05+1.1012.13
3Dagrun MelkildHeming Orientering36.08+1.1312.14
4Tone Elisabeth BakkenØstmarka OK36.53+1.5812.30
5Trine Marit Justad RaaenLierbygda OL41.07+6.1213.56
6Kjersti SkantzeTyrving IL42.00+7.0514.14
7Ingrid NermoenØstmarka OK55.25+20.3018.47
8Sharon BroadwellIL GeoForm56.13+21.1819.03
9Kirsti Grundnes BergTyrving IL56.23+21.2819.06
10Unni RyeAsker Skiklubb1.00.26+25.3120.29
Solveig SikkelandTyrving ILikke startet

D 60-

2 320 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Elle M. MelbyeHeming Orientering52.5422.48

D 70-

2 320 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Marit VågsnesKolbotn og Skimt OL39.3817.05
2Kjersti ThoStabæk IF42.39+3.0118.23
3Aase Tove GoldenMåren OK44.51+5.1319.19
4Sissel OlaisenKolbotn og Skimt OL47.18+7.4020.23
5Sidsel SandelienHeming Orientering1.01.01+21.2326.18
6Aud I SpjelkavikTyrving IL1.01.27+21.4926.29
7Aud Margret KirkhornMåren OK1.16.08+36.3032.48

D 80-

2 320 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Unni Dirro BøhlerengenMåren OK43.4118.49
2Eva FixdalHeming Orientering1.14.00+30.1931.53
Unni DrageHaugerud IFdiskvalifisert

H 9-10

1 980 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Iver AarsethNydalens SK22.1111.12
Martin Amlie BrennaHeming Orientering1.28.2644.39
Christian Berge GjellestadNydalens SK54.1727.24
Jone Rygh HoltenNydalens SK26.3613.26
Alf Hattestad KristensenHeming Orientering26.5013.33
Alfred TeigNydalens SK28.1114.14
Simen ÅnensenOppsal Orientering35.2817.54

H 11-12

1 980 m, 19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Simen Dalen EriksenAsker Skiklubb18.379.24
2Åsmund Larsen HirschTyrving IL23.41+5.0411.57
3Erlend Hellerud ØpstadAsker Skiklubb30.06+11.2915.12
4Alfred NikolaisenOppsal Orientering30.12+11.3515.15
5Eskil HobølOppsal Orientering30.40+12.0315.29
6Jakob Refvem KolderupIL Koll32.00+13.2316.09
7Eskil OlaussenOppsal Orientering34.06+15.2917.13
8Frode WallbergHeming Orientering34.19+15.4217.19
9Erlend MyhreTyrving IL34.58+16.2117.39
10Oscar Birk Andenæs RiiseIL Koll35.10+16.3317.45
11Emil SkaugNydalens SK37.54+19.1719.08
12Bertram SkovNydalens SK38.29+19.5219.26
13Otto Schjølberg-HenriksenNydalens SK40.02+21.2520.13
14Teodor Nysæther MikkelsenIL Koll40.10+21.3320.17
15Theo HodneHeming Orientering40.59+22.2220.41
16Aksel Nissen HellerudIL Koll43.11+24.3421.48
17Marius Haugen JohnsenNydalens SK43.58+25.2122.12
18Hans Wilhelm ThommessenHeming Orientering1.28.18+1.09.4144.35
Emrik Heesch HolmenHeming Orienteringdiskvalifisert
Magnus Friedhelm KlavenessMåren OKikke startet
Benjamin BuhlerMåren OKikke startet

H 13-14

2 520 m, 28 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Martin Christoffer BorgIL Koll20.438.13
2Sondre OlaussenOppsal Orientering20.52+0.098.16
3Torbjørn LundebyLillomarka OL23.18+2.359.14
4Per Noah SommerheinNydalens SK24.21+3.389.39
5Christoffer ÅnensenOppsal Orientering25.03+4.209.56
6Vebjørn Emil BlindheimLillomarka OL25.59+5.1610.18
7Tobias Tronbøl LiumIL Koll26.00+5.1710.19 Last ned GPS-spor i gpx-format
8Erlend OtterleiØstmarka OK26.30+5.4710.30
9Kevin RommetvedtRaumar Orientering26.34+5.5110.32
10Håkon BogasonLillomarka OL27.04+6.2110.44
11Gjermund Taje SkeieRaumar Orientering29.38+8.5511.45
12Nov Bar-NathanLillomarka OL30.30+9.4712.06
13Jonathan WoodhouseLillomarka OL32.50+12.0713.01
14Rasmus D. EastwoodLillomarka OL33.04+12.2113.07
15Gabriel SolemOppsal Orientering34.59+14.1613.52
16Vetle Frydenlund NorlingNydalens SK35.50+15.0714.13
17Johannes Salvesen-LundeIL Koll39.03+18.2015.29
18Mathias LinløkkenØstmarka OK40.33+19.5016.05
19Sigurd Størmer-AntonsenNydalens SK41.05+20.2216.18
20Jonas Fenne IngierdBækkelagets SK41.41+20.5816.32
21Mathias BirkelundAsker Skiklubb49.36+28.5319.40
22Henrik NybergAsker Skiklubb1.03.45+43.0225.17
23Alvin Andersen MariboRaumar Orientering1.14.06+53.2329.24
Anders Næss-UlsethHeming Orienteringdiskvalifisert
Sigurd HobølOppsal Orienteringdiskvalifisert
Håvard RønningenØstmarka OKdiskvalifisert
Max Skjerpen HusebyNydalens SKdiskvalifisert
Jonas HickenIL Kolldiskvalifisert
Aksel EideBækkelagets SKikke startet
Jakob A. GjedeboOppsal Orienteringikke startet
Eskil BrændenLillomarka OLikke startet
Nils Anders NiklassonKolbotn og Skimt OLikke startet
Kidus Abiy GirmaIL Kollikke startet

H 15-16

3 490 m, 21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Philip Lehmann RomørenFossum IF28.258.08
2Teodor Mo HjelsethNydalens SK29.44+1.198.31
3Christian Fredrik BorgIL Koll30.02+1.378.36
4Gaute BerganNydalens SK30.54+2.298.51
5Anselm ReichenbachOppsal Orientering31.14+2.498.56
6Martin Størmer-AntonsenNydalens SK32.00+3.359.10
7Mikael BirkelundAsker Skiklubb34.29+6.049.52
8Eirik Vie StrislandFossum IF34.52+6.279.59
9Marius E. AamodtOppsal Orientering34.54+6.2910.00
10Rolf Andreas BergNydalens SK34.59+6.3410.01
11Ask OlaussenOppsal Orientering35.54+7.2910.17
12Elias StubberudNydalens SK40.45+12.2011.40
13Simen Aure SkogedalAsker Skiklubb46.14+17.4913.14
14Birk Felland SætnanFossum IF47.14+18.4913.32
15Jonas MyhrAsker Skiklubb47.51+19.2613.42
16Gustav Andresen SkotteFossum IF51.02+22.3714.37
17Sindre Vie StrislandFossum IF1.01.56+33.3117.44
18Paul Johan SlungaardHeming Orientering1.26.32+58.0724.47
Mathias NyhaugAsker Skiklubbdiskvalifisert
Vilmer NybergAsker Skiklubbdiskvalifisert
Emil Ruud FossheimAsker Skiklubbdiskvalifisert
Sigurd RødnesOppsal Orienteringikke startet
Jonas AarsethNydalens SKikke startet
Axel AaldeNydalens SKikke startet
Kasper Bakken UlsethNydalens SKikke startet
Andreas GjetangerMåren OKikke startet

H 17-

4 850 m, 22 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Olle BoströmTyrving IL32.016.36
2Audun WeltzienHeming Orientering33.28+1.276.54
3Jonas Madslien BakkenNTNUI33.36+1.356.55
4Ivar LundanesTyrving IL34.15+2.147.03
5Martin JohanssonTyrving IL34.33+2.327.07
6Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK34.39+2.387.08
7Kristoffer Fiane PedersenOppsal Orientering36.25+4.247.30
8Audun Bjerkreim NilsenIL Koll36.59+4.587.37
9Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SK37.14+5.137.40
10Torkil Eide SolstadTyrving IL39.57+7.568.14
11Nils TveiteÅs-NMBU Orientering40.16+8.158.18
12Jo Forseth IndgaardFrol IL40.23+8.228.19
13Kristian Markhus BrekkeLillomarka OL40.43+8.428.23
14Magne JutulstadBækkelagets SK42.08+10.078.41
15Martin SchälliBækkelagets SK43.05+11.048.52
15Petter Marki ErichsenKristiansand OK43.05+11.048.52
17Erik PerssonOppsal Orientering43.10+11.098.54
18Lars Harald AasheimBækkelagets SK48.16+16.159.57
19Gaute FosstveitRaumar Orientering53.01+21.0010.55
20Wolfgang KampelBækkelagets SK54.02+22.0111.08
Didrik BredesenLillomarka OLdiskvalifisert
Ådne SkjærsteinTyrving ILdiskvalifisert
William Resvoll SkaugOppsal Orienteringikke startet
Linus OlhansÅs-NMBU Orienteringikke startet
Sondre Zahl HagenFossum IFikke startet

H 40-

4 190 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jørn SundbyLarvik OK36.508.47
2Per-Ivar NikolaisenOppsal Orientering41.15+4.259.50
3Frode BakkehøiØstmarka OK51.58+15.0812.24
4Øystein Bieltvedt SkeieRaumar Orientering1.07.05+30.1516.00
Anders BruvikMåren OKdiskvalifisert
Torbjørn KravdalGjø-Vard OLikke startet

H 45-

4 190 m, 19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jan Tore LudvigsenIL Koll36.328.43
2Morten MoslandOppsal Orientering38.42+2.109.14
3Even Angell-PetersenNydalens SK41.06+4.349.48
4Atle PedersenFossum IF41.32+5.009.54
5Steinar EastwoodLillomarka OL43.20+6.4810.20
6Pål SommerheinFossum IF44.10+7.3810.32
7Bjørn HaugeNydalens SK45.55+9.2310.57
8Johs HjelmstadBækkelagets SK46.00+9.2810.58
9Jan Anders IstadAsker Skiklubb47.05+10.3311.14
10Pål Christian IngierdBækkelagets SK47.12+10.4011.15
11Eilert AamodtOppsal Orientering50.06+13.3411.57
12Knut Jostein SætnanFossum IF50.53+14.2112.08
13Raymond BerntzenFet OL54.43+18.1113.03
14Christian ReuschHeming Orientering55.19+18.4713.12
15Martin ReichenbachOppsal Orientering56.37+20.0513.30
16Øystein MyrvoldHeming Orientering57.47+21.1513.47
17Magne VollenOslostudentenes IK57.49+21.1713.47
18Atle StrømHedrum OL1.01.06+24.3414.34
Audun HvenekildeOppsal Orienteringdiskvalifisert
Tor RingstadHedrum OLikke startet
Johan JebsenHeming Orienteringikke startet
Arild AndersenOppsal Orienteringikke startet

H 50-

3 380 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Håkon DanevadÅs-NMBU Orientering29.228.41
2Bent Erik SkaugOppsal Orientering30.09+0.478.55
3Torgeir SnilsbergOK Moss31.08+1.469.12
4Egil FuruaBerger og Svelvik OL34.01+4.3910.03
5Guttorm EggeIL GeoForm34.38+5.1610.14
6Stein H. HagenFossum IF35.22+6.0010.27
7Stig SønsterudbråtenLillomarka OL35.40+6.1810.33
8Lasse ArnesenHeming Orientering37.26+8.0411.04
9Rolf HustvedtOppsal Orientering37.53+8.3111.12
10Jon SolsrudNydalens SK38.06+8.4411.16
11Jan Erik AalbergBækkelagets SK40.21+10.5911.56
12Magne BrændenLillomarka OL40.24+11.0211.57
13Morten HeirFossum IF42.01+12.3912.25
14Anders FlågenHeming Orientering42.31+13.0912.34
15Arne OlaussenOppsal Orientering46.15+16.5313.41
16Fredrik HøyerFossum IF49.29+20.0714.38
17Erik BorgIL Koll52.19+22.5715.28
Ole Kristian KristensenBodø og Omegn IF Orienteringdiskvalifisert

H 55-

3 380 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jan Richard EriksenAsker Skiklubb28.138.20
2Gunnar TengeÅs-NMBU Orientering32.40+4.279.39
3Håkon JendalFossum IF37.05+8.5210.58
4Hallvard BergTyrving IL38.16+10.0311.19
5Arne FossheimAsker Skiklubb38.28+10.1511.22
6Johan LundeIL Koll39.39+11.2611.43
7Bjørn Henning GrandalTyrving IL40.41+12.2812.02
8Trygve RognstadHadeland OL43.58+15.4513.00
9Øyvind HelmersenFet OL44.19+16.0613.06
10Are NjåsteinTyrving IL49.56+21.4314.46
11Per StedjeØstmarka OK51.35+23.2215.15
12John YtternesKolbotn og Skimt OL1.05.26+37.1319.21
Olav BakkenØstmarka OKdiskvalifisert
Torkjel NesheimTyrving ILdiskvalifisert
Bengt NiklassonKolbotn og Skimt OLikke startet

H 60-

2 950 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Morten DueMåren OK28.209.36
2Eirik Næss-UlsethHeming Orientering28.54+0.349.47
3Martin GranlyLillomarka OL30.59+2.3910.30
4Kjell MarksetIL Koll31.04+2.4410.31
5Richard Zeiner-GundersenFossum IF31.17+2.5710.36
6Per OsenVestre Akers SK38.09+9.4912.55
7Morten KarlsenMåren OK38.31+10.1113.03
8Don SkantzeTyrving IL43.36+15.1614.46
9Stig Hultgreen KarlsenIL GeoForm45.57+17.3715.34
10Roy GjerdingOK Moss48.42+20.2216.30
Per SchancheAsker Skiklubbdiskvalifisert

H 65-

2 950 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jon Arvid FossumAsker Skiklubb31.5510.49
2Vidar BerteigIL GeoForm33.43+1.4811.25
3Are EriksenOslostudentenes IK35.39+3.4412.05
4Ola BroxOL Toten-Troll35.40+3.4512.05
5Per ØhlckersTyrving IL38.49+6.5413.09
6Per Hermann KrøgerMåren OK51.48+19.5317.33
7Egil HusethKamp/Vestheim IF53.26+21.3118.06

H 70-

2 950 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Peter KlavenessMåren OK34.2311.39
2Tor TrøanHadeland OL36.52+2.2912.29
3Per-Erik ØstlieDriv IL40.00+5.3713.33
4Eldar BørsumBækkelagets SK42.43+8.2014.28
5Øyvind SteneAsker Skiklubb43.11+8.4814.38
6Geir TrøanKolbotn og Skimt OL44.55+10.3215.13
7John Thomas PetersenNittedal OL47.05+12.4215.57
8Jostein FredlyFørde IL51.22+16.5917.24
Bjørn SpjelkavikTyrving ILdiskvalifisert

H 75-

2 320 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Helge BjaalandHeming Orientering29.5312.52
2Harald LundhaugOK Moss34.18+4.2514.47
3Roar BjordalOppsal Orientering36.38+6.4515.47
4Øystein MadsenHaugerud IF39.29+9.3617.01
5Terje ThrondsenNittedal OL41.15+11.2217.46
6Bjørn SandelienHeming Orientering41.39+11.4617.57
7Jon C. FougnerHeming Orientering44.10+14.1719.02

H 80-

2 320 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Bjørn EgnerHeming Orientering37.2216.06
2Sturle HånesIL GeoForm41.46+4.2418.00
3Svein Frimann KvalheimÅrstad IL51.47+14.2522.19
4Hans LarsenRaumar Orientering52.56+15.3422.48

Utv N 10-16

1 970 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Nahla RønningNydalens SK1.03.1132.04
0Tind Kirvil Haaland TjoreNydalens SK1.03.0832.02
0Boiana IordanovaNydalens SK1.30.4046.01
0Andrea KongsbergTyrving IL42.0021.19
0Maria KongsbergTyrving IL45.0022.50
0Eirill MestadRøyken OL53.0926.58
0Sondre MoenNydalens SK51.0125.53

Utv C 13-17

1 920 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Synne Schei DanevadÅs-NMBU Orientering53.4628.00
0Lavrans HirschTyrving IL37.0519.18
0August Lea KabbeNydalens SK49.2625.44
0Askil MestadRøyken OL40.2421.02
0Una NastadAsker Skiklubb35.5818.43
0Silje Ruud FossheimAsker Skiklubb39.3320.35
0Birk ThorstensenOppsal Orientering38.3820.07
Nora SørbergRaumar Orienteringbrutt

Utv B 15-20

2 540 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Jon BerglandNOTEAM42.5916.55
0Markus HirschBækkelagets SK1.09.4627.28
0Erlend SommerheinFossum IF23.149.08
Kristoffer ØhlckersTyrving ILdiskvalifisert

Direkte C

1 920 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Lars MoenNOTEAM31.1216.15
2Anne Karin ThorstensenOppsal Orientering39.48+8.3620.43
3Stian LillegårdLillomarka OL40.12+9.0020.56
4Narthea TjoreNydalens SK44.35+13.2323.13
5Beate MoldestadLillomarka OL52.29+21.1727.20
6Håvard LianFossum IF1.01.04+29.5231.48
7Felix ByeNydalens SK1.01.21+30.0931.57
8Hilde SalvesenIL Koll1.20.58+49.4642.10
9Per Terje NorheimNOTEAM1.48.43+1.17.3156.37
Ingvild HoftunAsker Skiklubbdiskvalifisert
Kristen MartinsenIL Kolldiskvalifisert
Brage FosstveitRaumar Orienteringdiskvalifisert

Direkte B

2 540 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jan GothNOTEAM34.5813.45
2Per SørbergRaumar Orientering35.09+0.1113.50
3Hilde JarstadmarkenØstmarka OK36.50+1.5214.30
4Jens Boldingh DebernardNOTEAM40.30+5.3215.56
5Ingrid BrendeFossum IF40.59+6.0116.08
6Harald AulieIL Koll41.25+6.2716.18
7Kjetil JacobsenHamar OK44.21+9.2317.27
8Trine KirkhusNydalens SK45.06+10.0817.45
9Kari Schjølberg-HenriksenNydalens SK48.40+13.4219.09
10Hanne BrendeFossum IF51.53+16.5520.25
11Anne NydalAsker Skiklubb1.03.46+28.4825.06
12Frøydis OlaussenOppsal Orientering1.05.19+30.2125.42
Lai la BlomFet OLdiskvalifisert

Direkte AK

3 010 m, 21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jøran KristensenHeming Orientering25.318.28
2Markus Knapp KongsbergTyrving IL25.57+0.268.37
3Sigrun YtterbøAsker Skiklubb33.08+7.3711.00
4Morten KongsbergTyrving IL34.19+8.4811.24
5Jan SævigNOTEAM34.48+9.1711.33
6Geir AndersenRaumar Orientering34.51+9.2011.34
7Ivar MestadRøyken OL35.17+9.4611.43
8Per KaarbyNOTEAM36.36+11.0512.09
9Wenche HuldtgrenTyrving IL39.36+14.0513.09
10Lovise FremstadLarvik OK39.39+14.0813.10
11Arild NyhaugAsker Skiklubb39.57+14.2613.16
12Svein OtterleiØstmarka OK40.06+14.3513.19
13Ingunn ScheiÅs-NMBU Orientering40.57+15.2613.36
14Elena GrandLillomarka OL41.48+16.1713.53
15Camilla FosstveitRaumar Orientering56.40+31.0918.49
16Anders Welde VikanNOTEAM58.06+32.3519.18
17Kristina LærfarsNydalens SK1.08.44+43.1322.50
18Tiffany OtisNOTEAM1.40.50+1.15.1933.29
Thor NorderudTyrving ILdiskvalifisert
Ragnhild SævigNOTEAMdiskvalifisert
Ingrid Bjørshol HolmOppsal Orienteringdiskvalifisert

Direkte AL

4 240 m, 51 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Morten Nilstad PettersenTyrving IL38.389.06
2Jarl Magnus BergeIL Koll39.05+0.279.13
3Kristian DalbyFredrikstad SK39.39+1.019.21
4Ingunn WeltzienTyrving IL39.51+1.139.23
5Øystein HoloFossum IF40.41+2.039.35
6Hennis CarlsenOK Moss41.32+2.549.47
7Lukas PetersonTyrving IL41.53+3.159.52
8Halvor LundFreidig42.39+4.0110.03
9Ivar SeierstadGeoform42.56+4.1810.07
10Arild AndresenFossum IF42.57+4.1910.07
11Endre StocksethNydalens SK43.57+5.1910.21
12Olav NedrelidOppsal Orientering44.13+5.3510.25
13Lars Christian BråtenHeming Orientering45.11+6.3310.39
14Ragnhild H BråtenIL Koll45.22+6.4410.41
15Bo EngdalIL Koll46.26+7.4810.57
16Vigdis HobølOppsal Orientering46.55+8.1711.03
17Erlend RehnKolbotn og Skimt OL47.07+8.2911.06
18Louise OpamBækkelagets SK49.09+10.3111.35
19Jostein Bø FløystadNOTEAM50.16+11.3811.51
20Erik HolterLarvik OK50.22+11.4411.52
21Espen Beer PrydzHeming Orientering50.52+12.1411.59 Last ned GPS-spor i gpx-format
22Eirik JørgensenTyrving IL51.13+12.3512.04
23Gitte BromanderIL Koll52.23+13.4512.21
24Alexander Rygh HyghNOTEAM54.01+15.2312.44
25Fredrik LarsenIndre Østfold54.24+15.4612.49
26Mina JørgensenTyrving IL54.44+16.0612.54
27Sverre WisløffAsker Skiklubb55.08+16.3013.00
28Thomas JohanssonHeming Orientering56.43+18.0513.22
29Terje BlindheimLillomarka OL56.56+18.1813.25
30Anders ØpstadAsker Skiklubb57.00+18.2213.26
31Olav HasaasFossum IF57.12+18.3413.29
32Nils-Erik HirschTyrving IL57.17+18.3913.30
33Håvard ChristiansenNOTEAM57.49+19.1113.38
34Assaf Bar-NathanLillomarka OL1.00.32+21.5414.16
35Trine D. KihleRingerike OL1.04.50+26.1215.17
36Knut Anders LøkenFossum IF1.06.38+28.0015.42
37Lise HorntvedtLarvik OK1.07.42+29.0415.58
38Roger ØstvoldHeming Orientering1.08.52+30.1416.14
39Selma Størmer AntonsenNydalens SK1.09.08+30.3016.18
40Jan Fredrik HelgakerFossum IF1.11.30+32.5216.51
41Nina BirkelundAsker Skiklubb1.17.16+38.3818.13
42Ola NilsenOppsal Orientering1.21.01+42.2319.06
43Torleif GaltelandAsker Skiklubb1.22.41+44.0319.30
44Roar NydalAsker Skiklubb1.48.48+1.10.1025.39
Lisa NæsholmIL Kolldiskvalifisert
Amélie AamodtOppsal Orienteringdiskvalifisert
Line Bar-NathanLillomarka OLdiskvalifisert
Hans Olav HygenØstmarka OKdiskvalifisert
Bjørn MartiniAsker Skiklubbdiskvalifisert
Jan-Henrik NilsenOppsal Orienteringdiskvalifisert
Gard LindsethNydalens SKbrutt
Bjørn ChristensenØstmarka OKikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor