Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Oslo City Cup finale

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Oslo City Cup finale
Arrangørorganisasjon: Lillomarka OL
Dato: tirsdag 7 mai 2019

H 17-

2 450 m, 48 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Henry McNultyBækkelagets SK13.51
2Sindre RønningNydalens SK14.04+0.13
3Erling HjermstadFossum IF15.04+1.13
4Elias Skjolden SørensenLillomarka OL15.23+1.32
5Olav EkrheimBækkelagets SK15.30+1.39
6Andreas G. PoldenNydalens SK15.32+1.41
7Sander ArntzenAsker Skiklubb15.33+1.42
7Eskil Sande GullordBækkelagets SK15.33+1.42
9Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering15.39+1.48
10Karl FremstadTyrving IL15.43+1.52
11Sondre YtterbøAsker Skiklubb15.48+1.57
12Peter GisholtFossum IF15.56+2.05
13Ludvig RødnesOppsal Orientering15.58+2.07
14Vebjørn Blom-HagenFossum IF16.10+2.19
15Ove SætraHadeland OL16.36+2.45
16Mathias Pedersen VoldLillomarka OL16.40+2.49
17Thomas JakobsenNydalens SK16.49+2.58
18Øyvind GlendrangeNittedal OL16.50+2.59
19Eivind Berner MyhreFossum IF16.54+3.03
20Linus OlhansÅs-NMBU Orientering16.55+3.04
20Wolfgang  KampelBækkelagets SK16.55+3.04
22Øyvind EngerNydalens SK17.03+3.12
23Peder Fossheim AsplinGjø-Vard OL17.04+3.13
24Kristian ØstermannHeming Orientering17.21+3.30
25Emil StørmerFossum IF17.33+3.42
26Sander H. RogndokkenNydalens SK17.43+3.52
27Sondre Sande GullordNydalens SK17.47+3.56
28Henrik ReuschHeming Orientering17.54+4.03
29Morten FredhOK Moss18.03+4.12
30Sveinung SyversenOppsal Orientering18.19+4.28
31Marius BakkeFossum IF18.26+4.35
32Halvor SteinsholtÅs-NMBU Orientering18.41+4.50
33Magnus Woxholtt-JensenNydalens SK19.19+5.28
34Erik RåbergFossum IF19.35+5.44
35Elling Fossheim AsplinGjø-Vard OL19.37+5.46
36Tobias EspedalNydalens SK20.31+6.40
37Kim Aleksander Hammer IversenØstmarka OK21.11+7.20
38Audun JørgensenØstmarka OK21.22+7.31
39Martin BirkelundAsker Skiklubb22.13+8.22
40Håkon NjåsteinTyrving IL22.26+8.35
41Jan Andreas EdstrømOppsal Orientering23.49+9.58
42Brede Tolo HauglandAsker Skiklubb24.00+10.09
43Espen Ingvald BengtsonTyrving IL24.12+10.21
44Magnus ZachariasenOppsal Orientering25.41+11.50
45Vemund RønnebergRøyken OL29.13+15.22
Håkon Jarvis WestergårdTyrving ILdiskvalifisert
August Syrdal ØenHeming Orienteringdiskvalifisert
Anders BjergaardNydalens SKdiskvalifisert
Erik Hæstad BjørnstadFossum IFikke startet
Trygve MyhrAsker Skiklubbikke startet
Kristoffer B. HelminsenFredrikstad SKikke startet
William Resvoll SkaugOppsal Orienteringikke startet
Sondre Zahl HagenFossum IFikke startet
Ådne SkjærsteinTyrving ILikke startet
Sindre FriestadNOTEAMikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor