Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Nammo-cup 2018, Etappe 6 Nattløp jaktstart/fellesstart

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Nammo-cup 2018, Etappe 6 Nattløp jaktstart/fellesstart
Arrangørorganisasjon: Lillehammer OK
Dato: onsdag 10 oktober 2018

C-åpen

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Eyvind Hasle HaslestadRingsaker OK16.17
2Ingeborg Hasle HaslestadRingsaker OK16.38+0.21
3Marion Halvorsen NustadØyer-Tretten IF16.50+0.33
4Ylva Slåttnes LyshaugSnertingdal IF Orientering34.08+17.51

N-åpen

11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Ane BeitdokkenLillehammer OKfullført
Erik BeitdokkenLillehammer OKfullført
Marie BergerLillehammer OKfullført
Ingrid JørgensenLillehammer OKfullført
Magnhild Kleppa MadslienLillehammer OKfullført
Bea Landgård MunchLillehammer OKfullført
Ville Langgård MunchLillehammer OKfullført
Milla Ulvesveen RolandSnertingdal IF Orienteringfullført
Emilie Kloppbakken StenbrendenGjø-Vard OLfullført
Martin Lien StøenLillehammer OKfullført
Sofie TaraldsenLillehammer OKfullført
Torgrim Hasle HaslestadRingsaker OKikke startet

D 11-12

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ida Øverli StøenLillehammer OK20.16
2Vilde HenriksveenSnertingdal IF Orientering29.13+8.57
3Ruth BratlienSnertingdal IF Orientering29.55+9.39
4Helene KokslienSnertingdal IF Orientering49.55+29.39

D 13-14

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Serine JørgensenLillehammer OK52.24

D 15-16

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Birgit Dorthea Kleppa MadslienLillehammer OK39.04
Martine SkjelsvikLillehammer OKikke startet

H 11-12

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Magnus Svaland DaleOL Vallset/Stange18.45

H 13-14

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Anders TaraldsenLillehammer OK37.17
Erik WallinSnertingdal IF Orienteringdiskvalifisert

H 15-16

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Anders Kvamme FeldeSnertingdal IF Orientering43.27
2Lars WallinSnertingdal IF Orientering58.08+14.41

H 17-20

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Simen BallangrudOL Toten-Troll32.37
2Jostein Svaland DaleVang OL36.52+4.15

A-publikum

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Øyvind WiggenByåsen IL29.16
2Ludvig RødnesOppsal Orientering34.09+4.53
3Jon Gunnar HenriksenRudsbygd IL55.45+26.29

B-publikum

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Erik HaugenRingsaker OK38.07
2Kjell BratbergsengenLillehammer OK38.34+0.27
Paul Erik HattestadLillehammer OKikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor