Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Kraftløpet

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Kraftløpet
Arrangørorganisasjon: Eidsvoll OL
Dato: lørdag 22 september 2018

H17 Kraftløpet

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Alan CherryNydalens SK2.05.59
2Arne SaxhaugRaumar Orientering3.19.56+1.13.57
3Morten TangenOK Moss3.22.51+1.16.52
4Bent SkatvedtRaumar Orientering3.31.13+1.25.14
5Svein ThorsbergGrue IL5.20.35+3.14.36
Trygve TømtaRaumar Orienteringikke startet

H17 Kraftkorten

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Tommy SkårbøRaumar Orientering1.40.55
2Tor StrandRaumar Orientering1.42.10+1.15
3Knut SaxhaugRaumar Orientering1.52.08+11.13
4Terje AntonsenRaumar Orientering1.53.07+12.12
5Emil Bjørnstad StrandRaumar Orientering1.54.02+13.07
6Tron Erik HovindRaumar Orientering1.54.13+13.18
7Roar SaxhaugRaumar Orientering1.59.53+18.58
8Knut ØsmundsetNOTEAM2.04.10+23.15
9Eivind EnghRaumar Orientering2.39.40+58.45

D17 Kraftkorten

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Katja SynsfjellRaumar Orientering1.40.10
1Ingvild TømtaRaumar Orientering1.40.10
3Linda FredhOK Moss3.23.03+1.42.53

H-16 Kraftkorten

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Håvard GundersenRaumar Orientering2.27.09
1Simen Dehli SaxhaugRaumar Orientering2.27.09

Kraftsprinten

15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Geir Johan AndersenRaumar Orientering49.11
2Odd Eide-FredriksenKamp/Vestheim IF50.38+1.27
3Anna C. OpsahlRaumar Orientering1.00.20+11.09
4Aurelia KorthauerRaumar Orientering1.00.21+11.10
5Gjermund Taje SkeieRaumar Orientering1.06.25+17.14
6Even EnghRaumar Orientering1.07.57+18.46
7Erik Dehli SaxhaugRaumar Orientering1.08.32+19.21
7Ivar Røise SaxhaugRaumar Orientering1.08.32+19.21
9Lars SaxhaugRaumar Orientering1.10.01+20.50
10Maria K. FlesvikNOTEAM1.21.44+32.33
11Knut-Harald FlesvikNOTEAM1.21.50+32.39
12Tina BjørnstadRaumar Orientering1.22.03+32.52
13Alvin Andersen MariboRaumar Orientering1.22.38+33.27
14Eirill Johanne Andersen MariboRaumar Orientering1.23.07+33.56
15Svein AndersenRaumar Orientering1.23.12+34.01
Per Taje SkeieRaumar Orienteringikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor