Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Oslo City Cup finale

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Oslo City Cup finale
Arrangørorganisasjon: Lillomarka OL
Dato: tirsdag 7 mai 2019

Klasser: Visa alla | D11 | H12 | D13 | H13 | D17 | H17 | D40 | H40 | D50 | H50 | D60 | H60 | D70 | H70 | ÅL | ÅK | DR | HR

D 13-16

2 450 m, 48 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Birgit Dorthea Kleppa MadslienLillehammer OK17.34
2Mille Vasshaug JægtvikKonnerud IL18.01+0.27
3Ingeborg Roll MoslandOppsal Orientering18.05+0.31
4Ane HustvedtOppsal Orientering18.15+0.41
5Marie ScheeleNydalens SK18.48+1.14
6Selma Størmer-AntonsenNydalens SK18.56+1.22
7Martine SkjelsvikLillehammer OK19.36+2.02
8Marie KravdalGjø-Vard OL19.53+2.19
9Heidi Kristina SebjørnsenFossum IF19.59+2.25
10Netta Bar-NathanLillomarka OL20.09+2.35
11Mari BrendeFossum IF20.13+2.39
12Inga Skaarer WiklundNydalens SK20.17+2.43
13Eira Skaarer WiklundNydalens SK20.18+2.44
14Johanne Rognerud BøeFossum IF20.30+2.56
15Marie SaugestadNydalens SK20.52+3.18
16Nora Christine HansenAsker Skiklubb21.13+3.39
17Ragnhild Mathea HelmersenFet OL21.22+3.48
18Elise Wærp HaugeNydalens SK21.31+3.57
19Elise ThorsengFossum IF21.44+4.10
20Kathinka Zahl HagenFossum IF22.12+4.38
21Pauline MyklebustIL Koll22.15+4.41
22Anna Mæhre TorjussenFossum IF22.22+4.48
23Kajsa Meyer LarssonTyrving IL22.28+4.54
24Hanna RehnKolbotn og Skimt OL22.41+5.07
25Gunde TumelionisFossum IF22.51+5.17
26Astrid RognstadHadeland OL23.10+5.36
27Helene Margarethe KristensenHeming Orientering23.22+5.48
28Ingrid Johansen-BarliOppsal Orientering23.37+6.03
29Hannah Syrdal ØenHeming Orientering24.09+6.35
30Anne ØstvoldHeming Orientering24.28+6.54
31Frida SolsrudNydalens SK24.36+7.02
32Emilie RehnKolbotn og Skimt OL25.14+7.40
33Martha WisløffAsker Skiklubb25.45+8.11
34Tale Nordby HvenekildeOppsal Orientering26.06+8.32
35Selma Tørudbakken JendalFossum IF26.24+8.50
36Ellen Margrete Stubban HygenØstmarka OK26.34+9.00
37Wilmine Resvoll SkaugOppsal Orientering26.56+9.22
38Pernille Nor-WollØstmarka OK26.58+9.24
39Emma Ailin SkårbøRaumar Orientering28.58+11.24
40Kristine SolbakkenTyrving IL29.05+11.31
41Julie Heyerdahl RødstenHeming Orientering29.15+11.41
42Tiril Ebon EspedalNydalens SK29.40+12.06
43Luciana Maria SvadsMåren OK30.00+12.26
44Mari KallesonOppsal Orientering30.33+12.59
45Sara MartiniAsker Skiklubb33.56+16.22
Noor Dirro-HeluMåren OKdiskvalifisert
Hanne Wærp HaugeNydalens SKdiskvalifisert
Janna Sofie TellesbøØstmarka OKdiskvalifisert
Linnea HolstTyrving ILikke startet
Ida Marie FlågenHeming Orienteringikke startet
Helene Bjørkvold JendalFossum IFikke startet
Sofie Solheim UndebergetOppsal Orienteringikke startet
Mari AarsethNydalens SKikke startet
Marielle MichelsenFossum IFikke startet
Maja Mo HjelsethNydalens SKikke startet
Alva Marika NiklassonKolbotn og Skimt OLikke startet
Maren Aure SkogedalAsker Skiklubbikke startet
Aurora Wilkens JernbergNydalens SKikke startet
Emilie Pedersen VoldLillomarka OLikke startet
Astrid YtterbøAsker Skiklubbikke startet
Sigrid NermoenØstmarka OKikke startet
Tuva HøyerFossum IFikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor