Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Oslo City Cup finale

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Oslo City Cup finale
Arrangørorganisasjon: Lillomarka OL
Dato: tirsdag 7 mai 2019

Klasser: Visa alla | D11 | H12 | D13 | H13 | D17 | H17 | D40 | H40 | D50 | H50 | D60 | H60 | D70 | H70 | ÅL | ÅK | DR | HR

D 50-

2 450 m, 35 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Gunn-Torill HokholtKolbotn og Skimt OL17.30
2Kari MadslienNydalens SK19.22+1.52
3Maria JonssonNydalens SK20.01+2.31
4Signe Astrup ArnesenHeming Orientering21.05+3.35
5Kjersti SkantzeTyrving IL21.20+3.50
6Jorun RuudAsker Skiklubb21.51+4.21
7Nora SkauenTyrving IL22.35+5.05
8Dagrun MelkildHeming Orientering22.50+5.20
9Linda HanssenØstmarka OK22.51+5.21
10Anne DanielsenNydalens SK23.42+6.12
11Anne MadslienNydalens SK24.10+6.40
12Kjersti HovFossum IF24.27+6.57
13Randi NicolaisenAsker Skiklubb24.42+7.12
14Ingeborg ØderudBækkelagets SK25.18+7.48
15Trine Marit Justad RaaenLierbygda OL26.04+8.34
16Anne Marit BjergaardNydalens SK26.27+8.57
17Ida SyversenRøyken OL27.26+9.56
18Margrete EngzeliusAsker Skiklubb28.15+10.45
19Ingrid NermoenØstmarka OK28.21+10.51
20Åshild FlatebakkenTyrving IL28.42+11.12
21Unni RyeAsker Skiklubb29.14+11.44
22Helle HundseidTyrving IL30.07+12.37
23Karen Johanne StrømstadBækkelagets SK30.37+13.07
24Helena StubberudNydalens SK31.12+13.42
25Jane Karine HelmersenFet OL31.20+13.50
26Anna GöhlmanTyrving IL31.30+14.00
27Marianne ArnesenAsker Skiklubb31.33+14.03
28Tale Mæhre TorjussenFossum IF32.04+14.34
29Marianne ReuschHeming Orientering34.44+17.14
30Siv Susanne JystadØstmarka OK36.51+19.21
31Hege HeibergHadeland OL38.54+21.24
32Katrine HolenØstmarka OK39.22+21.52
Marianne NjåsteinTyrving ILdiskvalifisert
Marianne HjermstadFossum IFdiskvalifisert
Sille WinsnesÅs-NMBU Orienteringdiskvalifisert
Anne DahlNydalens SKikke startet
Magnhild T. MølnvikFossum IFikke startet
Kathrine LunøeNydalens SKikke startet
Lotta MyhreIL Kollikke startet
Anne-Lene Bakken UlsethNydalens SKikke startet
Pamela ÅstenKolbotn og Skimt OLikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor